Νέα

Ρόδος: «Τη σκότωσαν και την πέταξαν στη θάλασσα» -Ποιος δολοφόνησε την 21χρονη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 120K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος πιστεύετε ότι σκότωσε την κοπέλα;

  • ο Ροδίτης

    Ψήφοι: 30 12,4%
  • ο Αλβανός

    Ψήφοι: 31 12,9%
  • και οι δυο μαζί

    Ψήφοι: 180 74,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    241

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
1
Like
6.228
Πόντοι
2.306
βλεπεις λοιπον που αυτοαναιρεισαι;
η ερωτηση σου ηταν η εξηςοπως βλεπεις λοιπον μονος σου απαντας οτι ναι ο καθε ενας που παει με μια πουτανα ειναι εν δυναμη βιαστης αφου δεν μπορει να γνωριζει αν η πουτανα εξαναγκαζεται να κανει οτι κανει

Οχι φίλε μου η θέση μου είναι σαφής, δεν θεωρώ το αρχαιότερο επάγγελμα στον κόσμο ισότιμο με τον βιασμό όταν γίνεται μέσα σε πλαίσια ελέγχου (ναι είμαι υπέρμαχος της νομιμοποίησης της πορνειας ως μέσο για να σταματήσει η εκμετάλλευση και το human trafficking).
Αν το πιστεύεις εσυ όμως , όπως λες παραπάνω, κανείς πολύ κακές παρέες εδώ μέσα....
Η δίκη σου άποψη για το θέμα ¨μπάζει νερά¨ λιγάκι... ¨Οι λάθος επιλογές που έκανε η κοπέλα...¨ ( χρήση ενεργητικής φωνής = μέρος της ευθύνης). Ίσως έχει νόημα να ακούσεις τις αγορεύσεις των συνηγόρων υπεράσπισης αύριο, μπορεί να εκπλαγείς με το πόσο κοντα θα είναι στις απόψεις σου. Και αυτοί είναι ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ να υπερασπιστούν τα ρεμάλια αυτά....
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.588
Like
21.548
Πόντοι
5.506
πιστευω οτι ειναι γνωστο το βιντεο αυτο σε ολους εδω μεσα
ερωτηση αν αυτη η κοπελα αυτου του βιντεο αυριο εχει την ιδια τυχη της κοπελας στην ροδο
τι θα πειτε;
εγω προσωπικα θα πω οτι λεω και τωρα η κοπελα εκανε λαθος επιλογη και αποφασισε να κανει παρεα με σκατοψυχους που την σκοτωσαν
εσεις που βριζετε μαναδες και καταριεστε οσους λενε τα ιδια για την νεκρη στην ροδο  
θα την υπερασπιστειτε το ιδιο αυτην; ή οχι;

και ξαναλεω για εμενα το ιδιο ενοχοι ειναι οι σκατοψυχοι δολοφονοι ειτε σκοτωσουν μια που γουσταρει να παρτουζωνεται ειτε σκοτωσουν μια που την απηγαγαν και την σκοτωσαν

εσεις γιατι θελετε να βγαλετε ως υπερασπιστες των φονιαδων οσους λενε την αληθεια;



Γιατί άλλο ο χαβαλές τύπε και άλλο η περιύβριση νεκρού.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.588
Like
21.548
Πόντοι
5.506
δεν εδωσα κανενα αλλοθι εγω αντιθετως.απλα ειπα τη γνωμη μου για το θυμα.και οι αλλοι οι καθυστερημενοι μου την πεσανε :grin: :grin:



Δεν έχεις δικαίωμα να πεις τη γνώμη σου για το θύμα ρε ζώο.
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
ρε μαθετε να δεχεστε και τη γνωμη των αλλων.επειδη διαφωνεις με καποιον δεν εχεις δικαιωμα να τον βριζεις.αλλιως γινεσαι εσυ το ζωο που λες
Η γνώμη των άλλων πρέπει να σέβεται τη νεκρή
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.431
Κριτικές
8
Like
3.068
Πόντοι
456
Οχι φίλε μου η θέση μου είναι σαφής, δεν θεωρώ το αρχαιότερο επάγγελμα στον κόσμο ισότιμο με τον βιασμό όταν γίνεται μέσα σε πλαίσια ελέγχου (ναι είμαι υπέρμαχος της νομιμοποίησης της πορνειας ως μέσο για να σταματήσει η εκμετάλλευση και το human trafficking).
Αν το πιστεύεις εσυ όμως , όπως λες παραπάνω, κανείς πολύ κακές παρέες εδώ μέσα....
Η δίκη σου άποψη για το θέμα ¨μπάζει νερά¨ λιγάκι... ¨Οι λάθος επιλογές που έκανε η κοπέλα...¨ ( χρήση ενεργητικής φωνής = μέρος της ευθύνης). Ίσως έχει νόημα να ακούσεις τις αγορεύσεις των συνηγόρων υπεράσπισης αύριο, μπορεί να εκπλαγείς με το πόσο κοντα θα είναι στις απόψεις σου. Και αυτοί είναι ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ να υπερασπιστούν τα ρεμάλια αυτά....

Δεν καταλαβαινει αυτος.Τσαμπα ασχολεισαι.Απλα παιζει με τις λεξεις και συνεχιζει να λεει για παρτουζες.Αστο γαματο δε θα βγαλεις ακρη
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
1
Like
6.228
Πόντοι
2.306
την υπερασπιση προς τους εγκληματιες απο την μερια μου την βλεπεις εσυ, γιατι ΕΣΥ θεωρεις οτι αν η κοπελα πηγε για τριο τοτε καλα να παθει
ειναι το ιδιο που ο καθε πουστης θεωρει κρυφοπουστα οποιον δηλωνει οτι δεν γουσταρει τους πουστηδες
ετσι λοιπον ΕΣΥ θεωρεις οτι η οποια κοπελα κανει παρτουζες ή αλλαζει καθε βραδυ τον εραστη της κλπ κλπ οτι παθει τα θελει και τα παθαινει ενω εγω πολυ απλα λεω οτι αυτα που επαθε η κοπελα τα επαθε γιατι εκανε λαθος επιλογη στην παρεα της
θα μπορουσε η κοπελα να ειχε επιλεξει απλα τον εναν ως συντροφο της να μην ηθελε ουτε παρουτζες ουτε τιποτα αλλα παλι θα την παθαινε γιατι θα ειχε επιλεξει εναν σκατοψυχο για συντροφο
και παλι τονιζω οτι η λαθος επιλογη της κοπελας δεν δινει το παραμικρο αλλοθι στα σκατοψυχα ρεμαλια

Παραλήρημα...καταλαβαίνω τη δύσκολη θέση σου.....σταματώ εδώ.....
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
Εντάξει τύπε, το "παρτουζιάρα" υποτιμητικά, είναι τίτλος τιμής.
ενας μια που κανει παρτουζες ειναι παρτουζιαρης και παρτουζιαρα, δεν υπαρχει κατι το υποτιμητικο σε αυτο εκτος και αν εσυ θεωρεις οτι ειναι
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.919
Like
29.796
Πόντοι
6.056
Κέρκυρα: Αναζητούν τον «δράκο της Λευκίμμης» μετά από καταγγελία 34χρονης για βιασμό

Ανθρωποκυνηγητό έχει εξαπολύσει η αστυνομία στην Κέρκυρα μετά την καταγγελία 34χρονης για απαγωγή και βιασμό από 47χρονο, o οποίος είχε καταδικαστεί σε 53 χρόνια κάθειρξης για έξι βιασμούς νεαρών βρετανίδων τουριστριών, αλλά αποφυλακίστηκε τον Αύγουστο του 2019


Σε 10 χρόνια που θα βγουν θα τους ψάχνει η αστυνομία σαν τον απο πανω.
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
Κέρκυρα: Αναζητούν τον «δράκο της Λευκίμμης» μετά από καταγγελία 34χρονης για βιασμό

Ανθρωποκυνηγητό έχει εξαπολύσει η αστυνομία στην Κέρκυρα μετά την καταγγελία 34χρονης για απαγωγή και βιασμό από 47χρονο, o οποίος είχε καταδικαστεί σε 53 χρόνια κάθειρξης για έξι βιασμούς νεαρών βρετανίδων τουριστριών, αλλά αποφυλακίστηκε τον Αύγουστο του 2019


Σε 10 χρόνια που θα βγουν θα τους ψάχνει η αστυνομία σαν τον απο πανω.
αυτοι δεν θα κανουν απαγωγη και βιασμο αυτοι ειναι χειροτεροι απο τον απαγωγεα-βιαστη
αυτοι βιαζουν και σκοτωνουν ατομα που κανουν το λαθος να τους εμπιστευτουν και να τους κανουν παρεα
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Κάποιοι δεν καταλαβαίνετε οτι είναι ΑΔΙΑΦΟΡΟ και δεν έχει ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ αν μια κοπέλα είναι πουτάνα, λεσβιαρα, παρτουζιαρα νυμφομανής, ολα τα παραπάνω δεν δίνουν κανένα άλλοθι στον βιασμό, στον ξυλοδαρμό και στον φόνο!!
Aν όμως η κοπέλα δεν ήταν καμιά "αθώα περιστερά" και "κανένα καλό κοριτσάκι", τα  καθάρματα τα "καταδικάζουμε" αλλά κι αυτή πήγαινε γυρεύοντας γιατί ως γνωστόν δεν ήταν ".." και ".." και ότι άλλο  βάζει το θολωμένο τους μυαλό. Γνωστή τακτική εδώ και χρόνια. Τους θύτες είναι τόσο κραυγαλέο αυτό που έκαναν που δε μπορούν να μην τους κράξουν αλλά η πραγματική επίθεση γίνεται στο θύμα. Συγκαλυμμένα και με πούστικο τρόπο.
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.431
Κριτικές
8
Like
3.068
Πόντοι
456
Aν όμως η κοπέλα δεν ήταν καμιά "αθώα περιστερά" και "κανένα καλό κοριτσάκι", τα  καθάρματα τα "καταδικάζουμε" αλλά κι αυτή πήγαινε γυρεύοντας γιατί ως γνωστόν δεν ήταν ".." και ".." και ότι άλλο  βάζει το θολωμένο τους μυαλό. Γνωστή τακτική εδώ και χρόνια. Τους θύτες είναι τόσο κραυγαλέο αυτό που έκαναν που δε μπορούν να μην τους κράξουν αλλά η πραγματική επίθεση γίνεται στο θύμα. Συγκαλυμμένα και με πούστικο τρόπο.

Ο πουστικος τροπος ειναι που τρελενει τους πιο πολλους.
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Βγήκε ο Βερβεσος να ζητήσει να διωχθεί πειθαρχικα η εισαγγελέας επειδή λέει προσέβαλλε τους συνηγορους υπερασπισης

Α ρε μουνοπανα θα λεγα τώρα τίποτα για ρουκέτες που θέλετε στο πάτο σας μερικοί μεγαλοδικηγορισκοι της δεκάρας αλλά έχε χαρη
αυτο το μουνοπανο ο βερβεσος εχει παιξει πολυ βρομικο ρολο με τις νομοθεσιες της τωρινης κυβερνησης

του ζητας τις προπαρασκευαστικες  των νομοθεσιων  και δεν απανταει στα email

τωρα το καθικι ο πατερας του κτηνους τον χρυσοπληρωσε για να κανει bulling στην εισαγγελεα της υποθεσης του κοριτσιου

ε ρε ρουβικωνας που του χρειαζεται για επισκεψη στο γραφειο του

και μια και που μιλαμε για αυτον  αλεξ?  οταν ο προεδρος του δικηγορικου συλλογου αθηνων κανει επιθεση σε εισαγγελεα για σοβαροτατη υποθεση  πως μπορει να εξαιρεθει απο τα καθηκοντα τους ως προεδρου δικηγορικου συλλογου και να κατσει στο σκαμνι για την σταση του?

η δεν τον ακουμπαει η νομοθεσια και οπου δυστυχως εσεις οι δικηγοροι θα πρεπει να καθεστε ζουζα στην οποιαδηποτε παρανοια του οταν και οποτε την εκδηλωσει?
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
αυτο το μουνοπανο ο βερβεσος εχει παιξει πολυ βρομικο ρολο με τις νομοθεσιες της τωρινης κυβερνησης

του ζητας τις προπαρασκευαστικες  των νομοθεσιων  και δεν απανταει στα email

τωρα το καθικι ο πατερας του κτηνους τον χρυσοπληρωσε για να κανει bulling στην εισαγγελεα της υποθεσης του κοριτσιου

ε ρε ρουβικωνας που του χρειαζεται για επισκεψη στο γραφειο του

και μια και που μιλαμε για αυτον   αλεξ?  οταν ο προεδρος του δικηγορικου συλλογου αθηνων κανει επιθεση σε εισαγγελεα για σοβαροτατη υποθεση   πως μπορει να εξαιρεθει απο τα καθηκοντα τους ως προεδρου δικηγορικου συλλογου και να κατσει στο σκαμνι για την σταση του?

η δεν τον ακουμπαει η νομοθεσια και οπου δυστυχως εσεις οι δικηγοροι θα πρεπει να καθεστε ζουζα στην οποιαδηποτε παρανοια του οταν και οποτε την εκδηλωσει?
σε βλεπω να μιουταρεσε τυπε.....  :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom