Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.420
Like
16.898
:rose: καλημερα σε ολους!ημερα γενεθλιων σημερα...γινομαι 26!!το μεγαλυτερο δωρο που λαμβανω καθημερινα,ειναι η υποστηριξη και η αγαπη οσων συντελουν στο να προσφερω αυτο το ταξιδι...γιαυτο ευχαριστω θερμα και υποσχομαι να ειμαι παντα προθυμη να βιωνουμε την υπερτατη απολαυση χαλαρωσης και αισθησιασμου!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
:rose: καλημερα σε ολους!ημερα γενεθλιων σημερα...γινομαι 26!!το μεγαλυτερο δωρο που λαμβανω καθημερινα,ειναι η υποστηριξη και η αγαπη οσων συντελουν στο να προσφερω αυτο το ταξιδι...γιαυτο ευχαριστω θερμα και υποσχομαι να ειμαι παντα προθυμη να βιωνουμε την υπερτατη απολαυση χαλαρωσης και αισθησιασμου!

Χρόνια Πολλά Στεφανία και να είσαι πάντα γλυκιά και δοτική για να προσφέρεις την υπέρτατη απόλαυση,χαλάρωση και αισθησιασμού στους φίλους σου!
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.232
Like
46.917
Χρόνια πολλά σε σένα, Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα, και πάντα ευδιάθετη και πρόθυμη για να σε αγαπάμε και να σε τιμάμε.
 

Συνημμένα

  • images-5-800x586-600x440.jpg
    images-5-800x586-600x440.jpg
    48,1 KB · Εμφανίσεις: 29
  • 6a0c4d41c51f6020310778b17d77e2c7.jpg
    6a0c4d41c51f6020310778b17d77e2c7.jpg
    64,1 KB · Εμφανίσεις: 26

GIORGIO222

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Οκτ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
16
Like
2.318
Πόντοι
1.191
:rose: καλημερα σε ολους!ημερα γενεθλιων σημερα...γινομαι 26!!το μεγαλυτερο δωρο που λαμβανω καθημερινα,ειναι η υποστηριξη και η αγαπη οσων συντελουν στο να προσφερω αυτο το ταξιδι...γιαυτο ευχαριστω θερμα και υποσχομαι να ειμαι παντα προθυμη να βιωνουμε την υπερτατη απολαυση χαλαρωσης και αισθησιασμου!
:hi: :-* :rose:
 

Συνημμένα

  • Εικόνα75.jpg
    Εικόνα75.jpg
    149,5 KB · Εμφανίσεις: 21
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.420
Like
16.898
Να τα εκατοστήσεις γλυκό και αισθησιακό κορίτσι, με χαμόγελο και θετική ενέργεια. Με γύρισες πίσω στα φοιτητικά μου χρόνια προχθές, στη ζεστή ερωτική σου φωλιά. Αν δεν κατάλαβες ποιος είμαι, το πρώτο σου ραντεβού προχθές στις 2:15.

Χρόνια σου Πολλά
μμμ εγω σε ευχαριστω!!! Εισαι μεγαλη εμπνευση!!!!!!σεξυ φιλακια
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
:rose: καλημερα σε ολους!ημερα γενεθλιων σημερα...γινομαι 26!!το μεγαλυτερο δωρο που λαμβανω καθημερινα,ειναι η υποστηριξη και η αγαπη οσων συντελουν στο να προσφερω αυτο το ταξιδι...γιαυτο ευχαριστω θερμα και υποσχομαι να ειμαι παντα προθυμη να βιωνουμε την υπερτατη απολαυση χαλαρωσης και αισθησιασμου!
[/quote χρονια πολλα,οπως τα θελεις κοριτσι μου.να εισαι γλυκια παντα.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
:rose: καλημερα σε ολους!ημερα γενεθλιων σημερα...γινομαι 26!!το μεγαλυτερο δωρο που λαμβανω καθημερινα,ειναι η υποστηριξη και η αγαπη οσων συντελουν στο να προσφερω αυτο το ταξιδι...γιαυτο ευχαριστω θερμα και υποσχομαι να ειμαι παντα προθυμη να βιωνουμε την υπερτατη απολαυση χαλαρωσης και αισθησιασμου!

Χρονια πολλα με υγεια!
 

verom

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2017
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
Καλημερα, πως επικοινωνουμε;
 

Hitman77

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
χρόνια πολλά στο κορίτσι κι από μένα (αν και μάλλον πολύ καθυστερημένα)
Βοηθήστε ρε μάγκες γιατί έχω διαβάσει το μισό θρεντ κι αυτό που ψάχνω δεν το βρίσκω..
Δυο πλήροφορίες με ενδιαφέρουν για το κορίτσι με το εξαιρετικό συντακτικό.. α) σε ποια περιοχή βρίσκεται περίπου ο χώρος της και β) πόσο "έγκαιρα" πρέπει να καλέσει κανείς για να έχει πιθανότητα να βρει slot ελέυθερο στο πρόγραμμά της? ευχαριστώ θερμά εκ των προτέρων όποιον χριστιανό ή αλλόθρησκο ή άθεο απαντήσει
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
χρόνια πολλά στο κορίτσι κι από μένα (αν και μάλλον πολύ καθυστερημένα)
Βοηθήστε ρε μάγκες γιατί έχω διαβάσει το μισό θρεντ κι αυτό που ψάχνω δεν το βρίσκω..
Δυο πλήροφορίες με ενδιαφέρουν για το κορίτσι με το εξαιρετικό συντακτικό.. α) σε ποια περιοχή βρίσκεται περίπου ο χώρος της και β) πόσο "έγκαιρα" πρέπει να καλέσει κανείς για να έχει πιθανότητα να βρει slot ελέυθερο στο πρόγραμμά της? ευχαριστώ θερμά εκ των προτέρων όποιον χριστιανό ή αλλόθρησκο ή άθεο απαντήσει
Καλησπέρα για το μέρος θα σε κατατοπισει εύκολα η ίδια μπορείς να βρεθείς είτε μ αυτοκίνητο είτε με συγκοινωνία είναι ποκυ κοντά σε κεντρικοτατο δρόμο.οσο για  τον χρόνο εγώ κανονισα σ ένα απόγευμα μαζί της σε ένα δίωρο από την ώρα που μιλήσαμε. Πάντως σε μασάζ- social είναι εξαιρετική στα υπόλοιπα αν τα ανακαλύψεις τελικά θα έχεις να θυμάσαι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom