Νέα

Studio Αριστοτέλους 6

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Καντηλανάφτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.111
Κριτικές
35
Like
4.418
Πόντοι
2.846
Αυτό ξέρει κανείς αν είναι ανοιχτό; Σε μια από τις επισκέψεις μου Αθήνα είχα περάσει με Ζανέτ. Δεν βλέπω να υπάρχει ενημέρωση
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
125
Like
21.640
Πόντοι
28.900
Αυτό ξέρει κανείς αν είναι ανοιχτό; Σε μια από τις επισκέψεις μου Αθήνα είχα περάσει με Ζανέτ. Δεν βλέπω να υπάρχει ενημέρωση
Η Ζανετ εργάζεται και σαν call girl. Παράλληλα μπορεί να εργάζεται και στο στούντιο αν είναι ανοιχτό!!!
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.721
Κριτικές
56
Like
6.079
Πόντοι
11.836
Όχι φίλε δεν το έχω, αλλά άμα ψάξεις στις ιστοσελίδες με call girls θα το βρεις!!!

Μιλάς για το εσκορτνιους; Δεν βρήκα κάτι και την ψάχνω . Αν θυμιθεις λινό πες μου σε παρακαλώ
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
579
Κριτικές
60
Like
3.521
Πόντοι
10.335
Μετά λύπης μου διαπιστώνω ότι έχει πάρει την κατηφόρα ! Νέες κοπέλες δεν βλέπουμε όπως παλιά ! Σε πρόσφατες επισκέψεις μου στα στάνταρακια Αλισα και Kate ενώ πέρασα πολύ καλά αρχίζει και με ενοχλεί η μυρωδιά δημοσίων ουρητήρων από τα ντουζ και η γλίτσα με αποτέλεσμα να σιχαίνομαι να ξαναπάω ! Βάλτε τις τσατσαδες να καθαρίσουν λίγο καλύτερα !
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
125
Like
21.640
Πόντοι
28.900
Μετά λύπης μου διαπιστώνω ότι έχει πάρει την κατηφόρα ! Νέες κοπέλες δεν βλέπουμε όπως παλιά ! Σε πρόσφατες επισκέψεις μου στα στάνταρακια Αλισα και Kate ενώ πέρασα πολύ καλά αρχίζει και με ενοχλεί η μυρωδιά δημοσίων ουρητήρων από τα ντουζ και η γλίτσα με αποτέλεσμα να σιχαίνομαι να ξαναπάω ! Βάλτε τις τσατσαδες να καθαρίσουν λίγο καλύτερα !
Στην γερμανοαλυσιδα δεν καθάριζε η τσατσά, αλλά άλλη κυρία, την είχα πετύχει να βγαίνει από άλλο δωμάτιο με τα καθαριστικά, ενώ εγώ έμπαινα σε άλλο δωμάτιο!!!
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.512
Κριτικές
163
Like
80.882
Πόντοι
46.223
O φωτογράφος της Isabell από την Βενεζουέλα είναι για πολύ κρέμασμα.

Ωραίο σωματάκι με κανονικό κωλαράκι και όχι η κωλάρα που φαίνεται στις φωτογραφίες και καλό νορμάλ προσωπάκι.
 

Ilovecg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2023
Μηνύματα
84
Κριτικές
13
Like
613
Πόντοι
310
Η έρικα που είναι στο πρόγραμμα τώρα την είδε κανείς; Μοιάζει με τη μαγιά από αγγέλους κ πιο πριν έπαιζε στην αλυσίδα κασανδρας-Αθηνών. Την είχα πάρει τότε μούφα για το 50. Στο γραφείο διαβάζω δυθιραμβικες κριτικές..
 

Notios789

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2024
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Είναι ακόμα ανοικτό το εν λόγω κατάστημα? κάποτε είχε πολύ ωραίο υλικό κ ενημέρωνε συχνά για βαρδιες
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom