Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.102
Κριτικές
37
Like
21.168
Πόντοι
4.646
το μαγαζί είναι τοπ απ' τα μασατζιδικα.. λοιπόν επίσκεψη χτες..πήρα Αλεξάνδρα για πρώτη φορά..γλώσσα πινέλο φουλ καυλιάρα αισθησιακή..δν άντεξα κ φουλ εκτόξευση σε ένα τέταρτο..την γάμησα λίγο ακόμη κ πέρασε το μισάωρο..όπως πάω να φύγω θυμήθηκα την πιο καυλα την αλεσια το στανταρακι μου..κ την παίρνω στο καπάκι.. παιδιά άλλο πράγμα σε ξεζουμιζει η τύπισσα την γάμησα στα όρθια στο μασαχοκρεβατο.. πίπα μετά deepthroat ανελέητο της έριχνα μπινελικια απ' τη καύλα δε το πίστευα λες κ ήμουν σε τσόντα μετά moythfuck βαιξα πιπα να μη κοβει ρυθμό..δε θα άντεχα λεπτό αν δν είχα μπει πριν ξανα..την γαμουσα κωλο μουνι κ δν χορταινει πουτσα μες στα υγρά κ στις 2 τρυπούλες της..τόσο δυνατό γαμησι είχα καιρό ήταν η καλύτερη μου φορά με αλεσια πύραυλος η κοπέλα ασταμάτητη!!να πω κ κάτι άλλο γτ πήγα πρόσφατα να κλείσω Βίκυ.. απαράδεκτη μου έδωσε το κινητό της πριν κλείσει το μαγαζί..κ στα μνμτα με απέφευγε ενώ ήθελα να την συνάντησω..χτες πήγα κ η καριολα μου λέει σου είπα από Δευτέρα..ενώ ήταν ελεύθερη! κανόνισα με την υπηρεσία κ μου είπε είναι ελεύθερη..τέλος πάντων ξέρω οι αγαπουλες ρουφιάνοι θ της το μεταφέρουν κ στα αρχιδια μου!στα μηνύματα της είπα αν δν θέλει να βρεθούμε να μου το πει δν έχω πρόβλημα..κ μόνη της μου είχε δώσει το τηλ..αυτά με αυτό το ζώον.. επίσης παρόλο που είχα κάνει μια αναφορά εδώ ότι θα πάρω Μαρίνα κ κάποιοι ρουφιάνοι κλασικά της έβαλαν λόγια κ πήγε να χαλάσει το ραντεβού..δε τα κατάφεραν κ πραγματοποιήθηκε κ αυτός ο στόχος την πήρα κ απλά τα έδωσε όλα λες κ ήταν το τελευταίο γαμησι της ζωής της..απλά όλοι είχαν δίκιο είναι οδοστρωτήρας στο κρεβάτι πιλάτες γαμησια κώλο μουνι απλά όαση!!απλά τέλικα η αδυναμία μ είναι η αλεσια κ για κάποιο λόγο επίσης παρά τα κακα σχόλια για το σώμα της κάτι με τραβάει κ έχει κ κωλαρα κ ωραία βυζάκια..είναι ο ορισμός του γαμησι μέχρι να σε καταπιεί είναι για επανάληψη κάθε φορά κ ραντεβού που σου μένει μόνιμα στη μνήμη..αυτά κύριοι καλημέρα..κ για τους αγαπουλιδες των κορασιδων έχω να πω είστε η ντροπή του αντρικού φύλλου.. πραγματικά απελπισία κ κατάντια να γλυφετε πουτανες για λίγη σημασία κ συμπάθεια..
Υ.Γ βικακι δε σε γαμαω κ να με πληρωνες εγώ με το ζόρι δε μπαίνω πουθενά
Αγαπητέ για τίς προτιμήσεις σού σε υπηρεσίες καί εμφάνιση δεν θά πω κάτι γιατί γούστα είναι αυτά σεβαστά για εμένα πώς την βρίσκει ό καθένας μας.
Αλλά για τά άλλα που αναφέρεις στό νήμα με τίς ανεξάρτητες σού είχα αναφέρει κάτι .....για την πρώτη επιλογή πού είχες επιλέξει.

Για τούς αγαπητικόυς σαλιαρηδες κλπ καί λίγα είπες, τά δίνουν όλα στεγνά καί με λεπτομέρειες στις λαδοκορες πού μετά τούς χλευάζουν :2funny::2funny:
 

Aggelioforos1992

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
482
Like
909
Πόντοι
81
Εγώ πάλι θα συμβουλευα τον φίλο, πως αν έχει την τύχη να πετύχει την Μαρίνα ελεύθερη, να εκμεταλλευτεί την δυνατότητα αυτή κ να την απολαύσει. Θα του δοθούν άλλες ευκαιρίες για τρίο. Με την Μαρίνα, δεν χρειάζεσαι και δεν θέλεις καμία άλλη συμμετοχή. Για λίγες του χώρου μπορείς να το πεις αυτό, δυστυχώς πλέον
Ισχύει Μαρινα είναι απίστευτη, φωτιά σε κορμί πρόσωπο χαρακτήρα κ υπηρεσίες..δε χρειάζεται τρίο αλλά οκ γούστα είναι αυτά κ προτιμήσεις..δε μπορώ να σκεφτώ να την μοιραζομουν με άλλη είναι μόνο για μόνη της θες πολύ ώρα να το απολαύσεις αλλα οκ γούστα είναι αυτα
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
27
Like
19.495
Πόντοι
5.946
γράφτηκε κριτική για μία Λάνα...
χου ιζ δατ?
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.822
Πόντοι
4.130
Ούτε 35-38 είναι ούτε 4σαρι βυζι εχει...και το κορμάρα.....εχει χάσει τα κιλά που είχε πάρει? Απο απόδοση ηταν πάντα τοπ.....με καποια «ελαστική» καθαριότητα.....
Εχει παει κανεις άλλος τελευταία?
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
185
Κριτικές
6
Like
881
Πόντοι
361
Ούτε 35-38 είναι ούτε 4σαρι βυζι εχει...και το κορμάρα.....εχει χάσει τα κιλά που είχε πάρει? Απο απόδοση ηταν πάντα τοπ.....με καποια «ελαστική» καθαριότητα.....
Εχει παει κανεις άλλος τελευταία?
Θα συμφωνήσω απόλυτα. Την ίδια ακριβώς απορία είχα γιατί την τελευταία φορά που την επέλεξα είχε όντως πάρει πολλά κιλά. Κάπως παρόμοια περίπτωση με την Σοφία από το Φ7. Πάντως αν έχει ακόμη την ίδια διάθεση....
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
524
Κριτικές
46
Like
2.242
Πόντοι
1.076
Αγαπητέ για τίς προτιμήσεις σού σε υπηρεσίες καί εμφάνιση δεν θά πω κάτι γιατί γούστα είναι αυτά σεβαστά για εμένα πώς την βρίσκει ό καθένας μας.
Αλλά για τά άλλα που αναφέρεις στό νήμα με τίς ανεξάρτητες σού είχα αναφέρει κάτι .....για την πρώτη επιλογή πού είχες επιλέξει.

Για τούς αγαπητικόυς σαλιαρηδες κλπ καί λίγα είπες, τά δίνουν όλα στεγνά καί με λεπτομέρειες στις λαδοκορες πού μετά τούς χλευάζουν :2funny::2funny:
Οταν αποκαλουν καποιους αγαπουληδες κλπ..τι εννουν? Γιατι εγω αλλο ειχα καταλαβει-δεν ειμαι και παλιο πολυ μελος, οποτε καποιους χαρακτηρισμους πιθσνον να τους καταλαβαινω λαθος..δηλαδη τι κανουν καποιοι??
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.102
Κριτικές
37
Like
21.168
Πόντοι
4.646
Οταν αποκαλουν καποιους αγαπουληδες κλπ..τι εννουν? Γιατι εγω αλλο ειχα καταλαβει-δεν ειμαι και παλιο πολυ μελος, οποτε καποιους χαρακτηρισμους πιθσνον να τους καταλαβαινω λαθος..δηλαδη τι κανουν καποιοι??
Άστο καλύτερα, το βαρέλι αυτό δεν έχει πάτο, μεγάλη κουβέντα χωρίς λόγο θά ανοίξουμε για τούς αγαπουληδες καί τούς άλλους.....
Μία χαρά τά καταλαβαίνεις.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
524
Κριτικές
46
Like
2.242
Πόντοι
1.076
Οταν αποκαλουν καποιους αγαπουληδες κλπ..τι εννουν? Γιατι εγω αλλο ειχα καταλαβει-δεν ειμαι και παλιο πολυ μελος, οποτε καποιους χαρακτηρισμους πιθσνον να τους καταλαβαινω λαθος..δηλαδη τι κανουν καποιοι??
Α καταλαβα.." γλυφουν" με τη συμπεριφορα τους κοπελες για να χουν ευνοια κλπ..βαζουν λογια..τετοια? Καταντια αν εινσι ετσι...εγω μονο πανω στο σεξ τις γλυφω! Χα χα
 

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
266
Κριτικές
39
Like
1.712
Πόντοι
3.990
Α καταλαβα.." γλυφουν" με τη συμπεριφορα τους κοπελες για να χουν ευνοια κλπ..βαζουν λογια..τετοια? Καταντια αν εινσι ετσι...εγω μονο πανω στο σεξ τις γλυφω! Χα χα
Και είναι υπάκουοι και συγκαταβατικοί στο βουνό . Τους βρίζει και καυλώνουν
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
524
Κριτικές
46
Like
2.242
Πόντοι
1.076
Και είναι υπάκουοι και συγκαταβατικοί στο βουνό . Τους βρίζει και καυλώνουν
Στο..βουνο..μια φορα τελευταια που χα παει..αναζητωντας μια κοπελα που μαλλον εχει φυγει σπο εκει..μου απαντησε ενοχλημενη αυτη..κι εγω ανταπεδωσα λεγοντας της " μηπως ενοχλουμε που σας ερχομαστε??" Δεν επιτρεπω αγενειες ποσο μαλλον απ τη στιγμη που ρωτω κ φερομαι παντα ευγενικα και διακριτικα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tribal

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.102
Κριτικές
37
Like
21.168
Πόντοι
4.646
Α καταλαβα.." γλυφουν" με τη συμπεριφορα τους κοπελες για να χουν ευνοια κλπ..βαζουν λογια..τετοια? Καταντια αν εινσι ετσι...εγω μονο πανω στο σεξ τις γλυφω! Χα χα
Και λίγα είπες.
 

fanarogomenofilakas

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
72
Like
137
Πόντοι
0
Παρακολουθούμε με ενδιαφέρον, την αναβίωση ενός νήματος σαπουνόπερα ! Χαχα χαχα Με πρωταγωνιστές αισθηματικές και στυγνούς γαμιαδες , παραπονεμενους αλλά και ευχαριστημένους πελάτες ! Το γαμωτο είναι ότι δεν έχει επιστρέψει η πρωταγωνίστρια (βουνό) ! Πουτανες που κάνουν τις δύσκολες και πελάτες γαμιαδες παραπονεμενους , συνεχίστε να περνούμε ιδέες για να γίνει τηλεοπτική μεταφορά ! Απορία στα άλλα μαγαζιά έτσι είναι η φάση ??!
 

Kokoras77

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2022
Μηνύματα
8
Like
5
Πόντοι
0
Παίδες ξέρει κανείς αν η Τζούλια Θα είναι αυτή την εβδομάδα στο ίδρυμα γιατί πήρα τηλέφωνο την προηγούμενη και μου λεει δεν ξέρω πότε θα έρθει λείπει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom