Νέα

Aνόι-halong bay vietnam σε εικονες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

komo

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
164
Like
422
Πόντοι
21
Φιλε σε ζηλεύω με την καλή εννοια,μας ταξίδεψες.
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.652
Κριτικές
178
Like
39.135
Πόντοι
21.896
ευχαριστω φιλε
 

Συνημμένα

  • IMG_20180118_202052.jpg
    IMG_20180118_202052.jpg
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 301

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
μπραβο φιλε , πολυ ενδιαφερον θρεντ
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
η οργανωση του ταξιδειου εγεινε με βαση ιντερνετικες πληροφορειες η και με καποιο πρακτορειο η απο αλλους που εχουν παει?
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.652
Κριτικές
178
Like
39.135
Πόντοι
21.896
κινα ειχα ελαχιστες πληροφοριες αλλα για βιετναμ ρωτησα παιδια απο εδω μεσα αλλα και κολλητο ταυλανδοφιλο που πηγε βιετναμ και ρωτευτηκε το βιετνμ πιο πολυ απο την αγαπημενη του ταυλανδη

κυριως συλλεγω πληροφοριες απο ατομα και οχι απο ιντερνετ διτι στο ιντερνετ γραφουν ξενοι που εχουν αλλα θελω

το βιετναμ ειναι μιση σκαλα πιο κατω σε ανεσεις απο ταυλανδη αλλαα με καλυτερα αγγλικα απο ταυλανδους ενω και πιο ομορφες γυναικες που ομως στο ανοι δυσκολα κολλας ξεκαρφωτα σε κλαμπακι για να φορτωσεις--εχουν ομως καλυτερο ντυσιμο κι πιο κουλτουρε αερο λογω γαλικης επθρροης ενω το φαγητο νομιζω ειναι το καλυτερο μετα της ταυλανδης στην ασια

κινα και βιετναμ καθως και νορβηγι ιναι οι μονες χωρες που μας αποκαλουν με το κανονικο μας ονομα δλδ ελλας---hellas norwegian  hy lap vietnamese kai xilla sta kinezika

το τονισα παντως οτι το παιχνιδι πρεπει να παιχτει απο ελλαδα με τιντερ ματσ και εκει να εχεις ετοιμα μωρα αλλιως στο δρομο 15 ευρω και μπου μπουμ
 

powerpack

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
566
Κριτικές
17
Like
770
Πόντοι
1.586
κινα ειχα ελαχιστες πληροφοριες αλλα για βιετναμ ρωτησα παιδια απο εδω μεσα αλλα και κολλητο ταυλανδοφιλο που πηγε βιετναμ και ρωτευτηκε το βιετνμ πιο πολυ απο την αγαπημενη του ταυλανδη

κυριως συλλεγω πληροφοριες απο ατομα και οχι απο ιντερνετ διτι στο ιντερνετ γραφουν ξενοι που εχουν αλλα θελω

το βιετναμ ειναι μιση σκαλα πιο κατω σε ανεσεις απο ταυλανδη αλλαα με καλυτερα αγγλικα απο ταυλανδους ενω και πιο ομορφες γυναικες που ομως στο ανοι δυσκολα κολλας ξεκαρφωτα σε κλαμπακι για να φορτωσεις--εχουν ομως καλυτερο ντυσιμο κι πιο κουλτουρε αερο λογω γαλικης επθρροης ενω το φαγητο νομιζω ειναι το καλυτερο μετα της ταυλανδης στην ασια

κινα και βιετναμ καθως και νορβηγι ιναι οι μονες χωρες που μας αποκαλουν με το κανονικο μας ονομα δλδ ελλας---hellas norwegian  hy lap vietnamese kai xilla sta kinezika

το τονισα παντως οτι το παιχνιδι πρεπει να παιχτει απο ελλαδα με τιντερ ματσ και εκει να εχεις ετοιμα μωρα αλλιως στο δρομο 15 ευρω και μπου μπουμ


Για σενα ειναι η ζωη αγόρι μου!!! :headbaning1:
Εισαι ο δικός μας Μαρκο Πολο!! ;)
Καλα να περνας παντα!
:hi:
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.652
Κριτικές
178
Like
39.135
Πόντοι
21.896
ο ερυθρος ποταμος -μεγαλυτερο ποταμος βιετναμ που περναει απο την πολη και ο ναος κομφουκιου στο ανοι
 

Συνημμένα

  • IMG_20180118_120542.jpg
    IMG_20180118_120542.jpg
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 124
  • IMG_20180120_083302.jpg
    IMG_20180120_083302.jpg
    707,5 KB · Εμφανίσεις: 98
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.652
Κριτικές
178
Like
39.135
Πόντοι
21.896
πανω η χελωνα που ι βουδδιστες συμβολιζει την τυχη ενω κατω ο ναος κομφουκιου
 

Συνημμένα

  • IMG_20180118_120342.jpg
    IMG_20180118_120342.jpg
    1,4 MB · Εμφανίσεις: 97

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
Πολυ ωραιο θεμα,οπως ολα οσα ανοιγεις.εισαι τυπος...
 

foxtrot

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
335
Like
490
Πόντοι
21
ελα ρε Μυστη :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:

Καλησπέρα φίλε

Καρταγένα λόγω τουρισμού τα πράγματα είναι περισσότερο επαγγελματικά στον αγοραίο έρωτα...αλλά είναι πολύ ωραία πόλη
Δεν ξέρω για το Μεντεγίν αλλά τη φήμη στην Κολομβία την έχει το Κάλι
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.652
Κριτικές
178
Like
39.135
Πόντοι
21.896
Πολυ ωραιο θεμα,οπως ολα οσα ανοιγεις.εισαι τυπος...
thanks φιλε παντα ταξιδια διοτι διευρυνουν του οριζονντες καθως και η βιοποικιλοτητ των κοριτσιων απο διαφορα μερη σε κανει πιο εμπειρο στις γυναικες-πουτανες
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
thanks φιλε παντα ταξιδια διοτι διευρυνουν του οριζονντες καθως και η βιοποικιλοτητ των κοριτσιων απο διαφορα μερη σε κανει πιο εμπειρο στις γυναικες-πουτανες
σε ζηλευω που θα επισκεφθεις την κολομβια.καταπληκτικη χωρα με γυναικαρες.στην ισπανια που ζω,κανουν θραυση...
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.652
Κριτικές
178
Like
39.135
Πόντοι
21.896
σε ζηλευω που θα επισκεφθεις την κολομβια.καταπληκτικη χωρα με γυναικαρες.στην ισπανια που ζω,κανουν θραυση...
man σλλεγω πληροφοριες και το δυσκολο για εμενα οτι δεν μιλω ισπανικα αλλα  ριο ντε τζαννειρο την εβγαλα την ακρη με γοογλε τανσλειτορ

παντος ντροπη στους ισπανοφωνους της λατινικης που δεν μαθαινουν αγγλικα και οι βιετναμεζοι προσπαθουν να μαθουν

και τα ισπανικα σαν ευρωπαικη γλωσσα εχει απειρες κοινες λεξεις με αγγλικα
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
man σλλεγω πληροφοριες και το δυσκολο για εμενα οτι δεν μιλω ισπανικα αλλα  ριο ντε τζαννειρο την εβγαλα την ακρη με γοογλε τανσλειτορ

παντος ντροπη στους ισπανοφωνους της λατινικης που δεν μαθαινουν αγγλικα και οι βιετναμεζοι προσπαθουν να μαθουν

και τα ισπανικα σαν ευρωπαικη γλωσσα εχει απειρες κοινες λεξεις με αγγλικα
κοιτα,οι ισπανοι-ισπανοφωνοι,δεν ειναι και τοσο εξυπνοι γενικα,ωστε να μαθουν καποια ξενη γλωσσα.τους λες οτι η ταδε λεξη ειναι ελληνικη για παραδειγμα και δεν το καταλαβαινουν.
απο την αλλη,ειχαν τοσες αποικιες που λενε οτι οταν σε ενα μερος της ισπανια ξημερωνε,σε ενα αλλο βραδυαζε.το θεωρουσαν λοιπον για πολλα χρονια περιττο να μαθουν ξενες γλωσσες.η νεα γενια παντως το προσπαθει και αν μιλησεις σε καποιον αγγλικα και δε γνωριζει,ντρεπεται γι αυτο.αν παλι γνωριζει,επειδη ξερει το προβλημα με τις γλωσσες,θα προσπαθησει να πιασει κουβεντα για να δει σε τι επιπεδο βρισκεται.
οσες κολομβιανες εχω γνωρισει παντως εδω,κουτσα στραβα,μιλανε.πιθανο επειδη ειναι μπαροβιες :2funny: :2funny: :2funny:
ηθελα να σου στειλω φωτο απο μια "γιαγια" που σπρωχνω καμια φορα αλλα δε μπορω να το κανω απ τα μνμ.
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.652
Κριτικές
178
Like
39.135
Πόντοι
21.896
τυπε πηγες και Sapa; :S :S :S
man ηθελα να παω αλλα γεναρη μηνα σπερνουν τα ρυζια οποτε δεν ειναι πρασινα ακομμα και δεν αξιζει τωραπαραμονο μαρτιο  εως ιουνιο
και να νονγκ ηθελα αλλα μακρια και πολλα χιλιομετρα κ δεν ειχα μερες
 

Zantarien

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2016
Μηνύματα
122
Like
32
Πόντοι
1
Μας ταξίδεψες άσχημα τύπε μου, πάντα τέτοια σου εύχομαι και να μην σταματάς ποτέ τα ταξίδια και την καλοπέραση.
Απλά δεν μπορώ να κρατηθώ και να μην το πω γιατί θα σκάσω!

Χωρίς να θέλω να παρεξηγηθούμε και επειδή το βλέπω πολύ συχνά αυτό το φαινόμενο και σε άλλους ανθρώπους που ταξιδεύουν.

Είναι δυνατόν αρχηγέ μου εν έτει 2018 να κάνεις τέτοιες ταξιδάρες/εμπειρίες ζωής που κοστίζουν χιλιάδες ευρώ και να μην έχεις ένα γαμημένο iPhone ή έστω κανά Samsung Galaxy να τραβάς με τις καμεράρες που έχουν?

H ποιότητα των φωτό που ανέβασες χωρίς να θέλω πραγματικά να σε θίξω, θυμάμαι την είχα το 2002 με ένα ericsson. Δεν λέω να έχεις iPhone X όπως εγώ που είμαι καμένος με την τεχνολογία και το χρειάζομαι λόγω δουλειάς, αλλά επιβάλλεται όταν κάνεις τέτοια ταξίδια να έχεις ένα απ'τα "καλά" της τελευταίας τριετίας, έστω και μεταχειρισμένο.

Ειλικρινά είναι κρίμα τόσο όμορφες και ξεχωριστές στιγμές να μην μένουν στο χρόνο σε τέλεια ποιότητα, έτσι ώστε όταν τις βλέπεις ξανά, να αισθάνεσαι ότι είσαι πάλι εκεί.
Ολα στα λέω εντελώς φιλικά.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
man ηθελα να παω αλλα γεναρη μηνα σπερνουν τα ρυζια οποτε δεν ειναι πρασινα ακομμα και δεν αξιζει τωραπαραμονο μαρτιο  εως ιουνιο
και να νονγκ ηθελα αλλα μακρια και πολλα χιλιομετρα κ δεν ειχα μερες
να πουμε εδω για τους μυστες οτι στην Σαπα οι ορυζωνες ειναι καθετοι και τους οργωνουν με βοδια και αροτρο :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
:S :S :S
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.652
Κριτικές
178
Like
39.135
Πόντοι
21.896
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.652
Κριτικές
178
Like
39.135
Πόντοι
21.896
Μας ταξίδεψες άσχημα τύπε μου, πάντα τέτοια σου εύχομαι και να μην σταματάς ποτέ τα ταξίδια και την καλοπέραση.
Απλά δεν μπορώ να κρατηθώ και να μην το πω γιατί θα σκάσω!

Χωρίς να θέλω να παρεξηγηθούμε και επειδή το βλέπω πολύ συχνά αυτό το φαινόμενο και σε άλλους ανθρώπους που ταξιδεύουν.

Είναι δυνατόν αρχηγέ μου εν έτει 2018 να κάνεις τέτοιες ταξιδάρες/εμπειρίες ζωής που κοστίζουν χιλιάδες ευρώ και να μην έχεις ένα γαμημένο iPhone ή έστω κανά Samsung Galaxy να τραβάς με τις καμεράρες που έχουν?

H ποιότητα των φωτό που ανέβασες χωρίς να θέλω πραγματικά να σε θίξω, θυμάμαι την είχα το 2002 με ένα ericsson. Δεν λέω να έχεις iPhone X όπως εγώ που είμαι καμένος με την τεχνολογία και το χρειάζομαι λόγω δουλειάς, αλλά επιβάλλεται όταν κάνεις τέτοια ταξίδια να έχεις ένα απ'τα "καλά" της τελευταίας τριετίας, έστω και μεταχειρισμένο.

Ειλικρινά είναι κρίμα τόσο όμορφες και ξεχωριστές στιγμές να μην μένουν στο χρόνο σε τέλεια ποιότητα, έτσι ώστε όταν τις βλέπεις ξανά, να αισθάνεσαι ότι είσαι πάλι εκεί.
Ολα στα λέω εντελώς φιλικά.
man  :grin: :grin: :grin: eisai ο χιλιοστος που μου το λεει αλλα αποτυπωνω καλυτερα στη μνημη μου τις εικονες :grin: :grin: :grin:
κι εκτος απο ταξιδια και χαλια κινητο να ξερεις κανω και 50 χιλιαδες χλμ το χρονο με ενα σαραβαλο :grin: :grin: :grin:ο απο κατω που εγραψε μπορει να το πιστοποιησει :grin: :grin: :grin: :grin: αστο αρρωστια με τα ρετρο :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom