Νέα

Ρόδος: «Τη σκότωσαν και την πέταξαν στη θάλασσα» -Ποιος δολοφόνησε την 21χρονη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 120K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος πιστεύετε ότι σκότωσε την κοπέλα;

  • ο Ροδίτης

    Ψήφοι: 30 12,4%
  • ο Αλβανός

    Ψήφοι: 31 12,9%
  • και οι δυο μαζί

    Ψήφοι: 180 74,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    241

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
εγω παρακαλω ο ροδιτης να μεταφερθει "κατω απο το αυλακι"

θα περασει καλα  σαν μανεκεν
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
Και οι δυο θα καθαρισουν σε 10-12 βαρια,εκτος αν επεμβει κανας πολιτικος.
και ο μεγας αλεξανδρος να αναστηθει και να κυβερνησει, σε 12 χρονια θα ειναι εξω αν δεν κανουν μαλακια μεσα στις φυλακες ή δεν εξαφανιστουν μετα απο αδεια
εφοσον ισχυει σημερα ηπιοτερος ποινικος νομος τελος
ο,τι αυστηροτερο ψηφιστει στο μελλον δεν τους επηρεαζει και θα ισχυει για τα εγκληματα που θα γινουν μετα την δημοσιευση του στο ΦΕΚ
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.500
Κριτικές
56
Like
6.231
Πόντοι
3.556
Γμτ να μην μπορουξε να τσακισουμε στο ξυλο τα μουνοπανα. Αν μπορουσα θα τους βαραγα μεχρι να λιωσουν τα κοκκαλα τους. Διαβαζω τις μαλακιες που κανανε και τσαντιζομαι ακομα παραπανω
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
1
Like
6.228
Πόντοι
2.306
Τυποι καλο ειναι να μην βριζομαστε μεταξυ μας. Οι 2 μαλακες ειναι δολοφονοι, τελος. Απο εκει και περα ας ειμαστε και λιγο αντικειμενικοι. Εαν η υποθεση δεν ειχε μεσα το αποτελεσμα του θανατου αλλα οτι προηγηθηκε πριν συμβει το μοιραιο, το πιθανοτερο ειναι να μην υπηρχε αυτο το νημα αλλα η ειδηση να ανηκε σε μια απο τις πολλες σελιδες στο νημα με τις ελλεηνιδες. Μην γινομαστε υποκριτες τωρα. Ολοι το εχουμε διαβασει ολοι εχουμε παρει καποια θεση με καποιο σχολιο, ολοι τις εχουμε κραξει εκει. Μην το παιζουμε ηθικοι ξαφνικα.
Όχι φίλε μου δεν είναι έτσι.
Κραζουμε τον κακό χαρακτήρα, την επιτήδευση και την σκάρτη συμπεριφορά. Δεν κραζουμε  το δικαίωμα να ζήσουν τη ζωή τους όπως θέλουν και με όποιον θέλουν χωρίς να καταλήξουν κακοποιημένες και πνιγμένες.
Ξεκινάς από άλλου και καταλήγεις άλλου, μάλλον ως ομοϊδεάτης του Πειρατή. Τωρα τα  περί ηθικολογίας υποδεικνύουν ότι έχεις μπερδέψει ( η θέλεις να μπερδέψεις) τα πράγματα...
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Μόλις τελειώσει η καραντίνα έρχομαι, στο κάτω κάτω ΗΛΙΘΙΕ ΕΣΥ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ. Εγώ δεν έβρισα κανέναν, είμαι ο πρώτος εδώ μέσα που λέει να ψοφίσουν τα τομάρια που έκαναν το έγκλημα. Αλλά έχοντας δει το βίντεο με τη κοπέλα που έφευγε βραδιάτικα μόνη με τα τομάρια και διαβάζοντας και όλα τα άρθρα που έγραψαν εκείνη την εποχή τότε όπως ξαναείπα, ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΙΤΟΥΡΑ ΣΕ ΤΡΩΝΕ ΟΙ ΚΟΤΕΣ. Εσύ λοιπόν έπεσες να μου βρίζεις την οικογένεια και εμένα προσωπικά. Βγάλε συμπέρασμα.
Πόσο σκατόψυχος είσαι ρε;
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
1
Like
6.228
Πόντοι
2.306
Ναι τυπε μου αυτο θα καναμε δυστυχως. Μην γελιωμαστε. Και υπαρχουν απειρα σχολια για παρομοια θεματα που φαινεται το ποσο ηθικοι ειμαστε και εμεις που γραφουμε. Και μην ξεχναμε οτι βρισκομαστε σε ενα site που εχει σχεση με τον αγοραιο ερωτα, που πολλες φορες ολοι μας εχουμε πληρωσει και εχουμε γαμησει κοπελα που το εκανε παρα την θεληση της. Δεν αναιρω το δυσαρεστο γεγονος της υποθεσης. Αναιρω την ηθικη μας σε αυτο το site με αφορμη την υποθεση. Και δεν κατηγορω το site για αυτο. Εμας κατηγορω.

Όχι φίλε μου μη γενικεύεις.
Θα το έκανες ίσως, δεν θα το κάναμε. Δεν είμαστε όλοι ίδιοι....
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.919
Like
29.800
Πόντοι
6.056
Γαμώ τους ελληνικούς νόμους και αυτούς που τους νομοθετούν, γαμώ τα σπίτια τους! Ακου 10-12 χρόνια για βιασμό και φόνο!! :headbang:
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Έκκληση στον πρωθυπουργό, Κυριάκο Μητσοτάκη, έκανε η μητέρα της Ελένης Τοπαλούδη προκειμένου να αλλάξει ο νόμος για τα ισόβια και να είναι «πραγματικά ισόβια».

 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.431
Κριτικές
8
Like
3.068
Πόντοι
456
Και μόλις είδες τα βίντεο και τις ειδήσεις ένιωσες την ανάγκη να μπεις στο μπου να γράψεις ότι κάτι θα φταίει και η κοπέλα που τη βίασαν και τη σκότωσαν ε?

Λογικά θα αισθάνεσαι πολύ δικαιωμένος εσύ...αναρωτιέμαι εαν θα είχες την ίδια αίσθηση δικαιοσύνης εαν ήταν το δικό σου παιδί.

Ειπαμε αυτος ειναι σωστος οικογενειαρχης δεν ειναι σαν την οικογενεια της ελενιτσας για να την πατησει ετσι. :headbang: :headbang:
 

nikos77778

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2019
Μηνύματα
257
Like
4
Πόντοι
1
το πιθανοτερο ειναι οτι θα εξαντλησει ο,τι ευκαιρια εχει για να πηγαινει στο νοσοκομειο, θα ζητησει να δωσει και τιποτα εξετασεις να περασει σε κανενα ΤΕΙ εκπαιδευτης ποκεμον και να παιρνει αδειες να δινει μαθηματα, νταξει στα 33 θα βγει σενιος στην κοινωνια
θανατικη ποινη ειναι η λυση τυπε
 

nikos77778

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2019
Μηνύματα
257
Like
4
Πόντοι
1
Έκκληση στον πρωθυπουργό, Κυριάκο Μητσοτάκη, έκανε η μητέρα της Ελένης Τοπαλούδη προκειμένου να αλλάξει ο νόμος για τα ισόβια και να είναι «πραγματικά ισόβια».

αυτος οποτε η μερκελ του σφυραει χορευει πρεπει να εγκριθει πρωτα ο νομος απ το γερμανικο κοινοβουλιο και μετα
δεν υπαρχει σωτηρια
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
Μακάρι όταν σταματήσει το θέατρο του πα-παραλόγου και οι δήθεν ασθένειες του χοντρούλη Ροδίτη, να μπουν στη στενή και να δουν τη γλύκα.

Εδιτ: Σκουπίδια που μιλάνε για το ήθος της αδικοχαμένης υπάρχουν παντού. Δηλαδή τα άτομα τι πιστεύουν; Πως όποια δει δυο φίλους της άντρες πρέπει να βιαστεί και να σκοτωθεί; Σαν τότε που βίασε ένας στην Ξάνθη (?) τη γυναίκα του φίλου του, ενώ θα έβλεπαν μπάλα στο σπίτι τους, και έλεγε το κάθε σίχαμα τι ήθελε με δυο άντρες (τον άντρας της και τον φίλο του), ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ
 

nikos77778

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2019
Μηνύματα
257
Like
4
Πόντοι
1
α στο δώσω κατ’ αναλογία: γουστάρεις να ξεσαλώσεις με μια ιερόδουλη, κλείνεις ραντεβου, πας  μαζι της και αυτη μετά το πήδημα σε κάνει κομματάκια και σε στέλνει πακέτο πίσω στους γονείς σου....Ηταν δικό σου λάθος που έκλεισες με την πουτανα ή αυτή είναι ένα ανθρωπόμορφο κτήνος? Αν υποστηρίζεις το πρώτο τοτε φίλε μου εισαι σε λάθος site, διότι οι περισσότεροι εδώ είναι οπαδοί της ελευθερίας στο δικαίωμα να πηδάς και να πηδιέσαι.
και τα 2 ισχυουν τυπε
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
αυτος οποτε η μερκελ του σφυραει χορευει πρεπει να εγκριθει πρωτα ο νομος απ το γερμανικο κοινοβουλιο και μετα
δεν υπαρχει σωτηρια
δυστυχως νικο ειναι οπως τα λες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom