Νέα

Ρόδος: «Τη σκότωσαν και την πέταξαν στη θάλασσα» -Ποιος δολοφόνησε την 21χρονη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 120K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος πιστεύετε ότι σκότωσε την κοπέλα;

  • ο Ροδίτης

    Ψήφοι: 30 12,4%
  • ο Αλβανός

    Ψήφοι: 31 12,9%
  • και οι δυο μαζί

    Ψήφοι: 180 74,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    241

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.431
Κριτικές
8
Like
3.068
Πόντοι
456
Ερωτας πειρατης λεει ο ΤΡΙΜΑΛΑΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣ
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.431
Κριτικές
8
Like
3.068
Πόντοι
456
Παει η μανα της κοπελιτσας καθε μερα στο δικαστηριο φορωντας τα ρουχα της κουκλιτσας κορης της,εχει τελειωσει η ζωη της και Ο ΜΑΛΑΚΑΡΑΣ <ΕΡΩΤΑΣΠΕΙΡΑΤΗΣ> ριχνει το φταιξιμο στην κοπελιτσα και την οικογενειας της.ΠΟΣΟ ΣΕ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ ΡΕ ΓΑΜΙΟΛΑ ΑΔΕΡΦΑΡΑ  ΠΟΥΣΤΑΡΑ.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.919
Like
29.796
Πόντοι
6.056
Ελάτε παιδιά μην πέφτουμε στο επίπεδο του ErotasPeiratis, νομίζεται είναι ο μοναδικός στην Ελλαδα που όταν ακούστηκε η είδηση είπε ότι φταίει η κοπέλα και η οικογένεια της;;
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.431
Κριτικές
8
Like
3.068
Πόντοι
456
Εδω μεσα μαλλον ειναι ο μονος ΜΟΥΛΟΣ που το ειπε.ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙ Ο ΜΠΙΝΕΣ.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.940
Like
23.430
Πόντοι
6.056
αυτον βρηκαμε τωρα

γαμω την ψυχη του του μουνοσκυλου
οσο ζωο και να ειναι ο  μπασταρδος μονο που ειναι νεκρη η κοπελα επρεπε να σκασει αντι να βγαινει και την κατηγορει κιολας

ψοφο λεμε
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.739
Like
1.513
Πόντοι
216
Μια απορία θα ήθελα να μου απαντήσει όποιος έχει καταλάβει. Τι τους έκανε να την σκοτώσουν;
Θέλω να πω από πιο σημείο τρελάθηκαν και άρχισαν να φέρονται έτσι;
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.000
Κριτικές
4
Like
7.488
Πόντοι
2.306
Μια απορία θα ήθελα να μου απαντήσει όποιος έχει καταλάβει. Τι τους έκανε να την σκοτώσουν;
Θέλω να πω από πιο σημείο τρελάθηκαν και άρχισαν να φέρονται έτσι;
Τυπε τι σημασία έχει?
Εξάλλου η δική είναι σε εξέλιξη.
Βεβαια ούτως ή άλλως τι περιμένεις να πουν τα τομάρια? Ότι φταίνε? Αθώοι θα δηλώσουν. Αλλά θεωρω θα φάνε μεγάλη καμπάνα. Είναι ατράνταχτα τα στοιχεία του αίσχους τους.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.739
Like
1.513
Πόντοι
216
Προσπαθώ να καταλάβω τι τους έκανε να φερθούν έτσι...
Δεν νομίζω ότι το έκαναν από σεξουαλική πείνα, που και να πεινούσαν το γεγονός ότι σκότωσαν κιόλας δεν εξηγείται.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.919
Like
29.796
Πόντοι
6.056
Μια απορία θα ήθελα να μου απαντήσει όποιος έχει καταλάβει. Τι τους έκανε να την σκοτώσουν;
Θέλω να πω από πιο σημείο τρελάθηκαν και άρχισαν να φέρονται έτσι;

Λογικά η κοπέλα θα άρχισε να φωνάζει οτι θα πάει στην αστυνομία να καταγγείλει τον βιασμό της, αυτοί κατάλαβαν ότι την πάτησαν και την σάπισαν στο ξύλο είτε για να την "συνετίσουν" είτε για να την σκοτώσουν.
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.078
Like
445
Πόντοι
36
Προσπαθώ να καταλάβω τι τους έκανε να φερθούν έτσι...
Δεν νομίζω ότι το έκαναν από σεξουαλική πείνα, που και να πεινούσαν το γεγονός ότι σκότωσαν κιόλας δεν εξηγείται.
κουμπια και χημεια αυτα τα αποτελεσματα εχουν.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Όλοι λέτε για τους 2 μαλάκες. Για την νεκρή δεν έχετε να προσάψετε τίποτα; Δεν νομίζω να την απήγαγαν, με τη θέλησή της πήγε με δαύτους και προφανώς είχε πάει πολλές φορές. Ο ένας κωλόπαιδο αλβανός και ο άλλος ακόμα χειρότερος. Ε δεν την λες και καλό κοριτσάκι την μακαρίτισσα. Αν πάλι όπως λένε οι δικοί της ήταν αθώα και παρασύρθηκε, αυτά εγώ τα ακούω βερεσέ, αν δεν έχεις δώσει αρχές στο κορίτσι σου μάγκα μου να ξέρει τι να αποφεύγει τότε ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΤΥΧΕΙ ΣΑΝ ΓΟΝΙΟΣ.
ουστ ρε!!!!!
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.739
Like
1.513
Πόντοι
216
Λογικά η κοπέλα θα άρχισε να φωνάζει οτι θα πάει στην αστυνομία να καταγγείλει τον βιασμό της, αυτοί κατάλαβαν ότι την πάτησαν και την σάπισαν στο ξύλο είτε για να την "συνετίσουν" είτε για να την σκοτώσουν.
Και τι καταλαβαν; Πάλι μέσα θα πάνε και πολύ χειρότερα θα είναι.
 

nikos77778

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2019
Μηνύματα
257
Like
4
Πόντοι
1
Συγνώμη, αλλά έχω 2 παιδιά, αγόρι και κορίτσι, πάντοτε ξέρω που βρίσκονται και με ποιους παρέα. Όταν σαν γονέας δεν αντιδράς στις κακές παρέες των παιδιών, τότε δεν αργεί να συμβεί το κακό, ήμουν σαφέστατος νομίζω....
τυποι την αληθεια σας λεει γιατι τον βριζετε?ο αλλος ευχεται να πεθανουν τα παιδια του νομιζετε οτι εσεις ειστε καλυτεροι? δε ντρεποσαστε δεν εβρισε ουτε προκαλεσε κανεναν ισα ισα που εχει δικιο ο γονιος πρεπει να ελγχει και να προστατευει το παιδι.
μαυτα που λετε νομιζετε διαφερετε απ τους εγκληματιες?
 

nikos77778

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2019
Μηνύματα
257
Like
4
Πόντοι
1
:thumbsup:
Ναι, αλλά απο κάτι τέτοια παράσιτα γεννούνται κάτι σκατά σαν αυτούς που σκότωσαν το κοριτσάκι
κοβω το κεφαλι μου οτι εσυ θα μπορουσες να γινεις τετοιο παρασιτο που κατηγορεις ενα γονιο που φερεται σωστα
 

ErotasPeiratis

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
407
Like
558
Πόντοι
81
τυποι την αληθεια σας λεει γιατι τον βριζετε?ο αλλος ευχεται να πεθανουν τα παιδια του νομιζετε οτι εσεις ειστε καλυτεροι? δε ντρεποσαστε δεν εβρισε ουτε προκαλεσε κανεναν ισα ισα που εχει δικιο ο γονιος πρεπει να ελγχει και να προστατευει το παιδι.
μαυτα που λετε νομιζετε διαφερετε απ τους εγκληματιες?
Φίλε Νίκο σε ευχαριστώ για τα σχόλια και την υποστήριξη. Εσύ που είσαι σωστός και σοβαρός κατάλαβες τι έγραψα. Τα υπόλοιπα αγράμματα βόδια και ζώα που μου έσυραν τα εξ' αμάξης τα έχω γραμμένα εκεί που δεν φέγγει ο ήλιος. Όταν έγινε η δολοφονία τα κανάλια είχαν δείξει βίντεο που η νεκρή έφυγε μια χαρά βραδιάτικα με τους 2 κατηγορούμενους. Αν είχε σωστές αρχές δεν πρόκειται να έβγαινε με τέτοια τομάρια βραδιάτικα. Αν πάλι ήταν τόσο χαζή που δεν ήξερε που πήγαινε και με ποιους, τότε πάλι από το σπίτι δεν της έχουν δοθεί σωστές οδηγίες αντιμετώπισης κινδύνων. Γιατί ΟΛΑ όσα πρέπει να μάθουμε να κάνουμε σωστά τα μαθαίνουμε από τους γονείς μας. Αν οι γονείς είναι ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ όπως οι γονείς όλων όσων με έβρισαν εδώ μέσα τότε έχουμε τέτοια αποτελέσματα. Και κάτι τελευταίο, μπορεί κάποιος νοήμων να συγκρίνει αυτή τη δολοφονία με εκείνη της άτυχης Μυρτούς από τον πακιστανό στη Πάρο; Όχι βέβαια γιατί εδώ είναι προφανές ότι μάλλον υπήρξε υπόθεση παρτούζας που στράβωσε και ίσως οι δράστες να ήταν και μαστουρωμένοι, ποιος ξέρει; Άντε πανίβλακες λοιπόν που πιάνετε το πουλί σας και τα πληκτρολόγια και γράφετε παπαριές.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.500
Κριτικές
56
Like
6.231
Πόντοι
3.556
κοβω το κεφαλι μου οτι εσυ θα μπορουσες να γινεις τετοιο παρασιτο που κατηγορεις ενα γονιο που φερεται σωστα
Φίλε Νίκο σε ευχαριστώ για τα σχόλια και την υποστήριξη. Εσύ που είσαι σωστός και σοβαρός κατάλαβες τι έγραψα. Τα υπόλοιπα αγράμματα βόδια και ζώα που μου έσυραν τα εξ' αμάξης τα έχω γραμμένα εκεί που δεν φέγγει ο ήλιος. Όταν έγινε η δολοφονία τα κανάλια είχαν δείξει βίντεο που η νεκρή έφυγε μια χαρά βραδιάτικα με τους 2 κατηγορούμενους. Αν είχε σωστές αρχές δεν πρόκειται να έβγαινε με τέτοια τομάρια βραδιάτικα. Αν πάλι ήταν τόσο χαζή που δεν ήξερε που πήγαινε και με ποιους, τότε πάλι από το σπίτι δεν της έχουν δοθεί σωστές οδηγίες αντιμετώπισης κινδύνων. Γιατί ΟΛΑ όσα πρέπει να μάθουμε να κάνουμε σωστά τα μαθαίνουμε από τους γονείς μας. Αν οι γονείς είναι ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ όπως οι γονείς όλων όσων με έβρισαν εδώ μέσα τότε έχουμε τέτοια αποτελέσματα. Και κάτι τελευταίο, μπορεί κάποιος νοήμων να συγκρίνει αυτή τη δολοφονία με εκείνη της άτυχης Μυρτούς από τον πακιστανό στη Πάρο; Όχι βέβαια γιατί εδώ είναι προφανές ότι μάλλον υπήρξε υπόθεση παρτούζας που στράβωσε και ίσως οι δράστες να ήταν και μαστουρωμένοι, ποιος ξέρει; Άντε πανίβλακες λοιπόν που πιάνετε το πουλί σας και τα πληκτρολόγια και γράφετε παπαριές.
.
Την ανικανοτητα σου την ξαναδειχνεις με το να βριζεις τους γονεις ολων εμας που σου λεμε το αυτοννοητο. Μια κοπελα νεκρη βασανισμενη και καθεσαι και μιλας ετσι.
Πες οτι θες.
Με ανωμαλους δε μιλαω, που λεει και ο Τακης.
Βρισκεις διεξοδο στην παρεισακτη ζωη σου με το να μπαινεις σε ενα site και μεσα απο την ανωνυμια να περνας το κομπλεξ και τη βλακεια που εχει απορριψει η κοινωνια εξω.

Εισαι αγαμητος και ψυχιατρικος, το παιδι της φαπας της διπλανης πορτας, κοινως για λυπηση.
Και πολυ αξια σου δωσαμε ανικανο ανθρωπακι
 

ErotasPeiratis

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
407
Like
558
Πόντοι
81
Καλά μικρέ το ποιος έχει ψυχολογικά το είδαμε από τα σχόλιά σας!! Από αυτά φαίνεται και τι "λεβέντες" μεγάλωσαν οι γονείς σας!!
 

ErotasPeiratis

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
407
Like
558
Πόντοι
81
Εγώ απλά ανέφερα κάποιες σκέψεις που έχει παραπάνω από τη μισή χώρα και εσείς πέσατε να με φάτε λες, ωραίοι είστε!!
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.500
Κριτικές
56
Like
6.231
Πόντοι
3.556
Καλά μικρέ το ποιος έχει ψυχολογικά το είδαμε από τα σχόλιά σας!! Από αυτά φαίνεται και τι "λεβέντες" μεγάλωσαν οι γονείς σας!!
Μεσα επεσες. Και απο αυτα που εσυ λες φαινεται τι βγάλανε οι δικοι σου γονεις στη κοινωνια.
Και πολυ ασχοληθηκα μαζι σου. Τα υπολοιπα να τα πεις στον ψυχιατρσ σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom