Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.438
Like
17.092
Καλησπέρα σε όλα τα υπέροχα παιδιά! Το Σαββατοκύριακο που μας έρχεται με το καλό, θα είμαι στην διάθεση σας!

Πολλά γλυκά φιλιά σε όλους
 

Χ-Factor

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
73
Πόντοι
0
να υποθεσω απο το πρωι διαθεσιμη?
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.438
Like
17.092
χρόνια πολλά στο κορίτσι κι από μένα (αν και μάλλον πολύ καθυστερημένα)
Βοηθήστε ρε μάγκες γιατί έχω διαβάσει το μισό θρεντ κι αυτό που ψάχνω δεν το βρίσκω..
Δυο πλήροφορίες με ενδιαφέρουν για το κορίτσι με το εξαιρετικό συντακτικό.. α) σε ποια περιοχή βρίσκεται περίπου ο χώρος της και β) πόσο "έγκαιρα" πρέπει να καλέσει κανείς για να έχει πιθανότητα να βρει slot ελέυθερο στο πρόγραμμά της? ευχαριστώ θερμά εκ των προτέρων όποιον χριστιανό ή αλλόθρησκο ή άθεο απαντήσει
Καλησπέρα και δημοσίως φίλτατε Hitman!  Σε ευχαριστώ για τις ευχές! Μια όμορφη ευχή είναι πάντα φρέσκια!  Μπορείτε να με καλείτε, είτε από την προηγούμενη μέρα, αν επιθυμείτε να έχουμε άνεση χρόνου (πχ. δίωρα ή, το πρωινό ραντεβού της επόμενης μέρας κτλ.), ή, 2-3 ώρες πριν το επιθυμητό ραντεβού.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.438
Like
17.092
Καλημερα σε ολους!ν εχετε μια υπεροχη εβδομαδα ;)
 

kolonos07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2010
Μηνύματα
137
Κριτικές
5
Like
269
Πόντοι
281

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.975
Πόντοι
24.436
Να καταθέσω και γω την δικη μου εμπειρία απο την κοπέλα :knockinb:. Συνεννόηση πολυ εύκολη, οδηγιες σαφέστατες και πρωινό ραντεβουδάκι για να πάει καλα η μερα! Πολυ χαμογελαστή με γλυκό προσωπάκι έσπασε αμέσως τον πάγο. Έκανε εμφανιση με ένα πολύ ωραίο μπλε φόρεμα με τη ρογα κάγκελο και πολύ sexy ασορτί γόβες. Ο χώρος της πολυ καθαρός και προσεγμένος, διαθέτει και σφραγισμένες πετσέτες! Μετα το ντουζακι με υποδέχθηκε με κόκκινα σεξυ εσώρουχα. Απο σώμα δεν συστήνεται σε μοντελοπνιχτες αλλά σε άντρες που τους αρέσουν τα πιασίματα  :kissass: :tits: :erection:! Μασαζακι πολυ καλό, προσωπικά με χαλάρωσε αρκετά και έδωσε προσοχή στα σημεία που είχα ενα πιασιματακι... Με το που με γύρισε και ξεκίνησε το μπροστινό μέρος, δεν κρατιόμουν γιατι το μασάζ ήταν αρκετά αισθησιακό και συνέχισαμε στο κρεβάτι με τη Στεφανια να το ρουφάει σαν να μην υπάρχει αυριο και να μου στήνει την κωλαρα της στα 4 για να σκίσω το μουνακι της. Η συνολικη μου εμπειρία πολυ καλη και θεωρώ ότι ειναι vmf. Θα την επισκεφτώ σύντομα γιατι τη συμπάθησα και σαν άνθρωπο.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Να καταθέσω και γω την δικη μου εμπειρία απο την κοπέλα :knockinb:. Συνεννόηση πολυ εύκολη, οδηγιες σαφέστατες και πρωινό ραντεβουδάκι για να πάει καλα η μερα! Πολυ χαμογελαστή με γλυκό προσωπάκι έσπασε αμέσως τον πάγο. Έκανε εμφανιση με ένα πολύ ωραίο μπλε φόρεμα με τη ρογα κάγκελο και πολύ sexy ασορτί γόβες. Ο χώρος της πολυ καθαρός και προσεγμένος, διαθέτει και σφραγισμένες πετσέτες! Μετα το ντουζακι με υποδέχθηκε με κόκκινα σεξυ εσώρουχα. Απο σώμα δεν συστήνεται σε μοντελοπνιχτες αλλά σε άντρες που τους αρέσουν τα πιασίματα  :kissass: :tits: :erection:! Μασαζακι πολυ καλό, προσωπικά με χαλάρωσε αρκετά και έδωσε προσοχή στα σημεία που είχα ενα πιασιματακι... Με το που με γύρισε και ξεκίνησε το μπροστινό μέρος, δεν κρατιόμουν γιατι το μασάζ ήταν αρκετά αισθησιακό και συνέχισαμε στο κρεβάτι με τη Στεφανια να το ρουφάει σαν να μην υπάρχει αυριο και να μου στήνει την κωλαρα της στα 4 για να σκίσω το μουνακι της. Η συνολικη μου εμπειρία πολυ καλη και θεωρώ ότι ειναι vmf. Θα την επισκεφτώ σύντομα γιατι τη συμπάθησα και σαν άνθρωπο.

Σωστος
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Ωραία ενημέρωση,μπράβο που πέρασες καλά......οταν καποιος είναι ευγενής,καθαρός και την σεβασθεί σαν ανθρωπο,θα περάσει πολύ καλά,γιατί η Στεφανία θα του ανταποδόσει ολα αυτά στο πολλαπλάσιο.......
 

aris 7

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2017
Μηνύματα
16
Like
2
Πόντοι
0
καλημερα στεφανια θα φροντισω γρηγορα να σε δω απο κοντα
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Να καταθέσω και γω την δικη μου εμπειρία απο την κοπέλα :knockinb:. Συνεννόηση πολυ εύκολη, οδηγιες σαφέστατες και πρωινό ραντεβουδάκι για να πάει καλα η μερα! Πολυ χαμογελαστή με γλυκό προσωπάκι έσπασε αμέσως τον πάγο. Έκανε εμφανιση με ένα πολύ ωραίο μπλε φόρεμα με τη ρογα κάγκελο και πολύ sexy ασορτί γόβες. Ο χώρος της πολυ καθαρός και προσεγμένος, διαθέτει και σφραγισμένες πετσέτες! Μετα το ντουζακι με υποδέχθηκε με κόκκινα σεξυ εσώρουχα. Απο σώμα δεν συστήνεται σε μοντελοπνιχτες αλλά σε άντρες που τους αρέσουν τα πιασίματα  :kissass: :tits: :erection:! Μασαζακι πολυ καλό, προσωπικά με χαλάρωσε αρκετά και έδωσε προσοχή στα σημεία που είχα ενα πιασιματακι... Με το που με γύρισε και ξεκίνησε το μπροστινό μέρος, δεν κρατιόμουν γιατι το μασάζ ήταν αρκετά αισθησιακό και συνέχισαμε στο κρεβάτι με τη Στεφανια να το ρουφάει σαν να μην υπάρχει αυριο και να μου στήνει την κωλαρα της στα 4 για να σκίσω το μουνακι της. Η συνολικη μου εμπειρία πολυ καλη και θεωρώ ότι ειναι vmf. Θα την επισκεφτώ σύντομα γιατι τη συμπάθησα και σαν άνθρωπο.
ΩΡΑΙΑ,μπραβο ναπ σε σενα και στην βικη.ανθρωπινα πραγματα και σωστα με σεβασμο.εχω κατα νου να την δω ,οταν ερθω αθηνα.σιγουρα θα την δω.
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
788
Κριτικές
4
Like
1.035
Πόντοι
86
Να καταθέσω και γω την δικη μου εμπειρία απο την κοπέλα :knockinb:. Συνεννόηση πολυ εύκολη, οδηγιες σαφέστατες και πρωινό ραντεβουδάκι για να πάει καλα η μερα! Πολυ χαμογελαστή με γλυκό προσωπάκι έσπασε αμέσως τον πάγο. Έκανε εμφανιση με ένα πολύ ωραίο μπλε φόρεμα με τη ρογα κάγκελο και πολύ sexy ασορτί γόβες. Ο χώρος της πολυ καθαρός και προσεγμένος, διαθέτει και σφραγισμένες πετσέτες! Μετα το ντουζακι με υποδέχθηκε με κόκκινα σεξυ εσώρουχα. Απο σώμα δεν συστήνεται σε μοντελοπνιχτες αλλά σε άντρες που τους αρέσουν τα πιασίματα  :kissass: :tits: :erection:! Μασαζακι πολυ καλό, προσωπικά με χαλάρωσε αρκετά και έδωσε προσοχή στα σημεία που είχα ενα πιασιματακι... Με το που με γύρισε και ξεκίνησε το μπροστινό μέρος, δεν κρατιόμουν γιατι το μασάζ ήταν αρκετά αισθησιακό και συνέχισαμε στο κρεβάτι με τη Στεφανια να το ρουφάει σαν να μην υπάρχει αυριο και να μου στήνει την κωλαρα της στα 4 για να σκίσω το μουνακι της. Η συνολικη μου εμπειρία πολυ καλη και θεωρώ ότι ειναι vmf. Θα την επισκεφτώ σύντομα γιατι τη συμπάθησα και σαν άνθρωπο.
Το VFM πόσο κοστίζει δηλαδή?
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.975
Πόντοι
24.436
ΩΡΑΙΑ,μπραβο ναπ σε σενα και στην βικη.ανθρωπινα πραγματα και σωστα με σεβασμο.εχω κατα νου να την δω ,οταν ερθω αθηνα.σιγουρα θα την δω.
Frank να τη δεις φίλε, είναι πολύ ερωτικό πλάσμα
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.975
Πόντοι
24.436
Ωραία ενημέρωση,μπράβο που πέρασες καλά......οταν καποιος είναι ευγενής,καθαρός και την σεβασθεί σαν ανθρωπο,θα περάσει πολύ καλά,γιατί η Στεφανία θα του ανταποδόσει ολα αυτά στο πολλαπλάσιο.......
Ευχαριστώ φίλε, έχεις πολύ δίκιο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Στην σελίδα 14 υπάρχει το τιμολόγιο...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Καλημερα και πολλά φιλιά σε όλους! Μια γλυκιά υπενθύμιση για όλους τους φίλους που ακολουθούν το νήμα μου από την αρχή, και μια ενημέρωση για όλους τους νέους φίλους που μπαίνουν τώρα ! Ο τιμοκατάλογος μου είναι ο εξής:

1  ωρα μασάζ σε όλο το σώμα με happy ending = 40
1,5 ώρα μασάζ σε όλο το σώμα με happy ending = 50
2  ώρες μασαζ σε όλο το σώμα με happy ending = 60

Αυτό είναι εάν δεν έχει αλλάξει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom