Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.730
Like
23.260
Πόντοι
6.256
Οταν δυο χρονιες το μονο που εχεις να δειξεις ειναι οτι εκοψες το πρωταθλημα που θα επαιρνε καποιος αλλος, πρεπει μαλλον να εισαι γαυρος…
Κοψαμε το πρωταθλημα απο εσας τις δικεφαλες κοτες και πηγαμε τελικο Κονφερενς...εσυ ρε παπαριδη στο τελος της χρονιας τι θα εχεις να δειξεις;:2funny:
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.889
Κριτικές
1
Like
6.246
Πόντοι
2.306
Κοψαμε το πρωταθλημα απο εσας τις δικεφαλες κοτες και πηγαμε τελικο Κονφερενς...εσυ ρε παπαριδη στο τελος της χρονιας τι θα εχεις να δειξεις;:2funny:
ενα νταμπλ περισυ και φετος ενα πρωταθλημα που θα μου φερει σπιτι ο κιτρινομαυρος θεος ΑΡΗΣ…
ο σαμπ μιλησε…
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.730
Like
23.260
Πόντοι
6.256
ενα νταμπλ περισυ και φετος ενα πρωταθλημα που θα μου φερει σπιτι ο κιτρινομαυρος θεος ΑΡΗΣ…
ο σαμπ μιλησε…
Στο τελος της χρονιας θα εχεις ενα νταμπλ απο περυσι;Εχετε ολοκληρο συστημα με ΕΠΟ και διαιτησια να σας σπρωχνει χωρις αυριο και θα τερματισετε 2οι ρε κακομοιρηδες!!!:2funny:
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.889
Κριτικές
1
Like
6.246
Πόντοι
2.306
Στο τελος της χρονιας θα εχεις ενα νταμπλ απο περυσι;Εχετε ολοκληρο συστημα με ΕΠΟ και διαιτησια να σας σπρωχνει χωρις αυριο και θα τερματισετε 2οι ρε κακομοιρηδες!!!:2funny:
Αμα ειχαμε αυτα που λες, χθες σας καναμε ενα ωραιο χειρουργειο και τελειωνε το πραγμα.
Για να μην πω για ΠΑΟΚ που ηταν και ειναι ο βασικος δικδικητης, αφου εσεις μεχρι τον Καρβαναλ δεν υπηρχατε…
Χεοιρουργειο κι εξω.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.857
Like
26.760
Πόντοι
5.506
Αμα ειχαμε αυτα που λες, χθες σας καναμε ενα ωραιο χειρουργειο και τελειωνε το πραγμα.
Για να μην πω για ΠΑΟΚ που ηταν και ειναι ο βασικος δικδικητης, αφου εσεις μεχρι τον Καρβαναλ δεν υπηρχατε…
Χεοιρουργειο κι εξω.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.730
Like
23.260
Πόντοι
6.256
Αμα ειχαμε αυτα που λες, χθες σας καναμε ενα ωραιο χειρουργειο και τελειωνε το πραγμα.
Για να μην πω για ΠΑΟΚ που ηταν και ειναι ο βασικος δικδικητης, αφου εσεις μεχρι τον Καρβαναλ δεν υπηρχατε…
Χεοιρουργειο κι εξω.
Ναι δεν τα ειχατε μωρε....δεν ειναι δικια σας η ΕΠΟ!Δεν κανει τους διορισμους ο δικος σας ο Μανταλος σε συνεργασια με τον Γιαννακη τον Παπαδοπουλο,ο πρωην Ολυμπιακος Β και νυν ΑΕΚ Β για τον Αρουλη λεω δεν ειναι κωλος και βρακι με εσας!!!

Μπηκατε στα πλει οφ με τοσους βαθμους μπροστα και εχετε το θρασος να θελετε και να παρετε το πρωταθλημα απο τον ΖΜΠΑΟΓΚ που παιζει με παιδαρελια και μπατζετ της πουτσας και ολη τη χρονια παιζει τη καλυτερη μπαλα.
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.573
Like
5.488
Πόντοι
1.056
Έχω αρχίσει και υποπτεύομαι οτι μας έχουν φλομώσει στην παπατζα οι σκουπιδορεπορτερ τυπου Νικολακοπουλου και ούτε ο Ποντεντσε έχει ρητρα στα 5εκ. ούτε ο Κααμπι εχει οψιον 1+1. Και ποιος ξερει τι αλλο.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.513
Κριτικές
56
Like
6.266
Πόντοι
4.806
Οταν δυο χρονιες το μονο που εχεις να δειξεις ειναι οτι εκοψες το πρωταθλημα που θα επαιρνε καποιος αλλος, πρεπει μαλλον να εισαι γαυρος…
Άντε να δικαιολογήσουμε ότι είσαι πικραμένος απο το χθεσινό γαμησάκι αλλά εσύ το τερμάτισες.
Μιλάς για το Θ Ρ Υ Λ Ο που έχει οσα πρωταθλήματα έχετε όλοι οι αλλόθρησκοι μαζί.
Έλα καθαρίστε τα χυσάκια απο τα προσωπάκια σας που σας ρίξαμε χθές, ηρέμηστε ,φτιάξτε ομάδα και ελάτε πάλι του χρόνου να σας ξανάκανονίσουμε που θα είμαστε και πρωταθλητές.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.889
Κριτικές
1
Like
6.246
Πόντοι
2.306
Άντε να δικαιολογήσουμε ότι είσαι πικραμένος απο το χθεσινό γαμησάκι αλλά εσύ το τερμάτισες.
Μιλάς για το Θ Ρ Υ Λ Ο που έχει οσα πρωταθλήματα έχετε όλοι οι αλλόθρησκοι μαζί.
Έλα καθαρίστε τα χυσάκια απο τα προσωπάκια σας που σας ρίξαμε χθές, ηρέμηστε ,φτιάξτε ομάδα και ελάτε πάλι του χρόνου να σας ξανάκανονίσουμε που θα είμαστε και πρωταθλητές.
Εικοσιτρια πρωτσθληματα σε 26 χρονια που ειπε και ο Ναυαρχος, ουτε στη Μπουρκινα Φασο δεν γινονται αυτα.
Αλλά οταν Θωμας και Σωκρατης θελουν, ολα γινονται…
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.513
Κριτικές
56
Like
6.266
Πόντοι
4.806

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.857
Like
26.760
Πόντοι
5.506
Εικοσιτρια πρωτσθληματα σε 26 χρονια που ειπε και ο Ναυαρχος, ουτε στη Μπουρκινα Φασο δεν γινονται αυτα.
Αλλά οταν Θωμας και Σωκρατης θελουν, ολα γινονται…
ρε κουλιτσα τα οργια εχετε κανει φετος και παλι ΔΕΝ.....σας το παιρνει ο μπουχος και ο τακης εχει ηδη φτιαξει διαιτολογιο για της τουαλετες του προπατζιδικου....
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.286
Κριτικές
167
Like
85.049
Πόντοι
46.423

Ελπίζω να μην ισχύει διότι αλλιώς θα είναι μέγα σφάλμα της διοίκησης.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.889
Κριτικές
1
Like
6.246
Πόντοι
2.306

Πάρε να 'χεις γιατι πάς γυρεύοντας
Δεν εχω fb τυπε, ειναι για γεροντια…
εγω υποστηρίζω την ομαδα μου και οταν ειναι στα πατωματα τυπε.
Και οταν δεν παιζει.
Εσεις θυμαστε ότι ειστε Ολυμπιακοι οταν σας ερχονται ολα βολικα.
οταν δεν πατε καλα, σας φταινε τα παντα, η διαιτησια, η ΕΠΟ, η κυβερνηση (καλα, αυτο κι αν ειναι…), ο προεδρος , οι παιχτες, ο καντινιερης εξω απ’ το γηπεδο, το χορταρι, ο αναδρομος Ερμης, η πουτανα η μοιρα, ολα…
Νικαει ο γαυρος? Ολη η Ελλαδα γαυροι…
ΓΤΠ ο γαυρος? Σας ψαχνουμε με το τουφεκι….
οταν βεβαια δεν γκρινιαζετε γιατι δεν κατσαν οι αλλοι να χασουν….
Οπως εγραψα και πιο παλια, ειστε περισσοτερο πολιτικη οργανωση παρα ομαδα.
Το παραδεχεται και ο προεδρος σας , πηγατε τελικο Κονφερενς και μιλαγε για επιτυχια κοντρα σε αυτη τη κυβερνηση….
Αν ειχε αλλη κυβερνηση θα παιζατε καλυτερη μπαλα δηλαδη….
και λιγη ντροπη….
 
Τελευταία τροποποίηση:

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.513
Κριτικές
56
Like
6.266
Πόντοι
4.806
Δεν εχω fb τυπε, ειναι για γεροντια…
εγω υπστηριζω την ομαδα μου και ουπταν ειναι στα πατωματα τυπε.
Εσεις θυμαστε πτι ειστε Ολυμπιακοι οταν σας ερχονταιψολα βολικα.
οταν δεν πατε καλα, σας φταινε τα παντα, η διαιτησια, η ΕΠΟ, ο προεδρος , οι παιχτες, ο καντινιερηςεξω απ’ το γηπεδο, το χορταρι, ο αναδρομος Ερμης, η πουτανα η μοιρα, ολα…
Νικαει ο γαυρος? Ολη η Ελλαδα γαυροι…
ΓΤΠ ο γαυρος? Σας ψαχνουμε με το τουφεκι….
Αυτά τα λές αδελφέ γιατι είσαι αεκ και μάλλον κάνεις προβολή των δικών σας σε εμάς. Έχω ζήσει τα πέτρινα χρόνια του Θρύλου που ανεβαίναμε πορεία στο οακα και ήμασταν περισσότεροι απο τους βάζελους στο γήπεδο τους που έπαιρναν πρωτάθλημα. Άγιοι δεν είμαστε, αλλά δεν μπορώ να διαβάζω και μπούρδες.
Όλη η Ελλάδα γαύροι γιατι έτσι είναι.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.451
Κριτικές
42
Like
26.140
Πόντοι
28.246
Εικοσιτρια πρωτσθληματα σε 26 χρονια που ειπε και ο Ναυαρχος, ουτε στη Μπουρκινα Φασο δεν γινονται αυτα.
Αλλά οταν Θωμας και Σωκρατης θελουν, ολα γινονται…
Καλά, στην Βουλγαρία πριν λίγες μέρες η Λουντογκόρετς σήκωσε το 13ο συνεχόμενο. Δεν γίνονται πουθενά, έχεις δίκιο.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Iso14

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.451
Κριτικές
42
Like
26.140
Πόντοι
28.246

Ελπίζω να μην ισχύει διότι αλλιώς θα είναι μέγα σφάλμα της διοίκησης.
Τι σου έχω πει για τους Τούρκους;
Πέρυσι γράφανε ότι έχουμε κλεισμένο τον Ντεσπόντοφ με 6 εκατομμύρια. Φέτος μετά την πρόκριαη στην Πόλη, γράφανε ότι πάμε για Λιβάκοβιτς. (τον αγόρασε δέκα εκατομμύρια η Φενέρ από την Ντινάμο) Πριν λίγες μέρες ξανά γράψανε ότι στοχεύουμε σε Κουτίνιο. Και τώρα έχουν, λένε κλεισμένο τον Ελ Κααμπί, στην Γαλατά, ενώ έχουν τον Ικάρντι, ο οποίος είναι στην ίδια ηλικία με τον Ελ Καμπί και έχει βγάλει 30 γκόλ φέτος.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.889
Κριτικές
1
Like
6.246
Πόντοι
2.306
Αυτά τα λές αδελφέ γιατι είσαι αεκ και μάλλον κάνεις προβολή των δικών σας σε εμάς. Έχω ζήσει τα πέτρινα χρόνια του Θρύλου που ανεβαίναμε πορεία στο οακα και ήμασταν περισσότεροι απο τους βάζελους στο γήπεδο τους που έπαιρναν πρωτάθλημα. Άγιοι δεν είμαστε, αλλά δεν μπορώ να διαβάζω και μπούρδες.
Όλη η Ελλάδα γαύροι γιατι έτσι είναι.
Δεν μας πειραζει που ειστε…..ολοι γαυροι.
Εμεις δεν θελουμε να ειμαστε με …όλους.
θελουμε να ειμαστε με αυτους που συμβολιζουν κατι.
εχετε κι εσεις τετοιους, αλλα εχετε και τους ολους….
Δες λιγο ποσα διαρκειας εχετε και το γεγονος οτι το γηπεδο σας ειναι ελλειματικο, εκει θα δεις τους ολους….
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.286
Κριτικές
167
Like
85.049
Πόντοι
46.423
Τι σου έχω πει για τους Τούρκους;
Πέρυσι γράφανε ότι έχουμε κλεισμένο τον Ντεσπόντοφ με 6 εκατομμύρια. Φέτος μετά την πρόκριαη στην Πόλη, γράφανε ότι πάμε για Λιβάκοβιτς. (τον αγόρασε δέκα εκατομμύρια η Φενέρ από την Ντινάμο) Πριν λίγες μέρες ξανά γράψανε ότι στοχεύουμε σε Κουτίνιο. Και τώρα έχουν, λένε κλεισμένο τον Ελ Κααμπί, στην Γαλατά, ενώ έχουν τον Ικάρντι, ο οποίος είναι στην ίδια ηλικία με τον Ελ Καμπί και έχει βγάλει 30 γκόλ φέτος.

Μακάρι να είναι έτσι όπως τα λες.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.857
Like
26.760
Πόντοι
5.506
Δεν μας πειραζει που ειστε…..ολοι γαυροι.
Εμεις δεν θελουμε να ειμαστε με …όλους.
θελουμε να ειμαστε με αυτους που συμβολιζουν κατι.
εχετε κι εσεις τετοιους, αλλα εχετε και τους ολους….
Δες λιγο ποσα διαρκειας εχετε και το γεγονος οτι το γηπεδο σας ειναι ελλειματικο, εκει θα δεις τους ολους….
αααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααααααααααα
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.889
Κριτικές
1
Like
6.246
Πόντοι
2.306
Καλά, στην Βουλγαρία πριν λίγες μέρες η Λουντογκόρετς σήκωσε το 13ο συνεχόμενο. Δεν γίνονται πουθενά, έχεις δίκιο.
Αμα ονειρευεσαι να γινεις Βουλγαρια σε επιπεδο πρωταθληματος, δεν εχω να σου πω κατι…
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom