Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Σε ποιον θα δωσει το πρωταθλημα φετος ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ?

  • Κανενας

    Ψήφοι: 3 2,2%
  • Να δωθουν τα κυπελα σε παιδακια που πεινανε

    Ψήφοι: 24 17,8%
  • Μονο ο θρυλος αξιζει

    Ψήφοι: 22 16,3%
  • τα βυζια της μπακοδημου

    Ψήφοι: 58 43,0%
  • αεκ/παο μια επιλογη

    Ψήφοι: 12 8,9%
  • με μειον 10 βαθμους απο τους τωρα πρωτοπορους θα το παρει δικαια ο ΘΡΥΛΟΣ

    Ψήφοι: 12 8,9%
  • Nα πάνε να γαμηθουν και οι δύο

    Ψήφοι: 19 14,1%
  • :alivedick:

    Ψήφοι: 5 3,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    135

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
φετος ειναι η μεγαλη ευκαιρια να αποδειξουμε οτι αν εχεις ομαδα και με κοντρα διαιτησια μπορεις να παρεις το πρωταθλημα...

Είναι δικό μας φέτος .

ΡΕ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΞΥΠΝΑΤΕ;
ΡΕ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΛΕΑΝΘΗ ΑΝ ΕΠΑΙΖΕ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ;

Οταν θα ανέβουμε εμείς επάνω ξαφνικά θα γίνουν όλοι τους ...μουτζαχεντίν και θα ματώσουν για την φανέλα . Μην ασχολείσαι με μικρές ομάδες .
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
Ο φετφα έχει ωραίες κινήσεις.
αλλά όντως καθυστερεί.
αν δεν το διορθωσει συντομα αυτο και συνεχιζει ωρες ωρες να θελει μια μπαλλα μονος του τον βλεπω να χανεται...καποιος πρεπει να του εξηγησει τι σημαινει πασσα!!!!επισης ειναι φανερο οτι δεν χωρανε μαζι φετφα με ιμπα γασα,μια και ο μικρος συγκλινει συνεχως στο κεντρο και μπερδευεται με τον αργεντινο..ασε που χαραμιζεται μια θεση δεξια που ο ντενις θα πεταγε...πρωσοπικα θα θελα ντουντου,ουρταδο στα χαφ,ριερα αριστερα,ντενις δεξια,ιμπαγασα πισω απο παντελιτς η μητρο...κι ο φετφα να παιρνει ευκαιριες δινοντας ανασες στον αριελ...
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
3
Πόντοι
66
ΕΠΕΣΕ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΤΩΝ ΑΘΗΝΩΝ.Δυναμικες αντιδρασεις των κατοικων της θεσσαλονικης κατα την επισκεψη του πρωθυπουργου στη ΔΕΘ,ακομα δυναμικοτερες οι αντιδρασεις των οπαδων του ΠΑΟΚ για την απελευθερωση των συντροφων τους,η κορυφωση των αντιδρασεων εγινε μετα το τελος του παιχνιδιου στο πρωην χαριλαου.

ΡΕ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΞΥΠΝΑΤΕ;
ΡΕ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΛΕΑΝΘΗ ΑΝ ΕΠΑΙΖΕ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ;
ρε καμμενε
ο ρουλης επαιζε,οχι εμεις
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.724
Like
55
Πόντοι
16
γι'αυτο πρεπει να γαμαμε ολες τις πουτανες χωρις σαλιο και να μη λυπομαστε κανενα πουστη...
ερωτηση στο κοκε για το πεναλτι....
αφου το εδωσε ο διαιτητης πρεπει να ηταν...
φερπλει και του θεου...
μαλιστα,,,φανταστειτε να επαιρνε ο θρυλος αυτο το πεναλτι τι θα ειχε γινει και μεχρι που θα ακουγονταν τα κλαματα τους...
αντε γαμηθειτε ολα σας σιχαματα...
τουλάχιστον αυτό ήταν εντός περιοχής!
ντάξει να φωνάζει ο οποιοσδήποτε,το δέχομαι
αλλά κι εσείς ρε παιδιά;
μεταξύ κατεργαρέων ειλικρίνεια ;)
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
τελικά, τα τραγούδια λένε πάντα την αλήθεια. οι μεγάλες αγάπες ποτέ δεν ξεχνιούνται

URL]]
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
αν δεν το διορθωσει συντομα αυτο και συνεχιζει ωρες ωρες να θελει μια μπαλλα μονος του τον βλεπω να χανεται...καποιος πρεπει να του εξηγησει τι σημαινει πασσα!!!!επισης ειναι φανερο οτι δεν χωρανε μαζι φετφα με ιμπα γασα,μια και ο μικρος συγκλινει συνεχως στο κεντρο και μπερδευεται με τον αργεντινο..ασε που χαραμιζεται μια θεση δεξια που ο ντενις θα πεταγε...πρωσοπικα θα θελα ντουντου,ουρταδο στα χαφ,ριερα αριστερα,ντενις δεξια,ιμπαγασα πισω απο παντελιτς η μητρο...κι ο φετφα να παιρνει ευκαιριες δινοντας ανασες στον αριελ...

εγώ θα σου πρότεινα αντί για ντουντού να παίζει ο γιαννακης ο παπαδόπουλος...και τεχνιτάκος,και τρεχαλατζής και βλέπει γήπεδο και δυνατό παιδί είναι και πάνω απ'όλα καυλωμένο
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
εγώ θα σου πρότεινα αντί για ντουντού να παίζει ο γιαννακης ο παπαδόπουλος...και τεχνιτάκος,και τρεχαλατζής και βλέπει γήπεδο και δυνατό παιδί είναι και πάνω απ'όλα καυλωμένο
ο γιαννακης πρεπει να παιζει σιγουρα...
το ποιος θα ναι διπλα του δε με πολυνοιαζει..
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
εγώ θα σου πρότεινα αντί για ντουντού να παίζει ο γιαννακης ο παπαδόπουλος...και τεχνιτάκος,και τρεχαλατζής και βλέπει γήπεδο και δυνατό παιδί είναι και πάνω απ'όλα καυλωμένο
Ο καλύτερος τρεχαλατζής Έλληνας αυτή τη στιγμή είναι ο Κατσικογιάννης κατά τη γνώμη μου.
Μένει να το αποδείξει με άνοδο του ΟΦΗ και καλή πορεία στο κύπελλο, αλλιώς θα εκτεθώ. :grin:
Ο Γ.Παπαδόπουλος έχει 1 μεγάλο ελλάτωμα, τρώει τις κίτρινες σα στραγάλια. :S

ο γιαννακης πρεπει να παιζει σιγουρα...
το ποιος θα ναι διπλα του δε με πολυνοιαζει..

Αρχίσατε σιγά σιγά όλοι να βλέπετε με άλλο μάτι τους "νέους". (στην ευρώπη βέβαια νέος είσαι μέχρι τα 18, ο Παπ. είναι 20...)
Τελικά έπρεπε πέρσι Μαρέσκα-Όσκαρ-Λεντέσμα να είναι μεταξύ πάγκου-εξέδρας, Ιέρο στον πάγκο έτοιμος όποτε χρειαστεί, και Γ.Παπαδόπουλος, Κατσικογιάννης, Φετφατζίδης, Σοϊλέδης βασικοί ή εγώ είμαι γραφικός;;;; Θα είχαμε τερματίσει 5οι με 1-2 από αυτούς βασικούς, ειδικά στο 2ο μισό του πρωταθλήματος που είχαν ψοφήσει οι "έμπειροι";

Και φυσικά σε μια αφελληνισμένη 11άδα, πρέπει να προστίθενται καλοί Έλληνες παίκτες.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Ο καλύτερος τρεχαλατζής Έλληνας αυτή τη στιγμή είναι ο Κατσικογιάννης κατά τη γνώμη μου.
Μένει να το αποδείξει με άνοδο του ΟΦΗ και καλή πορεία στο κύπελλο, αλλιώς θα εκτεθώ. :grin:
Ο Γ.Παπαδόπουλος έχει 1 μεγάλο ελλάτωμα, τρώει τις κίτρινες σα στραγάλια. :S
τρεχαλατζης ηταν και ο ενσαλιβα..
δε φτανει μονο το τρεξιμο..
ο γιαννακης ειναι πολυ ανωτερος..
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
κουφαλες τερμα τα περσυνα......ο λαος οργανωθηκε....και περιμενει...ολοι εμεις οι παλαιοι συνδεσμιτες ειμαστε ετοιμοι....περιμενουμε :rockon:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
τρεχαλατζης ηταν και ο ενσαλιβα..
δε φτανει μονο το τρεξιμο..
ο γιαννακης ειναι πολυ ανωτερος..

O Κατσικογιάννης έχει και καλό έλεγχο της μπάλας και αξιοπρεπή πάσα.
Δες στο βιντεάκι, την έχει την κίνηση και με τη μπάλα.
Και στο φιλικό με τη Λακορούνια τράβηξε ένα απίστευτο τσαρούχι από τα 25( :think:) μέτρα, αλλά το απέκρουσε οριακά ο τερματοφύλακας.
Δεν ξέρ αν ήταν τυχαίο, δεν τον είχα δει άλλη φορά να σουτάρει στα 3-4 παιχνίδια επί Σερ Τάκη.
Ο Γιαννάκης πρέπει να συμμετέχει κανονικότατα στο rotation των αμ.χαφ φέτος.


 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
δεν πα να ποσταρεις βιντεακια,και να γραφουμε σελιδες..
αν δει εντεκαδα σφυρα μου..
φετος που δεν εχεις και ευρωπη,με 13 παιχτες θα τη βγαλει! :2funny:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
φετος που δεν εχεις και ευρωπη,με 13 παιχτες θα τη βγαλει! :2funny:
Μη σου πω με 11, σε όσα παιχνίδια δεν έχουμε κάρτες ή τραυματισμούς.
Κλασσικός βαλβίδας, 30 φωτοτυπίες την αρχική 11άδα και καθάρισε για όλο το χρόνο. :dancing:

(Ο Κατσικογιάννης είναι δανεικός στον ΟΦΗ)
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
Ο καλύτερος τρεχαλατζής Έλληνας αυτή τη στιγμή είναι ο Κατσικογιάννης κατά τη γνώμη μου.
Μένει να το αποδείξει με άνοδο του ΟΦΗ και καλή πορεία στο κύπελλο, αλλιώς θα εκτεθώ. :grin:
Ο Γ.Παπαδόπουλος έχει 1 μεγάλο ελλάτωμα, τρώει τις κίτρινες σα στραγάλια. :S

Αρχίσατε σιγά σιγά όλοι να βλέπετε με άλλο μάτι τους "νέους". (στην ευρώπη βέβαια νέος είσαι μέχρι τα 18, ο Παπ. είναι 20...)
Τελικά έπρεπε πέρσι Μαρέσκα-Όσκαρ-Λεντέσμα να είναι μεταξύ πάγκου-εξέδρας, Ιέρο στον πάγκο έτοιμος όποτε χρειαστεί, και Γ.Παπαδόπουλος, Κατσικογιάννης, Φετφατζίδης, Σοϊλέδης βασικοί ή εγώ είμαι γραφικός;;;; Θα είχαμε τερματίσει 5οι με 1-2 από αυτούς βασικούς, ειδικά στο 2ο μισό του πρωταθλήματος που είχαν ψοφήσει οι "έμπειροι";

Και φυσικά σε μια αφελληνισμένη 11άδα, πρέπει να προστίθενται καλοί Έλληνες παίκτες.

γίγαντα, ποιος σε λέει γραφικό για τους νέους; συμφωνούμε όλοι, αλλά με μέτρο η χρήση τους. αυτός ο Κατσικογιάννης σε πόσες ομάδες πρέπει να πάει για να ''ψηθεί''; δεν τον είχατε στείλει και στο Λεβαδειακό;
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
σαν τον μενδρινο θα καταντησει και αυτος..
απο το πολυ ψησιμο θα αρπαξει..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom