Νέα

Πιπίνου 54

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Αρχαίος 11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 83
  • Εμφανίσεις 42K
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

soufra lover

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2011
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
0
δουλευει ακομα το κατερινοχριστινακι πεμ-κυρ πρωι και το φτανει μεχρι βραδυ ενιοτε. επισης δουλευει και η κορινα, τις υπολοιπες ωρες. 25 το μαλλι σημερα..

το κατερινακι παντα μαχιμο..  :rockon:

 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
723
Κριτικές
1
Like
177
Πόντοι
6
εδω τι γινεται κατερινοχριστινακι ακομα?
 

ΑΚΗΣ018

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
2.935
Τις υπολοιπες μερες ποιες ειναι τυπε μου?
Αλλες μερες εχω πετυχει μια αδιαφορη,μιλφ εξ'αλλαγης πρωινα και καποια απογευματα μια χοντρη με υδραυλικα(θες μεγενθυντικο φακο να τα δεις) συν του οτι δεν ακουει στο μετρο...τραγικες καταστασεις
 

camelakias1

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2015
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
1

Συνημμένα

  • ku5UH.jpg
    ku5UH.jpg
    146,7 KB · Εμφανίσεις: 135

crossakigrgrgr

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2014
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
πριν μερικους μηνες ειχα παει στο συγγκεκριμενο μαγαζι οπου ηταν μια κοπελα 30+ με τεραστια βυζια και πραγματικα λειτουργικο εργαλιο... με ξεπατωσε! πηγα τις προαλες και ηταν μια κοπελα χοντρη με περιεργο στομα ή οποια ειχε ενα εργαλιο που δεν φαινοτανε και δεν γαμαγε καθολου..... ξερουμε μηπως καποιο ονομα ή και και που μπορω να βρω την πρωτη? βασικα και αν δουλευει ακομα εκει
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
2
Like
5.543
Πόντοι
2.356
πριν μερικους μηνες ειχα παει στο συγγκεκριμενο μαγαζι οπου ηταν μια κοπελα 30+ με τεραστια βυζια και πραγματικα λειτουργικο εργαλιο... με ξεπατωσε! πηγα τις προαλες και ηταν μια κοπελα χοντρη με περιεργο στομα ή οποια ειχε ενα εργαλιο που δεν φαινοτανε και δεν γαμαγε καθολου..... ξερουμε μηπως καποιο ονομα ή και και που μπορω να βρω την πρωτη? βασικα και αν δουλευει ακομα εκει

Παλιά εκεί δούλευε μια Κορίνα η οποία δεν ξέρω αν είναι εκεί ακόμα. Αυτή που λες νομίζω την ξέρω. Εννοώ τη τελευταία, μια χοντρούλα ξανθιά με σαρκώδη χείλη και με έναν κορσέ συνέχεια.
 

crossakigrgrgr

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2014
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
εχω την εντυπωση οτι την λεγανε χαρα αλλα δεν ειμαι και σιγουρη... παντως απο οτι μου ειχε πει μια περιοδο δουλευε σε ενα μαγαζι στην θεσσαλονικη
 

1belkinjo2

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2016
Μηνύματα
216
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
21
Γεια σας. Έχει κανείς πρόσφατη ενημέρωση για μέρες και ώρες που μπορώ να βρω την Κατερίνα;
Ευχαριστώ!
 

milfogamis

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2016
Μηνύματα
167
Like
252
Πόντοι
21
πηγα πριν λιγες μερες στο κατερινακι,ηταν φουλ καυλωμενη μαλλον απο προηγουμενο πελατη την τσιμπουκωσα και μου εκανε τη μαπα καινουρια απο        τα χυσια  :2on1: :2on1: :cum: :cum:
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
723
Κριτικές
1
Like
177
Πόντοι
6
αν περασει κανεις ας ριξει καμια ενημερωση
 

dkabouro

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
73
Like
82
Πόντοι
0
...Πέρασα εχθές. Ηταν η Χριστίνα. Μέσα είχε άλλους 2 πελάτες.Με ρώτησε αν ήθελα να μπω στη παρτούζα. Ξεvτύθηκα και ξεκίνησα τον αγώνα.Σε λίγο έφθασαν άλλοι 2 . Τελικά το χριστινάκι μπόρεσε να τους ικανοποιήσει βολέψει όλους ταυτόχρονα !!!  :kneel: :kneel: :kneel:
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.637
Κριτικές
29
Like
7.133
Πόντοι
3.886
ξερουμε ποια κορίτσια είναι εκει αθτη την περιοδο..?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom