Νέα

Ρόδος: «Τη σκότωσαν και την πέταξαν στη θάλασσα» -Ποιος δολοφόνησε την 21χρονη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 120K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος πιστεύετε ότι σκότωσε την κοπέλα;

  • ο Ροδίτης

    Ψήφοι: 30 12,4%
  • ο Αλβανός

    Ψήφοι: 31 12,9%
  • και οι δυο μαζί

    Ψήφοι: 180 74,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    241

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Οι δικηγόροι δεν ασκούν λειτούργημα αλλά επάγγελμα. Οι συνδικαλιστές δεν μπορούν να πούν βέβαια την αλήθεια στα μέλη τους.
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.902
Like
1.786
Πόντοι
216
Να ρωτήσω και εγω κάτι. παλι :) . Ποιά τιμωρία νομίζετε πως θα τους άξιζε; Παρακαλώ μην αναφέρετε θάνατο. Ο άνθρωπος δε δίνει και δεν έχει αρμοδιότητα να πάρει ζωή. Από την άλλη, σε πραγματικά ισόβια όλοι οι φορολογούμενοι θα πρέπει να πληρώνουν εφ 'ορου ζωής κάποιον που δε παράγει καθόλου έργο.
Ποιός θα ήταν για εσάς ο σωστός σωφρονισμός;;
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.919
Like
29.808
Πόντοι
6.056
Κάποιοι δεν καταλαβαίνετε οτι είναι ΑΔΙΑΦΟΡΟ και δεν έχει ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ αν μια κοπέλα είναι πουτάνα, λεσβιαρα, παρτουζιαρα νυμφομανής, ολα τα παραπάνω δεν δίνουν κανένα άλλοθι στον βιασμό, στον ξυλοδαρμό και στον φόνο!!
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
Κάποιοι δεν καταλαβαίνετε οτι είναι ΑΔΙΑΦΟΡΟ και δεν έχει ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ αν μια κοπέλα είναι πουτάνα, λεσβιαρα, παρτουζιαρα νυμφομανής, ολα τα παραπάνω δεν δίνουν κανένα άλλοθι στον βιασμό, στον ξυλοδαρμό και στον φόνο!!
δεν εδωσα κανενα αλλοθι εγω αντιθετως.απλα ειπα τη γνωμη μου για το θυμα.και οι αλλοι οι καθυστερημενοι μου την πεσανε :grin: :grin:
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
Κάποιοι δεν καταλαβαίνετε οτι είναι ΑΔΙΑΦΟΡΟ και δεν έχει ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ αν μια κοπέλα είναι πουτάνα, λεσβιαρα, παρτουζιαρα νυμφομανής, ολα τα παραπάνω δεν δίνουν κανένα άλλοθι στον βιασμό, στον ξυλοδαρμό και στον φόνο!!
αυτο λεμε απο την αρχη καποιοι ομως δεν θελουν να το καταλαβουν αυτο,θεωρουν οτι υπαρχει κλιμακα και γι αυτο βριζουν οσους λεμε οτι η νεκρη της ροδου εκανε λαθος επιλογη
γιατι ενδομυχα θεωρουν οτι αν η κοπελα πηγε για τριο τοτε καλα επαθε
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
1
Like
6.228
Πόντοι
2.306
Το foroum ειναι μια κοινωνια που εκφραζονται αποψεις. Σε αυτην την κοινωνια εχοντας διαβασει πολλες αποψεις και σε σχεση με το συνολικο περιεχομενο του foroum δεν μπορει να υπαρχει ηθικη μεταξυ μας. Διοτι αν εθιξα την ηθικη καποιων, να πανε τοτε στους διαχειριστες και να ζητησουν να κλεισουν πολλα νηματα που υποβιβαζουν το γυναικειο φυλο. Να υπαρχει λογοκρισια σε αυτα που λεγονται. Μεχρι τοτε θα αναφερομαι σε οποιο προσωπο θελω, ενικο ή πλυθηντικο.

Και απλα να συμπληρωσω οτι εξ'αρχης απο το πρωτο μου σχολιο καταδικασα τους δολοφονους και πουθενα δεν αναφερθηκα στην πραξη του βιασμου. Ωστοσο απαντησα σε ενα σχολιο σχετικα με τον βιασμο και εχω την αισθηση οτι λιγο πολυ αθελα μας εχουμε πληρωσει ολοι καποιον βιασμο.
Το τερμάτισες όμως...
Οποίος δηλαδή πάει με ιερόδουλη είναι εν δυνάμει βιαστής? Αυτό υπονοείς?
Επειδή πληρώνει για να γαμησει?
Όταν δηλαδή η ιερόδουλη συναινεί με αντάλλαγμα χρήματα είναι κατά τη γνώμη σου θύμα βιασμού?
Κατάλαβα κάτι λάθος? Εννοείς κάτι άλλο?
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
Το τερμάτισες όμως...
Οποίος δηλαδή πάει με ιερόδουλη είναι εν δυνάμει βιαστής? Αυτό υπονοείς?
Επειδή πληρώνει για να γαμησει?
Όταν δηλαδή η ιερόδουλη συναινεί με αντάλλαγμα χρήματα είναι κατά τη γνώμη σου θύμα βιασμού?
Κατάλαβα κάτι λάθος? Εννοείς κάτι άλλο?
και που το ξερεις οτι η πουτανα δεν αναγκαζεται να κανει την δουλεια αυτη απο τον νταβατζη της;
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.431
Κριτικές
8
Like
3.068
Πόντοι
456
Κάποιοι δεν καταλαβαίνετε οτι είναι ΑΔΙΑΦΟΡΟ και δεν έχει ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ αν μια κοπέλα είναι πουτάνα, λεσβιαρα, παρτουζιαρα νυμφομανής, ολα τα παραπάνω δεν δίνουν κανένα άλλοθι στον βιασμό, στον ξυλοδαρμό και στον φόνο!!


K ομως το τοσο απλο που εγραψες ειναι δυσνοητο για <ανθρωπους> με μεγαλη,υποτιθεται,νοημοσηνη.Δυστυχως αυτη ειναι η κοινωνια που ζουμε.Κοινως γαματα.
 

rakakis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
616
Κριτικές
3
Like
747
Πόντοι
366
Ρε είστε ηλιθιοι πραγματικά τώρα;
Πρώτον έχει αποδειχθεί και ΣΤΑΜΑΤΉΣΤΕ να γράφετε μαλακιες, ότι η κοπέλα δε πήγαινε σε καμία παρτουζα.
Αυτά τα λέει η οικογένεια του μουνοπανου του Ροδιτη και μόνο.
Να βγει βόλτα με τον Αλβανό πήγαινε και ξαφνικά την έμπασε σε ένα αμάξι και την πήγαν στο σπίτι μαζί με το άλλο το μουνοπανο

Πάει αυτό

Δεύτερον ακόμα και για παρτουζα να πήγαινε, που κολλάει ρε ηλιθιοι ότι πήγαινε γυρευοντας;
Είστε τελείως καθυστερημενοι;
Δηλαδή άμα εγώ πάω να κάνω τρίο με 2 γκόμενές και βγάλουν 2 μπαλταδες και με κατακρεουργησουν θα πείτε ότι πήγαινα γυρευοντας;

Ηλιθια ζωα
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.431
Κριτικές
8
Like
3.068
Πόντοι
456
Να ρωτήσω και εγω κάτι. παλι :) . Ποιά τιμωρία νομίζετε πως θα τους άξιζε; Παρακαλώ μην αναφέρετε θάνατο. Ο άνθρωπος δε δίνει και δεν έχει αρμοδιότητα να πάρει ζωή. Από την άλλη, σε πραγματικά ισόβια όλοι οι φορολογούμενοι θα πρέπει να πληρώνουν εφ 'ορου ζωής κάποιον που δε παράγει καθόλου έργο.
Ποιός θα ήταν για εσάς ο σωστός σωφρονισμός;;

Την πιο σωστη απαντηση θα την παρεις απο αυτους που βιωσαν και που φυσικα θα βιωνουν για ολη την υπολοιπη ζωη τους αυτη την κατασταση.
 

The-Sex-Pistols

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
596
Like
113
Πόντοι
6
Στο δικαστήριο πάντως έχουν καταπέσει οι ισχυρισμοί περί παρτούζας. Όχι πως έχει κάποια σημασία.
Τα ζώα όπου ομιλούν για παρεκλίνουσες σεξουαλικές συμπεριφορές.  Κοινώς τα ήθελε ο κώλος της, επειδή αποφάσισε να ζήσει την ζωή της. Δεν αξίζει να ασχοληθούμε και πολύ μαζί τους.
Το ξέραμε ότι υπάρχουν. Λίγο βρισίδι θέλουν απλά για τα βλέπουν τα υπόλοιπα ζώα και να μην νιώθουν άνετοι να πουν την ανοησία τους χωρίς επιπτώσεις.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
1
Like
6.228
Πόντοι
2.306
και που το ξερεις οτι η πουτανα δεν αναγκαζεται να κανει την δουλεια αυτη απο τον νταβατζη της;
Όχι δεν το ξέρεις...
Αν ομως θέλεις να εξετάσεις το όλο θέμα από αυτή την οπτική γωνία πιστεύω ότι είσαι σε λάθος forum...δες τον τίτλο επάνω....
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
Στο δικαστήριο πάντως έχουν καταπέσει οι ισχυρισμοί περί παρτούζας. Όχι πως έχει κάποια σημασία.
Τα ζώα όπου ομιλούν για παρεκλίνουσες σεξουαλικές συμπεριφορές.  Κοινώς τα ήθελε ο κώλος της, επειδή αποφάσισε να ζήσει την ζωή της. Δεν αξίζει να ασχοληθούμε και πολύ μαζί τους.
Το ξέραμε ότι υπάρχουν. Λίγο βρισίδι θέλουν απλά για τα βλέπουν τα υπόλοιπα ζώα και να μην νιώθουν άνετοι να πουν την ανοησία τους χωρίς επιπτώσεις.
ρε μαθετε να δεχεστε και τη γνωμη των αλλων.επειδη διαφωνεις με καποιον δεν εχεις δικαιωμα να τον βριζεις.αλλιως γινεσαι εσυ το ζωο που λες
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
1
Like
6.228
Πόντοι
2.306
πιστευω οτι ειναι γνωστο το βιντεο αυτο σε ολους εδω μεσα
ερωτηση αν αυτη η κοπελα αυτου του βιντεο αυριο εχει την ιδια τυχη της κοπελας στην ροδο
τι θα πειτε;
εγω προσωπικα θα πω οτι λεω και τωρα η κοπελα εκανε λαθος επιλογη και αποφασισε να κανει παρεα με σκατοψυχους που την σκοτωσαν
εσεις που βριζετε μαναδες και καταριεστε οσους λενε τα ιδια για την νεκρη στην ροδο  
θα την υπερασπιστειτε το ιδιο αυτην; ή οχι;

και ξαναλεω για εμενα το ιδιο ενοχοι ειναι οι σκατοψυχοι δολοφονοι ειτε σκοτωσουν μια που γουσταρει να παρτουζωνεται ειτε σκοτωσουν μια που την απηγαγαν και την σκοτωσαν

εσεις γιατι θελετε να βγαλετε ως υπερασπιστες των φονιαδων οσους λενε την αληθεια;

Όπως έγραψε και άλλο παλικάρι πριν λίγο, εσυ αποδέχεσαι ότι η κοπέλα πήγε με διάθεση να κάνει παρτουζα. Το βιντεάκι που παραθέτεις σε αυτό παραπέμπει , σε συναίνεση.
Έχει υπόψη σου ότι σύμφωνα με την αγόρευση της Εισαγγελέως δεν έχουν έτσι τα πράγματα και υπάρχουν αποδεικτικά στοιχεία  γι’ αυτό. Άρα ήδη είσαι φάουλ στον ισχυρισμό σου εξ’ αρχής. Και ένα με ένα τρόπο που προφανώς δεν αντιλαμβάνεσαι υπερασπίζεσαι τους εγκληματίες αυτούς.
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.902
Like
1.786
Πόντοι
216
Την πιο σωστη απαντηση θα την παρεις απο αυτους που βιωσαν και που φυσικα θα βιωνουν για ολη την υπολοιπη ζωη τους αυτη την κατασταση.

Είναι πραγματικά έτσι ομως; Οι γονεις, εν προκειμένω, βιώνουν απίστευτο συναισθηματικό πόνο. Σε 10 χρόνια απλού εγκλεισμού, τα καλοπαιδα αυτά βγαίνουν και συνεχίζουν τη ζωή τους χωρίς να έχουν προσφέρει τίποτα στην κοινωνία, με εσένα και εμένα να έχουμε πληρώσει το φαγητό τους, τη στέγασή τους, τους φύλακες, κτλ κτλ, και με μεγάλη πιθανότητα να επαναλάβουν εγκληματική ενέργεια.
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
Όχι δεν το ξέρεις...
Αν ομως θέλεις να εξετάσεις το όλο θέμα από αυτή την οπτική γωνία πιστεύω ότι είσαι σε λάθος forum...δες τον τίτλο επάνω....
βλεπεις λοιπον που αυτοαναιρεισαι;
η ερωτηση σου ηταν η εξης
Το τερμάτισες όμως...
Οποίος δηλαδή πάει με ιερόδουλη είναι εν δυνάμει βιαστής? Αυτό υπονοείς?
Επειδή πληρώνει για να γαμησει?
Όταν δηλαδή η ιερόδουλη συναινεί με αντάλλαγμα χρήματα είναι κατά τη γνώμη σου θύμα βιασμού?
Κατάλαβα κάτι λάθος? Εννοείς κάτι άλλο?
οπως βλεπεις λοιπον μονος σου απαντας οτι ναι ο καθε ενας που παει με μια πουτανα ειναι εν δυναμη βιαστης αφου δεν μπορει να γνωριζει αν η πουτανα εξαναγκαζεται να κανει οτι κανει
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Το τερμάτισες όμως...
Οποίος δηλαδή πάει με ιερόδουλη είναι εν δυνάμει βιαστής? Αυτό υπονοείς?
Επειδή πληρώνει για να γαμησει?
Όταν δηλαδή η ιερόδουλη συναινεί με αντάλλαγμα χρήματα είναι κατά τη γνώμη σου θύμα βιασμού?
Κατάλαβα κάτι λάθος? Εννοείς κάτι άλλο?


Όχι δεν το ξέρεις...
Αν ομως θέλεις να εξετάσεις το όλο θέμα από αυτή την οπτική γωνία πιστεύω ότι είσαι σε λάθος forum...δες τον τίτλο επάνω....


Δινεις εσυ ο ιδιος την απαντηση. Σου ξαναλεω λοιπον δεν ειμαστε ηθικοι ολοι μας εφοσσον συμετεχουμε σε αυτο το foroum. Απλα εχουμε διαφορετικες αποψεις.
 

The-Sex-Pistols

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
596
Like
113
Πόντοι
6
Είναι πραγματικά έτσι ομως; Οι γονεις, εν προκειμένω, βιώνουν απίστευτο συναισθηματικό πόνο. Σε 10 χρόνια απλού εγκλεισμού, τα καλοπαιδα αυτά βγαίνουν και συνεχίζουν τη ζωή τους χωρίς να έχουν προσφέρει τίποτα στην κοινωνία, με εσένα και εμένα να έχουμε πληρώσει το φαγητό τους, τη στέγασή τους, τους φύλακες, κτλ κτλ, και με μεγάλη πιθανότητα να επαναλάβουν εγκληματική ενέργεια.
Δεν γίνεται τα θύματα να αποφασίζουν ποινές για τους θύτες. Η είναι δυνατόν να μπορέσουμε με κάποιο τρόπο να μετρήσουμε την ψυχική ζημιά που προξένησαν και να βγάλουμε ισοδύναμη ποινή.
Αυτό που πρέπει σαν κοινωνία να μας απασχολεί είναι άμα θα επαναλάβουν τις πράξεις τους, και κάνουμε καλά και τους απελευθερώνουμε.
Για όλα τα υπόλοιπα υπάρχουν νόμοι, που είναι εξέλιξη από τον δίκαιο  του όχλου και του ισχυρού, που επικρατούσε τόσα χρονια.
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
Όπως έγραψε και άλλο παλικάρι πριν λίγο, εσυ αποδέχεσαι ότι η κοπέλα πήγε με διάθεση να κάνει παρτουζα. Το βιντεάκι που παραθέτεις σε αυτό παραπέμπει , σε συναίνεση.
Έχει υπόψη σου ότι σύμφωνα με την αγόρευση της Εισαγγελέως δεν έχουν έτσι τα πράγματα και υπάρχουν αποδεικτικά στοιχεία  γι’ αυτό. Άρα ήδη είσαι φάουλ στον ισχυρισμό σου εξ’ αρχής. Και ένα με ένα τρόπο που προφανώς δεν αντιλαμβάνεσαι υπερασπίζεσαι τους εγκληματίες αυτούς.
την υπερασπιση προς τους εγκληματιες απο την μερια μου την βλεπεις εσυ, γιατι ΕΣΥ θεωρεις οτι αν η κοπελα πηγε για τριο τοτε καλα να παθει
ειναι το ιδιο που ο καθε πουστης θεωρει κρυφοπουστα οποιον δηλωνει οτι δεν γουσταρει τους πουστηδες
ετσι λοιπον ΕΣΥ θεωρεις οτι η οποια κοπελα κανει παρτουζες ή αλλαζει καθε βραδυ τον εραστη της κλπ κλπ οτι παθει τα θελει και τα παθαινει ενω εγω πολυ απλα λεω οτι αυτα που επαθε η κοπελα τα επαθε γιατι εκανε λαθος επιλογη στην παρεα της
θα μπορουσε η κοπελα να ειχε επιλεξει απλα τον εναν ως συντροφο της να μην ηθελε ουτε παρουτζες ουτε τιποτα αλλα παλι θα την παθαινε γιατι θα ειχε επιλεξει εναν σκατοψυχο για συντροφο
και παλι τονιζω οτι η λαθος επιλογη της κοπελας δεν δινει το παραμικρο αλλοθι στα σκατοψυχα ρεμαλια
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.431
Κριτικές
8
Like
3.068
Πόντοι
456
Είναι πραγματικά έτσι ομως; Οι γονεις, εν προκειμένω, βιώνουν απίστευτο συναισθηματικό πόνο. Σε 10 χρόνια απλού εγκλεισμού, τα καλοπαιδα αυτά βγαίνουν και συνεχίζουν τη ζωή τους χωρίς να έχουν προσφέρει τίποτα στην κοινωνία, με εσένα και εμένα να έχουμε πληρώσει το φαγητό τους, τη στέγασή τους, τους φύλακες, κτλ κτλ, και με μεγάλη πιθανότητα να επαναλάβουν εγκληματική ενέργεια.

Οι γονεις,προς τιμην τους,δεν ζητησαν ουτε θανατους ουτε λαιμητομους.Ζητησαν πραγματικα ισοβια.Εμενα η απαντηση μου ειναι διαφορετικη.Αν για παραδειγμα τυχαινε σε εμενα?Υποθετικα παντα αλλα γνωριζοντας τον εαυτο μου πιθανοτατα θα εβρισκα τροπο να τους εκτελουσα αφου πια η υπολοιπη ζωη μου δεν θα ειχε κανενα νοημα.Για εμενα παντα μιλαω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom