Νέα

Ρωσική ψυχολογία και προσέγγιση μέσω internet

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 837
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Εμενα αυτο ακομα δεν μου το εχουνε πει!Να κοιταξω τη μουρι μου στον καθρεφτη :2funny:Αλλα εχει τυχει να μου πουνε οτι ειμαι λιγακι μεγαλος γ'αυτες! :)Εγω απανταω οτι δεν θελω να γραφω ψεματα γάυτο και βαζω αυτην την ηλικια.Θα μπορουσα να βαλω 30 γιατι τοσο δειχνω.Πολλες της βγαζω γκομενες με τετοια απαντηση.Εγω απο αλλου της χανω μου λενε εισαι πολυ μοδατος.......
το οτι δειχνεις 30αρης ποιος στο εχει πει ρε μητσο  :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Εμενα αυτο ακομα δεν μου το εχουνε πει!Να κοιταξω τη μουρι μου στον καθρεφτη :2funny:Αλλα εχει τυχει να μου πουνε οτι ειμαι λιγακι μεγαλος γ'αυτες! :)Εγω απανταω οτι δεν θελω να γραφω ψεματα γάυτο και βαζω αυτην την ηλικια.Θα μπορουσα να βαλω 30 γιατι τοσο δειχνω.Πολλες της βγαζω γκομενες με τετοια απαντηση.Εγω απο αλλου της χανω μου λενε εισαι πολυ μοδατος.......
.......συνεχεια εισαι στις Ντισκο και εχεις πολλες γκομενες.Αυτο μια σοβαρη γκομενα που ψαχνει ενα Πιρφορο για σχεση σιγουρα την απωθει.Πριν απο 7-8 χρονια ΚΑΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕ ΠΟΤΈ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ!Τωρα εχουν αρχισει και λενε.Οσο για της φωτογραφιες με ρωτησαν τη γνωμη μου και την ειπα.Η γνωμη μου ειναι οτι Δεν ξερω?Αν οι φωτο ειναι απο αληθεινες γκομενες ή οχι?Αυτη ειναι η γνωμη μου και πιστευω οτι ο καθενας θα συμφωνισει μαζι μου.Εδω με τους Πιρφορους αν διαβασει κανεις παλια ποστ θα δει οτι εβαζα φωτο απο γκομενες μαζι μου και λεγαν δεν της πηδηξες μονο βολτα βγηκες :2funny:Της εβγαζα και φωτο στο σπιτι μου οποτε το βουλωνανε :2funny:Εγω οτι λεω το αποδικνυω :)Οσο για το να ειναι κανεις παρατηρητικος τι να πω?Αλλη δουλεια δεν εχω να κανω?Εγω ειδα στα γρηγορα της φωτογραφιες.Πρεπει δηλαδη να κατσω και να της κοιταω με της ωρες και με μεγενθυντικο φακο? :2funny:Αν προσεξες πολλοι Πιρφοροι ειναι παρατηρητικοι  :)απο το βιντεακι μου βγαλαν το συμπερασμα οτι τα λαστιχα του αυτοκινητου μου ειναι φαγωμενα :2funny:Αλλη δουλεια δεν εχουν να κανουν :2funny:κυλιουντε απο τη  :jerking:και καθονται και αναλυουνε καθε δεπτερολεπτο απο τα βιντεακια μου :rockon:!Τοσο ζωα ειναι! :2funny:Ε, τους εβαλα φωτογραφια τα λαστιχα να φενεται και η πινακιδα του Αυτοκινητου και πηρανε τον Πουλο :2funny:.Απο Πιρφορους ημαστε γεματοι :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
το οτι δειχνεις 30αρης ποιος στο εχει πει ρε μητσο  :2funny: :2funny: :2funny:
Ολα τα παιδια απο το σα'ι'τ που εχω συναντισει τοσο με κανουνε.Και οι γκομενες
μητσαρα,...για λεγε αυτα που εγραψα σημερα για την γκομενα απο το λβιβ, πως σου ακουγονται? Τι εχεις ακουσει για την περοχη? :grin:
Εχει πολυ ωραιες γκομενες.Το θεμα ειναι οτι ενω παλια ηταν φτηνα ολα εκει τωρα εχουν ανεβει πολυ οι τιμες
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1

εγω πάντως βρήκα τη δικία μου στο και έπαιζα με άλλες 8.. ήρθαν οι 5 μέσα σε διάστημα 4 μηνών. παιδιά οι ρωσίδες ΚΑΜΙΑ σχέση με ελλεινίδες..... το καλό είναι οτι το site έχει ΠΟΛΥ ΠΡΑΜΑ που ΞΕΡΟΥΝ τι θέλουν. είμαι και στα άλλα (mail.ru κλπ αλλά όλες μαλ@@@@ζονται κ θέλει ψήσιμο με τις ώρες). στο καλό ΟΛΕΣ ψάχνουν να έρθουν (55 ευρώ τη φορτώνεις σε λεοφωρίο κ έρχεται)...  
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
To το γνωριζει κανεις??? dating site, το βρηκα μετα απο ψαξιμο, δεν ξερω αν αξιζει τον κοπο να ασχοληθει κανεις με αυτο...

Επισης, αν γνωριζει κανεις ας πει...
Σε πολλα προφιλ βλεπω οτι δηλωνουν σαν life goals/στοχοι ζωης, το 'family, long term relationship'. Αυτο σημανει οτι στοχος της ρωσιδας ειναι αν μπορει να παντρευτει, ή απλά ειναι μπλοφα ότι και καλά δεν ειμαι για μια βραδια μονο για να το παιξουν καποιες? Αν ξερει καποιος γι αυτο ας πει... Αν ειναι να σου πρηξει τα παπαρια στο στυλ 'παντρεψου με, κλπ κλπ' αφου το δηλωνει κιολας, ισως καλυτερα να μη τα κοιταζω καθολου αυτα. Θα μου πεις οτι την παρατας και φευγεις... Ενταξει, απλα δεν ειμαστε ολοι τοσο ανετοι να το κανουμε αυτο με επιτυχια, κι ειναι θεμα να μας κολησει για τα καλα καμια ρωσιδα-βδελα...

έχω μπεί και εκεί...  πολύ μούφα προφίλ και σκάμερς... γενικά και στο μειλ.ρου σκαμερς.... προσεξτε ΜΗ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΛΕΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ερθουν αν δε τις δειτε... αποφευγουν να εμφανιστουν κλπ. Στο cupidwonderland εχει πιο κυριλάτες γκόμενες, όπως και στο ΑΝ θυμαμαι καλα anastasiadate το οποιο ζηταγε πολλλλαααααααα λευτά όμως... γενικότερα έχασα αιώνες με τα mailru, odnaklansniki, lovemailru κλπ χωρις αποτέλεσμα. και το δυσκολοτερο να βρεις καποια ΧΩΡΙΣ ΠΑΙΔΙ στη ρωσια γιατι οι ρώσοι ειναι ΜΕΓΑΛΑ ΑΡΧΙ**ΔΙΑ πηδανε ακαποτα κ τις φουσκώνουν κ εξαφανίζονται.... 
αυτα
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
εγω πάντως βρήκα τη δικία μου στο και έπαιζα με άλλες 8.. ήρθαν οι 5 μέσα σε διάστημα 4 μηνών. παιδιά οι ρωσίδες ΚΑΜΙΑ σχέση με ελλεινίδες..... το καλό είναι οτι το site έχει ΠΟΛΥ ΠΡΑΜΑ που ΞΕΡΟΥΝ τι θέλουν. είμαι και στα άλλα (mail.ru κλπ αλλά όλες μαλ@@@@ζονται κ θέλει ψήσιμο με τις ώρες). στο καλό ΟΛΕΣ ψάχνουν να έρθουν (55 ευρώ τη φορτώνεις σε λεοφωρίο κ έρχεται)...  
γιατι λες μαλακιες; :uglystupid:
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
γιατι λες μαλακιες; :uglystupid:

γιατί master διαφωνείς? το ΚΑΚΟ με τα site είναι οτι χαλάς λευτά και χρόνο. ΠΡΟΤΙΜΩ γραφεία συνοικεσίων που ΞΕΡΕΙΣ τι ψωνίζεις.... Ψάχνω ΚΑΛΟ στην Ελλάδα, γιατί έχω προσπαθήσει και σε αυτόν τον τομέα και τζίφος...
 
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66
εγω πάντως βρήκα τη δικία μου στο και έπαιζα με άλλες 8.. ήρθαν οι 5 μέσα σε διάστημα 4 μηνών. παιδιά οι ρωσίδες ΚΑΜΙΑ σχέση με ελλεινίδες..... το καλό είναι οτι το site έχει ΠΟΛΥ ΠΡΑΜΑ που ΞΕΡΟΥΝ τι θέλουν. είμαι και στα άλλα (mail.ru κλπ αλλά όλες μαλ@@@@ζονται κ θέλει ψήσιμο με τις ώρες). στο καλό ΟΛΕΣ ψάχνουν να έρθουν (55 ευρώ τη φορτώνεις σε λεοφωρίο κ έρχεται)...  

κατσε ρε φιλε... δεν ειναι πακετο για αυτες να μπαινουν σε λεωφορειο για 16 ωρες μινιμουμ για να ερθουν ελλαδα? πως και δεν ζητανε αερολανο? θεσσαλονικη μενεις?
 
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66
γιατί master διαφωνείς? το ΚΑΚΟ με τα site είναι οτι χαλάς λευτά και χρόνο. ΠΡΟΤΙΜΩ γραφεία συνοικεσίων που ΞΕΡΕΙΣ τι ψωνίζεις.... Ψάχνω ΚΑΛΟ στην Ελλάδα, γιατί έχω προσπαθήσει και σε αυτόν τον τομέα και τζίφος...

οκ...το παιζεις γαμπρος και γαμας...και μετα που σε περνουν χαμπαρι? πας στην επομενη?
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
εγω με 2ρωσιδες που τραβιομουν εδω..ωραιες αλλα δεν τις εμπιστευομαι

λεμε για Ελληνιδες που οντως ειναι για τον πουτσο αλλα δεν κοιτανε τοσο λεφτα

Το να ειμαι με Ρωσιδα για να ζει καλυτερα και να ξεφυγει εδω απο τη φτωχεια εκει το θεωρω μαλακια

δεν ειμαι ατμ!

τωρα για γαμησι μονο αλλαζει το πραμα,τις θεωρω τοπ σε ομορφια

τρελαινομαι για Τσεχες,Πολωνεζες,Ουκρανεζες,Ρωσιδες και Σκανδιναβεζες
 

Επισκέπτης
.......συνεχεια εισαι στις Ντισκο και εχεις πολλες γκομενες.Αυτο μια σοβαρη γκομενα που ψαχνει ενα Πιρφορο για σχεση σιγουρα την απωθει.Πριν απο 7-8 χρονια ΚΑΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕ ΠΟΤΈ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ!Τωρα εχουν αρχισει και λενε.Οσο για της φωτογραφιες με ρωτησαν τη γνωμη μου και την ειπα.Η γνωμη μου ειναι οτι Δεν ξερω?Αν οι φωτο ειναι απο αληθεινες γκομενες ή οχι?Αυτη ειναι η γνωμη μου και πιστευω οτι ο καθενας θα συμφωνισει μαζι μου.Εδω με τους Πιρφορους αν διαβασει κανεις παλια ποστ θα δει οτι εβαζα φωτο απο γκομενες μαζι μου και λεγαν δεν της πηδηξες μονο βολτα βγηκες :2funny:Της εβγαζα και φωτο στο σπιτι μου οποτε το βουλωνανε :2funny:Εγω οτι λεω το αποδικνυω :)Οσο για το να ειναι κανεις παρατηρητικος τι να πω?Αλλη δουλεια δεν εχω να κανω?Εγω ειδα στα γρηγορα της φωτογραφιες.Πρεπει δηλαδη να κατσω και να της κοιταω με της ωρες και με μεγενθυντικο φακο? :2funny:Αν προσεξες πολλοι Πιρφοροι ειναι παρατηρητικοι  :)απο το βιντεακι μου βγαλαν το συμπερασμα οτι τα λαστιχα του αυτοκινητου μου ειναι φαγωμενα :2funny:Αλλη δουλεια δεν εχουν να κανουν :2funny:κυλιουντε απο τη  :jerking:και καθονται και αναλυουνε καθε δεπτερολεπτο απο τα βιντεακια μου :rockon:!Τοσο ζωα ειναι! :2funny:Ε, τους εβαλα φωτογραφια τα λαστιχα να φενεται και η πινακιδα του Αυτοκινητου και πηρανε τον Πουλο :2funny:.Απο Πιρφορους ημαστε γεματοι :2funny:
απλα εσυ εισαι επιδειξιας νεου τυπου (ιντερνετικου) και φτιαχνεσε να δινεις <<αποδειξεις>> σιγουρα θα χαιρεσε αν εχεις και πολλα μνε νραβιτσια στα διαφορα σαϊτ κοινωνικης δυκτιωσης,και το χειροτερο να θυμωνεις οταν σε κραζουν
ασε που εισαι και αφελης(;;;;) και δεν ξερεις τι ειναι το σχημα λογου...το ειναι καποιες αγενης ηθελα να δωσω εμφαση, κι εσυ χαρηκες και ειπες οτι εσενα δεν στο ειπαν ακομα!!!!! τωρα για το μοδατος;;;;;;; ε τι να πω.....εισαι μοδατος!!!!! ισως και να βλεπουν παραλληλα οτι εχεις και πλουσια κομμη στο ροσσιγια
Αντιθετος με μερικους που δεν εχουν ζωη εκτος διαδυκτιου, υπαρχουν και οι ανθρωποι που εχουν παει σε 41 χωρες του κοσμου, ειναι γνωστοι σε ευρυ επιχειρηματικο κυκλο, μπηκαν να γραψουν τις εμπειριες τους, και να δωσουν παντα ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΑ καποιες συμβουλες σε ανθρωπους με ιδια χουγια! κι οχι να δειχνουν το χουι τους και την φατσα τους σε ολο το κοσμο! και ξερεις τι σημαινει χουι καθοτι ρωσομαθης!
Γκετ α λάϊφ
Μεινε σε καποιες πραγματικα πολυτιμες συμβουλες που δινεις σε ανθρωπους που εχουν το ιδιο παθος κι ασε τα του εαυτου σου!!! Ρωτα τον εαυτο σου στο καθρεφτη αν εχεις πραγματικα αναγκη την αυτοπροβολη σου σε τετοιου ειδους φορουμ
 
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66
απλα εσυ εισαι επιδειξιας νεου τυπου (ιντερνετικου) και φτιαχνεσε να δινεις <<αποδειξεις>> σιγουρα θα χαιρεσε αν εχεις και πολλα μνε νραβιτσια στα διαφορα σαϊτ κοινωνικης δυκτιωσης,και το χειροτερο να θυμωνεις οταν σε κραζουν
ασε που εισαι και αφελης(;;;;) και δεν ξερεις τι ειναι το σχημα λογου...το ειναι καποιες αγενης ηθελα να δωσω εμφαση, κι εσυ χαρηκες και ειπες οτι εσενα δεν στο ειπαν ακομα!!!!! τωρα για το μοδατος;;;;;;; ε τι να πω.....εισαι μοδατος!!!!! ισως και να βλεπουν παραλληλα οτι εχεις και πλουσια κομμη στο ροσσιγια
Αντιθετος με μερικους που δεν εχουν ζωη εκτος διαδυκτιου, υπαρχουν και οι ανθρωποι που εχουν παει σε 41 χωρες του κοσμου, ειναι γνωστοι σε ευρυ επιχειρηματικο κυκλο, μπηκαν να γραψουν τις εμπειριες τους, και να δωσουν παντα ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΑ καποιες συμβουλες σε ανθρωπους με ιδια χουγια! κι οχι να δειχνουν το χουι τους και την φατσα τους σε ολο το κοσμο! και ξερεις τι σημαινει χουι καθοτι ρωσομαθης!
Γκετ α λάϊφ
Μεινε σε καποιες πραγματικα πολυτιμες συμβουλες που δινεις σε ανθρωπους που εχουν το ιδιο παθος κι ασε τα του εαυτου σου!!! Ρωτα τον εαυτο σου στο καθρεφτη αν εχεις πραγματικα αναγκη την αυτοπροβολη σου σε τετοιου ειδους φορουμ

ΒΑΡΙΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ....ΠΟΥ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΘΑ ΞΕΠΛΕΝΟΝΤΑΝ ΜΕ ΑΙΜΑ :2funny: ΤΟ 2012 ΟΜΩΣΟ ΜΕ ΣΠΕΡΜΑ... ΜΗΠΩΣ... ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΤΟΥΖΑ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΦΙΛΟΙ...?

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ...ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΧΤΥΠΑΝΕ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΣΤΟ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΑΝΤΙΔΡΑ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΕΡΓΑ...ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.. ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΡΙΤΙΚΑΡΕΙΣ ΜΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ...

ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΗΡΧΑΝ ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΥΣΙΑΣ ΠΟΛΛΑ ΘΡΕΝΤ...ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ....

ΤΟ ΜΟΝΟ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΑΝΟΙΓΜΑ ΣΤΟΥΣ ΕΒΡΑΙΟΥΣ... :knockinb: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
ΒΑΡΙΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ....ΠΟΥ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΘΑ ΞΕΠΛΕΝΟΝΤΑΝ ΜΕ ΑΙΜΑ :2funny: ΤΟ 2012 ΟΜΩΣΟ ΜΕ ΣΠΕΡΜΑ... ΜΗΠΩΣ... ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΤΟΥΖΑ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΦΙΛΟΙ...?

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ...ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΧΤΥΠΑΝΕ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΣΤΟ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΑΝΤΙΔΡΑ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΕΡΓΑ...ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.. ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΡΙΤΙΚΑΡΕΙΣ ΜΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ...

ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΗΡΧΑΝ ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΥΣΙΑΣ ΠΟΛΛΑ ΘΡΕΝΤ...ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ....

ΤΟ ΜΟΝΟ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΑΝΟΙΓΜΑ ΣΤΟΥΣ ΕΒΡΑΙΟΥΣ... :knockinb: :2funny:
:2funny:Τι αιμα και Σπερμα? :2funny:Απλως νευριασε διοτι ειπα οτι ειναι πιθανον οι φωτο που εβαλε να ειναι απο σα'ι'τ γνωρημιων :think:Εγω δεν πιστευω κανεναν ΑΝ ΔΕΝ ΔΩ ΑΠΟΔΙΞΕΙΣ!Π.Χ. θυμαστε τον Χριστο Λαζαρου? :2funny:Τον μεγαλο Ουκρανολογο :2funny:που ελεγε οτι :knockinb:γκομεναρες και αλλες ιστοριες για αγριους.Τελικα οταν ειδατε της φωτο του αποδιχτηλε οτι ηταν ενας 60+ Ετων που παντευτηκες μια που ειχε παιδι και του το φορτωσε.Αν αυτο ειναι μαγκια εγω τι να πω? :2funny:ή τον μεγαλο γαμια τον Ρεντπαε'ι'νζ? :2funny:που ελεγε πως γαμαει Α' εθνικη στη Μολδαβια και οταν ειδε φωτο του ο Μολδολαγνος ειπε οτι ειναι ενα τελειωμενο ατομο που παιρνει ενα φραπε γιατι δεν εχει λεφτα για φαγητο και πολες φορεες κοιμαται στ'αμαξι :2funny: ή ο Yantis ?Που πηγε μια φορα Ουκρανια το 2009 και απο αυτην την εκδρομη ακομα μας διηγειτε :2funny:......
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
..........αν ο φιλος μας ειναι μαγκας και μετραει ας μας βαλει φωτο του να τον δουμε να τον θαυμασουμε.Εγω τα λεω οπως ειναι τα πραγματα.Δυστηχως το επιπεδο στη Ρωσσια εχει ανεβει.Οταν συναντιεμε με φοιτητρια πρωτου ετους  17-18χρονων (τη γνωρισα απο ιντερνετ στις φωτο ηταν καλη στη συναντιση δεν μου πολυαρεσε) και μετακινητε με ταξι εχει τηλεφωνο 500 Ευρω τι να της πεις οτι εισαι απο την Ελλαδα και θα την παρεις Ελλαδα?Τι να της πεις θα σου φερω δωρο απο την Ελλαδα?Εχω δει πως ντυνονται οι Ελληνες :2funny: (Ορειβατικα μποτακια,Αντιανεμικα μπουφαν :2funny:)Νομιζουνε δε οτι ειναι και μοδατοι.Απλως το πιθανοτερο ειναι ο φιλος μας να πηγε Πετρουπολη και να εκανε αυτες της συναντισεις που λεει 7-8 χρονια πριν οταν το επιπεδο ηταν πιο χαμηλο και τοτε πολυ λιγο κοιταζαν ηλικιες.Αν δε προσεξες ολες οι γκομενιτσες που εβαλε φωτο ειναι απο επαρχια.Αυτες ακομα και τωρα ειναι ευκολες.Αυτο με τους Εβραιους το πιστευω απο το 1994.Ειτε το θελουμε ειτε οχι ειναι πολυ πιο κοντα απο τους Αραβες σε μας και πιστευω εχουμε κοινα συμφεροντα μαζι τους.
 

sgt04b

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
28
Κριτικές
11
Like
0
Πόντοι
10
Αυτο με τους Εβραιους το πιστευω απο το 1994.Ειτε το θελουμε ειτε οχι ειναι πολυ πιο κοντα απο τους Αραβες σε μας και πιστευω εχουμε κοινα συμφεροντα μαζι τους.

Ούτε εγώ καταλαβαίνω αυτό το μίσος για τους Εβραίους. Ποτέ  Έλληνας δεν σφάχτηκε από λεπίδι που κρατούσε Εβραίος.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Ούτε εγώ καταλαβαίνω αυτό το μίσος για τους Εβραίους. Ποτέ  Έλληνας δεν σφάχτηκε από λεπίδι που κρατούσε Εβραίος.
Κοιτα οι Φανατικοι θρησκευαμενοι Ιουδα'ι'στες για μενα ειναι αρρωστοι οπως και ολοι οι φαναισμενοι ειτε αυτοι ειναι Χριστιανοι ειτε ειναι Ισλαμιστες.Σε ολο τον κοσμο οι Αιγυπτιοι ειναι εναντιον της νεας κυβερνισης οπως και ολοι οι Ιρανοι στο εξωτερικο ειναι εναντιον των Μουλαδων.Το θεμα ειναι οτι το 90%+ των Ισραηλιτων ειναι εξευρωπα'ι'σμενοι ασε που οι περισσοτεροι ακουνε Ελληνικη μουσικη!Δε νομιζω οτι καποιος που ακουει Γλυκερια και Κοκκοτα (ας ειναι στα Εβρα'ι'κα μεταφρασμενοι) ή ακουει Ραδιο Γεια σου (Ισραηλινος Ραδιοφωνικος σταθμος που παιζει τραγουδια μονο στα Ελληνικα) μισει τους Ελληνες.Το μισος για τους Εβραιους ξεκιναει απο τους Παπαδες γιατι και καλα οι Εβραιοι σταυρωσαν τον Χριστο.ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΛΟΓΙΚΗ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΣΕΙ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΣΚΟΤΩΣΑΝ ΤΟΝ ΣΩΚΡΑΤΗ!
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Κοιτα οι Φανατικοι θρησκευαμενοι Ιουδα'ι'στες για μενα ειναι αρρωστοι οπως και ολοι οι φαναισμενοι ειτε αυτοι ειναι Χριστιανοι ειτε ειναι Ισλαμιστες.Σε ολο τον κοσμο οι Αιγυπτιοι ειναι εναντιον της νεας κυβερνισης οπως και ολοι οι Ιρανοι στο εξωτερικο ειναι εναντιον των Μουλαδων.Το θεμα ειναι οτι το 90%+ των Ισραηλιτων ειναι εξευρωπα'ι'σμενοι ασε που οι περισσοτεροι ακουνε Ελληνικη μουσικη!Δε νομιζω οτι καποιος που ακουει Γλυκερια και Κοκκοτα (ας ειναι στα Εβρα'ι'κα μεταφρασμενοι) ή ακουει Ραδιο Γεια σου (Ισραηλινος Ραδιοφωνικος σταθμος που παιζει τραγουδια μονο στα Ελληνικα) μισει τους Ελληνες.Το μισος για τους Εβραιους ξεκιναει απο τους Παπαδες γιατι και καλα οι Εβραιοι σταυρωσαν τον Χριστο.ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΛΟΓΙΚΗ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΣΕΙ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΣΚΟΤΩΣΑΝ ΤΟΝ ΣΩΚΡΑΤΗ!
συμφωνω απολυτα σε οσα ειπες δημητρακη.εχεις απλυτο δικιο σε αυτο.επισης οι εβραιοι για τουρισμο επιλεγουν ελλαδα.για μενα επρεπε εδω και δεκαετιες να ηταν στρατηγικοι μας συμμαχοι.ας ειναι τωρα...δες πμ.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
συμφωνω απολυτα σε οσα ειπες δημητρακη.εχεις απλυτο δικιο σε αυτο.επισης οι εβραιοι για τουρισμο επιλεγουν ελλαδα.για μενα επρεπε εδω και δεκαετιες να ηταν στρατηγικοι μας συμμαχοι.ας ειναι τωρα...δες πμ.
λιακοπουλικος τυπε? :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom