Νέα

Θα πηδουσες στο κενο χωρις Αλεξιπτωτο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα P_a_u_l_i_n_a{24}.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 72
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Έρχομαι κάθε χρόνο και επιπλέον όλοι μου οι συγγενείς είναι εκεί οπότε ξέρω από πρώτο χέρι πως είναι οι μισθοί και πόσο κοστίζει το να μεγαλώσεις ένα παιδί εκεί. Απλά σου λέω να μη βιαστείς να μείνεις έγκυος γιατί αυτά τα λεφτά δε θα σε φτάσουνε.


ποσο ειναι ο μισθος στο UK?
 

Καρίνα

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
552
Like
8
Πόντοι
6
ποσο ειναι ο μισθος στο UK?

Ύπάρχουν διάφοροι μισθοί όπως σε διάφορες χώρες αλλά για παράδειγμα £20,000 είναι πολύ λίγα για Λονδίνο. Θα πρέπει να μιλάμε για 40 ή 50 χιλίαδες λίρες μισθό για να ζήσεις φυσιολογικά. Δε μιλάω για πολυτέλειες.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Ύπάρχουν διάφοροι μισθοί όπως σε διάφορες χώρες αλλά για παράδειγμα £20,000 είναι πολύ λίγα για Λονδίνο. Θα πρέπει να μιλάμε για 40 ή 50 χιλίαδες λίρες μισθό για να ζήσεις φυσιολογικά. Δε μιλάω για πολυτέλειες.

to μηνα πες μου χωρις τους φορους
 

Καρίνα

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
552
Like
8
Πόντοι
6
to μηνα πες μου χωρις τους φορους

Ρώτα την Πενταγιώτισσα για τέτοιες λεπτομέρειες. Δε μπορώ να σου πω με ακρίβεια. Την εποχή που δούλευα εγώ είχα μειωμένη φορολογία ως φοιτήτρια.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Ρώτα την Πενταγιώτισσα για τέτοιες λεπτομέρειες. Δε μπορώ να σου πω με ακρίβεια. Την εποχή που δούλευα εγώ είχα μειωμένη φορολογία ως φοιτήτρια.


οταν ηθελες να πηδηχτεις στην αγγλια που πηγαινεις να βρεις γκομενους?
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Ύπάρχουν διάφοροι μισθοί όπως σε διάφορες χώρες αλλά για παράδειγμα £20,000 είναι πολύ λίγα για Λονδίνο. Θα πρέπει να μιλάμε για 40 ή 50 χιλίαδες λίρες μισθό για να ζήσεις φυσιολογικά. Δε μιλάω για πολυτέλειες.


Απλά να σου ενημερώσω, ότι ο τρολάκης που ρωτά, μένει Αγγλία...

FYI.
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Το ξέρω, αλλά σ'ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου. Περίμενα να δω μέχρι που θα το τραβήξει  ;)


Είχε πέσει για πέσει για ύπνο ο κατρουλής προχθές και έχασε την ευκαιρία για ερωτήσεις.

Το κουμπί στο ? ερωτηματικό και το πουλί του, τα έχει ταράξει στο τάκα τάκα...
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Ναι γτ ως γνωστον τα μαυρα παιδια δε τρωνε πολυ... :headbang: :headbang: :headbang: :uglystupid: :idiot: :idiot:

Αν ειναι να κανεις μπασταδο καλυτερα μαυρακι. Θα ειναι πιο της μοδας και θα τον μεγαλωσεις σα πριγκηπα-επιβητορα.

Ρώτα την Πενταγιώτισσα για τέτοιες λεπτομέρειες. Δε μπορώ να σου πω με ακρίβεια. Την εποχή που δούλευα εγώ είχα μειωμένη φορολογία ως φοιτήτρια.

Πιο παλια απαγορευοταν στους φοιτητες να δουλευουν. Μετα εκανε τετοιες τις μαλακιες η Αγγλια και γεννηθηκε το κινημα του μπρεξιτ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom