Νέα

Πραγματικά πιστεύετε ότι σας γουστάρουν οι πουτανες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Patrick Jo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Έτσι όπως τα γράφετε μου δίνετε την εντύπωση ότι τα πιστεύετε. Πραγματικά τα πιστεύετε;

Ναι, υπάρχουν τρόμπες που τα πιστεύουνε όπως φαινεται και απο αυτό το νήμα  :jerking:

Η αλήθεια όμως είναι ότι σε "γουστάρουν" αν είσαι εύκολος πελάτης. Δλδ καθαρός, περιποιημενος, εμφανίσιμος σχετικά και το βασικότερο να μην την πρήζεις να κάνει κάτι που δεν θέλει ή δεν έχει στο μενού.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Οποτε αν εισαι ευκολος πελατης με οχι πολυ μεγαλο πουτσο, γρηγορος και δε ζητας κάτι που δε κάνει τοτε ναι σε γουστάρει.. για ΠΕΛΑΤΗ!
Αν δεν είμαι αυτά που λες, τότε δεν με γουστάρει.. για ΠΕΛΑΤΗ;
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Διαβάζω σε πάρα πολλές κριτικές και σχεδόν σε όλα τα θέματα  του φόρουμ "δηλώσεις" των μελών, του στυλ
-"έκανα αυτο, και γούσταρε πάρα πολύ και αυτή"
-"την έγλυψε και τρελάθηκε"
-"μου είπε ότι το ευχαριστήθηκε"
-"τελείωσε και αυτή"
-"της ελειψα"
-"μου είπε ότι κάνεις δεν την γαμαει όπως εγώ"
  και άλλα παρόμοια τέτοια.

Έτσι όπως τα γράφετε μου δίνετε την εντύπωση ότι τα πιστεύετε. Πραγματικά τα πιστεύετε;
τυπε γιατι σου φαινονται περιεργα όλα αυτά.συμβαινουν πολλα με τις ιεροδουλες αλλοι εχουν εξτρα υπηρεσίες αλλοι εχουν σχεση με ιεροδουλες αλλοι τις γαμανε εκτος εργασιας.γυναικες είναι και αυτές και εχουν διαφορες ανάγκες περα από το σεξ.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Βρε παιδιά 20 ευρώ δίνει ο άλλος. Ασ' τον με τα λεφτά που ακουμπά να ζει ό,τι ψευδαίσθηση γουστάρει. Τώρα άμα το πάει σε άλλο επίπεδο και αρχίζει να πιρφορίζει ή να την κηνυγάει για έξω, είναι μέγιστος μαλάκας.
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
567
Κριτικές
35
Like
3.729
Πόντοι
2.836
Παίδες, εκείνο που έχει σημασία είναι εμείς να το ευχαριστιόμαστε πρώτα και μετά αυτές. Βέβαια, πολλές φορές για να το ευχαριστηθείς το μπουρδελογαμήσι πρέπει και η παρτενέρ να έχει καλή διάθεση-συμμετοχή. Από κει και πέρα, όπως σε όλες τις δουλειές κάποιος συμπαθεί έναν πελάτη του περισσότερο, κάποιον άλλο λιγότερο, έτσι πάνε αυτά. Δεν είναι, λοιπόν, λογικό μία πουτάνα να γουστάρει έναν Έλληνα, που είναι καθαρός κλπ. από έναν αλλοδαπό κοιλαρά και άπλυτο;  
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.684
Like
14.876
Πόντοι
3.656
Παίδες, εκείνο που έχει σημασία είναι εμείς να το ευχαριστιόμαστε πρώτα και μετά αυτές. Βέβαια, πολλές φορές για να το ευχαριστηθείς το μπουρδελογαμήσι πρέπει και η παρτενέρ να έχει καλή διάθεση-συμμετοχή. Από κει και πέρα, όπως σε όλες τις δουλειές κάποιος συμπαθεί έναν πελάτη του περισσότερο, κάποιον άλλο λιγότερο, έτσι πάνε αυτά. Δεν είναι, λοιπόν, λογικό μία πουτάνα να γουστάρει έναν Έλληνα, που είναι καθαρός κλπ. από έναν αλλοδαπό κοιλαρά και άπλυτο;  


ειναι πολυ λογικο τυπε.αλλωστε τους απλυτους βρωμιαρηδες γυφτους αραπηδες και πακιστανους τους παιρνει μονο ο λιλας  :S :S :S
 

Συνημμένα

  • Λιλας πουστογρια φαφουτα.jpg
    Λιλας πουστογρια φαφουτα.jpg
    128,2 KB · Εμφανίσεις: 20

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.210
Κριτικές
35
Like
5.865
Πόντοι
6.796
Αν δεν είμαι αυτά που λες, τότε δεν με γουστάρει.. για ΠΕΛΑΤΗ;

Εσύ αν ήσουν ζιγκολό ποιές γυναίκες θα γούσταρες? Μια γριά χοντρή που θα σε έβαζε να της γλύφεις το μουνί για ώρες?

Ε και οι πουτάνες γουστάρουν εμφανίσιμους, καθαρούς, με μικρές ψωλές, που χύνουν γρήγορα, και δε ζητάνε κάτι εκτός προγράμματος τους..
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.462
Κριτικές
16
Like
13.667
Πόντοι
6.515
τυπε μη μπαχαλευεις κι αυτό το θεμα με τον λιλα  :embarrased:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.029
Κριτικές
31
Like
12.696
Πόντοι
5.097

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.571
Like
2.884
Πόντοι
506
.........ο τσατσος μου εξηγουσε οτι θελει μολις παρει συνταξη να μετακομισει μονιμα στην Παταγια της Ταυλανδης ωστε να μπορει να ψωνιζει ανενοχλητος πιτσιρικαδες.....

-αντε,θα γαμησεις; δεν εχω και πολυ χρονο,εχω και αλλα δωματια
-θα γαμησω και κωλο πρωτα και μετα θα φυγω
-να γαμησεις κωλο αλλα σιγα σιγα γιατι ποναω

Τον φυτεψα με τη μια μεσα. Τιναχτηκε λες και την χτυπησε καλωδιο της ΔΕΗ

:grin: :grin: :grin:

 

mick11

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
107
Κριτικές
44
Like
1.813
Πόντοι
2.391
Καλησπέρα αδέλφια νομίζω ότι είναι παρα πολύ δυσκολο να καταλάβεις ποτε μια επαγγελματιας θα σε δει σαν πιθανο γκομενο ,δεν εχω πειρα από μπουρδελα μιλαω μονο για Call Girls προσωπικά μου εχει τυχει να κανω δεσμο με ένα τετοιο κοριτσι
Τωρα αυτό που ειδα είναι ότι εάν πας να της μάσησης λεφτα η να της πεις να μην παει για δουλεια αμεσως χαλαει το γλυκο
Το για τη ειλθε μαζι μου είναι κατι που βαριέμαι να γραψω αλλα  είμασταν μαζι 4 μηνες και περασα καταπληκτικα δεν μιλαω για το γαμηση μιλαω για την παρεα ηταν παρα πολύ κυρια όταν βγάιναμε δεν δεχοταν να της πληρωσω το τραπεζι η τα ποτα. Δεν την εχω μικρη δεν είμαι γρηγορογαμουλης δεν είμαι μπαζο
Απλα είμαι της σχολης του σου γαμω το σωμα και σου γαμω και το μυαλο
Από πολλες ΜΗ ιεροδουλες που ειχα στην ζωη μου επισκΙαζει ένα τεραστιο ποσοστο
Ένα πραγμα εχω μαθει στη ζωη μου ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΝΟΝΕΣ
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Εσύ αν ήσουν ζιγκολό ποιές γυναίκες θα γούσταρες? Μια γριά χοντρή που θα σε έβαζε να της γλύφεις το μουνί για ώρες?

Ε και οι πουτάνες γουστάρουν εμφανίσιμους, καθαρούς, με μικρές ψωλές, που χύνουν γρήγορα, και δε ζητάνε κάτι εκτός προγράμματος τους..
Δεν απάντησες όμως σε αυτο που σου είπα. Αν κάποιος την έχει μεγάλη, κρατάει πολύ χωρίς να θείγει η κοπέλα τον χρόνο, του κάνει έξτρα(όχι απαραίτητα μόνο σε αυτόν, αλλά παραπάνω από το απλό που ανακοινώνεται στο σαλόνι) τότε δεν τον γουστάρει σαν πελάτη; Δεν μίλησα ποτέ για σχέση εκτός ρδέλου, μόνο το να σε βλέπει η τάνα και να θέλει πραγματικά να σε ευχαριστήσει. :hi:
 

giotis2005

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2010
Μηνύματα
121
Like
7
Πόντοι
1
Καλησπέρα αδέλφια νομίζω ότι είναι παρα πολύ δυσκολο να καταλάβεις ποτε μια επαγγελματιας θα σε δει σαν πιθανο γκομενο ,δεν εχω πειρα από μπουρδελα μιλαω μονο για Call Girls προσωπικά μου εχει τυχει να κανω δεσμο με ένα τετοιο κοριτσι
Τωρα αυτό που ειδα είναι ότι εάν πας να της μάσησης λεφτα η να της πεις να μην παει για δουλεια αμεσως χαλαει το γλυκο
Το για τη ειλθε μαζι μου είναι κατι που βαριέμαι να γραψω αλλα  είμασταν μαζι 4 μηνες και περασα καταπληκτικα δεν μιλαω για το γαμηση μιλαω για την παρεα ηταν παρα πολύ κυρια όταν βγάιναμε δεν δεχοταν να της πληρωσω το τραπεζι η τα ποτα. Δεν την εχω μικρη δεν είμαι γρηγορογαμουλης δεν είμαι μπαζο
Απλα είμαι της σχολης του σου γαμω το σωμα και σου γαμω και το μυαλο
Από πολλες ΜΗ ιεροδουλες που ειχα στην ζωη μου επισκΙαζει ένα τεραστιο ποσοστο
Ένα πραγμα εχω μαθει στη ζωη μου ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΝΟΝΕΣ
Γραπτώς το γάμησες το μυαλό της τύπε?
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.210
Κριτικές
35
Like
5.865
Πόντοι
6.796
Δεν απάντησες όμως σε αυτο που σου είπα. Αν κάποιος την έχει μεγάλη, κρατάει πολύ χωρίς να θείγει η κοπέλα τον χρόνο, του κάνει έξτρα(όχι απαραίτητα μόνο σε αυτόν, αλλά παραπάνω από το απλό που ανακοινώνεται στο σαλόνι) τότε δεν τον γουστάρει σαν πελάτη; Δεν μίλησα ποτέ για σχέση εκτός ρδέλου, μόνο το να σε βλέπει η τάνα και να θέλει πραγματικά να σε ευχαριστήσει. :hi:

Τι ρωτάς ακριβώς? Ναι μπορεί να σε γουστάρει σαν πελάτη βέβαια, και να σου κάνει διαφορετικό γαμήσι και πιο γκομενίστικο..

Θα σου μιλήσω εμπειρικά.. ειχα τάνες στανταράκια που ξεφεύγαν κατα πολύ απ το στάνταρτ πρόγραμμα τους απ οτι με άλλους πελάτες... δηλαδή μου κάναν γκομενίστικο γαμησάκι, εξτραδάκια και ποτέ νύξη για θέμα χρόνου και πάντα με το χαμόγελο.. Μου πουλούσαν ένα γκομενίστικο πακέτακι.. Προφανώς με γουστάραν για πελάτη τους και για αυτό γιναν στανταράκια μου.. Πολλές άλλες ομως απ τη συμπεριφορά τους καταλαβαίνω οτι δε τους ενδιαφέρω για σταθερός πελάτης είτε γιατι ειναι ξεπετατζούδες και δε τις ενδιαφέρει σταθερός πελάτης και τους ξεπετάνε όλους ειτε για κάποιο αλλο λόγο πχ οτι αργώ να χύσω ή δε ξερω γω τι.. Σε αυτες δε ξαναπάω...

Μια τάνα που θέλει να σε κάνει να ξαναπάς μαζί της θα το κατεφέρει με μεγάλο ποσοστό επιτυχίας..

Αν σου πουλάει γκομενίστικο πακετάκι σε κάνει σταθερό πελάτη..
Τώρα πως κάποια επιλέγη ποιον θα κάνει σταθερό εξαρτάται κι απο τη πουτανιά της και απο τον πελάτη.. πχ ενας πυρφόρος γινετε για πλάκα σταθερός πελάτης αντι κάποιου που γαμάει για το πορνοσταριλίκι του..
Ενας που γουστάρει γκομενίστικο γαμησι γινετε πελάτης αντί κάποιου που πάει να σφυροκοπήση στα τέσσερα να του φύγουν οι καύλες..

Γενικά αυτοί που αναρωτιούνται αν τους γουστάρουν οι τάνες και το πιστεύουν ειναι επειδή ψάχνουν τάνες που προσφέρουν γκομενίστικο προγραμματάκι.. οι συγκεκριμένες κάνουν πελατολόγιο έτσι..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom