Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

Σε ποιον θα δωσει το πρωταθλημα φετος ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ?

  • Κανενας

    Ψήφοι: 3 2,3%
  • Να δωθουν τα κυπελα σε παιδακια που πεινανε

    Ψήφοι: 23 17,7%
  • Μονο ο θρυλος αξιζει

    Ψήφοι: 22 16,9%
  • τα βυζια της μπακοδημου

    Ψήφοι: 56 43,1%
  • αεκ/παο μια επιλογη

    Ψήφοι: 12 9,2%
  • με μειον 10 βαθμους απο τους τωρα πρωτοπορους θα το παρει δικαια ο ΘΡΥΛΟΣ

    Ψήφοι: 12 9,2%
  • Nα πάνε να γαμηθουν και οι δύο

    Ψήφοι: 17 13,1%
  • :alivedick:

    Ψήφοι: 5 3,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    130

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.924
Πόντοι
2.306
Ρε σεις, δεν ντρεπεστε?
το βλεπω ξανα στη cosmote, οχι χερι ΧΕΡΟΥΚΛΑ του Μασουρα…
τι καταντια ειναι αυτη η δικη σας ρε?
 

karamitros1972

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
176
Κριτικές
30
Like
1.583
Πόντοι
2.411
Κοίτα. Καταρχάς δεν έχουμε ομάδα να διεκδικήσουμε τίποτα με ή χωρίς ΕΠΟ. Και αυτό το γνωρίζουμε όλοι , γι αυτό και απ ο,τι βλεπεις εδω μεσα ολοι το χοντρο βριζουμε. Σε αντίθεση με εσας που βαφτίζατε πέτσινα πρωταθλήματα που χάνατε με 25 βαθμούς . Συνεπώς , αλίμονο σε σας και τον ΠΑΟΚ , εμεις δεν έχουμε να χάσουμε κάτι.

Κατά δεύτερον , ο Ψιψινελος ελεγχει την ΕΠΟ εδω και 5 χρόνια , δε την απέκτησε πέρσι. Όταν είχαμε καλύτερη ομάδα και μοιράζαμε 4ρες , μια χαρά τα παίρναμε τα πρωταθλήματα. Ένα κυπελάκι κατέφερε να κλεψει ο λαθρεμπορας κι αυτό με πουστιά.

Κατα τρίτον , αργά ή γρήγορα θα την ξαναπάρουμε την ΕΠΟ , ο λαθρεμπορας ειναι 75 χρονων κι ο Ατζουν που θα σας πουλήσει ο Αλαφουζος θα κλαιει την ωρα και τη στιγμή. Και όταν ξαναπάρουμε την ΕΠΟ , πολύ φοβάμαι οτι θα δεις πραγματική παράγκα , όχι τις μαλακίες που λέγατε τα προηγούμενα χρόνια.
Φτιάξατε παράγκα από το 2000, και τώρα - για πρώτη/δεύτερη φορά τη λούζεστε...από το γελοίο παπάρα τιγρούλη με την πάντα ομαδίτσα αεκ.
Και ονειρεύεστε πότε θα την ξαναπάρετε να γυρίσετε στα πέτσινα.
ΚΛΑΨΤΕ...
κόκκινα πέτσινα, κίτρινα πέτσινα...γαμήστε στο ρημάδι, ποδόσφαιρο στην ελλάδα δεν υπάρχει από κόκκαλη και μετά.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.612
Κριτικές
31
Like
12.276
Πόντοι
5.097
Το πεναλτι πιθανον να ηταν, για να ειμαι ειλικρινης.
αλλα λογω γενικοτερης μαλακυνσης που σας δερνει, καλως δεν σας το δωσε:confused:
μαλιστα πιθανον .η μολυνση η δικη μας κατα την γνωμη σου δεν ειχε βαρ τωρα υπαρχει ΚΑΙ ΔΕΝ υπαρχουν δικαιολογιες.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.190
Κριτικές
5
Like
59.583
Πόντοι
12.056
:cry:

417851405_10232381557184541_5443024451065963730_n.jpg
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.190
Like
25.954
Πόντοι
5.506
εγω ο ολυμπιακος και ο κουγιας δεν παμε μαζι...χωρανε μοναχα 2
κανονισε μουπανο χοντρε να σου βαλουμε το νουρ1 στην κωλοτρυπιδα αμα πας να μας στερησεις την ομαδα
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
718
Κριτικές
5
Like
2.765
Πόντοι
726
Σόρυ που το γράφω τώρα φίλοι ολυμπιακοι .σφαγή και πέρσι και τώρα με Κούλα ..αλλά όταν μας νικήσατε με ρεαμπτσουκ πανηγύριζατε τώρα που θα πάρει δεύτερο σερί ο Μελισσανίδης.καταλαβατε το λάθος; σας ?
Φίλε μου οπαδός έχω σταματήσει να είμαι πολλά χρόνια ,σαν φίλαθλος θα σου δώσω την απάντηση . Το πρωτάθλημα θα πάει στην καλύτερη ομάδα η οποία θα έχει και την καλύτερη βρώμικη συμπεριφορά παρασκηνιακά . Ο ΠΑΟΚ τώρα δένει σαν σύνολο αλλά έχει ένα μεγάλο μείον ,καταλαβαίνεις ποιο είναι ,νομίζω ,,,,,
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.924
Πόντοι
2.306
μαλιστα πιθανον .η μολυνση η δικη μας κατα την γνωμη σου δεν ειχε βαρ τωρα υπαρχει ΚΑΙ ΔΕΝ υπαρχουν δικαιολογιες.
Σβησε το πιθανον και κλεισαμε…:confused:
για το βαρ τυπε μου σε προτρεπω να δεις το αθλημα (μαζικης καταναλωσης) που το εισηγαγε πρωτο στον αθλητισμο: το Αμερικανικο ποδοσφαιρο ( οχι με το ονομα var αλλα ως review).
Εκει να δεις λαθη που γινονται με εμπειρια 20 και πλεον χρονων.
και εκει παιζουν με τα εκατοστα…
 

DayStalker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.248
Like
4.905
Πόντοι
456
Γράψε τα φίλε μου μπας και το εμπεδώσουν γιατί κάνουν ακριβώς αυτό που μας κατηγορούσαν 20 και χρόνια . Ομάδα καλή έχουμε λέει ο βενζινάς (που όντως έχουν ) ,ας την σιγουρέψω όμως και με μια παράγκα ,στα ριπαπά μας ποιος θα το πάρει ,ο χοντρός να φύγει και το μαγαζί γωνία θα έρθει στα ίσα του . Αυτό είναι το πρόβλημα μας .

Αφού δε σκαμπάζουν από τόπι μωρέ! Τσάμπα το σάλιο πάει. Με γκουμομπασινάδες και μάνταλους έχουν μάθει όλη τους τη ζωή , τώρα βλέπουνε Ιωαννίδη και Λιβάι και νομίζουν οτι έγιναν ο Άγιαξ του Κροιφ. Εμεις δόξα σοι ο Θεός , έχουμε δει ομαδάρες και παιχταράδες. Ο,τι καλύτερο ήρθε στην Ελλάδα σε παίχτες/προπονητές σε μας ήρθαν. Μπορούμε να ξεχωρίσουμε αν ο Ρέτσος κι ο Μπιανκόν είναι παιχταράδες που τους κλέβουν τον ιδρώτα ή αν κάνουν για οικοδομή.

Ο χοντρός την έχει παρκάρει την ομάδα 3 χρόνια τώρα - άσχετα που πήραμε ένα πρωτάθλημα το '22 επειδή οι άλλοι σερνόντουσαν. Μπήκε μέσα με τον κοβιντ , του χαλάσανε τα ντιλ και την πληρωσε η ομάδα. Το καλοκαίρι στη συνεντευξη τυπου οτι θελει επενδυτες γιατι δε μπορει αλλο μονος του. Μπορεί όμως να ρίξει 20-30 μύρια στη Ριο Μάρε. Στο καλό και να μας γράφει. Το μοναστήρι να ναι καλά... Απ' τον Ολυμπιακό πέρασαν κι έφυγαν πολύ μεγαλύτεροι απ' το χοντρό κι ακόμα εδώ είμαστε...
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.612
Κριτικές
31
Like
12.276
Πόντοι
5.097
Σβησε το πιθανον και κλεισαμε…:confused:
για το βαρ τυπε μου σε προτρεπω να δεις το αθλημα (μαζικης καταναλωσης) που το εισηγαγε πρωτο στον αθλητισμο: το Αμερικανικο ποδοσφαιρο ( οχι με το ονομα var αλλα ως review).
Εκει να δεις λαθη που γινονται με εμπειρια 20 και πλεον χρονων.
και εκει παιζουν με τα εκατοστα…
αρα με βαρ δικαιολογουνται τα λαθη και ειναι δικαιο ενω πριν χωρις βαρ δεν δικαιολογουνται λαθη και ειναι πετσινος ο ολυμπιακος.Μια χαρα κλεισαμε τοτε.
 

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
775
Κριτικές
1
Like
1.611
Πόντοι
486
Φίλε μου οπαδός έχω σταματήσει να είμαι πολλά χρόνια ,σαν φίλαθλος θα σου δώσω την απάντηση . Το πρωτάθλημα θα πάει στην καλύτερη ομάδα η οποία θα έχει και την καλύτερη βρώμικη συμπεριφορά παρασκηνιακά . Ο ΠΑΟΚ τώρα δένει σαν σύνολο αλλά έχει ένα μεγάλο μείον ,καταλαβαίνεις ποιο είναι ,νομίζω ,,,,,
Εγώ Παναθηναϊκός είμαι δεν με νοιάζει ο ΠΑΟΚ .ο Μελισσανίδης κάνει κουμάντο χαιρω πολύ .. γι'αυτό επιμένω αφού πέρσι το βλέπατε το μοιραίο να έρχεται μπορούσατε έστω να το σταματήσετε η έστω να το καθυστερήσετε αλλά παραμονή του ματς ΟΣΦΠ -παο βγαλε ανακοίνωση η 7 τώρα γιατί πάλι σκουζετε δεν καταλαβαίνω
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.612
Κριτικές
31
Like
12.276
Πόντοι
5.097
Αφού δε σκαμπάζουν από τόπι μωρέ! Τσάμπα το σάλιο πάει. Με γκουμομπασινάδες και μάνταλους έχουν μάθει όλη τους τη ζωή , τώρα βλέπουνε Ιωαννίδη και Λιβάι και νομίζουν οτι έγιναν ο Άγιαξ του Κροιφ. Εμεις δόξα σοι ο Θεός , έχουμε δει ομαδάρες και παιχταράδες. Ο,τι καλύτερο ήρθε στην Ελλάδα σε παίχτες/προπονητές σε μας ήρθαν. Μπορούμε να ξεχωρίσουμε αν ο Ρέτσος κι ο Μπιανκόν είναι παιχταράδες που τους κλέβουν τον ιδρώτα ή αν κάνουν για οικοδομή.

Ο χοντρός την έχει παρκάρει την ομάδα 3 χρόνια τώρα - άσχετα που πήραμε ένα πρωτάθλημα το '22 επειδή οι άλλοι σερνόντουσαν. Μπήκε μέσα με τον κοβιντ , του χαλάσανε τα ντιλ και την πληρωσε η ομάδα. Το καλοκαίρι στη συνεντευξη τυπου οτι θελει επενδυτες γιατι δε μπορει αλλο μονος του. Μπορεί όμως να ρίξει 20-30 μύρια στη Ριο Μάρε. Στο καλό και να μας γράφει. Το μοναστήρι να ναι καλά... Απ' τον Ολυμπιακό πέρασαν κι έφυγαν πολύ μεγαλύτεροι απ' το χοντρό κι ακόμα εδώ είμαστε...
το προβλημα δεν ειναι οι παιχτες ουτε φετος ουτε περυσι,μια χαρα παιχταραδες ειναι για ελλαδα το λαθος ειναι οι αλλαγες προπονητων σο πρωτο στραβοπατημα,δεν σου λεω αν ειναι λαθος η αρχικες επιλογες αλλα δεν αλλαζεις προπονητη για πλακα και να φερνεις χειροτερο.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.924
Πόντοι
2.306
αρα με βαρ δικαιολογουνται τα λαθη και ειναι δικαιο ενω πριν χωρις βαρ δεν δικαιολογουνται λαθη και ειναι πετσινος ο ολυμπιακος.Μια χαρα κλεισαμε τοτε.
Ρε συ, εχεις ζησει Βικτωρα Μητροπουλο?
τα σημερινα μπροστα στην εποχη του Βικτωρα ειναι κατηχητικό.
απλα τωρα ειστε on the receiving side και σας χαλαει…
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.612
Κριτικές
31
Like
12.276
Πόντοι
5.097
Εγώ Παναθηναϊκός είμαι δεν με νοιάζει ο ΠΑΟΚ .ο Μελισσανίδης κάνει κουμάντο χείρω πολύ .. γι'αυτό επιμένω αφού πέρσι το βλέπατε το μοιραίο να έρχεται μπορούσατε έστω να το σταματήσετε αλλά παραμονή του ματς έβγαλε ανακοίνωση η 7 .τώρα γιατί πάλι σκουζετε δεν καταλαβαίνω
δεν καταλαβα δλδ τι ηθελες να κατσει ο ολυμπιακος να χασει για ν παρεις το πρωταθλημα?αυτο θα ηταν τιμιο πρωταθλημα δλδ επειδη θα το επαιρνες εσυ.Οσο για διαιτησια ασε και φετος πηρες μπεναλτυ 2 μετρα εξω απο την περιοχη αλλα και περυσι ειχες τρελο σπρωξιμο.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ας κατσω λιγο και εδω
να προσφερω τσαγι?
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.924
Πόντοι
2.306
το προβλημα δεν ειναι οι παιχτες ουτε φετος ουτε περυσι,μια χαρα παιχταραδες ειναι για ελλαδα το λαθος ειναι οι αλλαγες προπονητων σο πρωτο στραβοπατημα,δεν σου λεω αν ειναι λαθος η αρχικες επιλογες αλλα δεν αλλαζεις προπονητη για πλακα και να φερνεις χειροτερο.
Τωρα αρχιζεις και προσεγγιζεις την πραγματικοτητα…
Σας εχει κανει μπουρδελο ο χοντρος, με Κουγιες και λοιπες προσωπικότητες, δεν θα θελετε να πατε να δειτε την ομαδα σας, να το ξερετε…
 

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
775
Κριτικές
1
Like
1.611
Πόντοι
486
δεν καταλαβα δλδ τι ηθελες να κατσει ο ολυμπιακος να χασει για ν παρεις το πρωταθλημα?αυτο θα ηταν τιμιο πρωταθλημα δλδ επειδη θα το επαιρνες εσυ.Οσο για διαιτησια ασε και φετος πηρες μπεναλτυ 2 μετρα εξω απο την περιοχη αλλα και περυσι ειχες τρελο σπρωξιμο.
Εγώ δεν μίλησα ποτέ για τίμιο πρωτάθλημα...αλλά πλέον βάση αποτελεσμάτων κάνατε το σωστό ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom