Νέα

Ψαχνω να βρω Strapon που χυνουν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 192
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.129
Like
5.753
Πόντοι
1.206
Koίτα να δεις πρόοδος της τεχνολογίας!
Άλλα μαρκούτσια για αντρικούς κώλους, άλλα για γυναικείους, άλλα για μουνιά!

Αυτά τα "για τον προστάτη" είναι εγκεκριμένα από την ουρολογική εταιρεία, διότι αλλιώς πως να τα εμπιστευτεί κανείς;
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Αν δεν σε καλύπτουν αυτά θα δούμε τι θα κάνουμε  :cheesy:

Eξ-οπλισμενη σε βρισκω......Κοιτα ρε κι εγω που νομιζα πωs θα υφαινεs αργαλειο, τακου τακου
Τι ειν τουτεs ρε??
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Το ξεκινησε απο επιστημονικο εργαλειο και απ οτι διαβαζω καταληγει στο οργανικο.....
Αν ειναι για την φιλη σου, κατι μπορει να γινει  :grin:
 

Επισκέπτης
Επισης εχω 3 βιντεο με κοριτσια που γαμανε αντρες με strapon που χυνουν και τους χυνουν ακομη στο στομα. Αλλα θα παρει 2-3 ημερες ακομη να τα δειτε. Τα εχω αποθηκευμενα στο λαπτομ μου. Θα τα κατεβασω στο

Μεχρι τοτε υπομονη.

Θα ηθελα να σας εξομολογηθω κατι αγαπητα φιλαρακια μου. Αν ποτε την βρω με κανενα φιλαρακι ο λογος ειναι οτι φταινε οι γυναικες που  θα με οδηγησουν στην ομοφυλια. Με λιγα λογια με ξενερωνει που παω στα μπουρδελα , στουντιο και τα call girls και να βλέπω να εχουν ξυρισμενο το αιδοιο τους οπως επισης δεν εχουν φυσιολογικο στηθος δηλαδη στηθος με σιρλικονη  σπανιζει να βλεπει γυναικες με φυσιολογικο στηθος, οι αδυνατες , η πλαστικη το  λιφτιν που εχουν κανει και τα κλπ. Ολα αυτα καποια στιγμη θα σε κανουν να χασεις το ενδιαφερο σου προς τις γυναικες και θα σε οδηγησουν στην ομοφυλια. Μεχρι στιγμη δεν εχω κανει ομοφυλια με αντρες το ορκιζομαι. Αλλα αυτες οι ανωμαλες σκεψεις μπαινουν στο μυαλο μου συχνα.
Οποτε ενα μεγαλο μεριδιο ευθυνης εχουν οι γυναικες
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Είσαι στην άρνηση ακόμα, μάλλον...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Επισης εχω 3 βιντεο με κοριτσια που γαμανε αντρες με strapon που χυνουν και τους χυνουν ακομη στο στομα. Αλλα θα παρει 2-3 ημερες ακομη να τα δειτε. Τα εχω αποθηκευμενα στο λαπτομ μου. Θα τα κατεβασω στο

Μεχρι τοτε υπομονη.

Θα ηθελα να σας εξομολογηθω κατι αγαπητα φιλαρακια μου. Αν ποτε την βρω με κανενα φιλαρακι ο λογος ειναι οτι φταινε οι γυναικες που  θα με οδηγησουν στην ομοφυλια.
η φιλεναδα σου που σε γαμαει και την γαμας τι λεει για ολα αυτα;πως κρινει αυτην σου την μεταστροφη; :)
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
η φιλεναδα σου που σε γαμαει και την γαμας τι λεει για ολα αυτα;πως κρινει αυτην σου την μεταστροφη; :)
κι εσενα μωρη πουσταρα οι γυναικες σου φταινε που το γυρισες?
 

Επισκέπτης
η φιλεναδα σου που σε γαμαει και την γαμας τι λεει για ολα αυτα;πως κρινει αυτην σου την μεταστροφη; :)

Της αρεσει παρα πολυ να με γαμαει με το στραπον της. Ειναι το αγαπημενο της παιχνιδι.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Τι εγινε ακομα ψαχνεσαι? η μιση Κολομβια ειναι εδω μεσα ουτε ενα γραμμα δεν πηρες?
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Επισης εχω 3 βιντεο με κοριτσια που γαμανε αντρες με strapon που χυνουν και τους χυνουν ακομη στο στομα. Αλλα θα παρει 2-3 ημερες ακομη να τα δειτε. Τα εχω αποθηκευμενα στο λαπτομ μου. Θα τα κατεβασω στο

Μεχρι τοτε υπομονη.

Θα ηθελα να σας εξομολογηθω κατι αγαπητα φιλαρακια μου. Αν ποτε την βρω με κανενα φιλαρακι ο λογος ειναι οτι φταινε οι γυναικες που  θα με οδηγησουν στην ομοφυλια. Με λιγα λογια με ξενερωνει που παω στα μπουρδελα , στουντιο και τα call girls και να βλέπω να εχουν ξυρισμενο το αιδοιο τους οπως επισης δεν εχουν φυσιολογικο στηθος δηλαδη στηθος με σιρλικονη  σπανιζει να βλεπει γυναικες με φυσιολογικο στηθος, οι αδυνατες , η πλαστικη το  λιφτιν που εχουν κανει και τα κλπ. Ολα αυτα καποια στιγμη θα σε κανουν να χασεις το ενδιαφερο σου προς τις γυναικες και θα σε οδηγησουν στην ομοφυλια. Μεχρι στιγμη δεν εχω κανει ομοφυλια με αντρες το ορκιζομαι. Αλλα αυτες οι ανωμαλες σκεψεις μπαινουν στο μυαλο μου συχνα.
Οποτε ενα μεγαλο μεριδιο ευθυνης εχουν οι γυναικες
κανε υπομονη,βολεψου με στραποναρισμα γιατι ετσι την πατησε και ο αβραμοτριαντης και τωρα γυριζει στα παρκα μεσα στο κρυο και τον ψωλοχυνουνε οι πακιστανοι
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.943
Like
30.258
Πόντοι
5.006
δεν την ενοιαζε αφου γαμουσε και εσενα μωρη λουλου
MikriLuluv103.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom