Νέα

Σύρος η... μπουρδελιάρα!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα free
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 235
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

lolo

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
250
Like
0
Πόντοι
1
Ωραία ανταπόκριση με ωραίες φωτό. Μπορείς να τις βάλεις και στις candid photos.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
OP
OP
free

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.715
Πόντοι
6.925
Τι κωλονησο ρε πουστη μου ...
Ενα ολοκληρο νησι και μονο ενα κωλομπαρο βρηκα το Φοξ / οπως μπηκα βγηκα ....
Με καταφαγανε και τα κουνουπια στο ξενοδοχειο,πανακριβο νησι,στυφο νερο και πουτσες μπλε !!!!!

Ακριβό δεν είναι Υπουργέ μου - το φαί τουλάχιστον (Μπαλόπιττας απέναντι από τα πλοία τέλειο ψάρι), κουνούπια έχει σε όλη την Ελλάδα, νερό δεν πίνω από την βρύση στις Κυκλάδες, τις πούτσες δεν έχω δει τι χρώμα είναι. Η Ερμούπολη είναι χαρμα αρχιτεκτονικής, οι Συριανές δράμα Ελλεινιδικής και οι θαλασσες από τις χειρότερες των Κυκλάδων.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Αντε μωρε μαλακα DIKY ακομα τον παιζεις ????? / πες σου αρεσανε τα λουκουμακια απο τη Συρο και το αρωμα απο το Hondos .....
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Ρε DIKY στειλε μου και τη φοτο με τη Ρωσσιδα μου .... / οι φοτο που μου εστειλες κορυφαιες / θα ποσταρεις καμια ????
 

kerveros1992

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
το fox ειναι μπουρδελο η στριπτιτζαδικο?
 
OP
OP
free

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.715
Πόντοι
6.925

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
τελικα παιζει ντελο στο νησι???
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
Λοιπόν παιδιά τυχαία είδα το thread μετά από πολύ-πολύ καιρό, είμαι Συριανός στην καταγωγή & πηγαίνω στη Σύρο από το 1984 & φυσικά έχω γυρίσει όλη τη νύχτα του νησιού (σιγά τη νύχτα...) έως την τελευταία τρούπα. Λοιπόν θα βάλω τα πράγματα στη θέση τους & αυτά που λέω συμβόλαιο. Όσον αφορά το μπουρδέλο όντως ήταν να ανοίξει ένα αλλά η τύπισσα που ήταν να το δουλέψει τώρα βρίσκεται πίσω απ' τα σίδερα της φυλακής. Το τελευταίο σοβαρό (για τα δεδομένα των Κυκλάδων πάντα) στριπτιζάδικο που είχε δουλέψει στο νησί ήταν το "Καρνάγιο", τώρα λειτουργεί ένα δίπλα στην Πυροσβεστική αλλά είναι μούφα. Όσον αφορά τα κωλόμπαρα τώρα. Το καλύτερο κωλόμπαρο ΜΑΚΡΑΝ που υπήρξε στο νησί ήταν η "Νύχτα" ειδικά την περίοδο που το μαγαζί το δούλευε η Ρωξάννη η Ουκρανή, φοβερό άτομο & φοβερό μουνί. Η "Νύχτα" είναι λίγο παρακάτω απ' τα μπουζούκια, το "Ermoupolis live", λίγο μετά αφού περάσετε τη μεγάλη πλατεία του Ηρώου που αρχίζουν οι δρόμοι που πάνε στα χωριά & λίγο πριν το super market "Νεώριον". Η "Νύχτα" δε λειτουργεί πια αλλά στον ίδιο χώρο τώρα λειτουργεί το "La luna", ένα κωλόμπαρο το οποίο βρισκόταν απέναντι από το "Fox". Το "La luna" μπορεί να μην έχει την αίγλη της "Νύχτας" αλλά έχει δύο φοβερά κομμάτια, την Άννα από Ουκρανία & τη Γαλήνη. Γαλήνη φοβερό σώμα & πολύ έκφυλο βλέμμα, αλλά προσωπικά προτιμώ την Άννα γιατί είναι φοβερό άτομο αν & δεν αφήνει για πολλά-πολλά. Μιλάει & τέλεια ελληνικά. Το καλοκαίρι που μας πέρασε μετά από κάμποσες καταθέσεις κατάφερα να τη βτγάλω μερικές φορές στα ρεπό της για μπάνιο κ.τ.λπ. αλλά μάλλον έπρεπε να σκάσω περισσότερα για να μου κάτσει. Όπως & να έχει είναι φοβερό μουνί με κωλάρα & φοβερό άτομο. Όσον αφορά το "Fox" είναι λίγο μούφα κωλόμπαρο, αφήστε το καλύτερα. Είναι αλήθεια ότι έχουν περάσει από εκεί μερικά φοβερά κομμάτια, όπως μία στριπτιτζού που δούλευε στο Tutti Frutti (αυτή πρέπει να εννοούσε ο συναγωνιστής) αλλά σε κλέβουν στις τιμές, μερικές απ' τις κοπέλες δεν έχουν & την καλύτερη συμπεριφορά κ.τ.λπ. Για όσους όμως θέλουν να το επισκεφτούν βρίσκεται στο στενάκι πίσω απ' το Diogenis Pallas λίγο πριν το βενζινάδικο & την πυροσβεστική στη μεγάλη στροφή στο λιμάνι. Σημειωτέον ότι το "Diogenis Pallas" πριν αρκετές δεκαετίες ήταν ένα απ' τα μεγαλύτερα μπουρδέλα του νησιού με το όνομα "Της Μαχαίραινας" ή "Της χοντροκώλας". Επίσης άλλο κωλόμπαρο είναι οι "Agnes" στο στενάκι δίπλα στην κρεπερί στην πλατεία, δεν έχω πάει γιατί είναι πολύ εκτεθειμένο αλλά έχω ακούσει τα χειρότερα, παίζουν γριές & έτσι. Παλιά υπήρχε & μία καφετέρια - κωλάδικο στην πλατεία Ηρώου ονόματι Ramona αλλά πλέον δε λειτουργεί. Τέλος να σημειώσω ότι στο "La luna" (πρώην Νύχτα) κάνουν στριπτίζ σε μπάρα η Γαλήνη & μία μαυρούλα (μόνο αυτές οι δύο) & στο "Fox" υπάρχει μπάρα όπου κάνει στριπτίζ μόνο όποια της χώσετε ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ. Ελπίζω να βοήθησα τα είπα όσο πιο αναλυτικά μπορούσα.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Λοιπόν παιδιά τυχαία είδα το thread μετά από πολύ-πολύ καιρό, είμαι Συριανός στην καταγωγή & πηγαίνω στη Σύρο από το 1984 & φυσικά έχω γυρίσει όλη τη νύχτα του νησιού (σιγά τη νύχτα...) έως την τελευταία τρούπα. Λοιπόν θα βάλω τα πράγματα στη θέση τους & αυτά που λέω συμβόλαιο. Όσον αφορά το μπουρδέλο όντως ήταν να ανοίξει ένα αλλά η τύπισσα που ήταν να το δουλέψει τώρα βρίσκεται πίσω απ' τα σίδερα της φυλακής. Το τελευταίο σοβαρό (για τα δεδομένα των Κυκλάδων πάντα) στριπτιζάδικο που είχε δουλέψει στο νησί ήταν το "Καρνάγιο", τώρα λειτουργεί ένα δίπλα στην Πυροσβεστική αλλά είναι μούφα. Όσον αφορά τα κωλόμπαρα τώρα. Το καλύτερο κωλόμπαρο ΜΑΚΡΑΝ που υπήρξε στο νησί ήταν η "Νύχτα" ειδικά την περίοδο που το μαγαζί το δούλευε η Ρωξάννη η Ουκρανή, φοβερό άτομο & φοβερό μουνί. Η "Νύχτα" είναι λίγο παρακάτω απ' τα μπουζούκια, το "Ermoupolis live", λίγο μετά αφού περάσετε τη μεγάλη πλατεία του Ηρώου που αρχίζουν οι δρόμοι που πάνε στα χωριά & λίγο πριν το super market "Νεώριον". Η "Νύχτα" δε λειτουργεί πια αλλά στον ίδιο χώρο τώρα λειτουργεί το "La luna", ένα κωλόμπαρο το οποίο βρισκόταν απέναντι από το "Fox". Το "La luna" μπορεί να μην έχει την αίγλη της "Νύχτας" αλλά έχει δύο φοβερά κομμάτια, την Άννα από Ουκρανία & τη Γαλήνη. Γαλήνη φοβερό σώμα & πολύ έκφυλο βλέμμα, αλλά προσωπικά προτιμώ την Άννα γιατί είναι φοβερό άτομο αν & δεν αφήνει για πολλά-πολλά. Μιλάει & τέλεια ελληνικά. Το καλοκαίρι που μας πέρασε μετά από κάμποσες καταθέσεις κατάφερα να τη βτγάλω μερικές φορές στα ρεπό της για μπάνιο κ.τ.λπ. αλλά μάλλον έπρεπε να σκάσω περισσότερα για να μου κάτσει. Όπως & να έχει είναι φοβερό μουνί με κωλάρα & φοβερό άτομο. Όσον αφορά το "Fox" είναι λίγο μούφα κωλόμπαρο, αφήστε το καλύτερα. Είναι αλήθεια ότι έχουν περάσει από εκεί μερικά φοβερά κομμάτια, όπως μία στριπτιτζού που δούλευε στο Tutti Frutti (αυτή πρέπει να εννοούσε ο συναγωνιστής) αλλά σε κλέβουν στις τιμές, μερικές απ' τις κοπέλες δεν έχουν & την καλύτερη συμπεριφορά κ.τ.λπ. Για όσους όμως θέλουν να το επισκεφτούν βρίσκεται στο στενάκι πίσω απ' το Diogenis Pallas λίγο πριν το βενζινάδικο & την πυροσβεστική στη μεγάλη στροφή στο λιμάνι. Σημειωτέον ότι το "Diogenis Pallas" πριν αρκετές δεκαετίες ήταν ένα απ' τα μεγαλύτερα μπουρδέλα του νησιού με το όνομα "Της Μαχαίραινας" ή "Της χοντροκώλας". Επίσης άλλο κωλόμπαρο είναι οι "Agnes" στο στενάκι δίπλα στην κρεπερί στην πλατεία, δεν έχω πάει γιατί είναι πολύ εκτεθειμένο αλλά έχω ακούσει τα χειρότερα, παίζουν γριές & έτσι. Παλιά υπήρχε & μία καφετέρια - κωλάδικο στην πλατεία Ηρώου ονόματι Ramona αλλά πλέον δε λειτουργεί. Τέλος να σημειώσω ότι στο "La luna" (πρώην Νύχτα) κάνουν στριπτίζ σε μπάρα η Γαλήνη & μία μαυρούλα (μόνο αυτές οι δύο) & στο "Fox" υπάρχει μπάρα όπου κάνει στριπτίζ μόνο όποια της χώσετε ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ. Ελπίζω να βοήθησα τα είπα όσο πιο αναλυτικά μπορούσα.

λοιπόν φίλε το agnes είναι προς αποφυγήν,καλώς σε έχουν ενημερώσει.Έχει κάτι χείριστες γριές μέσα ή στην καλύτερη των περιπτώσεων κάτι μπάζα νεότερης ηλικίας...Σε ότι αφορά το fox έχει γίνει πολύ παρακμή πλέον.Είχε ένα ωραίο μουνί μελαχροινό φέτος και πρόπερσυ μιά ξανθιά μουνάρα(μήπως δούλευε στο τούττι φρούτι?)
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
το "La luna", ένα κωλόμπαρο το οποίο βρισκόταν απέναντι από το "Fox". Το "La luna" μπορεί να μην έχει την αίγλη της "Νύχτας" αλλά έχει δύο φοβερά κομμάτια, την Άννα από Ουκρανία & τη Γαλήνη. Γαλήνη φοβερό σώμα & πολύ έκφυλο βλέμμα, αλλά προσωπικά προτιμώ την Άννα γιατί είναι φοβερό άτομο αν & δεν αφήνει για πολλά-πολλά. Μιλάει & τέλεια ελληνικά. Το καλοκαίρι που μας πέρασε μετά από κάμποσες καταθέσεις κατάφερα να τη βτγάλω μερικές φορές στα ρεπό της για μπάνιο κ.τ.λπ. αλλά μάλλον έπρεπε να σκάσω περισσότερα για να μου κάτσει. Όπως & να έχει είναι φοβερό μουνί με κωλάρα & φοβερό άτομο.
Αυτή η Αννα φίλε μήπως είχε κι ένα τατου χαμηλά στη μέση...??? :sunglasses:
 

redandwhite

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2008
Μηνύματα
357
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Οικος δεν παίζει στη Συρο. Αν θέλετε να "φάτε", το σκηνικο ειναι το κλασσικο οπως σε ολη την Ελληνικη επαρχια. Εχει κομμάτια, και μαλιστα καλουτσικα, αλλα θελει κονε με ιδιοκτητη κωλομπαρου. Αν δεν εχετε κονε, ή ειστε μάγκες και το φτιαχνετε το κονέ μεσω του μεσαιωνικού ρητου "ρωτοντας πας στην πολη", είτε "μαθητεύετε" στο κωλομπαρο ωστε να σας εμπιστευτουν.
Σημειωση, εχει παραπάνω κωλόμπαρα απ' αυτα που αναφερει ο συναγωνιστης σε προηγούμενο ποστ.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
Συναγωνιστή "pathos gia ta temachia" την ίδια πρέπει να λέμε, για πρόπερσι μιλάω κι εγώ, μια ξανθιά μουνάρα λίγο κακότροπη πάντως. Αυτή μου την είχε πει ως εξής τότε & είχα μείνει μαλάκας. Τη ρωτάω "Πού αλλού έχεις δουλέψει"; και μου λέει "Στο Tutti Frutti στην Αθήνα". Το κρατάω αυτό το δεδομένο & μετά από κάμποσα κεράσματα της πουλάω παραμύθι ότι τη γουστάρω τρελά & επειδή μένω Αθήνα το χειμώνα να μου δώσει το τηλέφωνό της για να επικοινωνήσω μαζί της μήπως αλλάξει μαγαζί να μπορώ να τη βρω. Και μου απαντάει "Όχι δε στο δίνω". Τη ρωτάω: "Υπάρχει συγκεκριμένος λόγος"; Και μου απαντάει: "Έτσι είναι η ζωή μωρό μου"...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
Συναγωνιστή Bull όχι, αυτή η Άννα που σου λέω δεν έχει tattoo στη μέση. Από Ουκρανία είναι, παλιότερα δούλευε εναλλάξ, ανάλογα με την εποχή, πότε στο "La Luna" & πότε στη "Νύχτα", όσο βέβαια τη "Νύχτα" τη δούλευε η Ρωξάννη. Και το χειμώνα δούλευε στην Καλαμάτα, δεν ξέρω αν λέμε την ίδια.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
Όσο για 'σένα συναγωνιστή "readandwhite" με εκπλήσσεις, ποια άλλα κωλόμπαρα έχει, για πες κανένα! Εγώ μόνο για ένα κωλόμπαρο "Αστέρι" (?) ή κάπως έτσι είδα που αναφέρθηκε αλλά ομολογώ ότι δεν το έχω προσέξει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom