Νέα

Σέρβες για νύφες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kritik1982
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 242
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
38
Like
4.924
Πόντοι
2.696
Οι Σερβες οντος απο τις 10 οι 8 για να μη πω οι 9 ειναι μουναρες θυμαμαι πριν μια 10ετια 15ετια καμακι στο φουλ στην παραλια Κατερινης που γινετε της πουτανας το καλοκαιρι και οχι μονο απο Σερβες αλλα και Ρωσσιδες Πολωνεζες Ουγγαρεζες Ρουμανες και Βουλγαρες ρε πουστη μου απ ολες καμακωσα και εβγαλα γκομενα και γαμησια φυσικα εκτος απο Σερβα ουτε μια πολλη δυσκολες οι πουτανες αλλα για σχεση και οικογενια οτι πρεπει ο κολητος μου ειχε χτυπησει μια την ειχε 6 χρονια ομορφη και καλη κοπελα και προπαντων πιστη και τη εκανε ο μαλακας αντι να τη φερει Ελλαδα ηταν σχεση εξ αποστασεως που ερχοταν αν την ελεγε με χιλια και δεν ηταν καμμια να εχει αναγκη απο φραγκα τον μαλακα τον κολητο ηθελε τρελη και παλαβη γι αυτον  την παρατησε για μια Ρωσιδα ταλαιπωρηθηκε 11 χρονια  με τη Ρωσσιδα τρωγωντας τα σκατα και μετα βαρουσε το κεφαλι του αλλα οι μαλακιες πληρωνοντε το πουλακι ειχε πεταξει προ πολλου

Μάθε να γράφεις....Αν αυτό το έλεγες προφορικά με μια ανάσα θα ήσουν σφουγγαράς στην Κάλυμνο..Έλεος.Ούτε κόμμα,ούτε τελεία...
 

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
γιατι όχι Βελιγράδι? Γιατί Βισνία?
. Βελιγράδι είναι κάπως πιο απελευθερωμένες από τις άλλες περιοχές οπότε εχουν πρόσβαση σε ένα σωρό κόσμο και είναι πιο δύσκολο άσε που δεν φεύγουν εύκολα από Βελιγράδι αν έχουν ένα καλό μισθό. Εγώ είπα για ρεπουμπλκα σρπσκα  γιατί είναι πιο χαμηλό το βιοτικό επίπεδο άρα πιο προσγειωμένες και έχουν πολύ καλή άποψη για τους Έλληνες, οπότε μπορείς να χτυπήσεις dobra riba εκει
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.018
Like
1.121
Πόντοι
216
. Βελιγράδι είναι κάπως πιο απελευθερωμένες από τις άλλες περιοχές οπότε εχουν πρόσβαση σε ένα σωρό κόσμο και είναι πιο δύσκολο άσε που δεν φεύγουν εύκολα από Βελιγράδι αν έχουν ένα καλό μισθό. Εγώ είπα για ρεπουμπλκα σρπσκα  γιατί είναι πιο χαμηλό το βιοτικό επίπεδο άρα πιο προσγειωμένες και έχουν πολύ καλή άποψη για τους Έλληνες, οπότε μπορείς να χτυπήσεις dobra riba εκει
Φύγαμε για Μπάνια Λουκα?
 

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
Φύγαμε για Μπάνια Λουκα?
έχω πάει Σερβία πολλές φορές και στη Bijeljina. Αλλά όχι  Μπανια  Λουκα...Ξέρω όμως οτι Μπάνια Λούκα έχει μεγάλο ποσοστό γυναικών ανά άνδρα και λένε ότι έχει ωραίες αν ισχύει δε ξέρω, μπορώ να ρωτήσω αν θες Σέρβους αγωνιστές :) Ααα κάτι ακόμα, Σέρβους φίλους κάνεις αμέσως και αυτό βοηθάει πάρα πολύ να πλησιάσεις τις γκόμενες, μιλάμε κάποιοι από αυτούς είναι και γαμω τα παιδιά
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
έχω πάει Σερβία πολλές φορές και στη Bijeljina. Αλλά όχι  Μπανια  Λουκα...Ξέρω όμως οτι Μπάνια Λούκα έχει μεγάλο ποσοστό γυναικών ανά άνδρα και λένε ότι έχει ωραίες αν ισχύει δε ξέρω, μπορώ να ρωτήσω αν θες Σέρβους αγωνιστές :) Ααα κάτι ακόμα, Σέρβους φίλους κάνεις αμέσως και αυτό βοηθάει πάρα πολύ να πλησιάσεις τις γκόμενες, μιλάμε κάποιοι από αυτούς είναι και γαμω τα παιδιά
μπανια λουκα παει φιλος που μενει μονιμα βελιγραδι.απο μουνι δεν λεει.
ουτε βελιγραδι μπορει να με βοηθησει με νορμαλ γκομενες.ολες ειναι πολυ μικρες αυτες που ξερει.
περασμενο οχτοβριο πηγα βελιγραδι.γνωρισα τωρα σερβα στην τυφλιδα αλλα δεν λενε και πολλα οι σερβες.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Σέρβες.

Νούμερο 1 εξιδανικευμένες overrated Σλάβες, πάνω και από τις Ρωσίδες.

Ή μήπως κάτω;

Δύσκολο ντέρμπι.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.018
Like
1.121
Πόντοι
216
Kατα γενικη ομολογία οι Βαλκάνιες είναι γενικα ωραιες γυναικες.Το θεμα είναι η προσέγκιση
 

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
μπανια λουκα παει φιλος που μενει μονιμα βελιγραδι.απο μουνι δεν λεει.
ουτε βελιγραδι μπορει να με βοηθησει με νορμαλ γκομενες.ολες ειναι πολυ μικρες αυτες που ξερει.
περασμενο οχτοβριο πηγα βελιγραδι.γνωρισα τωρα σερβα στην τυφλιδα αλλα δεν λενε και πολλα οι σερβες.
πιστεύω αν πας για πιο καλό σκοπό θα ανοιχτούν... Εμένα ξέρεις γιατί μου αρέσουν μερικές? Όπως και μερικές Βουλγάρες έχουν μυωδες το σύστημα από μέση και κάτι σε σχέση με άλλες σλαβες που είναι λεπτές πολύ και δε μου αρέσουν..Σέρβες όμως δεν μου αρέσουν κάποιες που έχουν πολύ σκυλε πρόσωπο...
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Έγώ δέν είχα ποτέ σχέσεις μέ Σέρβες, άλλά 2 γνωστοί μου πού είχαν, χάσανε καί τά σκατωμένα σώβρακα τους στά διαζύγια πού άκολούθησαν μέτα άπό 1 χρόνο περίπου καί οί 2.

Ήταν γύρω στό 1999-2000, ίσωά νά έτυχε ή ίσως τά πράματα νά είναι διαφορετικά τώρα.

Σιγουρα καλυτερα απο ελληνιδες ψωνια δεν το συζηταμε απο θεμα .
Αλλα τι ειδους προσωπικοτητες ειναι , αμα ειναι της λογικης σου παιρνω το παιδι και φευγω αστα

Αυτο ειναι ρε γαμωτο παντα το ρισκο του να παντρευτεις ξενη(μιας και το νημα μιλαει για 'νυφες'), αν μιλαμε για εκτος ΕΕ.
Οταν πρεπει να κανεις γαμο για να την φερεις, κι αν ειναι του στυλ 'παιρνω το παιδι και φευγω', απλα σε διελυσε!!!! Και διατροφη, και παιδι στην ξενιτεια!!!! Αντιο ζωη!

Και απο την αλλη αυτο ειναι το σκατο-πλεονεκτημα μιας ελλεεινιδας, που θα στα κανει τσουρεκια ετσι κι αλλιως-δεν το συζηταμε-με το βρωμοχαρακτηρα τους,
αλλα εχεις τουλαχιστον την επιλογη να πεις οτι δεν την παντρευεσαι, ή το καθυστερεις οσο θελεις μεχρι να διαπιστωσεις τι μερος του λογου ειναι....

Εχω ακουσει πολλες ιστοριες με βουλγαρες στην ελληνικη επαρχια, που την κοπανησαν πισω για βουλγαρια με τα παιδια που ειχαν κανει με Ελληνες,
και μετα οι Ελληνες εψαχναν να τις βρουν στην Βουλγαρια, να βρουν το δικιο τους, να αποκτησουν επαφη με τα παιδια τους, χώρια οι διατροφες κλπ....

Τελικα στη ζωη, ολα εχουν τα συν και τα πλην....
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
Εχω ακουσει πολλες ιστοριες με βουλγαρες στην ελληνικη επαρχια, που την κοπανησαν πισω για βουλγαρια με τα παιδια που ειχαν κανει με Ελληνες,
και μετα οι Ελληνες εψαχναν να τις βρουν στην Βουλγαρια, να βρουν το δικιο τους, να αποκτησουν επαφη με τα παιδια τους, χώρια οι διατροφες κλπ....

Οι Βουλγάρες στην καλύτερη να την κοπανήσουν, αφού σε στραγγίξουν πρώτα οικονομικά και στην χειρότερη να σε βρουν σε κανάν ... καταψύκτη παγωμένο (βλέπε έγκλημα ναυτικού στην Καλλιθέα) ή να σε βρουν σε κανά .... χαντάκι γαζωμένο από καραμπίνα (βλέπε το έγκλημα με τον Γιατρό πέρυσι στην Κρήτη).
Σκατοφάρα μεγάλη. Ούτε γι'αστείο.

:S :S :S :S :S
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
για να βγει το παιδι εκτος χωρας,πρεπει να υπογραψει και ο πατερας αν δεν κανω λαθος.δεν ειναι τοσο ευκολο αν ειναι εκτος ε.ε. η χωρα της νυφης.
 

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
Ο άλλος είναι 60 χρόνων και πάει και περνάει αγράμματη Βουλγάρα τσαλγκογκομενα και περιμένει προκοπη... Δεν φταίει καμμιά ούτε σερβα ούτε Ελληνίδα ούτε Βουλγάρα αν κάποιος που είναι 60 φάει το παραμύθι ότι η 25αρα στάζει για πάρτι του.. Βρες μια γκόμενα Βουλγάρα η σερβα με κάποιο επίπεδο και μόρφωση και μετά βγάζεις συμπεράσματα
 

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
Αυτο ειναι ρε γαμωτο παντα το ρισκο του να παντρευτεις ξενη(μιας και το νημα μιλαει για 'νυφες'), αν μιλαμε για εκτος ΕΕ.
Οταν πρεπει να κανεις γαμο για να την φερεις, κι αν ειναι του στυλ 'παιρνω το παιδι και φευγω', απλα σε διελυσε!!!! Και διατροφη, και παιδι στην ξενιτεια!!!! Αντιο ζωη!

Και απο την αλλη αυτο ειναι το σκατο-πλεονεκτημα μιας ελλεεινιδας, που θα στα κανει τσουρεκια ετσι κι αλλιως-δεν το συζηταμε-με το βρωμοχαρακτηρα τους,
αλλα εχεις τουλαχιστον την επιλογη να πεις οτι δεν την παντρευεσαι, ή το καθυστερεις οσο θελεις μεχρι να διαπιστωσεις τι μερος του λογου ειναι....

Εχω ακουσει πολλες ιστοριες με βουλγαρες στην ελληνικη επαρχια, που την κοπανησαν πισω για βουλγαρια με τα παιδια που ειχαν κανει με Ελληνες,
και μετα οι Ελληνες εψαχναν να τις βρουν στην Βουλγαρια, να βρουν το δικιο τους, να αποκτησουν επαφη με τα παιδια τους, χώρια οι διατροφες κλπ....

Τελικα στη ζωη, ολα εχουν τα συν και τα πλην....
Βρες μια σοβαρή γυναίκα και όχι τσαλγκογκομενα και πρώην μπαροβιες...Αυτές οι Βουλγάρες ήταν μπαροβιες , αμορφωτες... Το τελευταίο κοινωνικό στρωμα
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.018
Like
1.121
Πόντοι
216
Βρες μια σοβαρή γυναίκα και όχι τσαλγκογκομενα και πρώην μπαροβιες...Αυτές οι Βουλγάρες ήταν μπαροβιες , αμορφωτες... Το τελευταίο κοινωνικό στρωμα
Eν μέρει συμφωνώ. Αυτή που σκότωσε το ναυτικο άντρα της, ήταν από τη γυφτικη συνοικία της πόλης Βάρνα
 

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
Eν μέρει συμφωνώ. Αυτή που σκότωσε το ναυτικο άντρα της, ήταν από τη γυφτικη συνοικία της πόλης Βάρνα
Φίλε μου αυτό ακριβώς λέω 1) τσιγγάνα 2) είσαι 30 χρόνια μεγαλύτερος 3) της κάνεις παιδί 4) της αγοράζεις σπίτι για τους γονείς της! Τι άλλο! Κατά τι γνώμη γαϊδούρι Σερβία και Βουλγαρία ισχύουν τα παρακάτω 1) αποφύγετε στη Βουλγαρία τσαλγκογκομενα και στη Σερβία τούρμπο φολκ 2) αν ξέρει αγγλικά καταλαβαίνεις ότι είσαι σε πιο υψηλό μορφωτικό επίπεδο 3) κοίτα τι επίπεδο έχει η οικογένεια 4) κοίτα την περιοχή που μένει 5) όχι γουρούνι στο σακί, οι γυναίκες δεν είναι δεματα, βγαίνεις με φίλες της κλπ και βλέπεις το κλιμα
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.018
Like
1.121
Πόντοι
216
Φίλε μου αυτό ακριβώς λέω 1) τσιγγάνα 2) είσαι 30 χρόνια μεγαλύτερος 3) της κάνεις παιδί 4) της αγοράζεις σπίτι για τους γονείς της! Τι άλλο! Κατά τι γνώμη γαϊδούρι Σερβία και Βουλγαρία ισχύουν τα παρακάτω 1) αποφύγετε στη Βουλγαρία τσαλγκογκομενα και στη Σερβία τούρμπο φολκ 2) αν ξέρει αγγλικά καταλαβαίνεις ότι είσαι σε πιο υψηλό μορφωτικό επίπεδο 3) κοίτα τι επίπεδο έχει η οικογένεια 4) κοίτα την περιοχή που μένει 5) όχι γουρούνι στο σακί, οι γυναίκες δεν είναι δεματα, βγαίνεις με φίλες της κλπ και βλέπεις το κλιμα
Tι ενοεις <<αποφύγετε στη Βουλγαρία τσαλγκογκομενα και στη Σερβία τούρμπο φολκ>> Το να ξερεις την παρεα της και τον κύκλο της το θεωρω θετικό.
 

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
Tι ενοεις <<αποφύγετε στη Βουλγαρία τσαλγκογκομενα και στη Σερβία τούρμπο φολκ>> Το να ξερεις την παρεα της και τον κύκλο της το θεωρω θετικό.
αν πας σε κακή ποιότητα από αυτά τα μαγαζιά είναι κάτι σαν σκύλα δικό στη εθνική οδό μόνο που εκεί είναι σαν τρόπος ζωής.. οπότε οι γκόμενες που μισούν αυτά τα ρεύματα έχουν άλλο μυαλό άλλη νοοτροπία γράψε chalga η turbo folk στο YouTube και θα καταλάβεις τι εννοώ (κάποια τα ακούω για πλάκα αλλά αυτοί το έχουν σαν τρόπο ζωηςς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom