Νέα

Ρωσιδες vs Ουκρανες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jean-Claud
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 110
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ρωσιδες vs Ουκρανες

  • Ρωσιδες

    Ψήφοι: 46 55,4%
  • Ουκρανες

    Ψήφοι: 37 44,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    83

North_Face

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2019
Μηνύματα
321
Like
231
Πόντοι
21
Oυκρανές και ρωσίδες της ευρωπαϊκής Ρωσίας στο 80% είναι ο ίδιος λαός,στα υπόλοιπα μέρη οι διάφορες υπάρχουν. Οι ουκρανές είναι πιο όμορφες γιατί παίρνουμε σαν συγκριση όλη την Ρωσία όπου έχει πολλά εκατομύρια κατοίκων με ρίζες από Κορέα, τα αποτελέσματα θα ήταν διαφορετικά αν η σύγκριση γινόταν με την ευρωπαϊκή Ρωσία. Στο χαρακτήρα διαφέρουν αρκετά ουκρανές:παραδόπιστές,πονηρές,πουλημένες πιο φθηνές και από την γρίβνα,ρωσίδες ανασφαλείς πιο ευκολόπιστές και κρατούν τον λόγω τους. 

Εχεις δικιο Ουκρανές πονηρές βλάχες με ξετσίπωτο χαρακτήρα
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
εχω ακουσει ότι και οι ταταρες είναι καλες...
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Γνώμη μου είναι ότι δεν μπορεί ο μέσος έλληνας να τις ξεχωρίσει. Ανατολικό σλαβικό φύλο είναι, δεν έχουν διαφορές .
Άσε που πιστεύω ότι θα έπρεπε να είναι 1 κράτος.
Πάρα πολλές ουκρανές είναι και ρωσικής καταγωγής. Όλο και κάποιο γονιό, παππού, γιαγιά θα είχαν από Ρωσία.
Αρκετές γνώρισα και από τις 2 χώρες(το 90% από τη γνωστή δουλειά βέβαια) και δεν κατάλαβα διαφορές. Δεν μιλάω για τα πολιτικά και τις προστριβές που έχουν μεταξύ τους, αλλά σαν καθημερινή νοοτροπία.
Αυτές τις αναλύσεις για τις διαφορές ρωσίδων - ουκρανών δεν τις αποδέχομαι. Και όσοι όντως πρόσεξαν κάποιες διαφορές, νομίζω ότι είναι καθαρά μεμονωμένες. Δηλαδή η συγκεκριμένη ρωσίδα-ουκρανή που γνώρισαν ήταν έτσι, και δεν χαρακτηρίζεται έτσι η μέση γυναίκα. Ίσως να δεχτώ ότι μια Μοσχοβίτισα είναι πιο πρωτευουσιάνα, με ό,τι αυτό συνεπάγεται.
εγω παντως τυπε αν εβλεπα μια στρογγυλοπροσωπη ανοιχτοχρωμη με ολιγον σχιστα ματια ρωσιδα θα την εκανα παρα ουκρανη
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Aπο call girls μονο, η αισθηση που εχω ειναι οτι οι Ουκρανιδες, λογω των σκληρων συνθηκων που εχουν μεγαλωσει, ειναι πολυ πιο κυνικες / "ρεαλιστριες" (με τη ψυχρη εννοια του ορου) στη προσεγγιση που εχουν προς τη ζωη, και αυτο τις κανει γενικοτερα πιο ψυχρες και υπολογιστικες στις κινησεις τους.

Προσωπικα πλεον αποφευγω τις Ουκρανιδες γιατι δεν βγαζουν τη ζεστασια που θελω να βγαλουν. Ακομα και οταν ειναι 20 χρονων, ειναι λες και εχουν ποτιστει απο τον "ψυχρο ρεαλισμο" της ουκρανικης ανέχειας... κριμα βεβαια, αλλά it is what it is...
ειχες εμπειρια τυπε με ουκρανη?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
ειχες εμπειρια τυπε με ουκρανη?

Οι περισσοτεροι που ασχολουνται με το σπορ σιγουρα εχουν. Εμενα δε μου χει τυχει ποτε καποια που να ναι πραγματικα ζεστη. Προσποιητα* ζεστή ναι. Πραγματικα οχι (και μενα με ενδιαφερει και το πραγματικο γιατι αμα το εχεις βρει -και το χω βρει σε Ρωσιδες- μετα ειναι ψηλα ο πηχης).

* Επισης, ενα προβλημα που υπαρχει, ειναι οτι αν τις παιρνεις για ...ωρες, το θεατρο καταρρεει μετα απο λιγο. Δεν ειναι συνηθισμενες το act να κραταει πανω απο 1-1μιση ωρα... δε μπορουν να κρατησουν συνεπη επιπεδα ηθοποιιας οσο καλες και αν ειναι. Καπου θα τους βγει λιγο ψυχρος ρεαλισμος, λιγο κυνισμος, λιγο ψυχροτητα - και αυτα αν εισαι τυχερος... αν εισαι ατυχος θα δεις μεχρι και απαξιωση ή eye rolling. Και λες συγνωμη, πληρωνω για να παιρνω αρνητικα συναισθηματα ή θετικα; Ποιο το νοημα να πληρωνω και να φευγω με κακες αναμνησεις; Οπότε Χ ολες οι ουκρανεζες και τελος...
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.934
Πόντοι
9.596
καμμια φώτο
με μαγιω  η ξεβρακωτη δεν υπάρχει
Από νταμαρια έχουμε χορτασει  :walkingpenis:
...κάτσε να περάσει λίγο ο καιρός...της το παίζω σοβαρός ακόμα...μην χάσει πάσα ιδέα το κορίτσι και τρομάξει... :grin: :grin: :happy: :happy:...
 

Fansadox

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2016
Μηνύματα
268
Like
183
Πόντοι
1
Οι περισσοτεροι που ασχολουνται με το σπορ σιγουρα εχουν. Εμενα δε μου χει τυχει ποτε καποια που να ναι πραγματικα ζεστη. Προσποιητα* ζεστή ναι. Πραγματικα οχι (και μενα με ενδιαφερει και το πραγματικο γιατι αμα το εχεις βρει -και το χω βρει σε Ρωσιδες- μετα ειναι ψηλα ο πηχης).

* Επισης, ενα προβλημα που υπαρχει, ειναι οτι αν τις παιρνεις για ...ωρες, το θεατρο καταρρεει μετα απο λιγο. Δεν ειναι συνηθισμενες το act να κραταει πανω απο 1-1μιση ωρα... δε μπορουν να κρατησουν συνεπη επιπεδα ηθοποιιας οσο καλες και αν ειναι. Καπου θα τους βγει λιγο ψυχρος ρεαλισμος, λιγο κυνισμος, λιγο ψυχροτητα - και αυτα αν εισαι τυχερος... αν εισαι ατυχος θα δεις μεχρι και απαξιωση ή eye rolling. Και λες συγνωμη, πληρωνω για να παιρνω αρνητικα συναισθηματα ή θετικα; Ποιο το νοημα να πληρωνω και να φευγω με κακες αναμνησεις; Οπότε Χ ολες οι ουκρανεζες και τελος...
Στις εκδιδόμενες ισχύει ακριβώς όπως το αναφέρεις. Δεν γνωριζω όμως τι γίνεται με κανονικά γκομενακια
 

palamas

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
428
Κριτικές
3
Like
441
Πόντοι
21
Από προσωπική εμπειρία θα πω αν και μπορεί να κάνω λάθος. Οι Ουκρανές νομίζω είναι πιο μουνάρες σε εμφάνιση αλλά οι Ρωσιδες καλύτερα εργαλεία στο σεξ. Τουλάχιστον έτσι έτυχε με όσες γνώρισα.
 

s.podilatis

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2019
Μηνύματα
103
Like
8
Πόντοι
1
υπαρχει κανενα κανονικο γκομενακι για γνωριμια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom