Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
τι το καλυτερο να εισαι στα γενεθλια σου στο candyshop (ws, pattaya) να ακους live τους barcode και να εχεις ενα ξανθο ταυλανδεζικο μωρο!!!  :rockon:

dsc00297450x600.jpg
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
ενα μερος που σας προτεινω να πατε στην πατταγια ειναι το ice bar!!! ολα μεσα ειναι φτιαγμενα απο παγο με -5 βαθμους κελσιου. μπαινεις μεσα για 20λεπτα και πινεις οσα σφηνακια μπορεις!!!
να πατε με παρεα! εγω πηγα με 3κοπελες απο την ρεσεψιον του ξενοδοχειου που εμενα! φοβερη εμπειρια!!!

dsc00329800x600.jpg


 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
και σιγουρα μια επισκεψη στο alcazar cabaret show με τις ομορφες ladyboys!!!

dsc00505800x600.jpg
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
ενα μερος που σας προτεινω να πατε στην πατταγια ειναι το ice bar!!! ολα μεσα ειναι φτιαγμενα απο παγο με -5 βαθμους κελσιου. μπαινεις μεσα για 20λεπτα και πινεις οσα σφηνακια μπορεις!!!
To ice bar νομιζω το εστησαν για τους ξενερωτους τους Ρωσσους  :rolleyes:
Πλακα εχει σαν ιδεα αλλα δε συνιστω σε κανεναν και ιδιαιτερα σε καρδιακους να περασουν απο τους -5 στους +35 η +40 σε χρονο dt. Αν και για τους καρδιακους γενικως δε συνισταται η Ταυλανδη  :grin:
 

funkyshark

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
65
Κριτικές
7
Like
6
Πόντοι
0
Με 5 χιλιάρικα, περνάς γαμάτα και με Ελληνίδα...Για καμιά βδομάδα βέβαια :2funny:

Αν και δεν εχω πάει thai αλλα απο αυτά που εχω ακούσει και διαβάσει, πιστευω οτι με Ελληνιδα δεν προκειτε να ζήσεις καμια μαγεία και περιποιηση ανταξια της thai. Επισης το να μπορείς να νιωσεις λιγο πιο απελευθερωμενος και να έχεις την ευκαιρια να διαλέξεις απο τα 10αδες κοριτσια νομιζω οτι είναι απο μονο του μοναδικο, οσο μουναρα και ας ειναι αυτη η Ελληνιδα.

Στην τελική το θεμα δεν ειναι απλα να πας με γυναικα..  το θεμα ειναι οτι θα εισαι και σε ενα εξωτικο μερος με πολλες δραστηριοτητες και μερη να δεις.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
υπερβολες...υπερβολες...υπερβολες...
τα πραγματα ειναι οντως καλα στο σιαμ
αλλα και εδω, στο Αθενς, ειναι εξισου καλα
ειδικα τον τελευταιο καιρο...
εξακολουθω τα πυκνα πορνοταξιδα στην αλλοδαπη (κουβα-ταυλανδη)
...αλλα τιμω δεοντως και τις ημεδαπες μπουρδελοκαταστασεις ΕΠΙΤΥΧΩΣ
αυτα για να μη παραμυθιαζουμε και παραμυθιαζομαστε


 
Αληθεια,που μπορεις να κανεις στο Αθενς...
α)Body to Body massage?
β)Εστω ενα απλο Full nude Oil massage?
γ)Japanese massage με διεγερση του προστατικου αδενα και του περινεου χρησιμοποιωντας με τα χερια ΜΟΝΟ,τεχνικες του Ταντρικου σεξ?
Απαντηση..ΠΟΥΘΕΝΑ..
Γιατι αν το κεφαλαιο "ΑΝΤΡΙΚΗ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ",για καποιους περιοριζεται στο τριπτυχο "Χαδακια-πιπουλα-τον βαζω μεσα και σπρωχνω",τοτε αυτο το βρισκεις σε ολοκληρο το κοσμο,αλλου σε μικροτερο και αλλου σε μεγαλυτερο βαθμο.
Οχι πως και αυτο το "κλασικο τριπτυχο" δεν εχει "τη χαρη του",ΕΙΔΙΚΑ στη Ταυλανδη με τα σχιστοματικα μπιμπελο...
Αλλα και εκει,αν περιμενεις μεχρι τις 3-4 το πρωι για να "φορτωσεις" οτι περισεψε και φας και αλλο ενα μισαωρο στα παζαρια για να σου κατσει ολη τη μερα για 1000 μπατ...
Ε τοτε...ΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ "να σου πεταξει και τα ματια εξω"...
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Αληθεια,που μπορεις να κανεις στο Αθενς...
α)Body to Body massage?
β)Εστω ενα απλο Full nude Oil massage?
γ)Japanese massage με διεγερση του προστατικου αδενα και του περινεου χρησιμοποιωντας με τα χερια ΜΟΝΟ,τεχνικες του Ταντρικου σεξ?
Απαντηση..ΠΟΥΘΕΝΑ..
Γιατι αν το κεφαλαιο "ΑΝΤΡΙΚΗ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ",για καποιους περιοριζεται στο τριπτυχο "Χαδακια-πιπουλα-τον βαζω μεσα και σπρωχνω",τοτε αυτο το βρισκεις σε ολοκληρο το κοσμο,αλλου σε μικροτερο και αλλου σε μεγαλυτερο βαθμο.
Οχι πως και αυτο το "κλασικο τριπτυχο" δεν εχει "τη χαρη του",ΕΙΔΙΚΑ στη Ταυλανδη με τα σχιστοματικα μπιμπελο...
Αλλα και εκει,αν περιμενεις μεχρι τις 3-4 το πρωι για να "φορτωσεις" οτι περισεψε και φας και αλλο ενα μισαωρο στα παζαρια για να σου κατσει ολη τη μερα για 1000 μπατ...
Ε τοτε...ΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ "να σου πεταξει και τα ματια εξω"...
Όλα αυτά τα βρίσκεις Ταιλάνδη?
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
To ice bar νομιζω το εστησαν για τους ξενερωτους τους Ρωσσους   :rolleyes:
Πλακα εχει σαν ιδεα αλλα δε συνιστω σε κανεναν και ιδιαιτερα σε καρδιακους να περασουν απο τους -5 στους +35 η +40 σε χρονο dt. Αν και για τους καρδιακους γενικως δε συνισταται η Ταυλανδη   :grin:

δεν ειδαμε κανεναν ρωσσο. οσο για την θερμοκρασια δεν βγαινεις κατευθειαν εξω. το μαγαζι ειναι χωρισμενο σε 2 μερη. πρωτα μπαινεις σ'ενα κανονικο μπαρακι οπου καθεσε και πινεις το ποτο σου και μετα αν θελεις μπαινεις στο αλλο μπαρ που εχει -5. καθεσε για 20λεπτα και ξαναπας στο πρωτο να χαλαρωσεις και μετα φευγεις!
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
δεν ειδαμε κανεναν ρωσσο. οσο για την θερμοκρασια δεν βγαινεις κατευθειαν εξω. το μαγαζι ειναι χωρισμενο σε 2 μερη. πρωτα μπαινεις σ'ενα κανονικο μπαρακι οπου καθεσε και πινεις το ποτο σου και μετα αν θελεις μπαινεις στο αλλο μπαρ που εχει -5. καθεσε για 20λεπτα και ξαναπας στο πρωτο να χαλαρωσεις και μετα φευγεις!
Ο λόγος που έχει χαμηλή θερμοκρασία είναι προκειμένου να καταναλώσεις  όσο μεγαλυτερη ποσότητα αλκόολ μέσα σε αυτόν τον χρόνο για να παραμείνεις ζεστός?
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Ο λόγος που έχει χαμηλή θερμοκρασία είναι προκειμένου να καταναλώσεις  όσο μεγαλυτερη ποσότητα αλκόολ μέσα σε αυτόν τον χρόνο για να παραμείνεις ζεστός?

προφανως κατι τετοιο. αλλα μιας και ειμαι απο βορεια ελλαδα και ξερω απο κρυο δεν ειχα κανενα προβλημα. τα κοριτσια μου προτειναν να παμε εκει μιας και δεν ξερουν απο κρυο και ηθελαν να δοκιμασουν πως ειναι. εκει γωρισα και ενα παιδι απο γαλλια με την κοπελα του που ειναι υπευθηνος στο hammer club (πανω απο το candyshop). σου δινουν μεγαλα μπουφαν και γαντια. αλλαζουν συνεχεια τα χρωματα μεσα στο bar και βαραει r&b και hip hop!!!

οριστε και το site τους:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Όλα αυτά τα βρίσκεις Ταιλάνδη?
Αμε Αμε...
Το Oil massage παντου,το body to body στα πιο μεγαλα και οργανωμενα massage parlors και το japanese σε αυτα που απευθυνονται κυριως σε γιαπωνεζους...
Βεβαια το japanese massage ειναι κατα βασην αναζωογονητικο και θεραπευτικο,(οπως αλλωστε και το thai massage).Αλλα οταν συνδιαζεται με τεχνικες του Ταντρικου σεξ,τοτε μιλαμε για την ΥΠΕΡΤΑΤΗ ηδονη που μπορει να νοιωσει ενας αντρας...
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
λιγα λογια για τα clubs - bars στην ws.

candyshop: οραιο μπαρακι για νωρις οπου παιζουν live (r&b, hip hop, reggae, funk, soul) οι barcode. μαζευει ωραιες γυναικες αλλα και πολλους μαυρους που μπορει να σου φανε την γκομενα που εχεις βαλει στο ματι...

lucifer: χωρισμενο στα 2. το ενα παιζει live με μια πολυ ομορφη ταυλανδεζα και πολυ γλυκια φωνουλα. (μου εριξε ενα χαμογελο ενα βραδυ και μ'εστειλε). και στο βαθος ειναι το club οπου παιζει κυριως r&b και hip hop απο κατι πιτσιρικαδες djs. παρα πολυ καλοι!!! δυσκολα να δεις ομως τις γυναικες μεσα γιατι εχει πολυ σκοταδι.

marine disco: χαλια το μαγαζι. δεν μ'αρεσε καθολου απο θεμα διακοσμησης, κοσμου και μουσικης. παιζει πολυ electro και progressive και καθε βραδυ τα ιδια κοματια. θα δεις κατι παππουδες να χτυπιουντε μεσα, ladyboys (διπλα ειναι το jenny star bar), ασχημες γυναικες. 2-3 ειδα καλες.

hammer club: πανω απο το candyshop. ενα βραδυ πηγα που ειχε fashion party αλλα δεν εκατσα γιατι δεν ειχε κοσμο. παντως ωραιο μαγαζι!!!

walking street: 2 φορες μπηκα και βγηκα κατευθειαν. πολυ μικρο και πολυ κοσμο μεσα. το μονο καλο ειναι οτι απ'εξω εχει κρεμασμενο στο τοιχο ενα παλιο αμαξι και μπορεις να βγαλεις φωτογραφια!

ocean10: απ'εξω θα δεις γκομενες να χορευουν και μια πραγματικα πολυ ομορφη κοπελα που κανει την κουκλα με ρομποτικες κινησεις. απο μεσα ομως ειναι απογοητευση. στενομακρο και καθολου κοσμο. το βραδυ που πηγα επαιζε μια γκομενα μουσικη γυμνοστηθη.

dsc00508800x600.jpg


mixx club: στο τελος της ws. ειναι χωρισμενο σε 2. το ενα παιζει r&b και hip hop απο εναν ψωναρα dj που νομιζει οτι ειναι ο καλυτερος στην ασια. dj domination λεγετε. και στο αλλο παιζει house. πολυ ωραια διακοσμηση αλλα πολυ χαλια κοσμο και εκει. ρωσσους, ταυλανδους, πακιστανους, ινδους. πηγα εκει το τελευταιο βραδυ για ν'αποφυγω την προηγουμενη γκομενα που ειχα για 2 βραδυα απο το insomnia. μου αρεσε λοιπον μια και εκατσα διπλα της και αρχισε να μου τριβετε και να χορευει μαζι μου. σε μια φαση ερχετε μια αλλοδαπη γυναικα και της λεει οτι εχει εναν φιλο πακιστανο που θα της δωσει 3000baht αν παει μαζι του. την παρακαλουσε για 10λεπτα και φευγει. καλα τοσες γυναικες μεσα αυτη βρηκε??? εγω την ρωτησα αν θελει να παει μαζι του και μου ειπε οχι. ξαναρχετε η αλλη παλι και με το ζορι την τραβαει για να γνωρισει τον πακιστανο. παει εκει μιλανε για κανα 10λεπτο και την βλεπω να φευγει. την βρισκω εξω απο το μαγαζι και την ρωταω τι θα κανει. και τελικα φυγαμε μαζι στο ξενοδοχειο!  ;) εννοειτε οτι πηρε μονο 1000baht απο μενα!  :2funny:

i bar: ανηκει στο insomnia και ειναι ακριβως απο διπλα. εχει ωραιες χορευτριες αλλα δεν σου δινουν καμια σημασια. ουτε να σε χαιρετισουν, ουτε να σου χαμογελασουν. τιποτα. πρεπει να στειλεις εσυ κανα ποτο σε καποια για να σου δωσει σημασια. εχει και μπιλιαρδα μεσα. ειδα κατι γκομενες να παιζουν και πρεπει να πω οτι ειναι παρα πολυ καλες. μην βαλετε κανα στοιχημα, θα χασετε!!!  :grin:

τελος το insomnia: οπου εκει θα πας μετα τις 3 και θα δεις τις πιο ωραιες γυναικες και ολες τις προηγουμενες που ειδες στα αλλα μαγαζια + ολες τις gogos που δεν βρηκαν πελατη.
φοβερο μαγαζι με φοβερα φωτα και leizers. πολυ καλη μουσικη για οσους γουσταρουν electro και progressive. για μενα βεβαια ηταν καπως μονοτονα. ολες οι γυναικες θα σου χαμογελουν. καποιες θα σε τσιμπησουν η θα σου πιασουν το κωλο! ενα βραδυ με ειχαν περικυκλωσει 4 γκομενες. 3 μπροστα μου και μια πισω μου. και ολες μου χαμογελουσαν και περιμεναν σε ποια θα παω να της μιλισω!  :dancing: ειναι ανοιχτο μεχρι τις 7-8 το πρωι και ακομα θα βρεις γυναικες εκεινη την ωρα. περιπου 3ευρω η μπυρα στο καλυτερο club της πατταγια! που θα την βρεις τοσο φθηνα εδω στην ελλαδα???

dsc00307800x600.jpg


αυτα απο μενα!!! οπου και να πατε ειμαι σιγουρος θα περασετε καλα!
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Thai ξανθια ..... μεγαλη ξενερα ρε αδελφε μου

lol!!! και μενα μ'αρεσουν οι μελαχρινες αλλα ηθελα να δοκιμασω και με μια ξανθια... και οταν ανεβει πανω σου ξεχνας τα παντα!!! και γενικα μονο μελαχρινες εχω γαμ... στη ζωη μου γι'αυτο και ηθελα να δοκιμασω! ειμασταν στο lucifer, τριβοταν και χορευε πανω μου οπου παραλιγο να εχυ........!!!  :dancing: :dancing: :dancing:
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
812
Κριτικές
37
Like
1.542
Πόντοι
8.165
και σιγουρα μια επισκεψη στο alcazar cabaret show με τις ομορφες ladyboys!!!

dsc00505800x600.jpg
Επισκέπτηκα το συγκεκριμένο "ίδρυμα" τον Απρίλιο του 2008 στο πρώτο μου ταξίδι στην Ταιλάνδη. Πραγματικά το show είναι ύπέροχο και τα "κορίτσια" τα πιο όμορφα που έχω δει. Αξίζει μια επίσκεψη :dancing:
 

spverg

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
70
Like
2
Πόντοι
0
Αμε Αμε...
μιλαμε για την ΥΠΕΡΤΑΤΗ ηδονη

η παραληρηματικη επαναληψη της λεξης "υπερβολες"
ειχε σαν στοχο την εξης προταση: "μετα (την Ταυλανδη) η οποιαδηποτε σχεδον σεξουαλικη συνευρεση με δυτικη γυναικα κατανταει αχρωμη, αγευστη και αοσμη"
αντιθετα πιστευω πως καλο πληρωμενο σεξ μπορεις να κανεις παντου, και στην Ελλαδα και εκτος
συμφωνοι, στις τριτοκοσμικες χωρες υπαρχουν πολλες γυναικες που δινονται ολοψυχα στον ξενο γαμια
αλλα και στο αθενς αρκετες πουτανιτσες απο το πρωην ανατολικο μπλοκ μου εχουν δωσει ζεστη καρδια
(ωραια ριμα σχηματισα, θα το κανω γαμοτραγουδο :2funny:)
προσωπικα πηγαινω ταυλανδη ετσι για την αλλαγη,για να γευτω καποια καλα κομματια της κιτρινης φυλης
και βεβαια ειναι σκληρο ναρκωτικο η μπανγΚΟΚΑ, μεχρι και τετραημερες αποδρασεις εχω επιχειρησει
γενικα παντως δεν δεχομαι με τιποτα πως οι ασιατισσες εχουν καλυτερα σωματα απο τις λευκες
καλυτερη συμπεριφορα ισως
και τωρα ας θιξουμε το κεφαλαιο "πρωτογνωρες απολαυσεις στο θεμα της αντρικης σεξουαλικης ικανοποιησης"
japanese massage δεν εχω δοκιμασει
φανταζομαι κατι βασανιστικα αργο και ερεθιστικο με πιεσεις στην περιοχη του περινεου για να απομακρυνεται προσωρινα το χρονικο σημειο της εκσπερματικης εκρηξης
αν ειναι τοσο φοβερο που θα με κανει να γευτω την υπερτατη ηδονη και να ξεχασω την καυκασια φυλη να σπευσω αμεσα
ΠΕΡΙΜΕΝΩ εναγωνιως καποια καλη διευθυνση
αλλα το body to body massage πανω σε στρωμα θαλασσης η μεσα στη μπανιερα ΔΕΝ ειναι η εμπειρια που μπορει να υποκαταστησει το "κλασικο τριπτυχο"
ασε που η κοπελα αν ειναι λιγο αγαρμπη η δεν χρησιμοποιει μονο τα μαλακα τμηματα του σωματος της μπορει να γινει και δυσαρεστο
full nude oil massage  :thumbsup:
δηλωνω λαδομασαζοπληκτος
στην ταυλανδη κουβαλαω σε καθε μου βημα ενα καλο αμυγδαλελαιο, να μην με πασαλειψουνε με τιποτα γρασα
δεν γνωριζουν ολες οι μασεζ την γλωσσα της αφης ετσι αν πεσω πανω σε ασχετη δινω αυστηρες οδηγιες: απαλα και σιγα
για το λαδομασαζ προστρεχω και σε πορνεια και σε παραδοσιακα μασατζιδικα αλλα το κανω :grin: και στο δωματιο του χοτελ
στα παραδοσιακα μασατζιδικα πολυ συχνα μου προτεινονται εξτρα υπηρεσιες (ευκολο αν επιδειξεις την δεκτικοτητα σου)
οι προτασεις αξιολογουνται :grin: και αναλογως πραττω, συνηθως ζητω bbbj and semi nude plus χαδακια (αν θελουν, αλλιως ενα μικρο τιπ αν επεδειξαν ζηλο στην εργασια τους)
ΟΜΩΣ ΟΜΩΣ full nude oil massage κανω και στην πατριδα και μαλιστα κατα κορον
οχι βεβαια μεσα στο μπορντελο η το στουντιο με την πορνη της βαρδιας
αλλα στο πορνοξενοδοχειο με την πουτανιτσα που μου εχει δειξει ζεστη καρδια
ΟΛΕΣ θελουν την ιδιωτικη πελατεια τους
και επισης με ct (ολες προσφερουν την υπηρεσια, τουλαχιστον σε μενα μεχρι τωρα)
κατ' εμε η υπερτατη ηδονη επιτυγχανεται με μια γυναικα που σου αρεσει εμφανισιακα ενω ταυτοχρονα αισθανεσαι οτι σου δινεται γι' αυτο οπου την συναντω σε Ελλαδα και Ταυλανδη φροντιζω να την βγαλω απο το πορνειο και να την φερω στο ξενοδοχειο (και αλλη ριμα :grin:)
και απο τεχνικες προκρινω διεισδυσεις με οσο το δυνατον μεγαλυτερη επαφη σωματων
και το ΚΟΥΙΖ της βραδιας
πιο ειναι το καλυτερο πορνολαδομασατζιδικο (που να ειδικευεται δηλαδη στο full nude oil massage) στην μπανγΚΟΚΑ
με τα πολυτελεστερα δωματια και τα ομορφοτερα μωρα;

 
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
135
Πόντοι
66
τι το καλυτερο να εισαι στα γενεθλια σου στο candyshop (ws, pattaya) να ακους live τους barcode και να εχεις ενα ξανθο ταυλανδεζικο μωρο!!!  :rockon:

dsc00297450x600.jpg
η Ρενα Παγκρατη των 80ς. τον Σταθη Ψαλτη τον γαμησες κι αυτον? ο Γαρδελης εκανε ματι? :2funny: :2funny: :2funny:
 

timber1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15
Κριτικές
4
Like
27
Πόντοι
0
Κάποιος έχασε το γούστο του
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
και βεβαια ειναι σκληρο ναρκωτικο η μπανγΚΟΚΑ,
ενας ακομη εθισμενος?

γενικα παντως δεν δεχομαι με τιποτα πως οι ασιατισσες εχουν καλυτερα σωματα απο τις λευκες
καλυτερη συμπεριφορα ισως
Μενεις μεταξεαστεος και αυριο να ερθεις με τον κηδεμονα σου  :2funny:
Εξαφανιστηκε η κυταρριτιδα απο τις ελληνιδες η μηπως οι αμερικανες σταματησαν να τρωνε Big Mac συνοδεια Diet Coke? Μπορει και να εχεις δικιο βεβαια για αλλες εθνικοτητες δεν ξερω.

αλλα το body to body massage πανω σε στρωμα θαλασσης η μεσα στη μπανιερα ΔΕΝ ειναι η εμπειρια που μπορει να υποκαταστησει το "κλασικο τριπτυχο"
Κακως γινεται συγκριση του ενος με το αλλο. Τελειως διαφορετικη εμπειρια.

και το ΚΟΥΙΖ της βραδιας
πιο ειναι το καλυτερο πορνολαδομασατζιδικο (που να ειδικευεται δηλαδη στο full nude oil massage) στην μπανγΚΟΚΑ
με τα πολυτελεστερα δωματια και τα ομορφοτερα μωρα;
Καταφερες και πηγες σε ολα τα λαδομασσαζαδικα της καθε γειτονιας στην ΒΚΚ για να βγαλλεις πορισμα? Νομιζω μια ζωη δε φτανει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom