Νέα

Ρόδος: «Τη σκότωσαν και την πέταξαν στη θάλασσα» -Ποιος δολοφόνησε την 21χρονη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 120K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος πιστεύετε ότι σκότωσε την κοπέλα;

  • ο Ροδίτης

    Ψήφοι: 30 12,4%
  • ο Αλβανός

    Ψήφοι: 31 12,9%
  • και οι δυο μαζί

    Ψήφοι: 180 74,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    241

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.308
Κριτικές
8
Like
2.944
Πόντοι
456
τυποι την αληθεια σας λεει γιατι τον βριζετε?ο αλλος ευχεται να πεθανουν τα παιδια του νομιζετε οτι εσεις ειστε καλυτεροι? δε ντρεποσαστε δεν εβρισε ουτε προκαλεσε κανεναν ισα ισα που εχει δικιο ο γονιος πρεπει να ελγχει και να προστατευει το παιδι.
μαυτα που λετε νομιζετε διαφερετε απ τους εγκληματιες?


Εδω εισαι και συ.
 

nikos77778

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2019
Μηνύματα
257
Like
4
Πόντοι
1
Μακάρι όταν σταματήσει το θέατρο του πα-παραλόγου και οι δήθεν ασθένειες του χοντρούλη Ροδίτη, να μπουν στη στενή και να δουν τη γλύκα.

Εδιτ: Σκουπίδια που μιλάνε για το ήθος της αδικοχαμένης υπάρχουν παντού. Δηλαδή τα άτομα τι πιστεύουν; Πως όποια δει δυο φίλους της άντρες πρέπει να βιαστεί και να σκοτωθεί; Σαν τότε που βίασε ένας στην Ξάνθη (?) τη γυναίκα του φίλου του, ενώ θα έβλεπαν μπάλα στο σπίτι τους, και έλεγε το κάθε σίχαμα τι ήθελε με δυο άντρες (τον άντρας της και τον φίλο του), ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ
τους φιλους τους επιλεγεις.αν και εγω ειμαι της αποψης οτι δεν υπαρχει φιλια οπως και ο σαβ
 

rakakis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
616
Κριτικές
3
Like
747
Πόντοι
366
Βγήκε ο Βερβεσος να ζητήσει να διωχθεί πειθαρχικα η εισαγγελέας επειδή λέει προσέβαλλε τους συνηγορους υπερασπισης

Α ρε μουνοπανα θα λεγα τώρα τίποτα για ρουκέτες που θέλετε στο πάτο σας μερικοί μεγαλοδικηγορισκοι της δεκάρας αλλά έχε χαρη
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Όχι φίλε μου δεν είναι έτσι.
Κραζουμε τον κακό χαρακτήρα, την επιτήδευση και την σκάρτη συμπεριφορά. Δεν κραζουμε  το δικαίωμα να ζήσουν τη ζωή τους όπως θέλουν και με όποιον θέλουν χωρίς να καταλήξουν κακοποιημένες και πνιγμένες.
Ξεκινάς από άλλου και καταλήγεις άλλου, μάλλον ως ομοϊδεάτης του Πειρατή. Τωρα τα  περί ηθικολογίας υποδεικνύουν ότι έχεις μπερδέψει ( η θέλεις να μπερδέψεις) τα πράγματα...


Και επαναλαμβανω εαν δεν ειχε καταληξει πνιγμενη αλλα με καποιο τροπο η ιστορια της ειχε παρει τα φωτα της δημοσοιοτητας ολοι θα κραζατε την σκαρτη συμπεριφορα της στο νημα με τις ελλεινιδες.

Όχι φίλε μου μη γενικεύεις.
Θα το έκανες ίσως, δεν θα το κάναμε. Δεν είμαστε όλοι ίδιοι....

Η ηθικη μας παραμενει η ιδια κοινη για ολους. Οι αποψεις μας ειναι διαφορετικες. Δεν γραφουμε σε εκκλησιαστικο foroum...
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.320
Πόντοι
2.356
Σκοτωμα και οι δυο.Εκτελεση!
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.225
Like
393
Πόντοι
36
Βγήκε ο Βερβεσος να ζητήσει να διωχθεί πειθαρχικα η εισαγγελέας επειδή λέει προσέβαλλε τους συνηγορους υπερασπισης

Α ρε μουνοπανα θα λεγα τώρα τίποτα για ρουκέτες που θέλετε στο πάτο σας μερικοί μεγαλοδικηγορισκοι της δεκάρας αλλά έχε χαρη

Πραγματικά ΝΤΡΟΠΗ!  :helpplea:

Θίξανε τον πιο τίμιο επαγγελματικό κλάδο του κόσμου!

:2funny: :2funny: :2funny:

 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
βασικα η μακαριτισα ηταν τελειωμενη παρτουζιαρα και μπαζο.φυσικα ομως δεν της αξιζε αυτο που περασε ουτε και σε καμια.ισοβια στα τσογλανια
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.924
Πόντοι
2.306
Και επαναλαμβανω εαν δεν ειχε καταληξει πνιγμενη αλλα με καποιο τροπο η ιστορια της ειχε παρει τα φωτα της δημοσοιοτητας ολοι θα κραζατε την σκαρτη συμπεριφορα της στο νημα με τις ελλεινιδες.

Η ηθικη μας παραμενει η ιδια κοινη για ολους. Οι αποψεις μας ειναι διαφορετικες. Δεν γραφουμε σε εκκλησιαστικο foroum...

Επιμένεις να γενικεύεις και είσαι φάουλ και μόνο γι’ αυτό.
Αν δεν είχε καταλήξει λοιπόν σε θάνατο - πνιγμό, της κοπέλας δεν ξέρω πολλούς εδώ μέσα που είναι θιασώτες του βιασμού και θα δικαιολογούσαν τα ρεμάλια αυτά η θα έκραζαν τη κοπέλα ότι ¨καλά τα επαθε¨. Και δεν έχω δει πολλούς στο νήμα με τις ελεεινιδες να θεωρούν λογική κατάληξη τον βιασμό και την κακοποίηση για μια κοπέλα, όσο σκαρτη ή ¨ελεεινιδα¨ και να είναι...
Αυτά είναι δικά σου συμπεράσματα και σε προτρέπω όταν τα εκφέρεις να χρησιμοποιείς πρώτο ενικό πρόσωπο διότι εκφραζουν μόνο εσένα.
Δεν σε εξουσιοδότησε κανείς εδώ να μιλάς εξ’ ονόματος του.
Οποίος θέλει, θα σου απαντήσει ¨μπράβο καλά τα λες¨ και θα κάνετε παρεούλα με τις ωραιες απόψεις σας.
Προσωπικά  αρνούμαι να με τσουβαλιάζεις με τον πειρατή και την αφεντιά σου.
Ο καθένας με τις απόψεις του και την ηθική του.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.924
Πόντοι
2.306
Βγήκε ο Βερβεσος να ζητήσει να διωχθεί πειθαρχικα η εισαγγελέας επειδή λέει προσέβαλλε τους συνηγορους υπερασπισης

Α ρε μουνοπανα θα λεγα τώρα τίποτα για ρουκέτες που θέλετε στο πάτο σας μερικοί μεγαλοδικηγορισκοι της δεκάρας αλλά έχε χαρη

Η εισαγγελέας γνωρίζει ότι ο κάθε κστηγορουμενος δικαιούται υπεράσπιση. Δεν ξέρω τι περίμενε από τους συνηγόρους υπεράσπισης ... Να πουν ¨ναι, ρεμάλια είναι ρίξτε τους 10κις ισόβια να ξαλαφρωσουμε και μεις¨?
Εντάξει, ήθελε να εκφράσει το λαϊκο αίσθημα γι’ αυτό το έγκλημα αλλά νομίζω ότι είναι αντιεπαγγελματικό να την πέφτει στον συνήγορο υπεράσπισης.
Είναι υποχρέωση του να κάνει ότι μπορεί για τον πελάτη του....αλλιώς δεν αναλαμβάνει την υπόθεση.
Εντελεί είναι δουλειά της να αποδείξει το ψεύδος των ισχυρισμών τους (όπως και έκανε τελικά) και όχι να τους βρίζει γιατί κάνουν την (πιθανόν απεχθή αλλά νομικά επιβεβλημένη) δουλειά τους.
 

rakakis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
616
Κριτικές
3
Like
747
Πόντοι
366
βασικα η μακαριτισα ηταν τελειωμενη παρτουζιαρα και μπαζο.φυσικα ομως δεν της αξιζε αυτο που περασε ουτε και σε καμια.ισοβια στα τσογλανια


Φοβερή η μαλάκια που έγραψες αισθάνεσαι υπερήφανος τώρα καθυστερημένε;
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.320
Πόντοι
2.356
βασικα η μακαριτισα ηταν τελειωμενη παρτουζιαρα και μπαζο.φυσικα ομως δεν της αξιζε αυτο που περασε ουτε και σε καμια.ισοβια στα τσογλανια
Την τερματισες την μαλακια τυπε!
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
Φοβερή η μαλάκια που έγραψες αισθάνεσαι υπερήφανος τώρα καθυστερημένε;
πανε γαμησου και εσυ ο απο κατω τη γνωμη μου ειπα.εξαλλου ολο το νημα επαναλαμβανομενες ανουσιες μαλακιες ειναι.η γνωμη μου σε πειραξε μογγολε?
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.320
Πόντοι
2.356
πανε γαμησου και εσυ ο απο κατω τη γνωμη μου ειπα.εξαλλου ολο το νημα επαναλαμβανομενες ανουσιες μαλακιες ειναι.η γνωμη μου σε πειραξε μογγολε?
Εμεις μπορει να παμε να γαμηθουμε αλλα εσυ θα παραμεινεις μαλακας!
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Επιμένεις να γενικεύεις και είσαι φάουλ και μόνο γι’ αυτό.
Αν δεν είχε καταλήξει λοιπόν σε θάνατο - πνιγμό, της κοπέλας δεν ξέρω πολλούς εδώ μέσα που είναι θιασώτες του βιασμού και θα δικαιολογούσαν τα ρεμάλια αυτά η θα έκραζαν τη κοπέλα ότι ¨καλά τα επαθε¨. Και δεν έχω δει πολλούς στο νήμα με τις ελεεινιδες να θεωρούν λογική κατάληξη τον βιασμό και την κακοποίηση για μια κοπέλα, όσο σκαρτη ή ¨ελεεινιδα¨ και να είναι...
Αυτά είναι δικά σου συμπεράσματα και σε προτρέπω όταν τα εκφέρεις να χρησιμοποιείς πρώτο ενικό πρόσωπο διότι εκφραζουν μόνο εσένα.
Δεν σε εξουσιοδότησε κανείς εδώ να μιλάς εξ’ ονόματος του.
Οποίος θέλει, θα σου απαντήσει ¨μπράβο καλά τα λες¨ και θα κάνετε παρεούλα με τις ωραιες απόψεις σας.
Προσωπικά  αρνούμαι να με τσουβαλιάζεις με τον πειρατή και την αφεντιά σου.
Ο καθένας με τις απόψεις του και την ηθική του.

Το foroum ειναι μια κοινωνια που εκφραζονται αποψεις. Σε αυτην την κοινωνια εχοντας διαβασει πολλες αποψεις και σε σχεση με το συνολικο περιεχομενο του foroum δεν μπορει να υπαρχει ηθικη μεταξυ μας. Διοτι αν εθιξα την ηθικη καποιων, να πανε τοτε στους διαχειριστες και να ζητησουν να κλεισουν πολλα νηματα που υποβιβαζουν το γυναικειο φυλο. Να υπαρχει λογοκρισια σε αυτα που λεγονται. Μεχρι τοτε θα αναφερομαι σε οποιο προσωπο θελω, ενικο ή πλυθηντικο.

Και απλα να συμπληρωσω οτι εξ'αρχης απο το πρωτο μου σχολιο καταδικασα τους δολοφονους και πουθενα δεν αναφερθηκα στην πραξη του βιασμου. Ωστοσο απαντησα σε ενα σχολιο σχετικα με τον βιασμο και εχω την αισθηση οτι λιγο πολυ αθελα μας εχουμε πληρωσει ολοι καποιον βιασμο.
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
πιστευω οτι ειναι γνωστο το βιντεο αυτο σε ολους εδω μεσα
ερωτηση αν αυτη η κοπελα αυτου του βιντεο αυριο εχει την ιδια τυχη της κοπελας στην ροδο
τι θα πειτε;
εγω προσωπικα θα πω οτι λεω και τωρα η κοπελα εκανε λαθος επιλογη και αποφασισε να κανει παρεα με σκατοψυχους που την σκοτωσαν
εσεις που βριζετε μαναδες και καταριεστε οσους λενε τα ιδια για την νεκρη στην ροδο  
θα την υπερασπιστειτε το ιδιο αυτην; ή οχι;

και ξαναλεω για εμενα το ιδιο ενοχοι ειναι οι σκατοψυχοι δολοφονοι ειτε σκοτωσουν μια που γουσταρει να παρτουζωνεται ειτε σκοτωσουν μια που την απηγαγαν και την σκοτωσαν

εσεις γιατι θελετε να βγαλετε ως υπερασπιστες των φονιαδων οσους λενε την αληθεια;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom