Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
15
Like
11.824
Πόντοι
3.846
Μπορεί να πέσεις και σε καλή περίπτωση, υπάρχουν και κάποιες κοπέλες ακομπλεξάρηστες και να κάνεις και κάποια γνωριμία

Πιστεύω τουλάχιστον να έχουν δωρεάν ίντερνετ, να περάσει λίγο η ώρα
Το ίντερνετ είναι μόνο για τσατ.
Έχουν όμως δεκάδες ταινίες, σειρές και κάποια απλά παιχνίδια να παίξεις σε μεγάλη οθόνη.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.468
Like
11.029
Πόντοι
3.556
Αιτουμεθα γνωματευση απο τα εμπειρα μελη των ασιατικων νηματων, για το παρακατω :think:

Όπως είπα, εκτός του ότι μιλάει πολύ, λέει επίσης κι απίθανα πράγματα. Κάποια στιγμή μου λέει ότι ταξίδεψε Νίκαια-Μπαγκόκ με 290€ πήγαινε-έλα και της είπα να σταματήσει το παραμύθι, γιατί δεν την πίστευα. Μου έδειξε το εισιτήριο στο smartphone και ήταν όντως με 290€ και ημερομηνία 14 Απριλίου 2022. Τη ρώτησα πώς γίνεται αυτό και απάντησε ότι δεν τα λέει όλα για να κρατάει το μυστήριο. :grin:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.078
Like
3.341
Πόντοι
1.706
Αιτουμεθα γνωματευση απο τα εμπειρα μελη των ασιατικων νηματων, για το παρακατω :think:
Η μόνη εξήγηση που έχω βρει ως τώρα είναι η κρατική επιδότηση κάποιων πτήσεων με σκοπό να πάρει μπρος η οικονομία, διότι η ημερομηνία συμπίπτει με το τέλος της εποχής του covid.
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.338
Like
3.261
Πόντοι
506
Η μόνη εξήγηση που έχω βρει ως τώρα είναι η κρατική επιδότηση κάποιων πτήσεων με σκοπό να πάρει μπρος η οικονομία, διότι η ημερομηνία συμπίπτει με το τέλος της εποχής του covid.
Oχι μονο επιδοτηση δε θα παιξει αλλα οι ευρωπεη σχεδιάζουν και φορο καυσίμων. Για τα επιβατικα αεροπλανα οχι τα ιδιωτικά τζετ. Ασχημα τα επομενα χρόνια για τους ταξιδιώτες.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
15
Like
11.824
Πόντοι
3.846
Η μόνη εξήγηση που έχω βρει ως τώρα είναι η κρατική επιδότηση κάποιων πτήσεων με σκοπό να πάρει μπρος η οικονομία, διότι η ημερομηνία συμπίπτει με το τέλος της εποχής του covid.
Μα δεν έδωσες καμία βοηθητική πληροφορία.
Πχ ποια αεροπορική.
Επίσης μέλη οικογενειών πιλότων πετάνε τσάμπα ή με τρελές εκπτώσεις.
Πχ αν τέτοια τιμή είναι με Emirates, μόνο τέτοια εξήγηση παίζει.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.806
Κριτικές
36
Like
35.718
Πόντοι
18.565
Έχεις δίκιο σε αυτό, κάποιος που κοιμάται δύσκολα μπορεί και να μην καταφέρει να κοιμηθεί και ούτε εγώ πιστεύω θα μπορέσω, αλλά νομίζω αξίζει να πας στο αεροδρόμιο τους, λένε ότι είναι το καλύτερο στο κόσμο
Ο Τουρκος νομιζω ανταγωνιζεται πλεον τους Καταριανους με το καινουργιο αεροδρομιο που εφτιαξε.
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
148
Like
65
Πόντοι
1
Ο Τουρκος νομιζω ανταγωνιζεται πλεον τους Καταριανους με το καινουργιο αεροδρομιο που εφτιαξε.
Όσοι πάνε λένε ότι αξίζει πολύ, αλλά δεν θα επιλέξω μια πτήση μόνο για να δω το αεροδρόμιο ανταπόκρισης, γιατί όσο έχω δει οι Τούρκοι έχουν αρχίσει και τσιμπάνε τις τιμές
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
887
Κριτικές
1
Like
1.832
Πόντοι
206
Αιτουμεθα γνωματευση απο τα εμπειρα μελη των ασιατικων νηματων, για το παρακατω :think:
15 Δεκεμβριου του 2019 με επιστροφη 14 Ιανουαριου ,ειχα παρει προσφορα απο Σκουτ ομως χωρις φαγητο ,ολα τα αλλα τα οπληρψνεις και με μονο 10 κιλα βαλιτσα στο χερι ,στα 283 ευρω.η κανονικη τιμη ηταν τοτε στα 365 ευρω.τωρα τρεχει τιμη απο την etihad ,ξεχασα μιλαω για Αθηνα Πουκετ μονο , στα 522 με ελαχιστες αναμονες ,13 και 15 ωρες συνολικες ωρες πτησεις για αρχες Δεκεμβριου ,με τελος Ιανουαριου ,η και αρχες φΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ .με βαλιτσα 20 κιλα συν 8 στο αεροπλανο και φαγθυτο κανονικα δηλαδη οχι λου κοστ ,αλλα δεν ειμαι ακομη σιγουρος αν θα παω για 2 μηνες η για 3 ,η και καθολου ,μια μικρη περιπτωση αυτη.Αν δεν παω να κατσω κατω απο το φοινικα με το κοκονατ να πινω ,και το λατνα απο διπλα ,ε εχω μια στερηση οσο ναναι ,μη παθουμς και κανα ψυχολογικο στο τελος
 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2020
Μηνύματα
242
Like
1.781
Πόντοι
201
Όποιος θέλει πληροφορίες για Ταϊλάνδη να στείλει inbox
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.286
Κριτικές
10
Like
3.517
Πόντοι
746
Να κάνω μερικές ερωτήσεις για τους γνωστές...

1. Visa για λιγότερο από 30 ημέρες ξέρω ότι δεν χρειάζεται πλέον από Ελλάδα...
Αλλά θα πρέπει να κάνεις κάποια online αίτηση για immigration πριν φτάσεις...?

2. Για Bangkok ... ποια ξενοδοχεία προτείνεται που να είναι girl friendly ...?
Έχετε να προτείνετε κάποιο serviced appartment ...?
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.286
Κριτικές
10
Like
3.517
Πόντοι
746
Miami έχω μείνει, στο σόι 13, 2 λεπτά από το Σκάι-τρεν Νανά, αν θές να μετακινεισαι, σε πολύ καλό σημείο, σχεδόν στο κέντρο του "ενδιαφέροντος" με μεγάλη πισίνα. Παλιό ξενοδοχείο, νομίζω ότι το σνακαινησανε πριν 2 χρόνια.
Αμορα Νεολουξ, κοντά στα μασσατζιδικα των σόι 22, 24, 33.
Θα σου πρότεινα ασυζητητί το Μαϊάμι.
Ένα κτήριο παρά δίπλα είναι το Τρέντυ, με τα κοντος που μένω εγώ τα τελευταία χρόνια.

Αρχηγέ το Τρένου πως το έκλεισες ... έχεις web site ...?
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
Πρώτη φορά βρήκα φθηνότερο εισιτήριο από εταιρεία (Quatar) παρά από μηχανή αναζήτησης. 820€ και έδωσα +120€ για να κλείσω θέσεις. Ελάχιστη αναμονή στην Doha και στο πήγαινε και στην επιστροφή.
Μετά από 3 χρόνια θα επιστρέψουμε για ένα μήνα+ στην "πατρίδα". Bangkok, Hua hin, Pattaya και βλεπουμε. Έβγαλα και visa γιατί βαριέμαι να τρέχω για extension στην Ταϊλάνδη (35€), αν και υπάρχει μια σκέψη για 3η φορα Βιετνάμ. Καλά να περάσουν όσοι κατέβουν.
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.338
Like
3.261
Πόντοι
506
Ο Τουρκος νομιζω ανταγωνιζεται πλεον τους Καταριανους με το καινουργιο αεροδρομιο που εφτιαξε.
Τα αεροδρόμια βραβευονται για τις παροχες τους οχι για το μεγεθος.
Το Τουρκικό είναι τεράστιο αλλα έχει πολυ ποδαροδρομο και τιποτα δωρεαν. Και είναι πανάκριβο. Ούτε το περιβοητο lounge της Τurkish λεει τιποτα, απλα ειναι πολυ μεγαλο.Το Καταριανο ειναι πιο λειτουργικο, πιο χλιδατο αν και επισης ακριβο.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.806
Κριτικές
36
Like
35.718
Πόντοι
18.565
Πρώτη φορά βρήκα φθηνότερο εισιτήριο από εταιρεία (Quatar) παρά από μηχανή αναζήτησης. 820€ και έδωσα +120€ για να κλείσω θέσεις. Ελάχιστη αναμονή στην Doha και στο πήγαινε και στην επιστροφή.
Μετά από 3 χρόνια θα επιστρέψουμε για ένα μήνα+ στην "πατρίδα". Bangkok, Hua hin, Pattaya και βλεπουμε. Έβγαλα και visa γιατί βαριέμαι να τρέχω για extension στην Ταϊλάνδη (35€), αν και υπάρχει μια σκέψη για 3η φορα Βιετνάμ. Καλά να περάσουν όσοι κατέβουν.
Νομιζω προχθες βγηκε αποφαση για 2 μηνες χωρις βιζα. Συμπεριλαμβανομενης και της Ελλαδας.
Η εμπειρια σας και τα σχολια σας λειπουν πολυ απο αυτο το νημα. Ελπιζω να σας διαβαζουμε συχνοτερα.:hi:
 

rFactor

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
403
Like
127
Πόντοι
1
Να κάνω μερικές ερωτήσεις για τους γνωστές...

1. Visa για λιγότερο από 30 ημέρες ξέρω ότι δεν χρειάζεται πλέον από Ελλάδα...
Αλλά θα πρέπει να κάνεις κάποια online αίτηση για immigration πριν φτάσεις...?

2. Για Bangkok ... ποια ξενοδοχεία προτείνεται που να είναι girl friendly ...?
Έχετε να προτείνετε κάποιο serviced appartment ...?

Δεν χρειάζεται αίτηση για την VISA που λες, όχι.

Ξενοδοχεία τα περισσότερα είναι "guest friendly". Για προτάσεις, μπες στις γνωστές πλατφόρμες και βρες μόνος σου ποιό σε βολεύει και ποιό σου αρέσει. Έχε υπ'όψιν ότι από κοντά ή έστω απευθείας από το site (εφόσον υπάρχει) του εκάστοτε ξενοδοχείου οι τιμές είναι χαμηλότερες από αυτές που βλέπεις στις πλατφόρμες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: The1

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
15
Like
11.824
Πόντοι
3.846
Νομιζω προχθες βγηκε αποφαση για 2 μηνες χωρις βιζα. Συμπεριλαμβανομενης και της Ελλαδας.
Η εμπειρια σας και τα σχολια σας λειπουν πολυ απο αυτο το νημα. Ελπιζω να σας διαβαζουμε συχνοτερα.:hi:
Ωπ ενδιαφέρον.
Δηλαδή για ελληνικά διαβατήρια δεν θέλει καμία διαδικασία πια όπως πέρυσι;
Αυτό ισχύει και για Έλληνες που ταξιδεύουν από άλλες χώρες προς Ταυλανδη; Πχ εγώ θα πάω από Κύπρο.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.806
Κριτικές
36
Like
35.718
Πόντοι
18.565
Ωπ ενδιαφέρον.
Δηλαδή για ελληνικά διαβατήρια δεν θέλει καμία διαδικασία πια όπως πέρυσι;
Αυτό ισχύει και για Έλληνες που ταξιδεύουν από άλλες χώρες προς Ταυλανδη; Πχ εγώ θα πάω από Κύπρο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom