Νέα

Πραγματικά πιστεύετε ότι σας γουστάρουν οι πουτανες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Patrick Jo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.644
Like
14.672
Πόντοι
3.656
Ξεχάσαμε και τον ¨καθαρισμό της κάνης¨ τύπε  :S :S :S


τυπε η φαντα κανει πολλα πραγματα   :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
αμα την τριψεις στον μποθντζον σου,μεχρι που προστατευει και τα δονιτα της πουτανας απο την τερηδονα   :grin: :grin: :grin: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
3
Like
1.471
Πόντοι
216
Διαβάζω σε πάρα πολλές κριτικές και σχεδόν σε όλα τα θέματα  του φόρουμ "δηλώσεις" των μελών, του στυλ
-"έκανα αυτο, και γούσταρε πάρα πολύ και αυτή"
-"την έγλυψε και τρελάθηκε"
-"μου είπε ότι το ευχαριστήθηκε"
-"τελείωσε και αυτή"
-"της ελειψα"
-"μου είπε ότι κάνεις δεν την γαμαει όπως εγώ"
  και άλλα παρόμοια τέτοια.

Έτσι όπως τα γράφετε μου δίνετε την εντύπωση ότι τα πιστεύετε. Πραγματικά τα πιστεύετε;

Ανευ πλακας όμως, τεραστια και ενδιαφερουσα κουβεντα!
Νομιζω εχει αναλυθει επαρκως στο παρελθον...
Προσωπικα, οσο κι αν σεβομαι κι αν αγαπω τις ιεροδουλες, μου είναι αδιανοητη η δουλεια που κανουν, και παντα με ιντριγκαρε το πως θα είναι η ψυχολογια μιας γυναικας που κανει μια τετοια δουλεια...

Εννοείται πως είναι επαγγελματιες! Εννοείται πως οπως αναγκάζονται να παρεχουν τις (πολύτιμες) υπηρεσίες τους σε καποιους αηδιαστικούς 80αρηδες, με τον ιδιο τροπο που θα τις παρηχαν σε καποιον ομορφο 25αρη νεαρο γυμνασμενο.
Το ιδιο είναι να σκαει ενας ομορφος νεος καθαρος και ξυρισμένος, με τον 80αρη χοντρο που σκαει απλυτος?
Ο,τι δινεις παιρνεις!
Προφανως και θα κανει καποια διαφορα στην συμεριφορα τους το πως/τι εισαι (μιλαμε για εργασιακες συνθηκες δηλαδή, οποτε αλλαζει και η αποδοση), αλλα μην ξεχναμε ότι το Α και το Ω μιας καταρτισμένης ιερόδουλης, είναι ο απολυτος διαχωρισμος μεταξυ προσωπικης ζωης και εργασιας!

Από την άλλη βεβαια, μην ξεχναμε ότι είναι ανθρωποι οπως ολοι μας!
Και αυτή η δουλεια, οπως και κάθε καθημερινοτητα, πολλες φορες γινεται ένα μεγαλο μερος της ζωης ενός ανρωπου.
Φανταστείτε μονο, ότι δεν εναι λιγες οι κοπελες (ιδιως αυτές που ξεκινησαν σε νεαρη ηλικια) που στην ουσια εμαθαν τους ανδρες μεσα από το επαγγελμα τους.
Και λογω της αμεσότητας της δουλειας τους, μαζι και με την εμπειρια, προφανως και πολλες είναι σε θεση να μας 'διαβαζουν' πολύ καλυτερα και ξεκάθαρα, από μια μεση κοπελιτσα της γειτονιας μιας.

Μια εμπειρη ιεροδουλη ξερει πολύ καλα ποιοι ειμαστε, τι θελουμε, τι ζητάμε και τι κανουμε. Σαν κι εμας εχουν περασει απειροι, καποιοι θα εχουνμε κοινα χαρακτηριστικα στην συμπεριφορά, οποτε και καταλαβαινουν πολλα περισσοτερα απ ο,τι φανταζόμαστε, για εμας.

Να πω την αληθεια (με κινδυνο να χαρακτηριστω 'πυρφορος' κιολας), εχει τυχει να εχω βγει με ιεροδουλες εξω για ποτακια. Αλλα εντελως σε φιλικο επιπεδο, και όχι στο πλαισιο που πολλοι φανταζονται τυπου 'ανοιγω μπουκαλια και παιζω τον κιμπαρη να ψαρωσει η γκομενα'.....Σιγα που θα ψαρωνε καμμια, ετσι μονο τα κορακια θα προσελκυσει κανεις.
Και χωρις να είναι σκοπος της επισκεψης μου αυτος. Απλα πανω στην χαλαρη κουβεντουλα, αμα επεφτε από πλευρας της η ερωτηση 'που μενεις/με τι ασχολείσαι/που βγαινεις' κλπ, οποτε συνεπως αμα την παω την άλλη, δεν εχω πρόβλημα να της πω να πιουμε καμμια μπυριτσα παρεα. Τπτ φοβερο.
Κι εχει τυχει να βγουμε και με φιλους μου κιολας.
Πολλοι από δω μεσα φανταζομαι θα το χουν κανει, και σιγουρα θα εχουν συναψει και φιλικες/ερωτικες σχεσεις με αρκετα κορίτσια του χωρου.

Αυτό που καταλαβα μεσα από λιγες διακριτικες νυξεις που εκανα επι του θεματος (γιατι η περιεργεια μ ετρωγε προφανως), είναι ότι διολου απιθανο καποια ιεροδουλη να γουσταρει καποιον που γνωρισε ως πελατη.
Όχι επειδή ειχε μεγαλη πουτσα, η επειδή γαμουσε καλα, αλλα απλα επειδή ετυχε το λιγο που τον γνωρισε σαν ανθρωπο (οσες καταδέχονται να βλεπουν και τον ανθρωπο μεσα απτον 'πελατη') να τον κανει κεφι.
Κι επειδή λογω γνωσεων και εμπειριες, πολλες ξερουν πως να χειρίζονται τετοια θεματα, την κινηση θα την κανει η ιδια αν γουσταρει να γνωρισει καποιον, απ ο,τι καταλαβαίνω.

Αλλα σιγα τωρα που χεστηκε η άλλη επειδή της εκανε καποιος ένα καλο γλειφομουνι πχ....Η απλα επειδή επενδυει στο να εχει σταθερη πελατεια λεει καμμια παπαρια τυπου 'μου ελειψες' και ψαρωνει ο άλλος! Αρχιδια καπαμά....

Σορρυ για το μεγαλο ποστ, απλα είναι ένα ενδιαφερον θεμα, και θα ειχε ακομα περισσοτερο ενδιαφερον εάν καποιοι αξιοι συναγωνιστες παρεθεταν εμπειριες τους!


 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
66
τυπε η φαντα συμφωνα με τους ακαποτους χυστες του μπου ειναι η ατομικη βομβα εναντια στα σμν    :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
Να τι γινεσαι όταν δεν χρησιμοποιείς φαντα.Σαν τον Εντουρο
 

Συνημμένα

  • Εντουρο ο νεανιας χυστης  του Μπου.png
    Εντουρο ο νεανιας χυστης του Μπου.png
    679,5 KB · Εμφανίσεις: 41

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
830
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
86
Πολύ ενδιαφέρον θέμα εάν κόψετε τις μαλακίες !!
Λοιπόν και μένα μου έχει τύχει να μου το παίζει ερωτευμένη πουτάνα να με παίρνει τηλ. κλπ. Το τεστ που τις κάνω είναι free fuck ! δεν πέρασε καμία το δεύτερο δηλαδή γαμήθηκε και πολύ καλά μάλιστα μιά φορά δώρο αλλά την επόμενη φορά μου ξαναζήτησε λεφτά !
Μιλάμε πάντοτε για ανεξάρτητες call - girl.
Σε συζητήσεις - διασταυρώσεις με επαγγελματίες (Λέω την ιστορία της Α στις Β & Γ και αντίστροφα) κατέληξα ότι στην γλώσσα τους αυτό σημαίνει πουλάω έρωτα κατά κάποιον τρόπο !
Δηλαδή έναν πελάτη που τον γουστάρω μου είναι συμπαθής αλλά δεν το ερωτεύτηκα - τον παίζω έτσι ώστε να τον έχω σιγουράκι και να περνάω και καλά στο sex μαζί του (και να κονομάω φυσικά) αλλά ως εκεί.
Μιά φορά μόνον κάποια μου το έπαιζε τρελλά ερωτευμένη μαζί μου αλλά την ξέκοψα εγώ !!
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
Πολύ ενδιαφέρον θέμα εάν κόψετε τις μαλακίες !!
Λοιπόν και μένα μου έχει τύχει να μου το παίζει ερωτευμένη πουτάνα να με παίρνει τηλ. κλπ. Το τεστ που τις κάνω είναι free fuck ! δεν πέρασε καμία το δεύτερο δηλαδή γαμήθηκε και πολύ καλά μάλιστα μιά φορά δώρο αλλά την επόμενη φορά μου ξαναζήτησε λεφτά !
Μιλάμε πάντοτε για ανεξάρτητες call - girl.
Σε συζητήσεις - διασταυρώσεις με επαγγελματίες (Λέω την ιστορία της Α στις Β & Γ και αντίστροφα) κατέληξα ότι στην γλώσσα τους αυτό σημαίνει πουλάω έρωτα κατά κάποιον τρόπο !
Δηλαδή έναν πελάτη που τον γουστάρω μου είναι συμπαθής αλλά δεν το ερωτεύτηκα - τον παίζω έτσι ώστε να τον έχω σιγουράκι και να περνάω και καλά στο sex μαζί του (και να κονομάω φυσικά) αλλά ως εκεί.
Μιά φορά μόνον κάποια μου το έπαιζε τρελλά ερωτευμένη μαζί μου αλλά την ξέκοψα εγώ !!
:think:
Για πες
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
26
Like
1.305
Πόντοι
1.720
Κι εμένα τόσο τα κορίτσια όσο και τα κολ γκερλς με κράζουν που πάω μαζί τους και μου λένε ότι κανονικά θα έπρεπε να είμαι έξω και να φορτώνω γκομενάκια αβέρτα γιατί είμαι παίδαρος και μοιάζω με σταρ του σινεμά.

Απαντώ οτι δε γουστάρω να γαμάω τζαμπα
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
3
Like
1.471
Πόντοι
216
η ολη φαση είναι, ότι εδώ που τα λεμε, είναι πολύ πιο τιμητικο να σε γουσταρει μια ιεροδουλη (που εχει περασει χιλιαδες ανδρες μεσα-εξω), απτο να σε γουσταρει απλα ένα σαχλομουνο που αντε να χει γαμηθει με καμμια 30αρα μαλακες!

Αλλα αυτή είναι και η παγιδα εδώ, ότι μπορει να κολακευτεί κανεις, και από αναγκη και μονο να πιστεψει κατι τετοιο, να είναι προθυμος να δεχθεί οποιαδήποτε μαλακια του πει η καθεμια!

Το να με γουσταρει η κυρα-σουλα η λογιστρια δεν είναι κακο-γιατι πολύ απλα μπορει ναναι ωραιο γκομενακι, και να γαμησω! Fair enough...
Αλλα το να με γουσταρε πχ η ταδε γκομενα απτο ταδε νουμερο της φυλης πχ. εχει μια άλλη υποσταση, εάν το δουμε πιο κυνικα!
Τωρα το τι κανει κανεις σχετικα μ αυτό, είναι άλλη ιστορια! Αλλα....

Τιμη μας και καμαρι μας να μας γουσταρει μια πουτανα! Κι εμεις τιμη τους και καμαρι τους, αν θελήσουμε να την βγαλουμε για γκομενα, κιολας!

Υ.Γ. Δεν εχω παρει ποτε λουλούδια σε γκομενα! Ουτε και πρόκειται! Για δικους μου λογους...
Αλλα εάν ηταν να κανω ποτε μου τετοια κινηση, μονο σε ιεροδουλη θα εδινα λουλούδια! Και όχι για να ζητησω τον 'ερωτα' της....

 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
------
ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΧΑΖΟΣ
Αυτό δεν έγινε από την 1η φορά (4η ή 5ή) και ενώ είχε κανονικό πρόγραμμα την 3η φορά μόνη της είπε για ελεύθερο στοματικό και και μετά όταν της είπα για τλιωτικό στο στόμα μπυ απάντησε "για σένα ναι". Ακόμα, κάθεται (λέει) παραπάνω (μέχρι και μισή ώρα) αν δεν έχω τελιώσει, γιατί (λέει)δεν είναι πολύ σαν και μένα και εννοεί τον πούτσο μου. Τέλος, δεν της έχω δώσει ποτέ "δωράκι" οπότε δεν θεωρούμε και αγαπούλας. Όλα αυτά δεν θα τα λέει και θα τα κάνει μόνο σε μένα, αλλά και όχι σε όλους, οπότε γιατί με λες χαζό; :think:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Να προσθέσω κάτι σχετικά με το πόσο αρέσουν στις πουτάνες οι πελάτες τους, μια και το συζητάτε.

Ας ξεκινήσουμε από 3 παραδοχές πέραν αμφισβήτησης για αυτές τις γυναίκες.

Πρώτον . Είναι φανερά φιλοχρήματες αλλοιώς δεν θα έκαναν τη δουλειά που κάνουν θα βολεύονταν ως καθαρίστριες η κρατώντας μωρά η γέρους με το 15% των χρημάτων που βγάζουν ως εργαζόμενες του χώρου ( τα επαγγελματικά παραδείγματα είναι αληθινά από προσωπικές μου εμπειρίες).

Δεύτερον. Είναι σκληρές και δοκιμασμένες εξ' ορισμού λόγω του  επαγγέλματος  που κάνουν.

Τρίτον. Είναι όμορφες, το ξέρουν, και θεωρούν τους άνδρες δεδομένους μια και στη μια βόλτα που θα κάνουν μόνες τους (ιδίως στη χώρα μας το πιρφοριστάν)  λίγο να κουνηθούν θα τους τι πέσουν 5-10 άντρες.


 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Τα παραπάνω είναι προφανή. Να προσθέσω και κάποια όχι τόσο προφανή.

Πρώτον οι γυναίκες αυτές μισούν και περιφρονούν ουσιαστικά τους άνδρες λόγω του επαγγέλματός τους. Κατά κάποιο τρόπο όπως η πλειοψηφία των ανδρών περιφρονεί τις πουτάνες αλλά τις χρησιμοποιεί αβέρτα. Με τον ίδιο τρόπο και αυτές χρησιμοποιούν αλλά και περιφρονούν τους άνδρες που πάνε μαζί τους. Εχω ακούσει επαγγελματία να λέει για τους άνδρες ότι αυτοί μου γαμάνε το μουνί εγώ τους γαμάω το πορτοφόλι.

Δεύτερον πιστεύουν στην εξαίρεση. Πιστεύουν δηλαδή ότι οι περισσότεροι άνδρες είναι μαλάκες για αυτό και είναι πολύ δύσκολα προσεγγίσιμες  έξω από το χώρο της δουλειάς τους. Πιστεύουν όμως ότι υπάρχουν και κάποιες λαμπρές εξαιρέσεις ανδρών που θα τις ερωτευθούν παρά το επάγγελμα που κάνουν, τις οποίες εξαιρέσεις και ψάχνουν και θεωρούν σπάνιες και πολύτιμες.

Το έχουν ανάγκη να το πιστεύουν αυτό ακόμη και αν βαθύτερα ξέρουν ότι είναι μάλλον ψευδαίσθηση για λόγους ψυχολογικής άμυνας, με τον ίδιο τρόπο που οι καταδικασμένοι σε δεκάκις ισόβια πιστεύουν ότι κάποτε θα βγούν έξω, αλλιώς θα τρελαθούν.

Αυτός είναι ο λόγος που όταν καψουρεύονται δίνονται πραγματικά ολόψυχα και ζηλεύουν πολύ περισσότερο από τη μέση γυναίκα. Διότι πιστεύουν ότι βρήκαν το διαμάντι και κάνουν το παν να το κρατήσουν.


 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Ανάλυση τέρμα. Πάμε στη σύνθεση, Όλα τα παραπάνω  δεν σημαίνουν ότι παύουν να είναι και αυτές άνθρωποι. 

Μέσα λοιπον στη ''μιζέρια'' τους θέλουν και αυτές σε κάποιες στιγμές να έχουν τη ψεύδαίσθηση και τη φαντασίωση ότι θα μπορούσαν με κάποιους απο εμάς, που με κάποιο τρόπο τους κάνουμε ''κλικ'' να είχαν μια ''φυσιολογική'' ζωή.

Με τον ίδιο ακριβώς τρόπο που και εμείς καποιες φορές έχουμε τη ψευδαίσθηση ότι μια πολύ όμορφη γυναίκα σαν και αυτές θα μας καψουρευόταν. Και για όσους αμφιβάλουν για αυτό τους παραπέμπω στο γιατί κάποιοι απο εμάς ψάχνουν στο πληρωμένο σεξ αυτο που εν συντομία λέμε gfe. Οχι πάντα βέβαια, με τις ώρες μας είμαστε και εμείς, όπως και αυτές.

Ναι περνάει λοιπον από το μυαλό τους καμμιά φορά  βλέποντας κάποιον συγκεκριμένο πελάτη  ότι να ένα τέτοιο άνδρα θα ήθελα δίπλα μου. Και αφήνονται στη ψευδάισθησή τους να χαλαρώσουν και να ανακουφισθούν ψυχολογικά. Σε τέτοιες καταστάσεις ναι μπορούν και έρχονται σε οργασμό πράγμα που και σωματικά τις ανακουφίζει εκτοννώνοντας την ένταση που προκύπτει απο τη διαρκή διέγερση που βιώνουν όσο δουλεύουν. Διέγερση που μαθαίνουν σιγά σιγά να την ελέγχουν και να την καταστέλουν αλλά να την εξαφανισουν δεν μπορούν όσο ''αναίσθητες'' και αν γίνονται συν τω χρόνω σε αυτή.

Ομως αμέσως μετά ( λογω του 2, είπαμε είναι ρεαλίστριες) θυμούνται ότι ποιός θα δεχόταν για σύντροφό του μια πουτάνα η έστω μια πρώην πουτάνα ?? Και εκεί η ψευδαίσηση θολώνει.

Ερχεται καπάκι και το 1 ( περισσότερο πιστεύω σαν δικός τους αμυντικός μηχανισμός ) Λεφτά έχει ?? Μάλλον όχι !! Ελάχιστοι άλλωστε έχουν. Και εκεί η ψεύδαίσθηση διαλύεται !!

Και γυρίζουν στη μόνιμη επωδό του μάζεψε ότι μπορείς να μαζέψεις όσο περνάει η μπογία σου, και γύρνα στο τόπο σου όπου δεν ξέρουν τι επάγγελμα έκανες στο εξωτερικό.

Μόνο που  οι περισσότερες είναι πολύ νέες και δεν καταλαβαίνουν ότι τα λεφτά ποτέ δεν είναι αρκετά, και ότι ''δεύτερη ζωή δεν έχει''. Είναι σκληρές ρεαλίστριες, αλλά έμπειρες δεν είναι, παραστάσεις δεν έχουν, συνήθως δυστυχώς δεν έχουν καλή κατάληξη.

Αλλά επειδή το απόλυτο είναι εχθρός της αλήθειας να προσθέσω ότι μου έχει τύχει να γνωρίσω  κάποιες  περιπτώσεις τέτοιων γυναικών που όταν βρήκαν την ευκαιρία την άρπαξαν από τα μαλλιά και ξέφυγαν απο τη παραπάνω πορεία.

Κοινό τους χαρακτηριστικό αγαπούσαν το χρήμα αλλά όχι σε υπέρμετρο βαθμό και είχαν κάποια στοιχειώδη μόρφωση.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom