Νέα

φιλιππινες Μανιλα -παλαουαν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gzm

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
148
Like
62
Πόντοι
1
Παιδιά καλησπέρα τα φώτα σας.. Πήγα πέρσι Λουζον, Σεμπου και Μποχολ 20 ημέρες αλλά ήμουν με μεγάλη παρέα και δεν το έψαξα για σεξ αλλά είδα πως υπάρχουν πολλά γκομενάκια που λιγουρεύονται τους δυτικούς και σκοπεύω να πάω καμία βολτα προς τα εκεί κατά τον Απρίλη. Για Μακάτι-Σεμπού για καμία 20ρια μέρες. Που είναι καλύτερo να μείνει κάποιος για να μπορούν να έρθουν χωρίς θέμα γκομενάκια από το tinder κτλ? Hotel ή condo από airbnb? Υπάρχει κανένας γενικός κανόνας για να έιμαστε σίγουροι? Αρχισα τις προετοιμασίες, έβαλα στο tinder location μακατι και κατά 95%+ τα matches μου δέχονται να έρθουν στο χώρο μου για δείπνο και σεξ.
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.683
Κριτικές
178
Like
39.157
Πόντοι
21.896
μακατι πεσυ ημουν και σεμπου πριν λιγες μερες

μακατι αξιζει μοουργκος δρομος και σεμπου στη μαξιλον οδο

γενικα οι φιλιππινεζς ειναι οι πιο αχημες απο εκεινα τα μερη αλλα οι μιξαρισμενες ειναι θεες

μποχολ στο αλονα ανεβαινει πολυ

γενικα οι φιλιππινεζες επειδη ειναι κοινωνικες χριστιανες μοιαζου με εμαας σε συμπεριφορα σε αντιθεση με αλλους ασιατες

κανονας ειναι να λες ελα σπιτι για δειπνο και οποια δεχεται την κρατας και κανεις λιστα με αυτες
 

Rossonero1990

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2019
Μηνύματα
85
Κριτικές
4
Like
517
Πόντοι
280
Αλανια σε δεκα μερες παω φιλιππινες, Μανιλα και Σεμπου. Υπαρχει τπτ καινούριο;
 

dreamer21

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2019
Μηνύματα
28
Like
46
Πόντοι
0
Αλανια σε δεκα μερες παω φιλιππινες, Μανιλα και Σεμπου. Υπαρχει τπτ καινούριο;
Μιλαναρα λεμε!!! δεν εχω παει σε αυτα που λες,απλα μου αρεσε η φωτογραφια της μιλαν για αυτο και σου απαντω. καλο ταξιδι καλα να περασεις,καλα μπουμ μπουμ και να μοιραστεις τις εμπειριες σου μετα με μας!!! να εισαι καλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom