Νέα

Σέρβες για νύφες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kritik1982
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 242
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.018
Like
1.121
Πόντοι
216
αν πας σε κακή ποιότητα από αυτά τα μαγαζιά είναι κάτι σαν σκύλα δικό στη εθνική οδό μόνο που εκεί είναι σαν τρόπος ζωής.. οπότε οι γκόμενες που μισούν αυτά τα ρεύματα έχουν άλλο μυαλό άλλη νοοτροπία γράψε chalga η turbo folk στο YouTube και θα καταλάβεις τι εννοώ (κάποια τα ακούω για πλάκα αλλά αυτοί το έχουν σαν τρόπο ζωηςς
Βουλγαρια ή ΣΕρβία αυτά?
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.018
Like
1.121
Πόντοι
216
ενοείς αυτό κάτι τέτοιο?
 

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
ενοείς αυτό κάτι τέτοιο?

Αυτο ειναι κατι σαν παρωδια... Δες τα παρακατω
Turbo fold
Chalga


Δεν εχω κατι με τη μουσικη αλλα οι χαμηλοτερες μορφωσηςγυναικες απο αυτες τις χωρες αν ασχολουντε με αυτη τη μουσικη, ειναι σαν τροπος ζωης,  χαλασαν...  Αλλο πραγμα που ειναι πολυ σημαντικο ειναι (για εμενα τουλαχιστον), να μην εχουν σχεσεις με ελλαδα ... Θα μου πεις γιατι ειναι  αυτο αρνητικο? Αν μιλαει με ελληνες ξεχνα το, πανε ολοι οι λιγουριδες και γινεται σαν ελληνιδα... οποτε καλυτερα να μην εχει σχεση απλα να εχει μια καλη αποωη τιποτα αλλο
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.018
Like
1.121
Πόντοι
216
Αυτο ειναι κατι σαν παρωδια... Δες τα παρακατω
Turbo fold
Chalga


Δεν εχω κατι με τη μουσικη αλλα οι χαμηλοτερες μορφωσηςγυναικες απο αυτες τις χωρες αν ασχολουντε με αυτη τη μουσικη, ειναι σαν τροπος ζωης,  χαλασαν...  Αλλο πραγμα που ειναι πολυ σημαντικο ειναι (για εμενα τουλαχιστον), να μην εχουν σχεσεις με ελλαδα ... Θα μου πεις γιατι ειναι  αυτο αρνητικο? Αν μιλαει με ελληνες ξεχνα το, πανε ολοι οι λιγουριδες και γινεται σαν ελληνιδα... οποτε καλυτερα να μην εχει σχεση απλα να εχει μια καλη αποωη τιποτα αλλο
Δεν εχω γνωση ξενης μουσικής. Αυτά τα βιντεακια που έβαλες, με ποια αντιστοιχα Ελληνικά είναι το ίδιο. Συμφωνω ότι οι ποιοτικοι ανθρωποι ακουνε ποιοτικη μουσική
 

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
Δεν εχω γνωση ξενης μουσικής. Αυτά τα βιντεακια που έβαλες, με ποια αντιστοιχα Ελληνικά είναι το ίδιο. Συμφωνω ότι οι ποιοτικοι ανθρωποι ακουνε ποιοτικη μουσική
Κάτι σαν Μάκης Δημάκης κλπ... Το θέμα είναι να σου αρέσει το πακέτο, άμα έχει αυτά που θες το δεν υπάρχει πρόβλημα... Αλλά προσοχή που ψάχνεις , μην ψάχνεται σε τίποτα Mr Stefan Braun για νύφες
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.018
Like
1.121
Πόντοι
216
Μακης Δημάκης. Η απολυτη ξεφτιλα. Aυτο το Mr Stefan Braun τι είναι? ψιλοκολάδικο?
 

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
Μακης Δημάκης. Η απολυτη ξεφτιλα. Aυτο το Mr Stefan Braun τι είναι? ψιλοκολάδικο?
Είναι ένα bar στο Βελιγράδι όπου πάμε οι τουρίστες και τσιμπάνε ξεκωλα ... Παράδειγμα ήταν για να μην πάει κάποιος σε τέτοια μέρη και μετά λέει αααολες οι Σέρβες είναι έτσι είναι αλλιώς.. Ξέρεις καθόλου σέρβικα? Πες μου και θα σου πω μια καλή ιδέα που εχω
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.018
Like
1.121
Πόντοι
216
Είναι ένα bar στο Βελιγράδι όπου πάμε οι τουρίστες και τσιμπάνε ξεκωλα ... Παράδειγμα ήταν για να μην πάει κάποιος σε τέτοια μέρη και μετά λέει αααολες οι Σέρβες είναι έτσι είναι αλλιώς.. Ξέρεις καθόλου σέρβικα? Πες μου και θα σου πω μια καλή ιδέα που εχω
Σερβικα όχι. Τι ιδεα εχεις?
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
819
Κριτικές
66
Like
11.172
Πόντοι
3.506
Η Σερβία είναι, ίσως, η τελευταία χώρα που κρατάει το τρίπτυχο: Πατρίς - Θρησκεία - Οικογένεια. Για αυτό της εξηγήθηκε έτσι η Νέα Τάξη Πραγμάτων, αν θυμάστε τον πόλεμο του 1999.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.018
Like
1.121
Πόντοι
216
Η Σερβία είναι, ίσως, η τελευταία χώρα που κρατάει το τρίπτυχο: Πατρίς - Θρησκεία - Οικογένεια. Για αυτό της εξηγήθηκε έτσι η Νέα Τάξη Πραγμάτων, αν θυμάστε τον πόλεμο του 1999.
Kαι όχι μόνο. Ηταν η βιομηχανικη δυναμητων βαλκανιων. Κανεις από τοθυς μεγαλους δεν ηθελε την ενωμενη γιουκοσλαβια
 

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
Σερβικα όχι. Τι ιδεα εχεις?
Υπάρχει τμήμα ελληνικών στο Πανεπιστήμιο του Βελιγραδίου , έχω γνωρίσει φοιτήτριες του τμήματος, πιστεύω θα ενδιαφερθούν άμα τις προσεγγίσεις
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.018
Like
1.121
Πόντοι
216
θυμαστε το γεγονός στη Ζάκυνθο νομιζω που Σερβοι σκοτωσαν τον Αμερικανό, για μια πουτάνα Σέρβα. Μηπως είναι κολολαός?  Στο μπάρ βέβαια που έγινε το κακό, θα ηταν εππέδου χάλια, όπως περιέγραψε ενας φιλος πιο πάνω για μπάρ του Βελιγραδίου.
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
828
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
86
Για πολλά χρόνια γαμούσα μια σερβίδα που είχε διαφύγει από το γραφείο του φαλάκρα στην Θεσ/νίκη. Από το Novisad - σήμερα θα πρέπει να είναι γύρω στα 40 μικροκαμωμένη ξανθιά ! Απίστευτα γλυκό  και καλόβουλο  παιδί, χωρίς τα γνήσια χαρακτηριστικά των ελλεηνίδων όπως έχουν περιγραφεί αναλυτικά στο site. Καλή στο παιχνίδι αν και «σκληρή» στο πρόσωπο !
Σϋμφωνα με πληροφορίες του υποκόσμου είναι παντρεμένη με ιδιοκτήτη μπουγατσατζίδικου στην Αγίου Δημητρίου. Έβγαινε ως ΛΙΛΑ !!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
θυμαστε το γεγονός στη Ζάκυνθο νομιζω που Σερβοι σκοτωσαν τον Αμερικανό, για μια πουτάνα Σέρβα. Μηπως είναι κολολαός?  Στο μπάρ βέβαια που έγινε το κακό, θα ηταν εππέδου χάλια, όπως περιέγραψε ενας φιλος πιο πάνω για μπάρ του Βελιγραδίου.
ειχα παει προπερσι στο μπαρ το σερβοκρατουμενο στην ζακυνθο, στον λαγανα, συνοδευομενος βεβαια απο την συζυγο και δεν διαπιστωσα τιποτα αγριαδες ή υποκοσμικο. ωραιες σερβες καλουτσικη μουσικη, ανοικτο καλοκαιρινο,

φυσικα δεν επρεπε να τον σφαξουν τον καημενο τον μαυρο, απλα κανα δυο σκαμπιλια για τα καφριλικια του θα ηταν αρκετα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Για πολλά χρόνια γαμούσα μια σερβίδα που είχε διαφύγει από το γραφείο του φαλάκρα στην Θεσ/νίκη. Από το Novisad - σήμερα θα πρέπει να είναι γύρω στα 40 μικροκαμωμένη ξανθιά ! Απίστευτα γλυκό  και καλόβουλο  παιδί, χωρίς τα γνήσια χαρακτηριστικά των ελλεηνίδων όπως έχουν περιγραφεί αναλυτικά στο site. Καλή στο παιχνίδι αν και «σκληρή» στο πρόσωπο !
Σϋμφωνα με πληροφορίες του υποκόσμου είναι παντρεμένη με ιδιοκτήτη μπουγατσατζίδικου στην Αγίου Δημητρίου. Έβγαινε ως ΛΙΛΑ !!
αμαν μας πατησες τον κάλο,
και εγω καποτε ημουν ιδιοκτητης μπουγατσατσιδικου στην αγιου δημητριου αλλα τετοια μουνακια δεν γαμαγα
 

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
Σέρβοι μπράβοι ειδικά αν είχαν διασυνδέσεις με εθελοντές Βοσνίας η με τη zemunski Klan δε χαμπαριαζουν και πολλα. Στο Μαυροβούνιο πχ υπάρχει ακόμα η βεντέτα όπως στη Κρήτη.. Όσον αφορά το αν είναι κωλολαος , ναι κατά κάποιο τρόπο είναι. Όταν είσαι η μόνη χώρα που τους υποστηρίζεις και δεν έχεις αναγνωρίσει το Κόσοβο αλλά αυτοί αναγνώρισαν τα Σκόπια ως Μακεδονια. Ένα άλλο δείγμα γραφής είναι οτι  στον πόλεμο δεχόντουσαν ορδές βοήθειας από την Ελλάδα , έβαζαν φόρο στα ελληνικά φορτηγά! Αδιανόητο να σου στέλνουν βοήθεια να μην βάζει φόρο ή Βουλγαρία και εσύ να βάζεις όταν την ίδια στιγμή στα τουρκικά δεν έμπαινε.Γενικα έχουμε πιαστεί κατά κάποιον τρόπο κοροιδα
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.018
Like
1.121
Πόντοι
216
oσο και να τους εχουμε στηριξει στα δυσκολα, οι Σέρβες γκόμενες δεν νομίζω να το λαβουν υπόψην τους, και να μας δουν θετικά από αυτό. Είτε Ελληνας από τη φίλη Ελλάδα, ή  Αλβανός από την εχθρική Αλβανία, ότι τις διατάξει το μουνί τους θα κάνουν.
 

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
oσο και να τους εχουμε στηριξει στα δυσκολα, οι Σέρβες γκόμενες δεν νομίζω να το λαβουν υπόψην τους, και να μας δουν θετικά από αυτό. Είτε Ελληνας από τη φίλη Ελλάδα, ή  Αλβανός από την εχθρική Αλβανία, ότι τις διατάξει το μουνί τους θα  κάνουν.
Αυτό εννοείται ξέρω φοβερή γκόμενα από Βελιγράδι που γνώρισε ένα Τούρκο στις σπουδές της, καθώς πόλοι Τούρκοι πάνε να σπουδάσουν εκεί και παντρεύτηκαν!
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Αυτό εννοείται ξέρω φοβερή γκόμενα από Βελιγράδι που γνώρισε ένα Τούρκο στις σπουδές της, καθώς πόλοι Τούρκοι πάνε να σπουδάσουν εκεί και παντρεύτηκαν!
η σερβα που γνωρισα τυφλιδα ειναι ερωτευμενη με την πολη που επισκεφτεται συχνα και εχει σπουδασει τουρκικα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom