Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
η Ρενα Παγκρατη των 80ς. τον Σταθη Ψαλτη τον γαμησες κι αυτον? ο Γαρδελης εκανε ματι? :2funny: :2funny: :2funny:

xaxa lol!!! ναι γαμησ.... και ενα ladyboy που εμοιαζε στον ψαλτη!!!  :boobies:

επειδη σας χαλασε το ξανθο, παρτε αυτο!!!

dsc00388450x600.jpg


 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
λιγα λογια για τα clubs - bars στην ws.

candyshop: οραιο μπαρακι για νωρις οπου παιζουν live (r&b, hip hop, reggae, funk, soul) οι barcode. μαζευει ωραιες γυναικες αλλα και πολλους μαυρους που μπορει να σου φανε την γκομενα που εχεις βαλει στο ματι...

lucifer: χωρισμενο στα 2. το ενα παιζει live με μια πολυ ομορφη ταυλανδεζα και πολυ γλυκια φωνουλα. (μου εριξε ενα χαμογελο ενα βραδυ και μ'εστειλε). και στο βαθος ειναι το club οπου παιζει κυριως r&b και hip hop απο κατι πιτσιρικαδες djs. παρα πολυ καλοι!!! δυσκολα να δεις ομως τις γυναικες μεσα γιατι εχει πολυ σκοταδι.

marine disco: χαλια το μαγαζι. δεν μ'αρεσε καθολου απο θεμα διακοσμησης, κοσμου και μουσικης. παιζει πολυ electro και progressive και καθε βραδυ τα ιδια κοματια. θα δεις κατι παππουδες να χτυπιουντε μεσα, ladyboys (διπλα ειναι το jenny star bar), ασχημες γυναικες. 2-3 ειδα καλες.

hammer club: πανω απο το candyshop. ενα βραδυ πηγα που ειχε fashion party αλλα δεν εκατσα γιατι δεν ειχε κοσμο. παντως ωραιο μαγαζι!!!

walking street: 2 φορες μπηκα και βγηκα κατευθειαν. πολυ μικρο και πολυ κοσμο μεσα. το μονο καλο ειναι οτι απ'εξω εχει κρεμασμενο στο τοιχο ενα παλιο αμαξι και μπορεις να βγαλεις φωτογραφια!

ocean10: απ'εξω θα δεις γκομενες να χορευουν και μια πραγματικα πολυ ομορφη κοπελα που κανει την κουκλα με ρομποτικες κινησεις. απο μεσα ομως ειναι απογοητευση. στενομακρο και καθολου κοσμο. το βραδυ που πηγα επαιζε μια γκομενα μουσικη γυμνοστηθη.

dsc00508800x600.jpg


mixx club: στο τελος της ws. ειναι χωρισμενο σε 2. το ενα παιζει r&b και hip hop απο εναν ψωναρα dj που νομιζει οτι ειναι ο καλυτερος στην ασια. dj domination λεγετε. και στο αλλο παιζει house. πολυ ωραια διακοσμηση αλλα πολυ χαλια κοσμο και εκει. ρωσσους, ταυλανδους, πακιστανους, ινδους. πηγα εκει το τελευταιο βραδυ για ν'αποφυγω την προηγουμενη γκομενα που ειχα για 2 βραδυα απο το insomnia. μου αρεσε λοιπον μια και εκατσα διπλα της και αρχισε να μου τριβετε και να χορευει μαζι μου. σε μια φαση ερχετε μια αλλοδαπη γυναικα και της λεει οτι εχει εναν φιλο πακιστανο που θα της δωσει 3000baht αν παει μαζι του. την παρακαλουσε για 10λεπτα και φευγει. καλα τοσες γυναικες μεσα αυτη βρηκε??? εγω την ρωτησα αν θελει να παει μαζι του και μου ειπε οχι. ξαναρχετε η αλλη παλι και με το ζορι την τραβαει για να γνωρισει τον πακιστανο. παει εκει μιλανε για κανα 10λεπτο και την βλεπω να φευγει. την βρισκω εξω απο το μαγαζι και την ρωταω τι θα κανει. και τελικα φυγαμε μαζι στο ξενοδοχειο!  ;) εννοειτε οτι πηρε μονο 1000baht απο μενα!  :2funny:

i bar: ανηκει στο insomnia και ειναι ακριβως απο διπλα. εχει ωραιες χορευτριες αλλα δεν σου δινουν καμια σημασια. ουτε να σε χαιρετισουν, ουτε να σου χαμογελασουν. τιποτα. πρεπει να στειλεις εσυ κανα ποτο σε καποια για να σου δωσει σημασια. εχει και μπιλιαρδα μεσα. ειδα κατι γκομενες να παιζουν και πρεπει να πω οτι ειναι παρα πολυ καλες. μην βαλετε κανα στοιχημα, θα χασετε!!!  :grin:

τελος το insomnia: οπου εκει θα πας μετα τις 3 και θα δεις τις πιο ωραιες γυναικες και ολες τις προηγουμενες που ειδες στα αλλα μαγαζια + ολες τις gogos που δεν βρηκαν πελατη.
φοβερο μαγαζι με φοβερα φωτα και leizers. πολυ καλη μουσικη για οσους γουσταρουν electro και progressive. για μενα βεβαια ηταν καπως μονοτονα. ολες οι γυναικες θα σου χαμογελουν. καποιες θα σε τσιμπησουν η θα σου πιασουν το κωλο! ενα βραδυ με ειχαν περικυκλωσει 4 γκομενες. 3 μπροστα μου και μια πισω μου. και ολες μου χαμογελουσαν και περιμεναν σε ποια θα παω να της μιλισω!  :dancing: ειναι ανοιχτο μεχρι τις 7-8 το πρωι και ακομα θα βρεις γυναικες εκεινη την ωρα. περιπου 3ευρω η μπυρα στο καλυτερο club της πατταγια! που θα την βρεις τοσο φθηνα εδω στην ελλαδα???

dsc00307800x600.jpg


αυτα απο μενα!!! οπου και να πατε ειμαι σιγουρος θα περασετε καλα!

Χωρίς πλάκα την dj γίνεται να την πάρεις?
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
φιλε, συγνωμη για την κριτικη, περι ορεξεως...  αλλα ρε φιλε χοντρη δεν ειναι?
Πεστα ρε Κωστα...Αυτη ΔΕΝ ειναι Ταυλανδη...Τι σχεση εχει αυτο το πραμα με τα λεπτα,ντελικατα κορμακια των ΤΗΑΙ μπιμπελο?
Ειναι σαν Ταυλανδη που την εχεις φουσκωσει με τρομπα!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
φιλε, συγνωμη για την κριτικη, περι ορεξεως...  αλλα ρε φιλε χοντρη δεν ειναι?

ουτε χοντρη ηταν αλλα και ουτε κοκαλιαρα. μια χαρα ηταν!!! για δειξε μας εσυ τις κουκλαρες που εχεις παει...
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
πας στην ταυλανδη για 10 μερες, το καλο ειναι να εχεις διαφορες ποικιλιες απο γυναικες.
μελαχρινες, ξανθιες, αδυνατες, κανονικες, κοντες, ψηλες, γλυκουλες, αγριοφατσες κτλ...
τι να το κανεις αν γαμας συνεχεια το ιδιο και το ιδιο τυπο γυναικας???

αντε να σας βαλω και αλλη μια για να μην λετε!!!
αυτη σου κανει φιλε κωστα??? η μηπως και αυτη σε χαλαει???

dsc00273800x600.jpg
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
xaxa lol!!! ναι γαμησ.... και ενα ladyboy που εμοιαζε στον ψαλτη!!!  :boobies:

επειδη σας χαλασε το ξανθο, παρτε αυτο!!!

dsc00388450x600.jpg

Παιδιά, γι'αυτούς που αγαπάνε τις γυναίκες με πιασίματα (ένας απ'αυτούς είμαι και εγώ), ότι πρέπει είναι η γκομενίτσα. Εύγε συναγωνιστή, πάντα τέτοια!
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Παιδιά, γι'αυτούς που αγαπάνε τις γυναίκες με πιασίματα (ένας απ'αυτούς είμαι και εγώ), ότι πρέπει είναι η γκομενίτσα. Εύγε συναγωνιστή, πάντα τέτοια!

thanks φιλε!!! αλλα που να ξερουν καποιοι τι θα πει χοντρη και τι γυναικα με πιασιματα!  :uglystupid: το θεμα ειναι οτι ουτε χοντρη δεν ηταν, ουτε πατσοκοιλια δεν ειχε, ουτε κυταριτιδα, ουτε μεγαλο κωλο. μια χαρα γκομενα ηταν! και απο κρεβατι superrrrr!!!  :rockon:
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Ανέβασε ρε μαν και αλλες φοτο αφου έχεις υλικο
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
135
Πόντοι
66
για δειξε μας εσυ τις κουκλαρες που εχεις παει...
φιλε μου μη βαρας, ειπαμε περι ορεξεως κολοκυθοπιτα, παντως δεν θα μαλωσουμε ποτε για ταιλανδεζες , εχουμε αλλα γουστα.
καμπυλες και πιασιματα δεν δικαιολογουνται στην ταιλανδη.
οπως λεει και ο πιπι, τα κορμια πρεπει να ειναι στεγνα απο λιπος, και μπιμπελοκαταστασεις γενικα,  και οχι ξανθιες φυσικα.
αλλα ηταν χοντρη ρε φιλε, παραδεξου το :2funny: :2funny:
χθες απογευμα στο σαλαματ δουλευε το σουπερ ταιλανδοπιπινι. ηταν αγελαστο οπως παντα, εχει κολλησει αγελασια (αγελαστη) απο τις χοντροκωλες ελλεεινιδες μας.
βρηκα ομως τροπο και της πηρα ενα γνησιο ταιλανδεζικο χαμογελο , συνοδευομενο  απο υποκλιση και τις παλαμες στο σαγονι, ξερετε πως?
οταν ηταν η ωρα να πληρωσω, ο λογαριασμος ηταν 20.07ευρο
εδωσα χαρτονομισμα των 20 ευρο, και το πιπινι περιμενε και τα 7 λεπτα, οποτε της εδωσα χαρτονομισμα των 20 μπατ και εισεπραξα ενα thai smile :rockon:

τωρα ποσταρω πιπι,  οχι πιπινομανιακ, αλλα phi phi islands
 

Συνημμένα

  • Thailand_Teil3_032008_129_800x600.jpg
    Thailand_Teil3_032008_129_800x600.jpg
    57,1 KB · Εμφανίσεις: 14
  • Thailand_Teil3_032008_139_800x600.jpg
    Thailand_Teil3_032008_139_800x600.jpg
    98,7 KB · Εμφανίσεις: 14
  • Thailand_Teil3_032008_142_800x600.jpg
    Thailand_Teil3_032008_142_800x600.jpg
    76,3 KB · Εμφανίσεις: 14

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
φιλε μου μη βαρας, ειπαμε περι ορεξεως κολοκυθοπιτα, παντως δεν θα μαλωσουμε ποτε για ταιλανδεζες , εχουμε αλλα γουστα.
καμπυλες και πιασιματα δεν δικαιολογουνται στην ταιλανδη.
οπως λεει και ο πιπι, τα κορμια πρεπει να ειναι στεγνα απο λιπος, και μπιμπελοκαταστασεις γενικα,  και οχι ξανθιες φυσικα.
αλλα ηταν χοντρη ρε φιλε, παραδεξου το :2funny: :2funny:
χθες απογευμα στο σαλαματ δουλευε το σουπερ ταιλανδοπιπινι. ηταν αγελαστο οπως παντα, εχει κολλησει αγελασια (αγελαστη) απο τις χοντροκωλες ελλεεινιδες μας.
βρηκα ομως τροπο και της πηρα ενα γνησιο ταιλανδεζικο χαμογελο , συνοδευομενο  απο υποκλιση και τις παλαμες στο σαγονι, ξερετε πως?
οταν ηταν η ωρα να πληρωσω, ο λογαριασμος ηταν 20.07ευρο
εδωσα χαρτονομισμα των 20 ευρο, και το πιπινι περιμενε και τα 7 λεπτα, οποτε της εδωσα χαρτονομισμα των 20 μπατ και εισεπραξα ενα thai smile :rockon:

τωρα ποσταρω πιπι,  οχι πιπινομανιακ, αλλα phi phi islands

Ξαναπήγες?
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
φιλε μου μη βαρας, ειπαμε περι ορεξεως κολοκυθοπιτα, παντως δεν θα μαλωσουμε ποτε για ταιλανδεζες , εχουμε αλλα γουστα.
καμπυλες και πιασιματα δεν δικαιολογουνται στην ταιλανδη.
οπως λεει και ο πιπι, τα κορμια πρεπει να ειναι στεγνα απο λιπος, και μπιμπελοκαταστασεις γενικα,  και οχι ξανθιες φυσικα.
αλλα ηταν χοντρη ρε φιλε, παραδεξου το :2funny: :2funny:
χθες απογευμα στο σαλαματ δουλευε το σουπερ ταιλανδοπιπινι. ηταν αγελαστο οπως παντα, εχει κολλησει αγελασια (αγελαστη) απο τις χοντροκωλες ελλεεινιδες μας.
βρηκα ομως τροπο και της πηρα ενα γνησιο ταιλανδεζικο χαμογελο , συνοδευομενο  απο υποκλιση και τις παλαμες στο σαγονι, ξερετε πως?
οταν ηταν η ωρα να πληρωσω, ο λογαριασμος ηταν 20.07ευρο
εδωσα χαρτονομισμα των 20 ευρο, και το πιπινι περιμενε και τα 7 λεπτα, οποτε της εδωσα χαρτονομισμα των 20 μπατ και εισεπραξα ενα thai smile :rockon:

τωρα ποσταρω πιπι,  οχι πιπινομανιακ, αλλα phi phi islands

οχι ρε φιλε δεν παραδεχομαι τιποτα. σου λεω οτι δεν ηταν χοντρη!!! ισως και η φωτογραφια να την δειχνει ετσι. και σιγουρα εχουμε διαφορετικα γουστα αλλα επιμενω να μας δειξεις και συ καμια γυναικα που ησουν....
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
γι'αυτο τι εχεις να πεις??? η μηπως και τα τατουαζ απαγορευοντε στις ταυλανδεζες???  :tickedoff:

dsc00540450x600.jpg
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
οχι ρε φιλε δεν παραδεχομαι τιποτα. σου λεω οτι δεν ηταν χοντρη!!! ισως και η φωτογραφια να την δειχνει ετσι. και σιγουρα εχουμε διαφορετικα γουστα αλλα επιμενω να μας δειξεις και συ καμια γυναικα που ησουν....
Οταν ο Κωστας ποσταρε φωτογραφιες στο φορουμ απο τις "κατακτησεις" του,οι περισσοτεροι εδω μεσα δε ξεραμε ουτε "κατα που πεφτει" η Ταυλανδη στο χαρτη...
Ειναι ο δημιουργος του τοπικ,που εδειξε το δρομο και μας ανοιξε τα ματια...
Και ΝΑΙ ειναι χοντρη...Ασε που ετσι οπως βλεπω το μπρατσο της,κανονικα τοσο πρεπει να ειναι το μπουτι της...Και εχει και "μαγουλακια"...
Βεβαια επαναλαμβανω οτι περι ορεξεως "κολοκυθοπιτα"...Εσενα σου αρεσουν και οι ζουμπουρλες "με γεια σου-με χαρα σου"...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom