Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
lol
βρε κωστα λεω 2 δυνατα ταξιδια οχι αποκλειστικα Ταυλανδη αλλα συνδυασμος

κατα τα αλλα ολα καλα μπορει αυριο η μεθαυριο να τα πουμε απο κοντα

 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
Παιδια, εχω μια απορια. Υπαρχουν και αλλοι σαν εμενα, που μετα τις εμπειριες τους στην Ταυλανδη εκοψαν μαχαιρι τις επισκεψεις τους σε ελληνικα μπουρδελα?
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Παιδια, εχω μια απορια. Υπαρχουν και αλλοι σαν εμενα, που μετα τις εμπειριες τους στην Ταυλανδη εκοψαν μαχαιρι τις επισκεψεις τους σε ελληνικα μπουρδελα?
Το ταξιδι στη Ταυλανδη ειναι ευτυχια και δυστυχια μαζι..
Ευτυχια γιατι ανακαλυπτεις πρωτογνωρες απολαυσεις στο θεμα της αντρικης σεξουαλικης ικανοποιησης...και
Δυστυχια γιατι μετα η οποιαδηποτε σχεδον σεξουαλικη συνευρεση με δυτικη γυναικα κατανταει "αχρωμη,αγευστη και αοσμη"..
ΔΕΝ υπαρχει γυρισμος...Ειναι μονοδρομος να ξαναπας...και να ξαναπας...
 

ignatios

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες γειά σας. Είμαι σχετικά νέο μέλος στο φόρουμ αλλά το παρακολουθώ από παλιά. Προγραμματίζω ταξιδάκι(μόνος) για Ταυλάνδη στα τέλη Απριλίου για 10 ή 12 ημέρες περίπου. Πολύ χρήσιμες όλες οι πληροφορίες που υπάρχουν εδώ και ανυπομονώ πράγματι να γνωρίσω αυτή την όμορφη χώρα. Πρώτος προόρισμος θα είναι Μπανγκόκ για 5 ημέρες και στη συνέχεια, δεν έχω καταλήξει ακόμα, Πατάγια ή Πουκέ. Ο στόχος μου είναι να γνωρίσω την χώρα αυτή σαν αξιοθέατα και κουλτούρα αλλά φυσικά και τις γυναίκες της. Θα προσπαθήσω δηλαδή να συνδυάσω και κλασικό τουρισμό και sextrip.Τώρα, αν λόγω των ιδιαίτερων θελγήτρων καταλήξει περισσότερο στο δεύτερο δεν θα με χαλάσει βέβαια.  :grin:
Αν κάποιος συμφορουμίτης ταξιδεύει την περίοδο αυτή ή θα βρίσκεται ήδη εκεί θα χαρώ να συναντηθούμε και να τα λέγαμε (στείλτε πμ)
Δύο ερωτήματα πρακτικής φύσεως. Για τις πρίζες των ξενοδοχείων χρειαζόμαστε μετατροπέα; Ταιριάζουνε σε αυτές τις πρίζες οι φορτιστές μας; (φωτ.μηχανή,κινητό,mp3 κ.λ.π)
Επίσης, είναι προτιμότερο να κάνουμε συνάλλαγμα όλο το ποσό που θα διαθέσουμε, σε μετρητά; ή να βγάζουμε όσο χρειάζομαστε από ATM ;
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
Για τις πρίζες των ξενοδοχείων χρειαζόμαστε μετατροπέα; Ταιριάζουνε σε αυτές τις πρίζες οι φορτιστές μας; (φωτ.μηχανή,κινητό,mp3 κ.λ.π)
Επίσης, είναι προτιμότερο να κάνουμε συνάλλαγμα όλο το ποσό που θα διαθέσουμε, σε μετρητά; ή να βγάζουμε όσο χρειάζομαστε από ATM ;
Sa wat dee-khrap σύντροφε.
α) Ναι χρειάζεσαι μετατροπέα. Θα τους βτεις εύκολα παντού. Και φυσικά αν αγοράσεις ηλεκρική συσκευή από εκεί θα πάρεις και τον αντίστοιχο μεταατροπέα.
β) Κράτα τα Ευρώ σου και ανταλλασέ τα καθημερινά, Τα ΑΤΜ χρεώνουν επί πλέον κάθε συναλλαγή στο εξωτερικό.



 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
812
Κριτικές
37
Like
1.542
Πόντοι
8.165
Παιδια, εχω μια απορια. Υπαρχουν και αλλοι σαν εμενα, που μετα τις εμπειριες τους στην Ταυλανδη εκοψαν μαχαιρι τις επισκεψεις τους σε ελληνικα μπουρδελα?
Από τότε που πρωτοεπισκέπτηκα την Ταυλάνδη τα ελληνικά μπουρδέλα αποτελούν παρελθόν για μένα.
 

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
φίλοι μου ο doctortilac με το tilac του που απήγαγε θα είναι στην Τατιάνα Στεφανηδου την πέμπτη 26/3/2009 στης 4.30 το απόγευμα ζωντανά μην το χάσετε.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 36125

Επισκέπτης
Αντε γιατρε να σε απολαυσουμε! Με εκανες να χαμογελω.Δωσε ρεσιταλ οπως εσυ ξερεις  και χωστα τους!
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΝΙΚΟ :rockon:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
φίλοι μου ο doctortilac με το tilac του που απήγαγε θα είναι στην Τατιάνα Στεφανηδου την πέμπτη 26/3/2009 στης 4.30 το απόγευμα ζωντανά μην το χάσετε.
Φέρε και την πεθερα να γίνει τζέρτζελο.
 

spverg

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
70
Like
2
Πόντοι
0
στη Ταυλανδη ανακαλυπτεις πρωτογνωρες απολαυσεις στο θεμα της αντρικης σεξουαλικης ικανοποιησης...και μετα η οποιαδηποτε σχεδον σεξουαλικη συνευρεση με δυτικη γυναικα κατανταει "αχρωμη,αγευστη και αοσμη"..
ΔΕΝ υπαρχει γυρισμος...Ειναι μονοδρομος να ξαναπας...και να ξαναπας...

υπερβολες...υπερβολες...υπερβολες...
τα πραγματα ειναι οντως καλα στο σιαμ
αλλα και εδω, στο Αθενς, ειναι εξισου καλα
ειδικα τον τελευταιο καιρο...
εξακολουθω τα πυκνα πορνοταξιδα στην αλλοδαπη (κουβα-ταυλανδη)
...αλλα τιμω δεοντως και τις ημεδαπες μπουρδελοκαταστασεις ΕΠΙΤΥΧΩΣ
αυτα για να μη παραμυθιαζουμε και παραμυθιαζομαστε


 
 

ignatios

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Sa wat dee-khrap σύντροφε.
α) Ναι χρειάζεσαι μετατροπέα. Θα τους βτεις εύκολα παντού. Και φυσικά αν αγοράσεις ηλεκρική συσκευή από εκεί θα πάρεις και τον αντίστοιχο μεταατροπέα.
β) Κράτα τα Ευρώ σου και ανταλλασέ τα καθημερινά, Τα ΑΤΜ χρεώνουν επί πλέον κάθε συναλλαγή στο εξωτερικό.

Σε ευχαριστώ φίλε μου. Μια διευκρίνηση ακόμα. Σε κατάστημα που ρώτησα μου είπαν ότι πρέπει να ξέρω ακριβώς τον τύπο της πρίζας. Παίρνει φις τριπολικό, διπολικό, με ποδαράκια ή κάτι άλλο. Συγγνώμη για την ασχετοσύνη μου
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Σε ευχαριστώ φίλε μου. Μια διευκρίνηση ακόμα. Σε κατάστημα που ρώτησα μου είπαν ότι πρέπει να ξέρω ακριβώς τον τύπο της πρίζας. Παίρνει φις τριπολικό, διπολικό, με ποδαράκια ή κάτι άλλο. Συγγνώμη για την ασχετοσύνη μου

μην το παρεις απο εδω, θα το βρεις εκει κατω παντου.
ασε που μαλλον δεν θα χρειαστεις δικο σου γιατι ολα τα ξενοδοχεια εχουν αυτο τον ανταπτορα. αρα, κρατας τα χρηματα σου και τα ξοδευεις καπου αλλου. 
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
135
Πόντοι
66
μην το παρεις απο εδω, θα το βρεις εκει κατω παντου.
ασε που μαλλον δεν θα χρειαστεις δικο σου γιατι ολα τα ξενοδοχεια εχουν αυτο τον ανταπτορα. αρα, κρατας τα χρηματα σου και τα ξοδευεις καπου αλλου. 
δεν χρειαζεται ανταπτορα, χωνεις το ελληνικο φις στην πριζα τους, και ταιριαζει απολυτα και σφιχτα οπως τα πουλια μας στα ται αιδια.
 

ignatios

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
μην το παρεις απο εδω, θα το βρεις εκει κατω παντου.
ασε που μαλλον δεν θα χρειαστεις δικο σου γιατι ολα τα ξενοδοχεια εχουν αυτο τον ανταπτορα. αρα, κρατας τα χρηματα σου και τα ξοδευεις καπου αλλου. 

ευχαριστώ
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
135
Πόντοι
66
Αλβανοι και Ρουμανοι,μαζι με κατι κιτρινιαρηδες(κινεζους,φιλιππινεζους,ταιλανδους)οτι πιο βρωμερο κυκλοφορει στον πλανητη..


αυτα εγραψε καποιος, φαντασου αγνοια ο ανθρωπος.
νομιζει πως οι ταιλανδοι κανουν εγκληματα στην ελλαδα
:jerking: :jerking: :jerking:
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
και ταιριαζει απολυτα και σφιχτα οπως τα πουλια μας στα ται αιδια.
Κωστα εισαι σιγουρος γιαυτο? Ποσο μεγεθος την εχεις? Αν ντρεπεσαι να το πεις δημοσιως στειλε πμ   :2funny: :2funny:
Αυτοι που εχουν μεγαλα πουλια ισως εχουν προβλημα μερικες φορες!
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
135
Πόντοι
66
σου στειλα με πμ, οχι το πουλι μου, την αγαπη μου.
 

kosa

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
204
Like
0
Πόντοι
1
κωστα μου ηρθα στο αεροδρομιο να σε δω αλλα ησουν σε αδεια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom