Νέα

Ρεμούνδου 21Α

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

niggaz

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Η Όλγα στο Ρεμούνδου 21 είναι καλή??? Και σε τι ώρες και μέρες μπορώ να την βρω...???
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Σου είπα και σε άλλο νήμα να διαβάσεις τις κριτικές. Γιατί ανοίγετε νέο θέμα για το τίποτα, ρε παιδιά;
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Τελευταια ενημερωση για Ολγα. Πηγα σημερα και μου ειπε η τσατσα (τί εξυπνη που ειναι καλε? Εχει κι αλλες σαν κι αυτην η μανα της?) οτι θα γυρισει τελη Οκτωβρη γιατι πηγε να φερει την κορη της απο τη Ρωσια . Καποτε μου ειχε πει οτι θα γυριζε τελη Σεπτεμβρη . Τωρα τελη Οκτωβρη. Φανταζομαι σε κανα μηνα θα μου πει τελη Νοεμβρη :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Και καλα απο τις 25 Αυγουστου παει να φερει την κορη της? Τί διαολο...με τα πόδια γυρνανε απο τη Ρωσια?? :headbang:
 

nikgt2003

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
μην εισαι και τόσο σίγουρος οτι δεν γυρνανε με τα πόδια
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Ρε παιδιά ισχύει οτι η Όλγα απο Ρεμούνδου 21Α δουλεύει στη Φυλής 67 βραδινή βαρδια? Λες γι?αυτό η κωλοτσατσά στη Ρεμούνδου να μας λεει συνεχεια «στα τέλη του μηνα θα ερθει»? Μας εχει φλωμωσει στο ψεμα....Έτσι εξηγούνται όλα :tickedoff: :tickedoff:
Παρακαλώ οποιος την εχει δει ας ενημερωσει ... Δεν υπαρχει δυστυχως καλυτερο MILFάκι στην αγορά
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.153
Κριτικές
4
Like
1.599
Πόντοι
266
Μάγκες, το ζήτημα είναι αν αυτή η Όλγα σε αφήνει να της χύσεις στα βυζιά (έστω και με κανένα 10άρικο παραπάνω). Αλλιώς να μη συζητάμε για βυζαρούδες...Η ουσια είναι να τελειώνεις στο επίμαχο σημείο. Ξέρει κανείς καμιά τέτοια (εκτός από Αγάπη και Αθηνά)?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.517
Πόντοι
41.447
Ρε παιδιά ισχύει οτι η Όλγα απο Ρεμούνδου 21Α δουλεύει στη Φυλής 67 βραδινή βαρδια? Λες γι?αυτό η κωλοτσατσά στη Ρεμούνδου να μας λεει συνεχεια «στα τέλη του μηνα θα ερθει»? Μας εχει φλωμωσει στο ψεμα....Έτσι εξηγούνται όλα :tickedoff: :tickedoff:
Παρακαλώ οποιος την εχει δει ας ενημερωσει ... Δεν υπαρχει δυστυχως καλυτερο MILFάκι στην αγορά




φίλε και εμένα με έχει φλομώσει στο ψέμα η κωλοτσατσόγρια!
5 φορές έχω πάει και μου λέει το ίδιο παραμύθι! οτι τάχα έχει πάει στην πατρίδα της κτλ και θα γυρίσει σε 1 εβδομάδα. Αυτα μου τα λέει ενάμιση μήνα τώρα.
Τουλάχιστον η προηγούμενη τσατσα η πρωινή ( αδύνατη με γυαλιά) ηταν ευγενέστατη.
Τέσπα χλωμό το βλέπω να δουλέυει κάπου αλλού η Ολγα. Η ίδια μου έλεγε οτι θέλει να δουλευει μονο σε αυτό το σπίτι γιατι εκεί έχει καλούς πελάτες που την ξέρουν καιρό. Επίσης δεν γουστάρει να δουλέυει βράδυ...
Εκτός και αν τα έσπασε με το μαγαζί για κάποιο λόγο.
Αν κάποιος ξέρει κάτι ας ενημερώσει...
 

nikolas2002m

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Και γιατί ρε παιδιά δεν πετάγετε κάποιος να δεί και να πεί με σιγουριά αν είναι στη φυλής η όχι;

Θα πήγαινα εγώ αλλά δε τη γνωρίζω.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Εφτασαν τα "τελη Οκτωβρη " που μου ειπε η τσατσα οτι θα ερθει η Ολγα. Εχει περασει κανεις? Θα περασω απο βδομαδα ...για να εισπραξω καμια απαντηση του στυλ..."Τελη Νοεμβρη γιατι  στραμπουληξε την παρανυχιδα της..." :cussing:  :tickedoff: >:( :jerking:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.517
Πόντοι
41.447
Πέρασα απο το μαγαζί Κυριακή πρωί και η τσατσά μου είπε πως η Όλγα βρίσκεται ακόμα στην πατρίδα της και δεν ξέρει πότε θα γυρίσει... :(
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Πέρασα απο το μαγαζί Κυριακή πρωί και η τσατσά μου είπε πως η Όλγα βρίσκεται ακόμα στην πατρίδα της και δεν ξέρει πότε θα γυρίσει... :(
Η Όλγα κάνει 3ο non show. . . Κανονικά πρεπει να τιμωρηθει με 2 χρονια...
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Τελικά η Όλγα γύρισε στην πρωινή βάρδια? ο ένας γράφει οτι γύρισε και ο άλλος οτι πήγε και δεν τη βρήκε  :headbang:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.153
Κριτικές
4
Like
1.599
Πόντοι
266
Πήγα εγώ σήμερα, μεσημεράκι, για πρώτη φορά στην Όλγα (το Σάββατο έλειπε). Λοιπόν, η Όλγα είναι πολύ ωραία γυναίκα γύρω στα 40, Ρωσίδα, λεπτή με αρκετά μεγάλο στήθος (3,5 και όχι 4 όπως έχουν γράψει μερικοί), και γενικά είναι πολύ καλή παρουσία, είναι ζεστή, έχει συμμετοχή, αλλά στα βυζιά δε με άφησε να τη χύσω. Και όπως ξέρετε, φίλοι μου, όταν δε με αφήνουν να κάνω το βίτσιο μου ξενερώνω...Ξέρω ότι πολλοί θα τη γουστάρουν (είναι από τα καλύτερα MILF), άλλά εμένα με βλέπω πάλι για Λάουρα...
 

Επισκέπτης
επιβεβαιώνω, η Όλγα γύρισε. εγώ δεν την πήρα γιατί δεν είναι του γούστου μου.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Σημερινή επίσκεψη(2η ) στη MILF Όλγα στη Ρεμούνδου 21. Η γυναίκα ήταν ορεξάτη και με απογείωσε. Πιστεύω ότι είναι ό,τι καλύτερο κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή σε MILF. Μου είπε πως δεν δούλευε για ένα μήνα ενώ είχε ανοίξει(ως ιδιοκτήτρια ) και το σπίτι στην Ακάμαντος.  Τη ρώτησα αν η κόρη της είναι το ίδιο όμορφη όπως η μαμά. Μου απάντησε, ότι όλοι λένε πως η μαμά είναι η καλύτερη και κλάφτηκε ότι η κόρη της δεν έχει τις δικές της «βυζαρόνες» (αυτή τη λέξη χρησιμοποίησε!!!  :grin: :o ) Καλή περιποίηση. Δεν αφήνει χύσιμο στις «βυζαρόνες» αλλά είναι πολύ χαδιάρα και πολύ γλυκιά. Δεν ξέρω αν συμφωνείτε , η Όλγα εκπέμπει μια γοητεία. ( άλλο ομορφιά και άλλο γοητεία) .. Έχει έναν αριστοκρατικό αέρα και μια κλασική Ρωσική όψη και φωνή.
 

ManEvent

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
145
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Κατόπιν του review του germaon και παρόλο που δεν μου αρέσουν τα μπουρδέλα, έκανα μια βόλτα από την ΟΛΓΑ.
Τα πράγματα είναι όπως τα λένε και η τύπισα είναι γαμάτη.
Για MILF lovers νομίζω ότι είναι κορυφαία.
Υ.Γ. τι βυζιά είναι αυτά Χριστέ μου!
 

liakoss1984

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστές που ειναι η Ρεμούνδου 21?Η milf που λέμε τι ώρες δουλεύει?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom