Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 371K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

lexritis

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
985
Κριτικές
2
Like
482
Πόντοι
26
χαχαχα οχι ρε σεις ούτε πιπεριές ούτε τίποτα... κάθε φορά μου κάνει και κάθε φορά το παθαίνω... Αυτή δεν έχει παραπονεθεί ποτέ για φαγούρα μετά από το γλυφοκώλι που της κάνω... Της έχω ζητήσει να μου κάνει χωρίς να φοράει ίχνος μακιγιάζ αλλά και πάλι τα ίδια, οπότε δεν είμαι αλλεργικός σε κάπιο χημικό. Από την άλλη είναι το μόνο που με κάνει να χύνω με ευχαρίστηση και δε θέλω να το σταματήσει...

ελα μιλα ανοιχτα να πουμε,
οι δυο μας ειμαστε...

σπρωχνει κ δαχτυλο?
 

memphesis

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2014
Μηνύματα
167
Like
1
Πόντοι
1
Καλά εγώ μια ερώτηση έκανα μήπως γνωρίζει κανείς τπτ κι εσείς μαλακίζεστε με ομοφοβικά σχόλια... τί διάλο έπεσα σε τσοπάνηδες του μπου?
Αν είμαι πούστης αγαπητοί τότε δε θα είχατε πρόβλημα να κοιμηθώ με τις γυναίκες σας έεε? Τί λέτε να το κανονίσουμε?
Και μετά θα δούμε κιόλας αν μετά το γλυφοκώλι που θα μου κάνουν θα έχω το ίδιο πρόβλημα :dancing:
 

Επισκέπτης
Καλά εγώ μια ερώτηση έκανα μήπως γνωρίζει κανείς τπτ κι εσείς μαλακίζεστε με ομοφοβικά σχόλια... τί διάλο έπεσα σε τσοπάνηδες του μπου?
Αν είμαι πούστης αγαπητοί τότε δε θα είχατε πρόβλημα να κοιμηθώ με τις γυναίκες σας έεε? Τί λέτε να το κανονίσουμε?
Και μετά θα δούμε κιόλας αν μετά το γλυφοκώλι που θα μου κάνουν θα έχω το ίδιο πρόβλημα :dancing:
Φοβερος :)
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.261
Like
10.780
Πόντοι
2.256
Παδιά sos... κάθε φορά που μου κάνει γλυφοκώλι η γκόμενα μετά για καμια βδομάδα έχω έντονη φαγούρα στον πρωκτό. Τί λέτε να συμβαίνει?

Αν δε νοιώθεις πόνο στο χέσιμο, μπορεί να έχεις κάποιου τύπου δερματίτιδα ή ελαφρή περίπτωση ραγάδων/αιμορροϊδων. Ενα απλό τσεκάρισμα στο γιατρό σου θα σου λύσει την απορία.
 

Dream_Master

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
335
Πόντοι
281
χθες εκανα γλειφ@@νι  σε μια γκομενα σε οικο ανοχης τις θεσσαλονικης. λετε να κολησα τιποτα? να παω να κανω κανενα τεστ, δεν ξερω αλλα με εχει πιασει φοβεια τα για περι aids που διαβαζω.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
χθες εκανα γλειφ@@νι  σε μια γκομενα σε οικο ανοχης τις θεσσαλονικης. λετε να κολησα τιποτα? να παω να κανω κανενα τεστ, δεν ξερω αλλα με εχει πιασει φοβεια τα για περι aids που διαβαζω.
test iq να πας να κανεις!!!
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.421
Πόντοι
2.487
χθες εκανα γλειφ@@νι  σε μια γκομενα σε οικο ανοχης τις θεσσαλονικης. λετε να κολησα τιποτα? να παω να κανω κανενα τεστ, δεν ξερω αλλα με εχει πιασει φοβεια τα για περι aids που διαβαζω.

αυτα τα περι aids που διαβασες, τα διαβασες μετα το γλυφομουνι ή πιο πριν;
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.664
Πόντοι
2.606
χθες εκανα γλειφ@@νι  σε μια γκομενα σε οικο ανοχης τις θεσσαλονικης. λετε να κολησα τιποτα? να παω να κανω κανενα τεστ, δεν ξερω αλλα με εχει πιασει φοβεια τα για περι aids που διαβαζω.

Τυπε μην πανικοβάλλεσαι. :S :S :S
Εχεις αρκετο χρονο μπροστα σου ,να διαλεξεις μεχρι και το χρωμα.  :priest: :priest: :priest:

URL]]
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
492
Κριτικές
1
Like
629
Πόντοι
81
Με φιλί στο στόμα τι μπορεί να κολλήσεις?
 

Dream_Master

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
335
Πόντοι
281
τωρα σοβαρα ρε παιδια παιζει να κολησεις ευκολα κατι μαυτο?
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.664
Πόντοι
2.606
τωρα σοβαρα ρε παιδια παιζει να κολησεις ευκολα κατι μαυτο?

Τυπε ηρεμησε.Στο site δεν θα υπηρχε ψυχη αν οποιος εκανε γλυφομουνι κολλούσε και πέθαινε απο aids τοσο ευκολα.  :S :S :S
 

Dream_Master

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
335
Πόντοι
281
Τυπε ηρεμησε.Στο site δεν θα υπηρχε ψυχη αν οποιος εκανε γλυφομουνι κολλούσε και πέθαινε απο aids τοσο ευκολα.  :S :S :S

ευχαριστω φιλε ,ξερω μπορει να ακουγονται ψιλοχαζα για καπιους που ξερουν αλλα εχω μια φοβια με τις αρωστιες και τρωω κολημα.
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
ευχαριστω φιλε ,ξερω μπορει να ακουγονται ψιλοχαζα για καπιους που ξερουν αλλα εχω μια φοβια με τις αρωστιες και τρωω κολημα.
Και πως γινετε ρε αδερφε να εχεις φοβιες με τις αρρωστιες και παρολα αυτα να κανεις γλυφομουνια σε πουτανες?  :headbang:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.664
Πόντοι
2.606
Και πως γινετε ρε αδερφε να εχεις φοβιες με τις αρρωστιες και παρολα αυτα να κανεις γλυφομουνια σε πουτανες?  :headbang:

Τυπε τον προβληματισες τωρα.
Πιστευω πλεον ακραδαντα οτι θα σταματησει τα γλυφομουνια και θα ξεκινησει γλυφοκωλια  :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom