Νέα

Λισσαβωνα-απολυτος ποορνολατινοπροορισμος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 56
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.684
Κριτικές
178
Like
39.162
Πόντοι
21.896
Αν θέλεις γράψε πόσα παίρνουν οι ιερόδουλες που βρίσκεις στο δρόμο, πόση ώρα κάθονται, αν μπορείς να κάνεις τη συνεννόηση για τις τιμές κλπ στα αγγλικά, κι αν υπάρχει πρόβλημα να τις πας στο ξενοδοχείο
κλεινω παντα διαμερισμα για να εχω την ηρεμια μου απο τα χοτελ
τιμες στα 60 ευρω μιση ωρα 80 μια ωρα περιπου απο οσο μου ειπαν
εγω εφαγα κανονικες μεσω τιντερ
αγγλικα δεν μιλαν αλλα γοογλε τρανσλειτορ
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.509
Like
13.462
Πόντοι
3.656
κλεινω παντα διαμερισμα για να εχω την ηρεμια μου απο τα χοτελ
τιμες στα 60 ευρω μιση ωρα 80 μια ωρα περιπου απο οσο μου ειπαν
εγω εφαγα κανονικες μεσω τιντερ
αγγλικα δεν μιλαν αλλα γοογλε τρανσλειτορ

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για το χρόνο που διέθεσες. Καλά ταξίδια
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.684
Κριτικές
178
Like
39.162
Πόντοι
21.896
Στο τιντερ μου βγαζει μονο εδω γερμανιδες.
Δεν μπορω να αλλαξω τοποθεσια?
Κανω κατι λαθος?
Να προετοιμασω λιγο το εδαφος
21 euro ββαζεις τιντερ πλας και αλλζεις τοποθεσια οτι εισαι πορτο
νοικιαζεις διαμερισμα απο μπουκινγκ και λες οτι μενεις εκει τους τελευταιους δυο μηνες και καλα επιχειρηματιας σε κατι-εσ σχετικα με τι εργαζεσαι ωστε αν σε ρωταει να ξερεις να απαντησεις και οτι εισαι δεκα μερες πορτο και δεκα μερες γερμανια και οτι το πιτι ειναι δικο σου στο πορτο και καλεσε την για ψαρακια που επιασες ελλαδα και καλα και τα εφερες με κουτ ψηγειο και θα ηταν  τιμη σου να δειπνησετε μαζι αν της μαγειρευες οποτε αν ερθει σημαινει θελει να τον φαει τον πιυτσο αν δεν ερεθ απλα χανεις το χρονο σου και πας αλλου
επισης μετα το ματς αλλαζεις γουτσαπ
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.664
Κριτικές
29
Like
4.765
Πόντοι
5.646
21 euro ββαζεις τιντερ πλας και αλλζεις τοποθεσια οτι εισαι πορτο
νοικιαζεις διαμερισμα απο μπουκινγκ και λες οτι μενεις εκει τους τελευταιους δυο μηνες και καλα επιχειρηματιας σε κατι-εσ σχετικα με τι εργαζεσαι ωστε αν σε ρωταει να ξερεις να απαντησεις και οτι εισαι δεκα μερες πορτο και δεκα μερες γερμανια και οτι το πιτι ειναι δικο σου στο πορτο και καλεσε την για ψαρακια που επιασες ελλαδα και καλα και τα εφερες με κουτ ψηγειο και θα ηταν  τιμη σου να δειπνησετε μαζι αν της μαγειρευες οποτε αν ερθει σημαινει θελει να τον φαει τον πιυτσο αν δεν ερεθ απλα χανεις το χρονο σου και πας αλλου
επισης μετα το ματς αλλαζεις γουτσαπ
Sex volcano:Apocalypsis!Τώρα που τους είπες το κόλπο θα αναστεναξει η Λισαβόνα!
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.804
Κριτικές
20
Like
12.602
Πόντοι
4.546
Είσαι δυνατός sex volcano!  :hi:
Σου εύχομαι ολόψυχα σε ακόμα καλύτερα στο προσεχές μέλλον.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
σιλικονες η ντανιελα brasiliera που μου εδωσε και κωλο
προσεξε το μεγαλο κεφαλι
προσεξε το ΜΕΤΩΠΟ, οι γυναικες φυσιολογικα εχουν ΜΙΑ ΚΑΜΠΥΛΗ ΣΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΟΧΙ ΔΥΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΥΛΕΣ
+οτι εχει σιλικονες
+οτι δινει κωλο

μηπως λεω ΜΗΗΗΗΗΗΠΩΩΩΩΩΩΩΩΣ ειναι χειρουργημενη????.

υγ η αλλη η μαυρουλα πραγματι ομορφη για μαυρη, σε αξια οσο μια λευκη που βρισκεις με 10-20-30 ευρω αθηνα και θεσσαλονικη
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.509
Like
13.462
Πόντοι
3.656
προσεξε το μεγαλο κεφαλι
προσεξε το ΜΕΤΩΠΟ, οι γυναικες φυσιολογικα εχουν ΜΙΑ ΚΑΜΠΥΛΗ ΣΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΟΧΙ ΔΥΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΥΛΕΣ
+οτι εχει σιλικονες
+οτι δινει κωλο
μηπως λεω ΜΗΗΗΗΗΗΠΩΩΩΩΩΩΩΩΣ ειναι χειρουργημενη????.
υγ η αλλη η μαυρουλα πραγματι ομορφη για μαυρη, σε αξια οσο μια λευκη που βρισκεις με 10-20-30 ευρω αθηνα και θεσσαλονικη

Αρκούσε να ρωτήσεις αν είχε κλειτορίδα. Καμία εγχείριση, τουλάχιστον σήμερα, δεν μπορεί να φυτέψει ψεύτικη κλειτορίδα
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.684
Κριτικές
178
Like
39.162
Πόντοι
21.896
προσεξε το μεγαλο κεφαλι
προσεξε το ΜΕΤΩΠΟ, οι γυναικες φυσιολογικα εχουν ΜΙΑ ΚΑΜΠΥΛΗ ΣΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΟΧΙ ΔΥΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΥΛΕΣ
+οτι εχει σιλικονες
+οτι δινει κωλο

μηπως λεω ΜΗΗΗΗΗΗΠΩΩΩΩΩΩΩΩΣ ειναι χειρουργημενη????.

υγ η αλλη η μαυρουλα πραγματι ομορφη για μαυρη, σε αξια οσο μια λευκη που βρισκεις με 10-20-30 ευρω αθηνα και θεσσαλονικη
man γυναικα και με παιδακι 17 χρονων
δεν παω με χειρουργημενες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Αρκούσε να ρωτήσεις αν είχε κλειτορίδα. Καμία εγχείριση, τουλάχιστον σήμερα, δεν μπορεί να φυτέψει ψεύτικη κλειτορίδα
νομιζω εχω δει πως με την πλαστικη αφηνουν μια δομη που μοιαζει με κλειτοριδα, πχ δες στην εικονα που η ελισσαβετ μπαρμπι εδω στο σαητ ποσταρι το μουνι της. μπορεις να καταλβεις αν λειπει κλειτοριδα? ή αν ειναι κατι ψευτικο που μοιαζει με κλειτοριδα? αφηνουν αν θυμαμαι απο την βαλανο του πεος που ειναι βλεννογονος επιφανεια που ειναι ιδιας υφης με την κλειτοριδα οποτε αντε βγαλε ακρη.

οκ παντως αφου ειδε πχ ο αλλος σε φωτο οτι εχει παιδι (αν απλα του ανεφερε οτι εχει παιδι παλι συνεχιζει να ειναι υποπτη μπορει να ειπε ψεματα, υπηρχε μια τετοια περιπτωση τρνας στην θεσσαλονικη που δουλευε κωμμοτρια ανατολικα και ελεγε τετοιες παπαριες για να το παιξει γυναικα)
 

Επισκέπτης
προσεξε το μεγαλο κεφαλι
προσεξε το ΜΕΤΩΠΟ, οι γυναικες φυσιολογικα εχουν ΜΙΑ ΚΑΜΠΥΛΗ ΣΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΟΧΙ ΔΥΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΥΛΕΣ
+οτι εχει σιλικονες
+οτι δινει κωλο

μηπως λεω ΜΗΗΗΗΗΗΠΩΩΩΩΩΩΩΩΣ ειναι χειρουργημενη????.

υγ η αλλη η μαυρουλα πραγματι ομορφη για μαυρη, σε αξια οσο μια λευκη που βρισκεις με 10-20-30 ευρω αθηνα και θεσσαλονικη

Ο εξπερ αποφανθηκε.
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.684
Κριτικές
178
Like
39.162
Πόντοι
21.896
νομιζω εχω δει πως με την πλαστικη αφηνουν μια δομη που μοιαζει με κλειτοριδα, πχ δες στην εικονα που η ελισσαβετ μπαρμπι εδω στο σαητ ποσταρι το μουνι της. μπορεις να καταλβεις αν λειπει κλειτοριδα? ή αν ειναι κατι ψευτικο που μοιαζει με κλειτοριδα? αφηνουν αν θυμαμαι απο την βαλανο του πεος που ειναι βλεννογονος επιφανεια που ειναι ιδιας υφης με την κλειτοριδα οποτε αντε βγαλε ακρη.

οκ παντως αφου ειδε πχ ο αλλος σε φωτο οτι εχει παιδι (αν απλα του ανεφερε οτι εχει παιδι παλι συνεχιζει να ειναι υποπτη μπορει να ειπε ψεματα, υπηρχε μια τετοια περιπτωση τρνας στην θεσσαλονικη που δουλευε κωμμοτρια ανατολικα και ελεγε τετοιες παπαριες για να το παιξει γυναικα)
man eipame den παω με τρανς και χειρου--ηταν 100% γυναικα -μεσ ημειο G ΚΑΙ ΜΕ τα ολα της
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
Κάποιοι έχουν αρχίσει να ανακαλύπτουν τις λατίνες και τις αφρικανές, για τις οποίες οταν τους μίλαγα είχαν αμφιβολίες και ενδοιασμούς !!! :grin: :grin:

Μάλλον τώρα κατάλαβαν !!! :grin: :grin: :grin:
ενδοιαμοι για τις λατινες υπαρχουν μεχει ν αγνωρισεις την πρωτη.μετα την πρωτη,γινονται ναρκωτικο.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.509
Like
13.462
Πόντοι
3.656
νομιζω εχω δει πως με την πλαστικη αφηνουν μια δομη που μοιαζει με κλειτοριδα, πχ δες στην εικονα που η ελισσαβετ μπαρμπι εδω στο σαητ ποσταρι το μουνι της. μπορεις να καταλβεις αν λειπει κλειτοριδα? ή αν ειναι κατι ψευτικο που μοιαζει με κλειτοριδα? αφηνουν αν θυμαμαι απο την βαλανο του πεος που ειναι βλεννογονος επιφανεια που ειναι ιδιας υφης με την κλειτοριδα οποτε αντε βγαλε ακρη.
οκ παντως αφου ειδε πχ ο αλλος σε φωτο οτι εχει παιδι (αν απλα του ανεφερε οτι εχει παιδι παλι συνεχιζει να ειναι υποπτη μπορει να ειπε ψεματα, υπηρχε μια τετοια περιπτωση τρνας στην θεσσαλονικη που δουλευε κωμμοτρια ανατολικα και ελεγε τετοιες παπαριες για να το παιξει γυναικα)

Πραγματικά ισχυρίζεσαι ότι αυτό που αφήνουν ΚΑΙ ΜΟΙΑΖΕΙ με κλειτορίδα, μπορεί να μπερδέψει ένα άντρα με πείρα που θα το αγγίξει όταν δεν είναι μεθυσμένος;  Ξεκαθάρισε
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.579
Κριτικές
36
Like
34.954
Πόντοι
18.565
man eipame den παω με τρανς και χειρου--ηταν 100% γυναικα -μεσ ημειο G ΚΑΙ ΜΕ τα ολα της
Αν εχεις παει Μαδριτη, μπορεις να μου πεις συγκριτικα ποια ειναι καλυτερη πολη; Γιατι εχω παει και στις 2 και βρηκα τη Μαδριτη πολυ πιο ευκολη στο Λατινικο μουνι. Ισως επειδη Ισπανικα μιλαω πολυ καλυτερα απο τα λιγα Πορτουγκεζικα που ξερω.
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.684
Κριτικές
178
Like
39.162
Πόντοι
21.896
να συμπληρωσω οτι λισαβονα σημαινει ulissapona apo to ulysses δλδ οδυσεεας
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.684
Κριτικές
178
Like
39.162
Πόντοι
21.896
Αν εχεις παει Μαδριτη, μπορεις να μου πεις συγκριτικα ποια ειναι καλυτερη πολη; Γιατι εχω παει και στις 2 και βρηκα τη Μαδριτη πολυ πιο ευκολη στο Λατινικο μουνι. Ισως επειδη Ισπανικα μιλαω πολυ καλυτερα απο τα λιγα Πορτουγκεζικα που ξερω.
nomiζω ειναι το ιδιο αλλα λιασαβονα πιο ευκολη η μετακινηση σαν πιο μικρη πολη και πιο ζεστη τουριστικη πολη που ευκολα συναντας τουριστριες μεταναστριες ενω μαδριτη λιγο χαος και πρεπει μονο μεσω τιντερ να εχεις κλεισει μωρακια

σσ εγω δεν μιλω τιποτα απο τα δυο ουτε πορτογαλικα ουτε ισπανικα περα απο μετρημενες λεξεις
νμιζω η λισαβονα λογω θαλασσας εχει ακι παλμο η πολη και περισσοτερο χρωμα κ νομιζω οτι εχει πιο πολλες μαυρες λογω βραζιλιας αγκολας μοζανβικης ενω μαδριτη κολομβιανες αργεντινες
 

GEROTSIGKOUNIS

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
41
Like
11
Πόντοι
0
εχω παει και εγω Λισαβωνα και ειναι ακριβως οπως τα περιγραφει ο συντροφος βολκανο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom