Νέα

Πιπίνου 54

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Αρχαίος 11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 84
  • Εμφανίσεις 42K
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
723
Κριτικές
1
Like
177
Πόντοι
6
υπαρχει καποιο τηλ η fb απο κατερινακι?
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Έχει κάποιος πληροφορίες τι παίζει με κατερινακι; δουλεύει.... εκτός πιπίνου; αν ναι, θα εκτιμούσα πολύ αν μου έστελνε κάνας συναγωνιστής το τηλ της σε ινμποξ
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.377
Κριτικές
2
Like
5.543
Πόντοι
2.356
Πωπω τι μου θύμισε αυτό το thread... Αλησμόνητες εποχές με Κορίνα εκεί μέσα. Τι να γίνεται εκεί; Έχω να ακούσω νέα εδώ και 5 χρόνια τουλάχιστον!
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Και δεν είχα περάσει ποτέ με Κορινα σκεψου.... μόνο Κατερίνα..

Θυμάμαι καμιά 10αρια χρόνια πριν μια... γιαγιά που είχε εκεί... πρέπει να.ηταν και πολύ ρομαντική... με.κατι κολιέ χαιμαλια κλπ .. δεν είχα περάσει ποτε
 

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Χα χα φοβερές εποχές
Εγώ την ήξερα σαν Χριστίνα
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.377
Κριτικές
2
Like
5.543
Πόντοι
2.356
Και δεν είχα περάσει ποτέ με Κορινα σκεψου.... μόνο Κατερίνα..

Θυμάμαι καμιά 10αρια χρόνια πριν μια... γιαγιά που είχε εκεί... πρέπει να.ηταν και πολύ ρομαντική... με.κατι κολιέ χαιμαλια κλπ .. δεν είχα περάσει ποτε

H Koρίνα τότε ήταν καμιά 45αρια ετών - τώρα δεν ξέρω τ κάνει - Μέχρι πριν δυο χρόνια έβαζε κάτι αγγελίες στο κανεσεξ.gr - Να είναι καλά όπου και αν βρίσκεται και ό,τι και αν κάνει. Ήταν πάντα σοβαρή και πολύ σωστή επαγγελματίας. Όταν καύλωνε καλά, περνάγαμε σούπερ.

Γενικά η υπόγα της Πιπίνου 54 είναι μια λατρεία της παρακμής. Μικρά δωμάτια, κόκκινα φώτα μέσα, περίεργοι τύποι να ρωτούν στη πόρτα, το άγχος να μη σε δουν οι περαστικοί στο φανάρι πριν μπεις μέσα, μια βρώμα που κάποιοι νοσταλγούμε κάποιοι... χαχα (ναι ίσως ακούγεται αστείο) Νιώθουμε σχεδόν τυχεροί που ζήσαμε εκείνες τις εποχές 2007 - 2015 και πηγαίναμε εκεί σε τέτοια μαγαζιά. Μετά ήρθαν τα πιο πέτρινα χρόνια. Δύσκολα έβρισκες κάποια όρεξη για να πας εκεί. Οι πάστες των αλλοδαπών στη περιοχή, η εγκληματικότητα πλέον δεν σε αφήνουν ούτε για πλάκα να κάνεις τσάρκα, όχι προς Πιπίνου αλλά και στη Φυλής γενικά.

- Επίσης ένα πολύ ιστορικό μπουρδέλο με τραβεστί, στην Αθήνα, ήταν (και είναι εικάζω, ακόμα) το Δεληγιώργη 30! Εκεί ήταν η πρώτη μου εμπειρία με τρανς.

Ακόμα πιο παλιά, στο Πιπίνου 54, εκεί υπήρχε μια που τη λέγανε Χαρά. Πανύψηλη και επιβλητική, σχετικά αδύνατη, Μελαχροινή και με εργαλείο θεόρατο πέτρα... χαχα α ρε εποχές. Πριν αρκετά χρόνια!
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Και δεν είχα περάσει ποτέ με Κορινα σκεψου.... μόνο Κατερίνα..

Θυμάμαι καμιά 10αρια χρόνια πριν μια... γιαγιά που είχε εκεί... πρέπει να.ηταν και πολύ ρομαντική... με.κατι κολιέ χαιμαλια κλπ .. δεν είχα περάσει ποτε

H Koρίνα τότε ήταν καμιά 45αρια ετών - τώρα δεν ξέρω τ κάνει - Μέχρι πριν δυο χρόνια έβαζε κάτι αγγελίες στο κανεσεξ.gr - Να είναι καλά όπου και αν βρίσκεται και ό,τι και αν κάνει. Ήταν πάντα σοβαρή και πολύ σωστή επαγγελματίας. Όταν καύλωνε καλά, περνάγαμε σούπερ.

Γενικά η υπόγα της Πιπίνου 54 είναι μια λατρεία της παρακμής. Μικρά δωμάτια, κόκκινα φώτα μέσα, περίεργοι τύποι να ρωτούν στη πόρτα, το άγχος να μη σε δουν οι περαστικοί στο φανάρι πριν μπεις μέσα, μια βρώμα που κάποιοι νοσταλγούμε κάποιοι... χαχα (ναι ίσως ακούγεται αστείο) Νιώθουμε σχεδόν τυχεροί που ζήσαμε εκείνες τις εποχές 2007 - 2015 και πηγαίναμε εκεί σε τέτοια μαγαζιά. Μετά ήρθαν τα πιο πέτρινα χρόνια. Δύσκολα έβρισκες κάποια όρεξη για να πας εκεί. Οι πάστες των αλλοδαπών στη περιοχή, η εγκληματικότητα πλέον δεν σε αφήνουν ούτε για πλάκα να κάνεις τσάρκα, όχι προς Πιπίνου αλλά και στη Φυλής γενικά.

- Επίσης ένα πολύ ιστορικό μπουρδέλο με τραβεστί, στην Αθήνα, ήταν (και είναι εικάζω, ακόμα) το Δεληγιώργη 30! Εκεί ήταν η πρώτη μου εμπειρία με τρανς.

Ακόμα πιο παλιά, στο Πιπίνου 54, εκεί υπήρχε μια που τη λέγανε Χαρά. Πανύψηλη και επιβλητική, σχετικά αδύνατη, Μελαχροινή και με εργαλείο θεόρατο πέτρα... χαχα α ρε εποχές. Πριν αρκετά χρόνια!

Και Εφέσου νομίζω ε;;;
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.377
Κριτικές
2
Like
5.543
Πόντοι
2.356
Και δεν είχα περάσει ποτέ με Κορινα σκεψου.... μόνο Κατερίνα..

Θυμάμαι καμιά 10αρια χρόνια πριν μια... γιαγιά που είχε εκεί... πρέπει να.ηταν και πολύ ρομαντική... με.κατι κολιέ χαιμαλια κλπ .. δεν είχα περάσει ποτε

H Koρίνα τότε ήταν καμιά 45αρια ετών - τώρα δεν ξέρω τ κάνει - Μέχρι πριν δυο χρόνια έβαζε κάτι αγγελίες στο κανεσεξ.gr - Να είναι καλά όπου και αν βρίσκεται και ό,τι και αν κάνει. Ήταν πάντα σοβαρή και πολύ σωστή επαγγελματίας. Όταν καύλωνε καλά, περνάγαμε σούπερ.

Γενικά η υπόγα της Πιπίνου 54 είναι μια λατρεία της παρακμής. Μικρά δωμάτια, κόκκινα φώτα μέσα, περίεργοι τύποι να ρωτούν στη πόρτα, το άγχος να μη σε δουν οι περαστικοί στο φανάρι πριν μπεις μέσα, μια βρώμα που κάποιοι νοσταλγούμε κάποιοι... χαχα (ναι ίσως ακούγεται αστείο) Νιώθουμε σχεδόν τυχεροί που ζήσαμε εκείνες τις εποχές 2007 - 2015 και πηγαίναμε εκεί σε τέτοια μαγαζιά. Μετά ήρθαν τα πιο πέτρινα χρόνια. Δύσκολα έβρισκες κάποια όρεξη για να πας εκεί. Οι πάστες των αλλοδαπών στη περιοχή, η εγκληματικότητα πλέον δεν σε αφήνουν ούτε για πλάκα να κάνεις τσάρκα, όχι προς Πιπίνου αλλά και στη Φυλής γενικά.

- Επίσης ένα πολύ ιστορικό μπουρδέλο με τραβεστί, στην Αθήνα, ήταν (και είναι εικάζω, ακόμα) το Δεληγιώργη 30! Εκεί ήταν η πρώτη μου εμπειρία με τρανς.

Ακόμα πιο παλιά, στο Πιπίνου 54, εκεί υπήρχε μια που τη λέγανε Χαρά. Πανύψηλη και επιβλητική, σχετικά αδύνατη, Μελαχροινή και με εργαλείο θεόρατο πέτρα... χαχα α ρε εποχές. Πριν αρκετά χρόνια!

Και Εφέσου νομίζω ε;;;

Δεν θυμάμαι της Εφέσου, το είχα ακουστά αλλά δεν πήγα ποτέ. Στα μόνο μαγαζιά που πήγα, τότε ήταν το Πιπίνου 54, το Φυλής 99, και πολύ παλαιότερα στο Φυλής 104. Επίσης είχα πάει και στη Καίτη, Μυτιλήνης 23Α... πολύ πολύ παλιά αυτό. Πλέον έχει αλλάξει - νομίζω δεν λειτουργεί.
 

SKL75

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
Χα χα Πόσο πίσω μας πήγατε βρε παιδιά..
 

badida de poutsa

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
128
Like
320
Πόντοι
21
η κατερινα δουλευει ακομη εκει?
ειχα περασει μια φορα κ πετυχα την Κορινα,αλλα δεν μ αρεσε εμφανισιακα
 

pigasos123

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
47
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδιά! Καμία πληροφορία για το Κατερίνα κι έχουμε ? Fb - insta ?
 

SPECIALOVER

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
0
H Koρίνα τότε ήταν καμιά 45αρια ετών - τώρα δεν ξέρω τ κάνει - Μέχρι πριν δυο χρόνια έβαζε κάτι αγγελίες στο κανεσεξ.gr - Να είναι καλά όπου και αν βρίσκεται και ό,τι και αν κάνει. Ήταν πάντα σοβαρή και πολύ σωστή επαγγελματίας. Όταν καύλωνε καλά, περνάγαμε σούπερ.
Πριν καμιά 20αρια μέρες πέρασα αργά μετά τα μεσάνυχτα και δούλευε η Κορίνα. Έχει σπάσει πολύ όταν πήγα να φυγω μου είπε ότι υπήρχε και άλλη κοπέλα φίλη της. Και βγαίνει μάλλον η γιαγιά της ήταν τελικά.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.644
Κριτικές
29
Like
7.135
Πόντοι
3.886
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
11
Like
11
Πόντοι
0
Καμια πρόσφατη ενημερωση απο προσφατο περιηγητη? Είναι και δυσκολο το παρκαρισμα εκεί...Μην κατεβαινουμε τσαμπα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.084
Πόντοι
606
εχω περασει κ γω προσφατα η κορινα ειναι μονο
η χρηστινα αν θημαμαι καλα ειχε η μπορει κ ν χει ακομα προφιλ στ badoo εκυ ν ψαξετε
εγω ειχα τ τηλ της αλλα δεν τ χριαστηκα και τ παιταξα αλλοστε την ειχα παρει αρκετες
φορες στ πιπινου
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.644
Κριτικές
29
Like
7.135
Πόντοι
3.886
εχω περασει κ γω προσφατα η κορινα ειναι μονο
η χρηστινα αν θημαμαι καλα ειχε η μπορει κ ν χει ακομα προφιλ στ badoo εκυ ν ψαξετε
εγω ειχα τ τηλ της αλλα δεν τ χριαστηκα και τ παιταξα αλλοστε την ειχα παρει αρκετες
φορες στ πιπινου
Νμζ είναι η Κατερίνα Πέμπτη Παρασκευή πρωί
 

Fuckingdisco

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2021
Μηνύματα
23
Like
18
Πόντοι
0
Ξερει κανεις καθε ποτε δουλευει η κατερινα;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom