Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.717
Like
26.603
Πόντοι
5.506
τι εγκλημα εγινε με τον φορτουνη τοσα χρονια....
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.361
Κριτικές
42
Like
26.089
Πόντοι
28.246

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.087
Like
68.584
Πόντοι
12.756
hqdefault.jpg
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.717
Like
26.603
Πόντοι
5.506
πιο ασπρος και απο καθαρη κοκα
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.201
Κριτικές
167
Like
84.842
Πόντοι
46.423

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.201
Κριτικές
167
Like
84.842
Πόντοι
46.423

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.361
Κριτικές
42
Like
26.089
Πόντοι
28.246
Της πουτανας γίνεται στο ινσταγκραμ με τον Καστίγιο. Ξεσαλωσε πάλι ο Νερι με την συνέντευξη του Τζόλε στους betarades. Θέση πήρε και ο Κώστας Μενδρινός και του τα χώνουν του Τζόλε για ρουφιανιες...
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.038
Πόντοι
10.411
Της πουτανας γίνεται στο ινσταγκραμ με τον Καστίγιο. Ξεσαλωσε πάλι ο Νερι με την συνέντευξη του Τζόλε στους betarades. Θέση πήρε και ο Κώστας Μενδρινός και του τα χώνουν του Τζόλε για ρουφιανιες...
Ό,τι θυμάται χαίρεται ο καθένας :confused:
 

rsotos7

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.068
Κριτικές
20
Like
5.499
Πόντοι
1.446
Στο γήπεδο, ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ βρίσκεται στην κορυφή βαθμολογικά! Στα χαρτιά... βρίσκονται οι πράσινοι! Γι' αυτό η... ΜΑΧΗ συνεχίζεται! Και είμαστε πιο συσπειρωμένοι από ποτέ!
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.361
Κριτικές
42
Like
26.089
Πόντοι
28.246
Ό,τι θυμάται χαίρεται ο καθένας :confused:
Το θεμα ειναι οτι ο ενας (Καστιγιο) πιαστηκε μαλακας γιατι εχει το δικο του γνωστο μυαλο που δεν αφηνει τιποτα να πεσει κατω, μαλακας πιαστηκε και ο αλλος (Τζολε) γιατι ενω αυτος ειναι σοφοτερος εχει περασει και τα πενηντα πλεον, απαντησε ειρωνικα και οι μπεταραδες καταφερανε αυτο που θελανε για παρτη τους. Να γινει ντορος και την διαφημιση απο το μαδομουνι την λαμβανουν αυτοι.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.038
Πόντοι
10.411
Το θεμα ειναι οτι ο ενας (Καστιγιο) πιαστηκε μαλακας γιατι εχει το δικο του γνωστο μυαλο που δεν αφηνει τιποτα να πεσει κατω, μαλακας πιαστηκε και ο αλλος (Τζολε) γιατι ενω αυτος ειναι σοφοτερος εχει περασει και τα πενηντα πλεον, απαντησε ειρωνικα και οι μπεταραδες καταφερανε αυτο που θελανε για παρτη τους. Να γινει ντορος και την διαφημιση απο το μαδομουνι την λαμβανουν αυτοι.
Δεν τα έχω δει,δεν ξέρω,αλλά μου φαίνεται κάπως το όλο αυτό
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.361
Κριτικές
42
Like
26.089
Πόντοι
28.246
Δεν τα έχω δει,δεν ξέρω,αλλά μου φαίνεται κάπως το όλο αυτό
Δεν εχω δει την συνέντευξη του τζολε ακομα. Ξερω ομως την ερωτηση και φανταζομαι το υφος της απάντησης του Τζολε.

Πελιληψη για να καταλαβεις. Σε καποια παλια του συνεντευξη ο Νερι ειχε πει πως αν επαιζε στην φυσικη του θεση (αριστερο εξτρεμ) Ο Τζολε δεν θα επαιζε μεχρι τα 37, 38 του στον Ολυμπιακο. Και ειπε επισης ευθεως οτι τοσα χρονια ο Ολυμπιακος αγοραζε παιχτες σε ολες μα ολες τις θεσεις εκτος απο μια. Αριστερο εξτρεμ. Εκει επαιζε ο Τζολε. Και τον ιδιο τον Νερι τον βαζανε είτε δευτερο επιθετικο ειτε δεξι εξτρεμ παροτι αριστεροπόδαρος και αυτος. Ξεκαθαρα ελεγε λοιπον οτι ητανε το πιο αγαπημενο παιδι του Κοκκαλη και εκει πατούσε ο Τζολε και τους γαμουσε ολους.

Εκει πατησανε οι μπεταραδες, σιγουρα ο τζολε απαντησε ειρωνικα και πετυχανε το ξεκατινιασμα οι μπεταραδες.

Το ιδιο προσπαθησαν να κανουν και με τον Μπακασετα να βάλουν αυτον και Φορτουνη να ξεκατινιαστουν. Δεν τους βγηκε.(Τωρα αν εχουν οντως κοντρα και αυτοι οι δυο μεταξυ τους ισως φανει στο μελλον)
 

BruceDickWayne

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2020
Μηνύματα
108
Like
42
Πόντοι
1
Στο γήπεδο, ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ βρίσκεται στην κορυφή βαθμολογικά! Στα χαρτιά... βρίσκονται οι πράσινοι! Γι' αυτό η... ΜΑΧΗ συνεχίζεται! Και είμαστε πιο συσπειρωμένοι από ποτέ!
Tυπε τοτε με τον Βαλνερ το πανηγυρισες;Που δεν υπηρξε τραυματισμος φασαριες η κατι αλλο που να δικαιολογησει την τιμωρια της ομαδας.Αν το πανηγυρισες,βουλωνε.Οτι λεει η δικαιοσυνη.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.361
Κριτικές
42
Like
26.089
Πόντοι
28.246
Tυπε τοτε με τον Βαλνερ το πανηγυρισες;Που δεν υπηρξε τραυματισμος φασαριες η κατι αλλο που να δικαιολογησει την τιμωρια της ομαδας.Αν το πανηγυρισες,βουλωνε.Οτι λεει η δικαιοσυνη.
Η δικαιοσυνη ετσι ελεγε και σε εκεινη την περιπτωση. Χανει το παιχνιδι στα χαρτια και τρωει και τιμωρια η υπαίτια ομαδα.
Οχι υπερ της δικαιοσυνης οποτε βολευει.

Χαρτινος λοιπον ο Ολυμπιακος, την ιδια ρετσινια κουβαλατε και εσεις τωρα. Χαρτινοι! Βουλωσε το επισης.
Ειστε μαθημενοι και στο να ζειτε με ρετσινιες αλλωστε.
 

BruceDickWayne

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2020
Μηνύματα
108
Like
42
Πόντοι
1
Η δικαιοσυνη ετσι ελεγε και σε εκεινη την περιπτωση. Χανει το παιχνιδι στα χαρτια και τρωει και τιμωρια η υπαίτια ομαδα.
Οχι υπερ της δικαιοσυνης οποτε βολευει.

Χαρτινος λοιπον ο Ολυμπιακος, την ιδια ρετσινια κουβαλατε και εσεις τωρα. Χαρτινοι! Βουλωσε το επισης.
Ειστε μαθημενοι και στο να ζειτε με ρετσινιες αλλωστε.
Μονο που τοτε δεν εφταιγε η ομαδα αλλα ο παιχτης που δεν ενημερωσε και η ομοσπονδια που του εβγαλε δελτιο...Οχι υπερ της δικαιοσυνης οποτε σας βολευει.Γιατι με αυτη την λογικη ειστε ενα πρωταθλημα μειον,γιατι τοτε αλλη ομαδα βγηκε πρωτη στα γηπεδα .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom