Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.507
Κριτικές
16
Like
13.749
Πόντοι
6.515
Ξεροχυνω  :wanker: με μαρκετινγκ στεφανιας. Ολοι τωρα επιθυμουν να μαθουν αν θα ηταν επιλεξιμοι για "δευτερο μερος"  :S
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Ξεροχυνω  :wanker: με μαρκετινγκ στεφανιας. Ολοι τωρα επιθυμουν να μαθουν αν θα ηταν επιλεξιμοι για "δευτερο μερος"  :S

Αγαπητέ μου,το μυαλό πληρώνεται......και η κοπέλλα μας απέδειξε οτι και επίπεδο έχει και μυαλό έχει......τωρα,αν κατάφερε να αναστρέψει την κατάσταση,χρησιμοποιώντας μια κακή κριτική προς όφελός της,μαγκιά της.Προσωπικά,της βγαζω το καπέλλο.......
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.507
Κριτικές
16
Like
13.749
Πόντοι
6.515
Αγαπητέ μου,το μυαλό πληρώνεται......και η κοπέλλα μας απέδειξε οτι και επίπεδο έχει και μυαλό έχει......τωρα,αν κατάφερε να αναστρέψει την κατάσταση,χρησιμοποιώντας μια κακή κριτική προς όφελός της,μαγκιά της.Προσωπικά,της βγαζω το καπέλλο.......

:hi:
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.438
Like
17.092
Αγαπητέ μου,το μυαλό πληρώνεται......και η κοπέλλα μας απέδειξε οτι και επίπεδο έχει και μυαλό έχει......τωρα,αν κατάφερε να αναστρέψει την κατάσταση,χρησιμοποιώντας μια κακή κριτική προς όφελός της,μαγκιά της.Προσωπικά,της βγαζω το καπέλλο.......
Ενα μεγάλο ευχαριστώ δημόσια! Να ξέρεις οτι σε εκτιμώ πολύ!
 

saintemplar

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2017
Μηνύματα
95
Like
30
Πόντοι
0
Ξεροχυνω  :wanker: με μαρκετινγκ στεφανιας. Ολοι τωρα επιθυμουν να μαθουν αν θα ηταν επιλεξιμοι για "δευτερο μερος"  :S
  ναι οντως,ειδικά αυτοί που βγαίνουν νικητές και Περ ανε στον δεύτερο γύρο,η καλύτερη τους..
 

GIORGIO222

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Οκτ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
16
Like
2.318
Πόντοι
1.191
Συμφωνώντας απόλυτα με τον αξιόλογο και αξιοτιμο  leon 4861 και ολων των αξιοτιμων μελών που ασχολήθηκαν με λογική άποψη, οτι αξίζει να αλλάξουμε σελιδα και να συνεχίσουμε το ταξίδι τής  απόλαυσης και της ευεξίας μονο μια σκέψη μου θα επιθυμούσα να προσθέσω: Αν ήμουν πουτανα, (με την όποια κακή έννοια της λεξης αυτής), δεν θα σκεφτόμουν και θα έπραττα ως μια? Δηλαδή να σας βλέπω ως καθαρό κέρδος αντί για ανθρώπους, ξεχωριστές  οντότητες όπως σας νιώθω ολους σας? Θα έλεγα ποτέ όχι σε 70€  την ωρα και θα ήμουν ευχαριστημένη με 40€ για τα ίδια 60 λεπτα? Δεν θα κοιτούσα το ρολόι για να δεχτώ αμέσως μετα τον επόμενο αντί να αφήνω την κάθε συνέδρια να κυλήσει ομαλά ως το θεμιτό αποτέλεσμα, με αρκετό χρόνο πέραν της συμφωνηθείσας διαρκειας, χωρίς καμια έξτρα χρέωση? Δεν θα σας παρότρυνα σε επιπλέον υπηρεσίες και χρεώσεις αντί να επιμένω στο οτι το μασάζ απο μονο του έχει μια ιδιαίτερη  μαγεία και οτι είναι ενα ξεχωριστό μονοπάτι απόλαυσης των αισθήσεων  και μια διαφορετική, εναλλακτική ηδονή   που αξίζει κάποιος να βιώνει?
Με πολύ εκτιμηση και σεβασμο προς άπαντες
:hi: :hi:
 

Συνημμένα

  • α.png
    α.png
    837 KB · Εμφανίσεις: 20
  • α.png
    α.png
    837 KB · Εμφανίσεις: 17
  • α.png
    α.png
    837 KB · Εμφανίσεις: 19
  • α.png
    α.png
    837 KB · Εμφανίσεις: 20

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Δε συμμετέχω συχνά σε θρεντ από κοπέλες αλλά μια γνώμη θέλω να την πω ρε μάγκες...

Γιατί ΔΕΝ θα έπρεπε μια γυναίκα που πληρώνετε για σεξ να επιλέγει με ποιον πελάτη θα πάει και ποιόν όχι? Δεν θα σας φωτοτυπήσει ένα κείμενο...το αποτέτοιο σας στο αποτέτοιο της θα βάλει (η κάθε μια που κάνει αυτή τη δουλειά). Είναι αρκετά προσωπική. Εκτός βέβαια αν είναι κανείς οπαδός των πρεζομένων/μεθυσμένων θυμάτων του human trafficing.

Αφού υπάρχει ελευθερία γιατί είναι κακό να διαλέγει μια γυναίκα που εκδίδεται τους πελάτες της? Στην τελική εάν διαλέγει λίγους θα έχει και λίγο τζίρο ενώ εάν δέχεται πολλούς θα έχει περισσότερο.

Γιατί μια ιερόδουλη θα πρέπει υποχρεωτικά να δεχτεί κάποιον που δεν θέλει να πάει μαζί του? Είναι αυτό χειρότερο από μια ιερόδουλη που πάει με κάποιον του συμπεριφέρεται με τρόπο ώστε να κλαίει τα λεφτά του?

Cheers
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Δε συμμετέχω συχνά σε θρεντ από κοπέλες αλλά μια γνώμη θέλω να την πω ρε μάγκες...

Γιατί ΔΕΝ θα έπρεπε μια γυναίκα που πληρώνετε για σεξ να επιλέγει με ποιον πελάτη θα πάει και ποιόν όχι? Δεν θα σας φωτοτυπήσει ένα κείμενο...το αποτέτοιο σας στο αποτέτοιο της θα βάλει (η κάθε μια που κάνει αυτή τη δουλειά). Είναι αρκετά προσωπική. Εκτός βέβαια αν είναι κανείς οπαδός των πρεζομένων/μεθυσμένων θυμάτων του human trafficing.

Αφού υπάρχει ελευθερία γιατί είναι κακό να διαλέγει μια γυναίκα που εκδίδεται τους πελάτες της? Στην τελική εάν διαλέγει λίγους θα έχει και λίγο τζίρο ενώ εάν δέχεται πολλούς θα έχει περισσότερο.

Γιατί μια ιερόδουλη θα πρέπει υποχρεωτικά να δεχτεί κάποιον που δεν θέλει να πάει μαζί του? Είναι αυτό χειρότερο από μια ιερόδουλη που πάει με κάποιον του συμπεριφέρεται με τρόπο ώστε να κλαίει τα λεφτά του?

Cheers


σωστος
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Με τη στεφάνια μέχρι πριν λίγο καιρό βρισκόμουν αρκετά συχνά. Πραγματικά κάνει πάρα πολύ καλό μασάζ και το προτείνω ανεπιφύλακτα σ όποιον θέλει μόνο αυτό. Επιπλέον είναι και κοπέλα που μπορείς να πεις και δύο πράγματα γιατί και μορφωμένη και ευγενική είναι. Να πω εδώ πως τυχαίνει να μαι από αυτούς που είχαμε την χημεία και προχωρήσαμε και εκεί όντως είναι πολύ gfe φάση. Δυστυχώς είπε κάτι που με πείραξε σε κάποια επικοινωνία και χάθηκε αυτή η χημεία από μέρους μου όμως και δεν την έχω επισκεπτει από τότε. Τώρα το να βάζει ο καθένας οποία ταμπέλα θέλει σε κάποιον ή στον εαυτό του είναι δικαίωμα του. Η κοπέλα έχει ξεκαθαρίσει τι κάνει και με ποιες προϋποθέσεις άρα οποίος θέλει ένα καλό μασάζ κατά κύριο λόγο και με το ενδεχόμενο κατά περιπτωση να ύπαρξει και συνέχεια την επιλέγει. Αν κύριο μέλημα είναι το σεξ και θεωρεί το μασάζ σαν προκαταρκτικο η το βλέπει σαν αντε να τελειώνουμε να πηδηχτουμε  η στεφάνια δεν είναι η κατάλληλη επιλογή.



σωστα λογια
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
7
Like
1.264
Πόντοι
216
Αγαπητέ μου,το μυαλό πληρώνεται......και η κοπέλλα μας απέδειξε οτι και επίπεδο έχει και μυαλό έχει......τωρα,αν κατάφερε να αναστρέψει την κατάσταση,χρησιμοποιώντας μια κακή κριτική προς όφελός της,μαγκιά της.Προσωπικά,της βγαζω το καπέλλο.......
:rockon: :rockon: :rockon:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
7
Like
1.264
Πόντοι
216
Παραθέτω κάποια σοφά (κατα την γνώμη μου) αποφθέγματα. Που ταιριάζουν στην όλη συζήτηση η οποία τράβηξε πολύ!!

"Δεν υπάρχουν άνθρωποι χωρίς ελαττώματα. Ο τελειότερος είναι εκείνος που έχει τα λιγότερα".

"Δεν πρέπει να δείχνεις τα ελαττώματα των άλλων με λερωμένα δάχτυλα".

"Δεν φιλάω εκεί που έφτυσα και δε φτύνω εκεί που φίλησα".

"Μη σε νοιάζει τι λένε οι άλλοι για σένα, αρκεί να λένε σωστά το όνομά σου".
 

saintemplar

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2017
Μηνύματα
95
Like
30
Πόντοι
0
Εγώ θα περάσω,μία βόλτα να πάρω μια ιδέα.μονος.μου τι γίνετε και ενημερωνω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom