Νέα

Ρεμούνδου 21Α

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Δουλεύει από 10-17 , πρωινή βάρδια. Η Ρεμούνδου είναι παράλληλη της Αχαρνών προς τα κάτω
 

delaxo

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
183
Κριτικές
3
Like
7
Πόντοι
1
Συμφωνώ και επαυξάνω. Ευχαριστω που με "παρασύρατε".  Το πόσταρα σε ολα τα σχετικά threads, το βάζω κι εδώ.

MILF ?
Θυμάστε την φρεγάτα μαμά του συμμαθητή μας στο γυμνάσιο, με τις τορπίλες της και την έκφυλη φάτσα, για την οποία την παίζαμε νυχθημερόν ????

"Γεια σας, ήρθα να πάρω τον Γιωργάκη να πάμε για μπάλλα..."
"Βρέ καλώς τον Βαγγέλη, τον έχω στείλει αγόρι μου σε μια δουλίτσα δεν θα αργήσει πάνω από μισή ώρα. Έλα μέσα να τον περιμένεις (να σε κεράσω και μια πίπα γύρο)

ΟΛΓΑ  Ρεμούνδου 21 δεξιά επάνω πρωί (ψηλή ξανθιά 40άρα, ελληνικά με έκφυλη Ρούσκι προφορά και συμπεριφορά  μαμάς που ξεπετάει  τον συμμαθητή του γιού )

Για όσους μπορούν να εκμεταλλευτούν το, κατα τα άλλα μειονέκτημα της πρωινής βάρδιας, θα αποζημιωθούν απο άδειο σαλόνι και άνεση χρόνου...
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
σε ποιο ύψος της αχαρνών είναι?
δώστε περσσότερες πληροφορίες. επίσησ δουλεύει πσκ?
με ενδιαφέρει το πρωί
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
σε ποιο ύψος της αχαρνών είναι?
δώστε περσσότερες πληροφορίες. επίσησ δουλεύει πσκ?
με ενδιαφέρει το πρωί
Βασικά κατέβα στην Αττική με το τρένο/μετρό ανέβαινε την Περγάμου προς Αχαρνών και θα τη συναντήσεις . Καθ'οδόν θα συναντήσεις και το σπίτι στην Αλκμένους. ;) ΠΣΚ, δουλεύει. Τώρα αυτό το ΣΚ λόγω Χριστουγέννων δε γνωρίζω
 

liakoss1984

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
καλά για αυτά που λες για το άδειο σαλόνι και  την άνεση χρόνου αλλά το πρωί ειναι λίγο περίεργο....κυκλοφορεί πολύς κόσμος.Μιά φορά είχα πάει σε μία πρωί και με κοιτάζανε οι περαστικοί όταν εφγαινα σαν να είχα κανει κανα φόνο.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.516
Πόντοι
41.447
Η Όλγα επιτέλους επέστρεψε!
Πήγα σήμερα το πρωί και της είπα τα "χρόνια πολλά" προκαταβολικά.
Η πέριποίηση πάντα σε υψηλά επίπεδα και η τσατσά με τα γυαλιά επίσης πολύ καλή και γλυκιά.
Μαζί με την Σάντρα (Φυλής στο ύψος της οδού μαγνησίας και Πιπίνου -πρωινή βάρδια) μακράν τα καλύτερα milf της αγοράς.
Η Όλγα όμως είναι ένα βήμα μπροστά....
Το σπίτι που έιχε ανοίξει δεν βρίσκεται στην Ακάμαντος όπως ειπε ο germaon αλλά στην Ακομινάτου (μεταξουργείο?). Εκανε μια απόπειρα η γυνάικα να γίνει αφεντικό αλλά ξενερωσε μου είπε με την μπιχλα των πακιστανοινδων που κυκλοφορούν εκεί...οπότε άφησε το σπίτι σε άλλες κοπέλες και επέστρεψε στα παλιά λημέρια για να κάνει πάλι αυτο που ξέρει καλύτερα: να μας καυλώνει με τις βυζάρες της, το έκφυλο πρόσωπο της και την καυλιαρικη προφορά της στα ελληνικά..
 

him

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
καμία πληροφορία για την συγκεκριμένη κυρία? δουλέυει άκομα έκει? ώρες?
και καμιά κρητίκη αν γίνεται....

edit_antisthenis: θέμα για Όλγα και Ρεμούνδου 21 υπήρχε - το thread συγχωνεύτηκε.
 

him

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Η εν λογω κυρία δουλέυει ακομα εκει? και αν ναι τις  ίδιες ώρες?
 

Επισκέπτης
φιλε εγω την ειχα πετυχει πριν απο 5 μερες εκει πρωινη βαρδια.... αλλα πλεον δεν γαμαω γριες με τρελη συμετοχη (ολγα) αλλα μουναρες που ειναι επιπλα (νταρια,αντελλα)
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
332
Κριτικές
5
Like
248
Πόντοι
21
φιλε εγω την ειχα πετυχει πριν απο 5 μερες εκει πρωινη βαρδια.... αλλα πλεον δεν γαμαω γριες με τρελη συμετοχη (ολγα) αλλα μουναρες που ειναι επιπλα (νταρια,αντελλα)
+1
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.570
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.112
Πόντοι
14.565
him ξανασυγχωνεύτηκε το θέμα σου. 'Αντε να δούμε...
 

hot_vezouvios

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μάγκες τι χάλι ήταν αυτό?Διάβαζα τόσο καλά σχόλια και είπα να πάω να δοκιμάσω.Φτάνω σήμερα το πρωί εκεί με το που μπαίνω και βγαίνει έξω η Όλγα ξενερώνω.Την περίμενα να κρατιετε πολύ καλύτερα απο αυτό που είδα.Δεν γ...τε λέω μιας και έχουν τόσο καλά σχόλια ας δοκιμάσω.Πάτος άπατος.Δεν καταλάβαινα αν ήμουν μέσα ή όχι.Και χωρίς να περιαυτολογώ δεν μπορώ να πώ οτι είμαι και small size. Σώμα πολύ κρεμασμένο. Πολύ απογοήτευση. (Για να μην είμαι και μηδενιστής, απο συμμετοχή ήταν αρκετά καλή)
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Kατάθεση στην Όλγα , Ρεμούνδου 21 πρωινή βάρδια. Τί να πεις ... Η γυναίκα αυτή έχει ξεπηδήσει μέσα από τις σελίδες του ή του . Ή από κάποιο πρωτοσέλιδο της Traffic.  «Κυρία της υψηλής κοινωνίας ,σύζυγος μεγαλογιατρού επιδιδόταν σε σεξουαλικά όργια με νεαρούς φαντάρους ? φοιτητές κλπ. ». Θυμίζει περίπτωση ώριμης 45άρας υπεράνω υποψίας, που ψαρεύει τεκνά για να ικανοποιήσει τις ορμές της , ενώ ο φουκαράς ο άντρας της , συνήθως ευκατάστατος ,δουλεύει όλη μέρα χωρίς καν να υποψιάζεται τί κέρατο του έχει φυτρώσει .Σαν κι αυτές που βγαίνουν στο Κους-Κους: «Ααααχ, με παραμελούσε ο άντρας μου. Είναι παντρεμένος με τη δουλειά του. Τί να έκανα? Έχω κι εγώ ανάγκες. Ααααχ » Κάτι βυζάρες άλλο πράγμα. Μπαίνει μέσα και λέει «Καλημέρα μωρό μου» με μια επιβλητική φωνή όλο υπονοούμενα .  Κλασική φωνή έκφυλης 45άρας νοικοκυράς/ καθηγήτριας που μόλις παγίδεψε το «θύμα» της ,πιτσαδόρος/ υδραυλικός/ μαθητής , και ετοιμάζεται να τον ...πληρώσει για την πίτσα ή την αποκατάσταση της βλάβης ή να τον.... βοηθήσει στα μαθήματά του (ανάλογα ποιόν ρόλο θα επιλέξετε). Εγώ επέλεξα το ρόλο του ...αθώου μαθητή που δεν τα πάει καλά με τις...ασκήσεις και ήρθε για ένα ...ιδιαίτερο
-Κυρία Όλγα τί κάνετε εκεί?
-Δε μου είπες πως θες βοήθεια για να περάσεις το μάθημα?
-Δεν εννοούσα αυτό ακριβώς
-Πρέπει καταρχήν να δω πόσο καλός ...μαθητής είσαι  . Τί επίπεδο ...γνώσεων έχεις.
-Και αν μας πιάσει ο άντρας σας?
-Μη φοβάσαι. Τον έστειλα στην παραλία να περιμένει το νέο ...κύμα εκπτώσεων
Μπαίνει μέσα και τί κάνει η άτιμη ... Βάζει το σουτιέν της στο πρόσωπό μου και με μια απότομη κίνηση το κατεβάζει .... «Who let the dogs out, who- who- who».  Έχασα το φως μου , όπως ο Παπανικολάου όταν πήγε να καρφώσει μπροστά στον Σακίλ το 1994. Δύο καρπούζια ξαμολήθηκαν στο πρόσωπό μου. Αμέσως έβγαλα τη γλώσσα έξω και το έπαιξα λιπόθυμος. Εκείνη γέλασε λέγοντας πάντα με την έκφυλη φωνή της «Μωράκι μου σ?αρέσουν , έτσι?» . Σούπερ χαδιάρα , γλυκιά και πρόθυμη. Αν σας κόψει για παιχνιδιάρη και χαδιάρη τότε η καλύτερή σας. Έκανε σύντομη πίπα. Ανέβηκε πάνω μου με τις βυζαρόνες της (έτσι τις αποκαλεί η ίδια) να χτυπάν στο πρόσωπό μου . Και ξαφνικά..... Με  μια απότομη κίνηση ελληνορωμαϊκής πάλης (χωρίς να με βγάλει από μέσα της!!!!!)με γυρνάει 180 μοίρες και έτσι βρέθηκα εγώ από πάνω. Τα είδα όλα.... ʼξια συμπατριώτισσα του μεγάλου Αλεξάντερ Καρέλιν . «Δύο πόντους παίρνεις» της είπα. «Αν με ξαναγυρίσεις 180 μοίρες παίρνεις άλλους δύο». Δεν ήθελα και πολύ... Τέλειωσα μέσα της ... Και να μην με αφήνει να βγω ... Και να συνεχίζει να με σφίγγει!!!!! Με ξεζούμισε.
Μετά μου έκανε και ένα μίνι μάθημα στα Ρωσικά (μην ξεχνάτε ότι είμαστε μαθητής ? καθηγήτρια...). Της είπα τη λέξη «χούι», που σημαίνει «πούτσα», αλλά με διόρθωσε .
«Αγάπη μου, δεν είναι καθαρή Ρωσική λέξη αυτή. Είναι ταταρική. Η γνήσια Ρωσική λέξη είναι ΤΣΛΕΝ. Να μιλάμε γνήσια Ρωσικά». Η Όλγα καταλαβαίνετε ότι πρέπει να είναι υγιών απόψεων . Καθαρή Ρωσία, γνήσια Ρωσικά, Μόσχα-Τρίτη Ρώμη κλπ.
Η Όλγα είναι ο ορισμός της ΓΥΝΑΙΚΑΣ!!! Ξέρει να γαμιέται, ακομπλεξάριστη , με πολύ θηλυκότητα !!!
«Το ζουμερό της το κορμί δεν έχει μια ραγάδα.
Της έκλεψα για σουβενίρ κιλότα απ?την μπουγάδα».

Και κάτι βυζαρόνες... Παπαπα!  Πρέπει να πίνει πολύ ... «Βιζαρόνο Οριτζινάλε».Μου είπε ότι οι Έλληνες είναι οι ωραιότεροι άντρες του κόσμου, ενώ τις Ελληνίδες τις απαξίωσε . Σπεύσατε!!! ʼλλο ένα διαμάντι του 20αρικου.
-Κυρία Όλγα πέρασα το μάθημα?
-Παιδί μου, δεν ήξερες το ΤΣΛΕΝ. Θες κι άλλα ...ιδιαίτερα. Σε κόβω
-Σας παρακαλώ κυρία Όλγα.
-Δεν ακούω τίποτα. Θα σου κάνω κι άλλα ιδιαίτερα
Αχ, τί τραβάω ο .. άτυχος για να περάσω το μάθημα των Ρωσικών!!!!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
A,ξέχασα...Στο τέλος ενθυμούμενος παλιότερη συζήτησή μας τη ρώτησα, «Η κόρη σου τί κάνει? Μεγαλώνουν τα βυζιά της? Μου είχες πει ότι σε στενοχωρεί που δεν μοιάζει της...μαμάς». Μου λέει:«Όχι αγάπη μου ...δεν μεγαλώνουν... Τί να κάνω? Στενοχωριέμαι όλοι οι γνωστοί μου να λένε ότι η μαμά είναι πιο καλή από την κόρη.».
Επιτέλους και μια μητέρα που την απασχολούν τα πραγματικά προβλήματα της κόρης της και όχι πτυχία , δουλειές , οικογενειακή αποκατάσταση και άλλες τέτοιες μαλακίες.
Και φανταστείτε τον γκόμενο της κόρης της, τί θα σκέφτεται όταν ακούει το θρυλικό κομμάτι των ΗΜΙΖ:
«....Η μαμά σου είναι αυτή  , ή η μεγάλη σου αδερφή
ουπς κι άλλοι θα κάναν την γκάφα αυτή.
Αυτή δεν είναι μάνα είναι σκίτσο του MANARA
Και συ , δε λεω , είσαι μ@@@ί μα αυτή είναι μ@@@@@α
Συγχώρεσε αγάπη μου εμέ το βωμολόχο
Μα η μάνα σου για πρωινό ταΐζει ένα λόχο...»
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Ο καλύτερος συνδυασμός ειναι Μαμά-Κόρη μαζί!! Κόλαση!..  :boobies:
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
6
Like
253
Πόντοι
21
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ,germaon εισαι φοβερος,μου εφτιαξες το κεφι...
 

allos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
151
Like
0
Πόντοι
1
.... αλλα πλεον δεν γαμαω γριες με τρελη συμετοχη (ολγα) αλλα μουναρες που ειναι επιπλα (νταρια,αντελλα)

--------------------------------------------------------------------------

Φίλε achro1416 ,  αυτή η ντάρια που παίζει?
Αντέλλα οκ! Γνωστό 10 με τόνο.
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
germaon φοβερό το review !
Μου έφτιαξες τη μέρα , ακόμα γελάω (αλλά φτιάχτηκα κιόλας), σε μια μέρα που κατα τα άλλα δεν ξεκίνησε καθόλου καλά....
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
germaon φοβερό το review !
Μου έφτιαξες τη μέρα , ακόμα γελάω (αλλά φτιάχτηκα κιόλας), σε μια μέρα που κατα τα άλλα δεν ξεκίνησε καθόλου καλά....
Σ'ευχαριστώ JOHNNYDMAX. Στη διάθεσή σου ΑΝΥΤΙΜΕ. Μεταξύ μας και εγω γελάω τώρα που το ξαναδιαβάζω... Αν με φτιάξει μια γυναίκα με πιάνει οίστρος και δεν ελέγχω τί γράφω...
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
637
Κριτικές
12
Like
187
Πόντοι
5.765
Την πετυχα σημερα 5,00 στο σχολασμα .
Ημουν ο τελευταιος για σημερα .

ΤΙ ΒΥΖΑΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ  ???

Καλη αλλα οχι κορυφαια .
Το αξιζε με το παραπανω το 20?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom