Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 191K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.597
Like
16.344
Πόντοι
3.656
Τα ειχαμε πει και τοτε : η ευρωπη τελειωσε φετος την τελευταια αγωνιστικη στο σεφ που επελεξες να κερδισεις την φενερ για να παιξεις με ρεαλ στον ημιτελικο...
Κερδισαμε το βραβειο του μαλακα του αιωνα!!!
Ας προσεχαμε...

Έλα ρε,έτσι όπως κατεβήκατε θα χάνατε κι απ'το βάζελο σήμερα
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.612
Κριτικές
42
Like
26.269
Πόντοι
28.246
Τα ειχαμε πει και τοτε : η ευρωπη τελειωσε φετος την τελευταια αγωνιστικη στο σεφ που επελεξες να κερδισεις την φενερ για να παιξεις με ρεαλ στον ημιτελικο...
Κερδισαμε το βραβειο του μαλακα του αιωνα!!!
Ας προσεχαμε...
Θα την εβρισκες στον τελικο. Δεν την γλυτωνες.
 

Spieler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
322
Κριτικές
19
Like
1.130
Πόντοι
371
Αντικειμενικά, με τα λεφτά που δίνει ο γαύρος τα τρία συνεχόμενα F4 υπέρβαση είναι, δουλειά του Μπαρτζώκα.
Μιλάνο, Μονακό, Μπάγερν, Μπάρτσα κλπ με μεγαλύτερα μπάτζετ μείνανε απέξω.
Αλλά κάποια στιγμή money talks, η Ρεάλ και ο βάζελος που πάνε τελικό είναι οι πιο ακριβές ομάδες της διοργάνωσης.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.017
Κριτικές
30
Like
20.568
Πόντοι
8.846
Θελουν χρημα και χρονο παιχτες σαν τον Τζειμς.

Και δεν τα χωνουν τα αδερφια αλλα και με προπονητη Μπαρτζωκα τετοιοι παιχτες δεν ερχονται. Δεν τους θελει ο Μπαρτζωκας.
Εσείς τον είχατε θεό τον μπαρτζώκα...
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.017
Κριτικές
30
Like
20.568
Πόντοι
8.846
Συμφωνώ 100%
Δεν γίνεται ο Ολυμπιακός να κάνει κάθε χρόνο ηρωισμούς μπας κ φταει τελικό Ευρωλίγκα
Ναι,κορυφαιος ο Μπαρτζώκας
Ναι καλή οι παίκτες
Ρε βολκάνε τα πιστεύεις αυτά?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.681
Κριτικές
178
Like
40.641
Πόντοι
21.896

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.612
Κριτικές
42
Like
26.269
Πόντοι
28.246
Εσείς τον είχατε θεό τον μπαρτζώκα...
Και ακομα τον εχουμε. Και τους Αγγελοπουλους τους εχουμε. Ειδικα τους Αγγελοπουλους δεν μπορεις, ουτε οι ιδιοι να φανταστουν ποσο τους αγαπαμε. Αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν θα αραδιασουμε και τα λαθη τους.

IMG-489d4e0c7e4ff44162870c9e30cc1223-V.jpg
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.681
Κριτικές
178
Like
40.641
Πόντοι
21.896
Και ακομα τον εχουμε. Και τους Αγγελοπουλους τους εχουμε. Ειδικα τους Αγγελοπουλους δεν μπορεις, ουτε οι ιδιοι να φανταστουν ποσο τους αγαπαμε. Αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν θα αραδιασουμε και τα λαθη τους.

IMG-489d4e0c7e4ff44162870c9e30cc1223-V.jpg
Λάθη δεν κάνουν ,,,απλώς δεν κάνουν οικονομικά τονιστεί παραπάνω ...δλδ δεν τους πειράζει να πηγαίνεις κάθε χρόνο στην πηγή τα τελευταία 11 χρόνια κ να μην πίνεις νερό επειδή δεν έδωσες 5-10 εκατομμύρια παραπάνω ..
Αυτό το μοντέλο έχουν κ με αυτό πορεύονται ......
Εγωισμό δεν έχουν καθόλου κ σίγουρα έφταιγαν που τότε με δεινόσαυρο άφηναν την ομάδα εκτεθειμένη
 
  • Like
Αντιδράσεις: kapsa

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.612
Κριτικές
42
Like
26.269
Πόντοι
28.246
Λάθη δεν κάνουν ,,,απλώς δεν κάνουν οικονομικά τονιστεί παραπάνω ...δλδ δεν τους πειράζει να πηγαίνεις κάθε χρόνο στην πηγή τα τελευταία 11 χρόνια κ να μην πίνεις νερό επειδή δεν έδωσες 5-10 εκατομμύρια παραπάνω ..
Αυτό το μοντέλο έχουν κ με αυτό πορεύονται ......
Εγωισμό δεν έχουν καθόλου κ σίγουρα έφταιγαν που τότε με δεινόσαυρο άφηναν την ομάδα εκτεθειμένη
Ακριβως η τελευταια φραση που ειπες. Δεν εχουν εγωισμο.
Ακουσα τον Κολωκοτρωνη οταν λερασαμε στον τελικο του κονφερενς. Μεσα στα οσα ειπε για τον Ολυμπιακο και αποθεωνε την προσπαθεια και τιςνκινησεις του Μαρινακη να ραβει και να ξηκωνει που τελικα δικαιωθηκε, μιλησε κσι για τον Τρακη. Τι ειπε; Ο αθρωπος τα εβαλε κατω και σου λεει εχω μεγαλωσει σε μια οικογενεια αρρωστων Παναθηναικων , ειμαι Παναθηναικος (μεγαλωνω και Παναθηναικους τα παιδια μου, συμπληρωνω εγω ο Ζεμπου) ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΦΑΠΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΙΩΝΙΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ. ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΜΑΙ ΜΑΘΗΜΕΝΟΣ! Τα εσπρωξε και ξανα εφτιαξε ομαδα.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.681
Κριτικές
178
Like
40.641
Πόντοι
21.896
Ακριβως η τελευταια φραση που ειπες. Δεν εχουν εγωισμο.
Ακουσα τον Κολωκοτρωνη οταν λερασαμε στον τελικο του κονφερενς. Μεσα στα οσα ειπε για τον Ολυμπιακο και αποθεωνε την προσπαθεια και τιςνκινησεις του Μαρινακη να ραβει και να ξηκωνει που τελικα δικαιωθηκε, μιλησε κσι για τον Τρακη. Τι ειπε; Ο αθρωπος τα εβαλε κατω και σου λεει εχω μεγαλωσει σε μια οικογενεια αρρωστων Παναθηναικων , ειμαι Παναθηναικος (μεγαλωνω και Παναθηναικους τα παιδια μου, συμπληρωνω εγω ο Ζεμπου) ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΦΑΠΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΙΩΝΙΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ. ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΜΑΙ ΜΑΘΗΜΕΝΟΣ! Τα εσπρωξε και ξανα εφτιαξε ομαδα.
Nai αλλά κ ο dpg φέρει ευθύνη που είχε άφαντο 12 χρόνια το βαζελο ...
Απλώς φέτος φάνηκε μια ομάδα στο μπάσκετ χωρίς προγραμματισμό ,,kαι χώνοντας χρήμα μεσούσης της σεζόν μπορεί να πρωταγωνιστήσει...
Βέβαια μην ξεγελιομαστα ο βαζελος δεν έγινε υπερομάδα
Αλλά πήρε παίκτες εκμεταλλεύετηκε κάποια παιχνίδια δώρο που πήρε κ είχε πιο βάτα χιαστί..αντίθετα με Ολυμπιακό που επέλεξε Ρεάλ κ Μπάρτσα....
Η Ρεάλ είμαι καλύτερη ομάδα απ' όλους ..
Μπάρτσα ΠΑΟ ΟΣΦΠ Φενέρ Μονακό το επόμενο σκαλι
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.612
Κριτικές
42
Like
26.269
Πόντοι
28.246
Nai αλλά κ ο dpg φέρει ευθύνη που είχε άφαντο 12 χρόνια το βαζελο ...
Απλώς φέτος φάνηκε μια ομάδα στο μπάσκετ χωρίς προγραμματισμό ,,kαι χώνοντας χρήμα μεσούσης της σεζόν μπορεί να πρωταγωνιστήσει...
Βέβαια μην ξεγελιομαστα ο βαζελος δεν έγινε υπερομάδα
Αλλά πήρε παίκτες εκμεταλλεύετηκε κάποια παιχνίδια δώρο που πήρε κ είχε πιο βάτα χιαστί..αντίθετα με Ολυμπιακό που επέλεξε Ρεάλ κ Μπάρτσα....
Η Ρεάλ είμαι καλύτερη ομάδα απ' όλους ..
Μπάρτσα ΠΑΟ ΟΣΦΠ Φενέρ Μονακό το επόμενο σκαλι
Υπερομαδα δεν εγινε αλλα τους βαζελους τους ξανα μαζεψε και σταματησε τη γκρινια. Το ζητημα, ξανα λεω, ητανε να εκμεταλλευτείς περισσοτερο απο οσο εκμεταλλεύτηκες τα 13 χρονια αυτα και να μειωσεις κι αλλο την αποσταση. Οπως τα εκμεταλλευτηκε και ο Βαζελος την δωδεκαετια 1998-2010 και αλωνιζε χωρις αντιπαλο γιατι κοιμοτανε ο Ολυμπιακος και σηκωσε πεντε ευρωπαικες και ξεφυγε.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.920
Κριτικές
1
Like
6.292
Πόντοι
2.306
Θα με επαναφέρεις στην πραγματικότητα εσύ;Είναι δυνατόν;Εσύ;Μπήκα σε ένα νήμα που έχει σχέση με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ και έγραψα γενικά ένα μήνυμα γενικά όχι απάντηση στο μήνυμα κάποιου άλλου έγραψα γενικά την γνώμη μου.Αν είχα μπει στο δικό σας και έκανα καζουρα θα είχες κάθε δικαίωμα να κραξεις.Μπηκες εδώ εννοείται δικαίωμα σου και στοχευμένα σε δικό μου σχόλιο ειρωνεύτηκες μπες στο δικό σας νήμα να δεις πως απαντάτε σε όποιον δεν είναι αεκ και πει απλά την γνώμη του και όχι την δική σου καφριλα και θα δεις γιατί είμαστε υπεράνω εμεις.Τωρα άκουσα λες τελικό conference και θυμήθηκα τι ομάδα είμαι;Χαλάει την αεκ 2014 που έχει χρεοκοπήσει 2 φορές από το 04"μέχρι το 14" η διοργάνωση του conference;Το προποτζιδικο το έδωσες ομως για τον τελικο.Άμα θες το παίρνεις το conference και το σνομπαρεις τόσο εύκολα;Μήπως αισθάνεσαι ότι είσαι και ομάδα του europa η του CL.;Για το πρωτάθλημα που λες ότι δεν πήρατε φέτος αλλά πέρσι το ξέρω έκανα λάθος σας το πήρε ο ΠΑΟΚ που ήταν 12 πόντους αν όχι και περισσότερους πίσω σας μέσα στην χρονιά το κατάλαβα το λάθος και έγραψα νέο μήνυμα που το εξηγούσα πριν μου γράψεις τις μαλακίες σου αλλά δεν έκανες τον κόπο να το διαβάσεις βασικά δεν σε ένοιαζε να διαβάσεις απλά να κραξεις ηθελες.Και επειδή με είπες κλασσικό γαύρο εδώ εσύ δεν ντρέπεσαι που είσαι αεκ θα με πειράξει εμένα που είμαι περήφανος γαύρος;Μιλάτε συνέχεια για Κωνσταντινούπολη και προσφυγιά λες και μόνο εσείς είστε πρόσφυγες στην Ελλάδα αποκαλείται στα λόγια το προποτζιδικο ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ ενώ μόνο έτσι δεν λέγεται και ενώ ακόμα δεν είχε παίξει ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ τον πρώτο αγώνα με τη Φενέρ λέγατε να αλλάξει έδρα ο τελικός αν πάμε εμείς.Αν πήγαινε η Φενέρ και υπήρχε κίνδυνος να το σηκώσει μέσα στην ΕΛΛΑΔΑ κανένα πρόβλημα για σας μόνο ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ σας καίει.Τι να περιμένουμε όμως όταν γράφεις στο google αεκ Φενέρ και σου βγάζει δίπλα την λέξη brothers και μισά-μισα πανο των δύο αυτών σιχαμερων ομάδων;Και κάτι τελευταίο το πρωτάθλημα πέρσι δεν το πήρες στο έδωσα εγώ για να μην το πάρει ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ που είναι μεγάλη ομάδα το έδωσα σε εσένα που είσαι μικρή και φέτος κερδίζοντας σε το έδωσα σε μια ακόμα πιο μικρή.
Σε παραπεμπω στον @markosp να « ανταλλαξετε γνωμες».
Δεν εχω να σου πω τιποτε αλλο.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.612
Κριτικές
42
Like
26.269
Πόντοι
28.246
Παρακαλουνται εθελοντες να πλακώσουν στο ξυλο τον @Hellraiser4Ever . Και να του σπασουν την τηλεοραση!
Πληροφοριες στο inbox του @troubakhs ΥΨΗΛΕΣ ΑΜΟΙΒΕΣ!
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.777
Like
23.320
Πόντοι
6.256
Διαβαζω εδω μεσα τους κωλογαυρους που δεν πατανε ποτε στο ΣΕΦ αλλα παρολαυτα εχουν απαιτησεις να ξοδευουν δεκαδες εκ ευρω στο βροντο τα αδερφακια για να σηκωνουν Ευρωπαικα και την ιδια ωρα οταν παιζουμε καποιο παιχνιδι στο Ελληνικο πρωταθλημα εχει μονο φιλους και συγγενεις....

Πολυ καλα κανουν τα αδερφακια και σας γραφουν στα αρχιδια τους και ανοιγονται μεχρι εκει που κρινουν οτι ειναι σωστο οικονομικα....περυσι μικροτερο μπατζετ ειχαμε στοκοι και ειμασταν μακραν η καλυτερη ομαδα της Ευρωπης.Τα ευρωπαικα του 2012 και του 2013 τα πηραμε με τον Σπανουλη και τον Πριντεζη και κατι πιτσιρικια....αμα ηταν μονο με τα λεφτα θα καναμε μια σουμα ποιος εχει το μεγαλυτερο μπατζετ και θα του το διναμε απο την αρχη της χρονιας.

Ειναι πασιγνωστο οτι ο κωλογαυρος ειναι ο χειροτερος και ο πιο αχαριστος οπαδος αλλα πλυνετε λιγακι ρε ανυπαρκτοι το στοματακι σας οταν μιλατε για τα αδερφακια που ειναι καμμια 20ετια σε ενα τμημα που δεν το στηριζετε ακομα και στα ντουζενια του και αιμορραγουν καθε χρονο τουλαχιστον καμμια 20εκ ευρω.

Υ.Γ
Εγινε ειδωλο ο Τρακης....αυτος που ελεγε γαμιεται ο Παναθηναικος,ο παρκαδορος που ειχε αφησει την ομαδα ποσα χρονια να ξεφτυλιζετε σε Ελλαδα και Ευρωπη,αυτος που προσφατα κιολας κυκλοφορησε βιντεο οτι δεν θελει να ειναι στον βαζελο και ολα αυτα τα εκ τα χωνει μπας και βρει κανενα κοροιδο να πουλησει την ομαδα και να την ξεφορτωθει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom