Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 370K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Παντως εχει ενα δικιο.31 ετων και αγαμητος είναι φυσικό να ανησυχεί.
:jerking:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
Γεια χαρα, παρακολουθω το φορουμ εδω και πολλους μηνες, και να με συγχωρήτε για αυτή την πρώτη μου ανάρτηση.Η δουλεία που κάνετε εδω μέσα με τα  αρκετά άρθρα ειναι πολύ σημαντικά και αξιόλογα! ώστοσο θα ηθέλα και την δικία σας άποψη/βοήθεια με βάση την εμπείρια σας και τις γνώσεις στο θέμα.

μέσα στην τρέλα μου προχώρησα πρωτη φορα με μια κορασιδα της παραλιακης. Οτι έγινε (στοματικό/κολπικο) έγινε με την χρήση προφυλακτικού και μάλιστα η κοπέλα το έβαλε με το στόμα...ήταν όλα υπέροχα..ώστο με πιασανε οι ενοχές και το άγχος της πρώτης φοράς μηπως και εχω κολήσει τπτ.

Ώστοσο, καθαρίστικα αμέσως με μαντηλάκια dedol στην γυρω περιοχή αφού προσεχτηκα τραβήχτηκα και τσεκάρα οτι δεν είχαμε κάποιο σπασιμο Αλλά...οι φοβίες μου με εκάναν να ρωτήσω ένα γιατρό καθώς και το ΚΕΕΛΠΝΟ...το οποίο και οι 2 απάντησαν οτι εφόσον έγινε με προφυλακτίκο δεν υπάρχει φόβος και δεν χρείαζονται περισσότερες εξετάσεις. Αλλά εγώ ακόμα το έχω το άγχος...Το συμβάν έγινε την περασμένη παρασκευή...και κάθε μέρα κοιταω τον εαυτό μου για τυχόν αλλαγές....

Εσας ποια ειναι η απόψη σας ? να ξεαγχωθώ...να παρω και άλλη άποψη γιατρού κλπ ?
στειλε mail στον ΠΟΥ, Παγκόσμιος Οργανισμός Υγείας, φαντάζομαι δεν θα το έχουν ακούσει.
Σοβαρά τωρα, κοψε τα γαμησια με πεζοδρόμιο, το τι κονδυλωμα κυκλοφορεί...ρωτα τους γιατρούς,ειδικά αφροδισιολογους ή δερματολόγους για τα κρουσματα...χαλαρωσε, ενα παστελακι,κοκορικο μπαμ μπαμ εριξες,δεν έπαθες κ τίποτα...
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
στειλε mail στον ΠΟΥ, Παγκόσμιος Οργανισμός Υγείας, φαντάζομαι δεν θα το έχουν ακούσει.
Σοβαρά τωρα, κοψε τα γαμησια με πεζοδρόμιο, το τι κονδυλωμα κυκλοφορεί...ρωτα τους γιατρούς,ειδικά αφροδισιολογους ή δερματολόγους για τα κρουσματα...χαλαρωσε, ενα παστελακι,κοκορικο μπαμ μπαμ εριξες,δεν έπαθες κ τίποτα...
Του έκανες την καρδια περιβόλι  :grin:
 

cenobite

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2015
Μηνύματα
93
Like
3
Πόντοι
0
Γεια χαρα, παρακολουθω το φορουμ εδω και πολλους μηνες, και να με συγχωρήτε για αυτή την πρώτη μου ανάρτηση.Η δουλεία που κάνετε εδω μέσα με τα  αρκετά άρθρα ειναι πολύ σημαντικά και αξιόλογα! ώστοσο θα ηθέλα και την δικία σας άποψη/βοήθεια με βάση την εμπείρια σας και τις γνώσεις στο θέμα.

μέσα στην τρέλα μου προχώρησα πρωτη φορα με μια κορασιδα της παραλιακης. Οτι έγινε (στοματικό/κολπικο) έγινε με την χρήση προφυλακτικού και μάλιστα η κοπέλα το έβαλε με το στόμα...ήταν όλα υπέροχα..ώστο με πιασανε οι ενοχές και το άγχος της πρώτης φοράς μηπως και εχω κολήσει τπτ.

Ώστοσο, καθαρίστικα αμέσως με μαντηλάκια dedol στην γυρω περιοχή αφού προσεχτηκα τραβήχτηκα και τσεκάρα οτι δεν είχαμε κάποιο σπασιμο Αλλά...οι φοβίες μου με εκάναν να ρωτήσω ένα γιατρό καθώς και το ΚΕΕΛΠΝΟ...το οποίο και οι 2 απάντησαν οτι εφόσον έγινε με προφυλακτίκο δεν υπάρχει φόβος και δεν χρείαζονται περισσότερες εξετάσεις. Αλλά εγώ ακόμα το έχω το άγχος...Το συμβάν έγινε την περασμένη παρασκευή...και κάθε μέρα κοιταω τον εαυτό μου για τυχόν αλλαγές....

Εσας ποια ειναι η απόψη σας ? να ξεαγχωθώ...να παρω και άλλη άποψη γιατρού κλπ ?
Και αφου ζητησες τις γνωμες γιατρων ηρθες και εδω να παρεις τη γνωμη των ειδικων επιστημονων  ε?  :tooth:
 

manuels

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2015
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Και αφου ζητησες τις γνωμες γιατρων ηρθες και εδω να παρεις τη γνωμη των ειδικων επιστημονων  ε?   :tooth:

Επιστημόνων όχι...αλλά ως άτομα που έχουν πολλαπλάσια εμπερία από την δικία μου, σκέφτηκα οτι θα ήταν καλό (ψυχολογικα) να το συζήτησω και να ανταλλάξω απόψεις....

Σεβαστό και δεκτό το δούλεμα από τους προλαλησαντες...αλλά ο "πρωτάρης" έχει τα δικά του...ετσι και αλλίως όλοι εδω μέσα κάποτε αρχίσανε και ίσως να είχαν τα ίδια βιώματα...

Ακούγεται λογικό ότι μπορεί να μην έχω τίποτα αλλά.... το σαράκι υπάρχει ...δυστυχώς!
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Ήθελα να ρωτήσω πόσο εύκολα κολας κονδυλώματα από body to body massage,  an η γκόμενά δηλ τριφτει πάνω σου κ μετά σου κάνει μασάζ. Μπορεί να μεταφέρει κολπικα υγρά άρα κονδυλώματα στο πεος?
 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
Ήθελα να ρωτήσω πόσο εύκολα κολας κονδυλώματα από body to body massage,  an η γκόμενά δηλ τριφτει πάνω σου κ μετά σου κάνει μασάζ. Μπορεί να μεταφέρει κολπικα υγρά άρα κονδυλώματα στο πεος?

Η πιθανοτητα να κολλησεις ειναι 99,9% !
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Κάποια απάντηση χωρίς πλάκα?
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Ήθελα να ρωτήσω πόσο εύκολα κολας κονδυλώματα από body to body massage,  an η γκόμενά δηλ τριφτει πάνω σου κ μετά σου κάνει μασάζ. Μπορεί να μεταφέρει κολπικα υγρά άρα κονδυλώματα στο πεος?

Δεν είμαι γιατρός αλλά η αίσθησή μου είναι ότι η ερώτησή σου βασίζεται σε μια συνεπαγωγή ("κολπικά υγρά άρα κονδυλώματα") που είναι λάθος.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.971
Κριτικές
490
Like
36.604
Πόντοι
41.447
Ήθελα να ρωτήσω πόσο εύκολα κολας κονδυλώματα από body to body massage,  an η γκόμενά δηλ τριφτει πάνω σου κ μετά σου κάνει μασάζ. Μπορεί να μεταφέρει κολπικα υγρά άρα κονδυλώματα στο πεος?

οταν σου κανει μασαζ body to body για να σου μεταφερει κολπικα υγρα θα πρεπει η γυναικα να ειναι ερεθισμενη , να εχει κατεβασει υγρα δηλ, και θα πρεπει επισης ο κολπος της να ερθει (εξωτερικα εστω) σε επαφη με τα δικα σου οργανα.
Τοτε λογικα αν ειναι φορεας μπορει να σε μολυνει

Εγω πριν χρονια ειχα κολησει κονδυλωματα στην βαση του πεους γιατι η βαση ηταν το μονο ακαλυπτο μερος απο το προφυλακτικο, οποτε κανε τις αναγωγες σου
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Ο λόγος που προβληματιστηκα ήταν επειδή στο ίντερνετ αναφέρεται ότι τα κονδυλώματα πολύ εύκολα μεταφέρονται με τα χέρια αν η γυναίκα έχει ακουμπήσει τα δικά της κολπικα υγρά
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Επίσης εδώ αναφέρεται ότι μεταδίδονται με τα χέρια αν γίνει επαφή κονδυλωμάτων κ μετά γεννητικών οργάνων
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Όταν πάω στο μπουρδέλο, προηγουμένως έχω βάλει αντιηλιακό (στο πρόσωπο).
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.195
Like
10.562
Πόντοι
2.256
Εγω πριν χρονια ειχα κολησει κονδυλωματα στην βαση του πεους γιατι η βαση ηταν το μονο ακαλυπτο μερος απο το προφυλακτικο, οποτε κανε τις αναγωγες σου

Πολύ σωστός. Και 'γω ομοιοπαθείς είμαι...
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.195
Like
10.562
Πόντοι
2.256
Επίσης εδώ αναφέρεται ότι μεταδίδονται με τα χέρια αν γίνει επαφή κονδυλωμάτων κ μετά γεννητικών οργάνων

Πιθανόν, αλλά κάπως σπανιότερο. Το πιο συχνό είναι να τριφτεί το δέρμα του φορέα με αυτό του υποδοχέα και το δεύτερο να έχει κάποια αμυχή που θα αποτελέσει και την πύλη εισόδου του HPV. Αν δεν υπάρχει μικροτραυματισμός, η μετάδοση είναι πολύ σπάνια.
 

vabiri(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
336
Like
155
Πόντοι
1
παιδες ξερει κανεις πως λεγεται το φαρμακο για το aids που το παιρνεις κ σκοτωνει τον ιο γιατι ειχα ενα ατυχημα με μια τανα.εσπασε το προφυλακτικο κ δεν το πηρα ειδηση κ εχυσα μεσα της?που το βρισκω κ ποσο κανει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom