Νέα

Ρωσική ψυχολογία και προσέγγιση μέσω internet

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 837
  • Εμφανίσεις 76K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Доступные услуги Бесплатно
Подъем анкеты или поста Без ограничений 
Лидер / Супер Лидер / Лидер блогов 5 ставок в сутки
SMS чат (стандартное сообщение) 3 сообщения в сутки
SMS чат (выделенное сообщение) 1 сообщение в сутки
Подарки (30р, 75р) Без ограничений
Повышенная оценка фото Услуга включена
Фильтр сообщений Без ограничений
Режим невидимости Без ограничений
Смайлы Без ограничений
Wap Услуга включена                                                                                                                          στο μου κανανε δωρο αυτα!----Λιντερ/Σουπερ Λιντερ/Λίντερ στο ημερολογιο 5 μοναδες τη μερα.SMS απλο μυνημα 3 τη μερα      .με εντονο μαυρο χρωμα 1 τη μερα.  δωρα των 30,75 Ρουβλιων οσα θελω (δωρεαν).μεγαλητερη βαθμολογια στις φωτο μου  (μεχρι 15.αντι για 5) ναι.( μυνηματα με φιλτρο Δεν ξερω τι ειναι?).αορατος (να μην με βλεπουν αν θελω οταν βλεπω της φωτο τους ,ναι.Σμα'ι'λ δωρεαν οσα θελω (ετσι και αλλιως δωρεαν ειναι!).WAP ναι.-------μεχρι πριν 2-3 μηνες εστελνα 1 Sms τη εβδομαδα (περιπου)και ανεβαζα τη σελιδα μου.κοστιζε 70-80 ρουβλια περιπου (κατι λιγοτερο απο 1 Ευρω).με κανανε και СУПЕР ЛИДЕР 3 СТАВКИ (3 μοναδες).καθε λεπτο παιφτει μια μοναδα και εισαι σουπερ λιντερ μεχρι να στιλει Sms καποιος αλλος.μετα βρηκα τα yandex money εξελισομαι :2funny:αγοραζεις μια καρτα 500 ρουβλιων την περνας στο λογαριασμο σου στο και απο εκει στο λογαρισμο σου στο 24οπεν.με αυτον τον τροπο εχεις 50% δωρο εβαλα 500 ρουβλια και πηρα 750 στο λογαριασμο!ΣΥΜΦΕΡΕΙ!.........
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
.......ειχε φανταστικο αποτελεσμα.βλεπαν τη σελιδα μου 110-130 γκομενες τη μερα!απο αυτες 40-50 ηταν κατω απο 25.εγραφα σε 10-15 περιπου που μου αρεσαν.και ξεσκισηκα να συναντιεμαι!αφου εκοψα το καμακι :2funny:δεν της προλαβαινω!!!!σε λιγο θα ειμαι και στο TOP100 οταν φτασω της 2200+μοναδες σε αυτην εδω τη βαθμολογια (Рейтинг благородства ).τωρα εχω 1583 σε 3 μερες υπολογιζω να εχ 2600 περιπου.οποτε θα ειμαι ο 100ος τωρα εχει 2242   .οταν μπω στο Top100 θα σας πω τι παιζει.
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Δημητράκη, δουλεύεις καθόλου ρε μπαγάσα ή μόνο βότκα, Ρωσσίδες & συμπάθεια? :2funny:

Θέλω να σε ρωτήσω κάτι για Ουκρανία, αλλά μάλλον θα στείλω PM.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Δημητράκη, δουλεύεις καθόλου ρε μπαγάσα ή μόνο βότκα, Ρωσσίδες & συμπάθεια? :2funny:

Θέλω να σε ρωτήσω κάτι για Ουκρανία, αλλά μάλλον θα στείλω PM.

Εμ τη δουλειά του σου εκθέτει τόση ώρα! Για Ουκρανία ρώτα το Μπλάσκο ή κάποιον άλλο συναγωνιστή. Ο Δημητράκης μόνο από σπόντα θα ξέρει ( Ουκρανίδες που ζουν στη Ρωσία).
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Η δουλειά του είναι Γαμίκος Ρωσσίδων? :cheesy: Έχεις φτιάξει business cards Δημητράκη και τις μοιράζεις? :2funny:
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.059
Like
2.928
Πόντοι
456
Алина | сегодня 16:45
  Спасибо за подарок
dimitris | сегодня 16:28
Автоматическое оповещение

Пользователь dimitris
сделал Вам подарок
dimitris | сегодня 16:28
я из Греций.в Питере живу давно.ты просто прелесть
Алина | сегодня 16:22
спасибо
Алина | сегодня 16:21
 
dimitris | сегодня 16:19
очень нежнаякак маленькая Тигрица
αυτη ειναι μια αλλη.εδω ειναι  η αρχη της γνωρημιας.......
Βρε Δημητρακη
γιατι γραφεις κινεζικα?
 

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6
Α ρε γυναικοπαρεες επιπεδου...οχι σαν τις ελληνικες γυναικομπαζοπαρεες...

Ρε συ cool 11... Στη φωτογραφία που ανέβασε ο Δημητράκης, εσύ βλέπεις γυναικοπαρέα επιπέδου; Βλέπεις επίπεδο που πρέπει να έχουν οι Ελληνίδες αλλά δυστυχώς δεν το έχουν; Μας δουλεύεις ή σε έχει φάει αντελώς η αγαμία; Γιατί εγώ βλέπω 5 σαύρες μαζεμένες γύρω γύρω. Αυτές είναι γκόμενες επιπέδου; Από ποια τραχανοπλαγιά κατέβηκες αγόρι μου; Ή μήπως είσαι 11 χρονών όπως παραπέμπει το nickname σου;
Εν τω μεταξύ και οι υπόλοιπες που έχει ανεβάσει ο Δημητράκης δεν λένε τίποτα ώστε να δηκαιολογείται ο ντόρος που κάνετε για τις Ρωσίδες. Εξαίρεση αποτελεί η πρώτη πρώτη που με τις φωτογραφίες της φαίνεται καλή απλώς αλλά όχι μουνάρα. Τέτοια θα βλέπει η Ντάρια και θα σκέφτεται ότι στην Ελλάδα ακόμα ΠΟΛΥΥΥΥ ΨΩΜΙ με τόσους λιγούρηδες. Και by the way, η Ντάρια είναι ΚΛΑΣΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΗ από τις γκόμενες αυτές στις φωτογραφίες! 
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Алина | сегодня 16:45
  Спасибо за подарок
dimitris | сегодня 16:28
Автоматическое оповещение

Пользователь dimitris
сделал Вам подарок
dimitris | сегодня 16:28
я из Греций.в Питере живу давно.ты просто прелесть
Алина | сегодня 16:22
спасибо
Алина | сегодня 16:21
 
dimitris | сегодня 16:19
очень нежнаякак маленькая Тигрица
αυτη ειναι μια αλλη.εδω ειναι  η αρχη της γνωρημιας.......
Βρε Δημητρακη
γιατι γραφεις κινεζικα?
Αν θες να καμακωσεις απο το Ιντερνετ αυτη ειναι η ιδανικη αρχη θα ελεγα.δυστηχως αν υελεις να βγαζεις γκομενες απο τη Ρωσσια πρεπει να μαθεις (Κινεζικα)!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.059
Like
2.928
Πόντοι
456
Αν θες να καμακωσεις απο το Ιντερνετ αυτη ειναι η ιδανικη αρχη θα ελεγα.δυστηχως αν υελεις να βγαζεις γκομενες απο τη Ρωσσια πρεπει να μαθεις (Κινεζικα)!
Απο αυτα που γραφεις στα κινεζικα δεν καταλαβαινω ενα πουτσο!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
παιδια ξερει κανενας κανενα καλο μαγαζι με πουτανες η strip show και γαμησι

για μοσχα και αγια πετρουπολη? ???

επειγη. αναχωρηση επομενη βδομαδα για καποιους. ;) ;) ;)
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.806
Like
1.260
Πόντοι
216
Μου εκανε εντυπωση σε αυτα dating sites που πολλες το γραφουν οτι ειναι φορεις του  aids!
Τετοια ειλικρινια δεν περιμενα.
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.806
Like
1.260
Πόντοι
216
Παντως, η μεγαλυτερη μαζωξη τελικα γινεται στο mail.ru οπως ειδα. Χαμος...
Εχει προφιλ στα αγγλικα, τεραστια βαση με προφιλ, καθημερινα προστιθεται πολλα νεα προφιλ, μπορεις να δεις μεγαλες εικονες σαν ευρετηρια κλπ. Νομιζω οτι τα ξεπερνα ολα τα site με διαφορα.

Εκτος απο dating.ru, 24open.ru, mail.ru loveplanet.ru, krutomer.ru, παιζει κανενα αλλο καλο site για γνωριμιες???
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Παντως, η μεγαλυτερη μαζωξη τελικα γινεται στο mail.ru οπως ειδα. Χαμος...
Εχει προφιλ στα αγγλικα, τεραστια βαση με προφιλ, καθημερινα προστιθεται πολλα νεα προφιλ, μπορεις να δεις μεγαλες εικονες σαν ευρετηρια κλπ. Νομιζω οτι τα ξεπερνα ολα τα site με διαφορα.

Εκτος απο dating.ru, 24open.ru, mail.ru loveplanet.ru, krutomer.ru, παιζει κανενα αλλο καλο site για γνωριμιες???
agapoulis.ru
 

Επισκέπτης
Το bride.ru είναι το πιο σοβαρό σαιτ αλλά θέλει συνδρομή

Παντως, η μεγαλυτερη μαζωξη τελικα γινεται στο mail.ru οπως ειδα. Χαμος...
Εχει προφιλ στα αγγλικα, τεραστια βαση με προφιλ, καθημερινα προστιθεται πολλα νεα προφιλ, μπορεις να δεις μεγαλες εικονες σαν ευρετηρια κλπ. Νομιζω οτι τα ξεπερνα ολα τα site με διαφορα.

Εκτος απο dating.ru, 24open.ru, mail.ru loveplanet.ru, krutomer.ru, παιζει κανενα αλλο καλο site για γνωριμιες???
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Το bride.ru είναι το πιο σοβαρό σαιτ αλλά θέλει συνδρομή
αυτο το σα'ι'τ ειναι το μονο σα'ι'τ που μπορει να εχει καποια επυτηχια ενας μη Ρωσσοφωνος και οχι κατοικος Ρωσσιας.Γιατι ειναι στα Αγγλικα και οι γκομενες θελουν να γνωρισουν ξενους.εδω ομως τελειωνουν τα θετικα του!οι νοοτροπια τους για τους ξενους ειναι οτι πρεπει να ειναι παμπλουτος και γενικα μια γυναικα που ψαχνει να βρει εναν ξενος για να παντρευτει και να φυγει απο τη Ρωσσια.σημαινει οτι δεν καλοπαιρναει.και εχει καποια προβληματα συνηθως οικονομικα και στεγαστικα που αυτα δημιουργουνε και ψυχολογικα.οποτε δυσκολο να βρει κανεις καλη κοπελα απο αυτο το σα'ι'τ.χωρις βεβαια να ειναι απολυτο!υπαρχουν και εξαιρεσεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom