Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 371K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
38 πυρετός , χωρίς εμφανή εστία , λίγο διογκωμένες αμυγδαλές

πιθανά πυρετογόνα αντιγόνα απο:

αιδοιο-πρωκτο λειχία
ακάποτη κολποπαράτριψη
ακάποτη πεολειχία
καπνική ηδονή (ναργιλές)

 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
Η εμπειρία μου είναι ότι κάθε φορά που κολλάω συνάχι ή γρίπη από πουτάνα, μετά δεινοπαθώ για να αναρρώσω.
Λογικό, καθότι οι πουτάνες έχουν ισχυρό ανοσοποιητικό, άρα όταν νοσούν, έχουν προσβληθεί από κάποιο σπάνιο ή ανθεκτικό ιό.

Η πιο πρόσφατη σφαλιάρα ήταν την Πέμπτη το πρωί στο Κων92, από μια βραχύσωμη μελαχρινή αλλοδαπή με ωραία βυζιά...
Την ώρα που μου έγλειφε τα παπάρια, φτερνίστηκε και σείστηκε ολόκληρη.
Αρχικά θεώρησα ότι είναι αλλεργική στ' αρχίδια, αλλά μετά από μερικές ώρες άρχισα να φτερνίζομαι κι εγώ, μέχρι και σήμερα...
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
Μπα, αμήν λέγω υμίν.
Πέρσι είχα ένα ρομαντικό γλωσσόφιλο με τη Τζούλια Εξηκίου που ήταν γριπιασμένη και συνήλθα μετά από 10 μέρες...
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
38 πυρετός , χωρίς εμφανή εστία , λίγο διογκωμένες αμυγδαλές

πιθανά πυρετογόνα αντιγόνα απο:

αιδοιο-πρωκτο λειχία
ακάποτη κολποπαράτριψη
ακάποτη πεολειχία
καπνική ηδονή (ναργιλές)

:think:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Ποιος ξέρει...
Ίσως εννοεί ότι πήρε και όχι ότι έδωσε.

το παράξενο ενδεχόμενο , να πέρασαν αντιγόνα απο τη στοματική κοιλότητά της, μέσω του βλεννογόνου του πέους μου , στο αίμα μου
μάλλον δεν περάσε απο το μυαλό και των 2σας ε ;  :)
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
Γιατρέ,παράκληση!Όταν βλέπεις καμιά κοτσάνα να κυκλοφορεί,και έχεις χρόνο,να μας δίνεις τα φώτα σου!
 

manuels

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2015
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Γεια χαρα, παρακολουθω το φορουμ εδω και πολλους μηνες, και να με συγχωρήτε για αυτή την πρώτη μου ανάρτηση.Η δουλεία που κάνετε εδω μέσα με τα  αρκετά άρθρα ειναι πολύ σημαντικά και αξιόλογα! ώστοσο θα ηθέλα και την δικία σας άποψη/βοήθεια με βάση την εμπείρια σας και τις γνώσεις στο θέμα.

μέσα στην τρέλα μου προχώρησα πρωτη φορα με μια κορασιδα της παραλιακης. Οτι έγινε (στοματικό/κολπικο) έγινε με την χρήση προφυλακτικού και μάλιστα η κοπέλα το έβαλε με το στόμα...ήταν όλα υπέροχα..ώστο με πιασανε οι ενοχές και το άγχος της πρώτης φοράς μηπως και εχω κολήσει τπτ.

Ώστοσο, καθαρίστικα αμέσως με μαντηλάκια dedol στην γυρω περιοχή αφού προσεχτηκα τραβήχτηκα και τσεκάρα οτι δεν είχαμε κάποιο σπασιμο Αλλά...οι φοβίες μου με εκάναν να ρωτήσω ένα γιατρό καθώς και το ΚΕΕΛΠΝΟ...το οποίο και οι 2 απάντησαν οτι εφόσον έγινε με προφυλακτίκο δεν υπάρχει φόβος και δεν χρείαζονται περισσότερες εξετάσεις. Αλλά εγώ ακόμα το έχω το άγχος...Το συμβάν έγινε την περασμένη παρασκευή...και κάθε μέρα κοιταω τον εαυτό μου για τυχόν αλλαγές....

Εσας ποια ειναι η απόψη σας ? να ξεαγχωθώ...να παρω και άλλη άποψη γιατρού κλπ ?
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Γεια χαρα, παρακολουθω το φορουμ εδω και πολλους μηνες, και να με συγχωρήτε για αυτή την πρώτη μου ανάρτηση.Η δουλεία που κάνετε εδω μέσα με τα  αρκετά άρθρα ειναι πολύ σημαντικά και αξιόλογα! ώστοσο θα ηθέλα και την δικία σας άποψη/βοήθεια με βάση την εμπείρια σας και τις γνώσεις στο θέμα.

μέσα στην τρέλα μου προχώρησα πρωτη φορα με μια κορασιδα της παραλιακης. Οτι έγινε (στοματικό/κολπικο) έγινε με την χρήση προφυλακτικού και μάλιστα η κοπέλα το έβαλε με το στόμα...ήταν όλα υπέροχα..ώστο με πιασανε οι ενοχές και το άγχος της πρώτης φοράς μηπως και εχω κολήσει τπτ.

Ώστοσο, καθαρίστικα αμέσως με μαντηλάκια dedol στην γυρω περιοχή αφού προσεχτηκα τραβήχτηκα και τσεκάρα οτι δεν είχαμε κάποιο σπασιμο Αλλά...οι φοβίες μου με εκάναν να ρωτήσω ένα γιατρό καθώς και το ΚΕΕΛΠΝΟ...το οποίο και οι 2 απάντησαν οτι εφόσον έγινε με προφυλακτίκο δεν υπάρχει φόβος και δεν χρείαζονται περισσότερες εξετάσεις. Αλλά εγώ ακόμα το έχω το άγχος...Το συμβάν έγινε την περασμένη παρασκευή...και κάθε μέρα κοιταω τον εαυτό μου για τυχόν αλλαγές....

Εσας ποια ειναι η απόψη σας ? να ξεαγχωθώ...να παρω και άλλη άποψη γιατρού κλπ ?
Για κοιτα στις μασχάλες σου.


Εχεις τρίχες;
 

manuels

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2015
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Για κοιτα στις μασχάλες σου.


Εχεις τρίχες;

Ευχαριστώ για την ειρωνεία αλλά δεν βοηθάει....αν είναι να ανταλλάσουμε απόψεις με αυτό τον τρόπο τότε ...η αυτή επικοινωνια δεν ειναι σωστή... και αφου ρώτησες έχω τρίχες....ως ενήλικας 31 ετών αλλά δυστυχώς με μικρή εμπειρία σε αυτό τον τομέα...
 

manuels

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2015
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Θα παρακαλούσα να μου πείτε την άποψη σας γιατι έχω τρελαθεί από το άγχος!!!
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Ευχαριστώ για την ειρωνεία αλλά δεν βοηθάει....αν είναι να ανταλλάσουμε απόψεις με αυτό τον τρόπο τότε ...η αυτή επικοινωνια δεν ειναι σωστή... και αφου ρώτησες έχω τρίχες....ως ενήλικας 31 ετών αλλά δυστυχώς με μικρή εμπειρία σε αυτό τον τομέα...
αν δεν καταλαβαινεις μονος σου ότι ρωτας μαλακιες δεν σου φταίω εγω.
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Γεια χαρα, παρακολουθω το φορουμ εδω και πολλους μηνες, και να με συγχωρήτε για αυτή την πρώτη μου ανάρτηση.Η δουλεία που κάνετε εδω μέσα με τα  αρκετά άρθρα ειναι πολύ σημαντικά και αξιόλογα! ώστοσο θα ηθέλα και την δικία σας άποψη/βοήθεια με βάση την εμπείρια σας και τις γνώσεις στο θέμα.

μέσα στην τρέλα μου προχώρησα πρωτη φορα με μια κορασιδα της παραλιακης. Οτι έγινε (στοματικό/κολπικο) έγινε με την χρήση προφυλακτικού και μάλιστα η κοπέλα το έβαλε με το στόμα...ήταν όλα υπέροχα..ώστο με πιασανε οι ενοχές και το άγχος της πρώτης φοράς μηπως και εχω κολήσει τπτ.

Ώστοσο, καθαρίστικα αμέσως με μαντηλάκια dedol στην γυρω περιοχή αφού προσεχτηκα τραβήχτηκα και τσεκάρα οτι δεν είχαμε κάποιο σπασιμο Αλλά...οι φοβίες μου με εκάναν να ρωτήσω ένα γιατρό καθώς και το ΚΕΕΛΠΝΟ...το οποίο και οι 2 απάντησαν οτι εφόσον έγινε με προφυλακτίκο δεν υπάρχει φόβος και δεν χρείαζονται περισσότερες εξετάσεις. Αλλά εγώ ακόμα το έχω το άγχος...Το συμβάν έγινε την περασμένη παρασκευή...και κάθε μέρα κοιταω τον εαυτό μου για τυχόν αλλαγές....

Εσας ποια ειναι η απόψη σας ? να ξεαγχωθώ...να παρω και άλλη άποψη γιατρού κλπ ?

Τύπε φοβάσαι για καμιά γονιδιακή μετάλλαξη;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom