Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
δηλαδη αν ειναι αυτη χοντρη, αυτη τοτε τι ειναι? κοκαλιαρα???  :uglystupid:

fatladyxh4xilk8f7fe.jpg
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Οσον αφορα αυτη με τα τατουαζ...Καλο και αδυνατο κορμακι αλλα πολυ ψηλο μου φαινεται...και τιποτα το σπεσιαλ...τετοιες εχει χιλιαδες...Αντε 1000 μπατ για λονγκ-ταιμ και το πρωι,μετα την καθιερωμενη πιπουλα,διωξιμο...

Σημειωση..Θα σε παρακαλουσαμε να βγαλεις τη φωτογραφια της φαλαινας γιατι θα ξερασουμε :2funny:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Οσον αφορα αυτη με τα τατουαζ...Καλο και αδυνατο κορμακι αλλα πολυ ψηλο μου φαινεται...και τιποτα το σπεσιαλ...τετοιες εχει χιλιαδες...Αντε 1000 μπατ για λονγκ-ταιμ και το πρωι,μετα την καθιερωμενη πιπουλα,διωξιμο...

Σημειωση..Θα σε παρακαλουσαμε να βγαλεις τη φωτογραφια της φαλαινας γιατι θα ξερασουμε :2funny:

με την "χοντρη" ταυλανδεζα γιατι δεν ξερνας???
εσεις μπορει να εχετε παει πανω απο 10φορες και για περισσοτερες μερες.
εγω πηγα μια φορα και μονο για 10μερες. τι να προλαβω να κανω σε 10μερες??? οτι καλο (για μενα) εβρισκα το βαρουσα κατευθειαν...
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
και ξαναλεω δειξτε μας εσεις τις special ταυλανδεζες που πηγατε....  :huh:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Η χοντρη Ταυλανδεζα,απλα δεν ειναι του γουστου μου...Αυτο δε σημαινει πως ειναι μπαζο...Μια χαρα κοριτσι ειναι...ΕΓΩ δε θα πηγαινα μαζι του...
Α!Και γενικα με βασιζεσαι στα λεγομενα τα δικα μου γιατι εγω εχω πολλα "κουσουρια"...Ειμαι πολυ δυσκολος...
Μπορει να παρελασουν μπροστα μου 1000 Ταυλανδεζες και να μη γουσταρω καμμια...
Αστα..Ειμαι αλλου παπα ευαγγελιο... :2funny:
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
Ρε παιδιά τον φάγατε τον άνθρωπο. Αυτός γουστάρει γυναίκες τέτοιες, με το ζόρι να του αλλάξετε γούστα; Εδώ κάποιοι μαμάμε LadyBoys και δεν ξέρω εγώ τι άλλο, η ζουμπουρλούδικια κοπέλα σας πείραξε;

Περί σεξουαλικής ορέξεως και περί γούστου τα πράγματα είναι πολύ προσωπικά και καό θα είναι να σεβόμαστε ο ένας τις επιλογές του άλλου. Δεν σου αρέσει η γκόμενα που μου αρέσει εμένα; Ακόμα καλύτερα, λιγώτερος ανταγωνισμός, όμως μη σχολιάζεις ειρωνικά τα δικά μου γούστα!
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
φιλε μου καλα τα λες! μ'αρεσουν ολα τα ειδη γυναικας, ψηλες, κοντες, αδυνατες, με πιασιματα (οχι χοντρες), μελαχρινες, ξανθιες κτλ... ποτε ομως δεν εκρινα τα γουστα του αλλου. μπορει ο φ16 να πηγαινει και με ladyboys... τι με νοιαζει εμενα, καλα κανει αφου υπαρχουν πολλες πανεμορφες! οσο για τον φιλο πιπινομανιακ, αν περιμενεις σε 10μερες να βρεις τα super μοντελα να γαμησεις, καηκαμε... το πολυ 1,2 να βρεις. σιγουρα ειδα και καλυτερες αλλα η θα ηταν ηδη πιασμενες η δεν θα σου εδιναν καμια σημασια γιατι μπορει να εχουν βρει ηδη τον σπονσορα τους! για τις freelancers μιλαω. και οπως ειπα καλο ειναι να δοκιμαζουμε ολα τα ειδη! για την εμπειρια και μονο! που ξερεις μια γκομενα με πιασιματα μπορει να σου βγει καλυτερη απο μια κοκαλιαρα! δεν θα τις παντρευτουμε κιολας!
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
που ξερεις μια γκομενα με πιασιματα μπορει να σου βγει καλυτερη απο μια κοκαλιαρα!
Πως θα συμβει αυτο δηλαδη?
Την ωρα του πηδηματος θα μεταμορφωθει σε κορμαρα?
Η μηπως εισαι κι εσυ της αποψης οτι δε μετραει τοσο η εξωτερικη εμφανιση,αλλα το τι σου κανει στο κρεββατι?
Αν πιστευεις αυτο,ΠΑΣΟ...
Εγω ειμαι οπτικος τυπος...Προτιμω τη Μις Ταυλανδη και ας μη διαφερει απο "κομοδινο" στο κρεββατι,παρα μια σαβουρα που σου πεταει τα ματια εξω με αεροπλανικα κολπα..
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Πως θα συμβει αυτο δηλαδη?
Την ωρα του πηδηματος θα μεταμορφωθει σε κορμαρα?
Η μηπως εισαι κι εσυ της αποψης οτι δε μετραει τοσο η εξωτερικη εμφανιση,αλλα το τι σου κανει στο κρεββατι?
Αν πιστευεις αυτο,ΠΑΣΟ...
Εγω ειμαι οπτικος τυπος...Προτιμω τη Μις Ταυλανδη και ας μη διαφερει απο "κομοδινο" στο κρεββατι,παρα μια σαβουρα που σου πεταει τα ματια εξω με αεροπλανικα κολπα..

κατσε γιατι θα μας τρελανεις!!! εσυ δεν ειπες οτι αυτη που αναφερεις "χοντρη" οτι δεν ειναι μπαζο και οτι ειναι μια χαρα κοριτσι???  :uglystupid:
εγω ειμαι της αποψης να ειναι ομορφη (για τα ματια μου), να ειναι γλυκουλα και ας εχει και λιγα κιλα παραπανω (ειπαμε οχι και βοδι) απο μια κοκαλιαρα! δηλαδη προτιμας ενα αγγουρι που να μην ξερει να γαμιετε απο ενα ηφαιστειο?  :huh: και επισης προσεχε να μην ειναι ladyboy η μις Ταυλανδη...!!! γιατι συνηθως αυτες ειναι οι πιο ομορφες! εκτος και αν οντως πηγαινεις με ladyboys!!!
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
χαλαρωστε ρε!!! εκει εχεις απειρες επιλογες. Το θεμα ειναι
ποσο χρονο (μερες) θα εχεις...αμα εχεις 10 μερες που λεει και ο φιλος
τι να προλαβεις...αμα κατσεις 1 μηνα φυσικα και μετα απο λιγο θα ψαχνεις το οτι καλυτερο,μαθενοντας τα κατατοπια παραλληλα.
Παντως θα συμφωνησω και εγω οτι αν ειναι να γαμας μετριες σε σωμα η χοντρουλες καλυτερα ψυχικο με ελληνιδες παρα ταυλανδη...
Στην ταυλανδη πρεπει να γαμας τα καλυτερα κορμια και απο εκει και περα
οσο ποιο ομορφη και καλη σε συμπεριφορα τοσο καλυτερα.

Ο αυγουστος αργει??????? :))))))))))
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
χαλαρωστε ρε!!! εκει εχεις απειρες επιλογες. Το θεμα ειναι
ποσο χρονο (μερες) θα εχεις...αμα εχεις 10 μερες που λεει και ο φιλος
τι να προλαβεις...αμα κατσεις 1 μηνα φυσικα και μετα απο λιγο θα ψαχνεις το οτι καλυτερο,μαθενοντας τα κατατοπια παραλληλα.
Παντως θα συμφωνησω και εγω οτι αν ειναι να γαμας μετριες σε σωμα η χοντρουλες καλυτερα ψυχικο με ελληνιδες παρα ταυλανδη...
Στην ταυλανδη πρεπει να γαμας τα καλυτερα κορμια και απο εκει και περα
οσο ποιο ομορφη και καλη σε συμπεριφορα τοσο καλυτερα.

Ο αυγουστος αργει??????? :))))))))))

ειπαμε γαμησαμε και τα καλυτερα κορμια και με πιασιματα! το θεμα ειναι να δοκιμασεις ολα τα γουστα και να μην κολας σε ενα. αν γαμας καθε μερα κοντο μελαχρινο αδυνατο, ειναι σαν να γαμας την ιδια γκομενα!!!
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Πάντως το κορίτσι με τις καμπύλες έμενα μου θύμιζε Μόνικα Μπελούτσι στο σώμα..και επειδή είχα σχέση με κοπέλα που είχε πιασίματα εγω τις πάω με 1000.Σίγουρα όλα υποκειμενικά είναι απλά φαντάζομαι οι περισσότεροι πάτε Ταιλάνδη προκειμένου να βρείτε τα λιλιπούτεια κορμάκια στα οποία(φαντάζομαι δεν ξέρω)όταν το βάζεις νομίζεις ότι έχεις το εργαλείο του Γκοτζίλα..χωρίς να θέλω να προσβάλω κανέναν!Πάντως δεν είχα σκεφτεί ποτέ να πάω με άντρα αλλά μετά απο αυτές τις φώτο απο τα ladyboys για μια πίπ@ μπορεί κάτι γίνοταν ,το ίδιο κάνουν και οι μοναχοί βαπτίζουν το κρέας ψάρι, οπότε δεν θεωρείς ότι έκανες κάτι πέρα απο την φύση σου
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Πάντως το κορίτσι με τις καμπύλες έμενα μου θύμιζε Μόνικα Μπελούτσι στο σώμα..και επειδή είχα σχέση με κοπέλα που είχε πιασίματα εγω τις πάω με 1000.Σίγουρα όλα υποκειμενικά είναι απλά φαντάζομαι οι περισσότεροι πάτε Ταιλάνδη προκειμένου να βρείτε τα λιλιπούτεια κορμάκια στα οποία(φαντάζομαι δεν ξέρω)όταν το βάζεις νομίζεις ότι έχεις το εργαλείο του Γκοτζίλα..χωρίς να θέλω να προσβάλω κανέναν!Πάντως δεν είχα σκεφτεί ποτέ να πάω με άντρα αλλά μετά απο αυτές τις φώτο απο τα ladyboys για μια πίπ@ μπορεί κάτι γίνοταν ,το ίδιο κάνουν και οι μοναχοί βαπτίζουν το κρέας ψάρι, οπότε δεν θεωρείς ότι έκανες κάτι πέρα απο την φύση σου

lol!!!! και που να τις δεις και απο κοντα... σιγουρα οι περισσοτερες ειναι πανεμορφες αλλα εχει και κατι αλλες που κανουν μπαμμμμ οτι ειναι ladyboys και φοβασε μην φας και καμια αδεσποτη!!!  και αν αποφασισεις να πας με μια, προσεχε να τις φερθεις σωστα μην σε κηνυγαει με την ψ@λη στο χερι!!! :grin:
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
638
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
5.765
Θελει κοπο να "χτιστει" τετοιο κορμι - look
Που εισαι βρε δασκαλε να μας διαφωτισεις

291583492432c3ef5cb0.jpg

363879153l.jpg

1111k.jpg

50281390.jpg

42182927.jpg

111bqs.jpg
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Η Ταυλανδεζες εχουν κατα βαση σωματοτυπο μικροσκοπικο.Το μεσο φυσιολογικο υψος ειναι 1.50 με 1.60.
Ειναι αδυνατες,με μικρο στηθος και χωρις κυτταριτιδα και γενικα περιττο λίπος.Ειναι ατριχες και εχουν στιλπνο και απαλο,μεταξενιο δερμα.Το χρωμα του δερματος ποικιλει απο σκουρο μεχρι και λευκο.
Οσοι ειναι λατρεις των petite,skinny,teenie-look γυναικων τοτε πηγαινουν ΣΤΟ ΣΩΣΤΟ ΜΕΡΟΣ.
Οι υπολοιποι που εχουν ως προτυπα γυναικειας ομορφιας τη Μονικα Μπελουτσι (μπλιαχ),η τη Βανα Μπαρμπα (δυο φορες μπλιαχ) η τις ψηλες γυναικες του 1.80 (τρεις φορες μπλιαχ),πηγαινουν ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΜΕΡΟΣ...Και υπαρχει πολυ σοβαρη περιπτωση,αν δεν "συμβιβαστουν" με τα δεδομενα που προανεφερα,να βρεθουν προ εκπληξεων...
Αν και απο οτι βλεπω,καποιοι εδω μεσα εχουν πιο "ανοιχτα μυαλα" απο εμενα και δεν θα χαλαστουν αν δουν την "Kinder-εκπληξη" αναμεσα στα ποδια της υποτιθεμενης "γυναικαρας"... :grin:
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
638
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
5.765
ετσι μπραβο ρε pipino .......
ΚΟΝΤΟΠΟΥΤΑΝΑ και τα μυαλα στα καγκελα .....
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
135
Πόντοι
66
καλως τον γιανακη666, βασικα νομιζα οτι χαθηκες και φοβηθηκα μηπως γνωρισες καμια χαμηλοκωλα ελεεινιδα.
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
       Προσπαθώ στην ζωή μου να είμαι πολυεμπειρικός χωρίς να σημαίνει ότι θα χάνω την ταυτότητα μου κατα την διάρκεια αναζήτησης εμπειρίας!
       Μου αρέσει η Ευρωπαική φυλή ξανθία τύπου Γαλλίδα εξευγενισμένη ή και στο Σκανδιναβικό μοντέλο γυναίκας,η μάυρη φυλή πάρα πολύ και κυρίως η λατίνα ομορφία είναι αυτήν που με απογειώνει.Και με Ελληνίδες έχω πάει αρκετές..εξάλλου δεν θυμάμαι να είπα ότι είμαι ρατσιστής.Βέβαια το κεφάλαιο σχιστομάτικο ήταν απο παλία ένα φετίχ για μένα που ακόμα δεν το έχω εκπληρώσει...πόσο μάλλον να έχει και τις καταπληκτικές καμπύλες που ζητάω..όχι ότι αν είναι λεπτη θα πω όχι.Τώρα κάποιοι έχουν προσκολλήση σε ένα μοντέλο ομορφίας και καλά κάνουν..δικαιώμα τους.Ποιος είμαι εγώ να τους κρίνω?Αποψη μου είναι ότι η γυναίκα πρέπει να έχει κρατήματα...να πίανεις!!Και απο τις φώτο έχω δεί ότι οι Ταιλανδέζες τα έχουν όλα...Σκούρο χρωματάκι,Εξευγενισμένα χαρακτηριστικά(μύτη και τα τοιαυτα)και καμπύλες όπως είδαμε παραπάνω.

Ελπίζω κάποιοι να καλύφθηκαν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom