Νέα

Πραγματικά πιστεύετε ότι σας γουστάρουν οι πουτανες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Patrick Jo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.044
Like
25.647
Πόντοι
5.506
Επισης

-παντα μου λενε "καλως την αγορινα" που σημαινει οτι με γουσταρουν

-μου βαζουν παντα διπλο προφυλακτικο που σημαινει οτι νοιαζοντε για την υγεια μου

-Φευγοντας παντα μου λενε "να ξαναρθεις" χωρις καν  να με κοιταν κ αυτο δειχνει οτι με συμπαθουν κ αναμενουν πως κ πως την παρουσια μου, ενω το οτι δεν με κοιτανε καν οταν αναφεροντε σε μενα ειναι μαλλον γιατι ντρεποντε κ θελουν να δειχνουν ηθικες χαχα λες κ εσυ εγω δεν το καταλαβα πως λειωνουν για μενα
τυπε σε πανε με χιλια..οπως ολους μας :S :S :S
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
εγω με τανε ς δεν εχω  θεμα  της  γαμαω  και   και οταν παω  στο ντελο με  χαιρετανε  
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656

Συνημμένα

  • Tsar-Bomba.png
    Tsar-Bomba.png
    259,7 KB · Εμφανίσεις: 31

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
τυπε θα μας γαμησουν ο τουρκοι που μας αφηνετε ανεκπαιδευτους....

Σβήστηκε το θρεντ και δεν μπορώ να σου δώσω να καταλάβεις την ανεκτίμητη αξία του συγκεκριμένου αναψυκτικού  :S :S :S
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.044
Like
25.647
Πόντοι
5.506
τυπε η φαντα συμφωνα με τους ακαποτους χυστες του μπου ειναι η ατομικη βομβα εναντια στα σμν    :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
Σβήστηκε το θρεντ και δεν μπορώ να σου δώσω να καταλάβεις την ανεκτίμητη αξία του συγκεκριμένου αναψυκτικού  :S :S :S
ευχαριστω παιδια...
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
τυπε θα μας γαμησουν ο τουρκοι που μας αφηνετε ανεκπαιδευτους....



εδω τυπε παρε γνωση κατ'ευθειαν απο τους σοφους ακαποτους χυστες του μπου   :woldman:
απο τους οποιους βεβαια δεν ξαναειχαμε νεα   :priest: :priest: :priest: :S :S :S

η φαντα τυπε ειναι οτι ειναι και το παπι wc αλλα για τον μποθντζον σου    :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

Συνημμένα

  • παπι wc.jpg
    παπι wc.jpg
    9,5 KB · Εμφανίσεις: 15

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
εδω τυπε παρε γνωση κατ'ευθειαν απο τους σοφους ακαποτους χυστες του μπου   :woldman:
απο τους οποιους βεβαια δεν ξαναειχαμε νεα   :priest: :priest: :priest: :S :S :S

η φαντα τυπε ειναι οτι ειναι και το παπι wc αλλα για τον μποθντζον σου    :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:

Λες τύπε ο κομπρας να  :priest: :priest: :priest:

:S :S :S
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
εμενα ηταν παρθενα. Αλλα ολο το χωριο την ειχε παρει από τον κωλο. Το ηξερα όμως γιατι τους επερνε λεφτα κάθε φορα.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.044
Like
25.647
Πόντοι
5.506
εδω τυπε παρε γνωση κατ'ευθειαν απο τους σοφους ακαποτους χυστες του μπου  :woldman:
απο τους οποιους βεβαια δεν ξαναειχαμε νεα  :priest: :priest: :priest: :S :S :S

η φαντα τυπε ειναι οτι ειναι και το παπι wc αλλα για τον μποθντζον σου    :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
Και που είσαι τύπε, πάντα χωρίς ανθρακικό  :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
χωρις? :new_shocked: :new_shocked:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Σβήστηκε το θρεντ και δεν μπορώ να σου δώσω να καταλάβεις την ανεκτίμητη αξία του συγκεκριμένου αναψυκτικού  :S :S :S


τυπε εμεις οι παλιοι χυστες που ειχαμε την τυχη να γνωρισουμε τους σοφους δασκαλους του ακαποτου θα μεταδωσουμε την σοφια τους   :woldman: :woldman: :woldman:


 

Συνημμένα

  • master_pai_mei_beard_flick.gif
    master_pai_mei_beard_flick.gif
    697 KB · Εμφανίσεις: 38

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.044
Like
25.647
Πόντοι
5.506
εμενα ηταν παρθενα. Αλλα ολο το χωριο την ειχε παρει από τον κωλο. Το ηξερα όμως γιατι τους επερνε λεφτα κάθε φορα.
αμα το ηξερες και τους επαιρνε λεφτα τοτε ηταν ΠΑΡΘΕΝΑ :woldman: :woldman:
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
τυπε εμεις οι παλιοι χυστες που ειχαμε την τυχη να γνωρισουμε τους σοφους δασκαλους του ακαποτου θα μεταδωσουμε την σοφια τους   :woldman: :woldman: :woldman:

Τύπε να ναι καλά εκεί που είναι όλοι τους  :priest: :priest: :priest:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom