Νέα

Πραγματικά πιστεύετε ότι σας γουστάρουν οι πουτανες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Patrick Jo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.684
Like
14.876
Πόντοι
3.656

Συνημμένα

  • ΑΔΕΡΦΕΣ ΛΙΛΑ ΕΤΟΙΜΟΘΑΝΑΤΕΣ.jpg
    ΑΔΕΡΦΕΣ ΛΙΛΑ ΕΤΟΙΜΟΘΑΝΑΤΕΣ.jpg
    88 KB · Εμφανίσεις: 48

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Πάμε τώρα στην άλλη πλευρά. Τους άντρες πελάτες.

Αν κάποιος έχει στοιχειώδη αίσθηση της πραγματικότητας ξέρει πολύ καλά κατά πόσο ‘’μετράει’’ η όχι σαν άντρας. Μέχρι που τον παίρνει δηλαδή.

Αλλά η γνώση αυτή προφανώς δεν θα αποκτηθεί από το τις εκδηλώσεις κάποιων πουτανων απέναντί του. Η γνώση αυτή αποκτάται με τις χυλόπιτες που τρώμε όλοι μας στο ‘’στίβο μάχης’’ που λέγεται Κυνήγι γκόμενας.

Η πουτάνα ένα ευχαριστημένο πελάτη που θα της ξανάρθει θέλει. Όπως επίσης ξέρει καλά ότι η πλειοψηφία των πελατών της πάει σε αυτήν γιατί δεν μπορεί να βρεί όμορφη γυναίκα να γαμήσει χωρίς να πληρώσει. Το  να πεί  λοιπόν πέντε μαλακίες για του σηκώσει το ηθικό στα πλαίσια ενός social time είναι μέσα στο πρόγραμμα.

Το κατά πόσο αυτές τις μαλακίες ο πελάτης θα της ακούσει  βερεσέ η όχι έχει να κάνει με το πόσο ηλίθιος είναι. Και δυστυχώς οι  ηλίθιοι είναι πολλοί.

Όπως επίσης είναι πολλοί και οι βαρεμένοι αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία, δεν θελω να γράψω πάλι σεντόνι.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.299
Κριτικές
1
Like
33.421
Πόντοι
6.256
Κι εμένα τόσο τα κορίτσια όσο και τα κολ γκερλς με κράζουν που πάω μαζί τους και μου λένε ότι κανονικά θα έπρεπε να είμαι έξω και να φορτώνω γκομενάκια αβέρτα γιατί είμαι παίδαρος και μοιάζω με σταρ του σινεμά.

Απαντώ οτι δε γουστάρω να γαμάω τζαμπα
Να τους λες ότι και οι γκόμενες τα λεφτα σου θέλουν , αρα, γιατί να μη διαλέξεις?
Χε χε
 

Επισκέπτης
αμα δεν πινεις φαντα γινεσαι σαν τις σαπιες ετοιμοθανατες αδερφες λιλα τυπε   :S :S :S


Αχαχαχα τι μαλακας εισαι ρε!  :2funny: :2funny: :2funny:

Υ.Γ
Φαντα χωρις ανθρακικο ειναι σαν την αντιβιωση χωρις κορτιζονη τυποι...για πολυ μεγαλες φλεγμονες παντα Φαντα με ανθρακικο. :S :S :S
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
351
Πόντοι
186
Αχαχαχα τι μαλακας εισαι ρε! :S :S :S

Υ.Γ
Φαντα χωρις ανθρακικο ειναι σαν την αντιβιωση χωρις κορτιζονη τυποι...για πολυ μεγαλες φλεγμονες παντα Φαντα με ανθρακικο. :S :S :S

:happy: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Άνθρωποι είναι κι'αυτές με αισθήματα, οπότε με έναν συχνό πελάτη, καλό εμφανισιακά που κάνει και καλό σεξ μπορούν σχετικά να δεθούν συναισθηματικά, αν ταιριάξει και η χημεία τους.
 

Επισκέπτης
δε ξερω τι να γραψω , τι να πρτο γραψω ... θα σου πω αυτο ρε τυπε

σκας στο μπουρδελο να βρεις το φρεσκο στανταρακι σου και λειπει και σου λεει η αλλη που τη ξερεις αλλα δεν εχεις περασει ποτε " ελα , περνα να δω πως γαμας " τι καταλαβαινεις ? οτι την αηδιασες την αλλη και καθετε και μιλαει για σενα πως τη γαμας ? και μη νομιζεις οτι παω να το παιξω , περασα να της λυσω την απορια αφου ενιωσα κιολας πολυ εραστης του μεταξουργειου , κοιτα τι θα λεει η αλλη για μενα  :vomit: πανω κατω αυτο που λεω και γω για εκεινη , ειναι χημεια τυπε μου χημεια

ααα και το αλλο , αν πας στα μπουρδ3ελα και νομιζεις οτι εκει θα βρεις " αλλες " γυναικες , διαφορετικες απο τις " εξω "  γυναικες , γυναικες που δεν ειναι κανονικες " γυναικες "  μη περιμενεις να τη κανεις να νιωσει γυναικα ... ειναι τοσο απλο

δε γραφω αλλο για θα μαθουν να πηδανε μερικοι και θα χαλασουν τη πιατσα

 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.664
Πόντοι
2.606
εμενα ηταν παρθενα. Αλλα ολο το χωριο την ειχε παρει από τον κωλο. Το ηξερα όμως γιατι τους επερνε λεφτα κάθε φορα.

Ζεις τυπε  :think:
Εξαφανιστηκες και πολλοι υπέθεσαν οτι μπορει να σε εφαγε κατα λαθος η Αννουλα. :S :S :S
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.210
Κριτικές
35
Like
5.865
Πόντοι
6.796
Μονο αν επιδιώξει να σε δει εκτος δουλειάς της και σου κάτσει εκτος δουλειάς κάποια.. αλλιώς το πιο πιθανό ειναι κάποια να σε γουστάρει σαν πελάτη ειτε γιατι εισαι εμφανίσιμος αρκετά εν συγκρίσει με τη πλειοψηφία των πελατών της, είτε εύκολος δηλαδή χύνεις γρήγορα, δε ζητάς πράματα που δε κάνει κτλ.. το πιο σπαστικο για μια εκδιδόμενη ειναι ο πελάτης να ζητάει συνέχεια πράματα που δε κάνει πχ κωλο, χυσιμο στο στομα κτλ κτλ... Οποτε αν εισαι ευκολος πελατης με οχι πολυ μεγαλο πουτσο, γρηγορος και δε ζητας κάτι που δε κάνει τοτε ναι σε γουστάρει.. για ΠΕΛΑΤΗ!
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
δε ξερω τι να γραψω , τι να πρτο γραψω ... θα σου πω αυτο ρε τυπε

σκας στο μπουρδελο να βρεις το φρεσκο στανταρακι σου και λειπει και σου λεει η αλλη που τη ξερεις αλλα δεν εχεις περασει ποτε " ελα , περνα να δω πως γαμας " τι καταλαβαινεις ? οτι την αηδιασες την αλλη και καθετε και μιλαει για σενα πως τη γαμας ? και μη νομιζεις οτι παω να το παιξω , περασα να της λυσω την απορια αφου ενιωσα κιολας πολυ εραστης του μεταξουργειου , κοιτα τι θα λεει η αλλη για μενα  :vomit: πανω κατω αυτο που λεω και γω για εκεινη , ειναι χημεια τυπε μου χημεια

ααα και το αλλο , αν πας στα μπουρδ3ελα και νομιζεις οτι εκει θα βρεις " αλλες " γυναικες , διαφορετικες απο τις " εξω "  γυναικες , γυναικες που δεν ειναι κανονικες " γυναικες "  μη περιμενεις να τη κανεις να νιωσει γυναικα ... ειναι τοσο απλο

δε γραφω αλλο για θα μαθουν να πηδανε μερικοι και θα χαλασουν τη πιατσα

Τύπε κάτι θες να πεις αλλά...
Για ξαναπροσπάθησε  :S :S :S
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
Μονο αν επιδιώξει να σε δει εκτος δουλειάς της και σου κάτσει εκτος δουλειάς κάποια.. αλλιώς το πιο πιθανό ειναι κάποια να σε γουστάρει σαν πελάτη ειτε γιατι εισαι εμφανίσιμος αρκετά εν συγκρίσει με τη πλειοψηφία των πελατών της, είτε εύκολος δηλαδή χύνεις γρήγορα, δε ζητάς πράματα που δε κάνει κτλ.. το πιο σπαστικο για μια εκδιδόμενη ειναι ο πελάτης να ζητάει συνέχεια πράματα που δε κάνει πχ κωλο, χυσιμο στο στομα κτλ κτλ... Οποτε αν εισαι ευκολος πελατης με οχι πολυ μεγαλο πουτσο, γρηγορος και δε ζητας κάτι που δε κάνει τοτε ναι σε γουστάρει.. για ΠΕΛΑΤΗ!

Τύπε με ¨φωτογραφίζεις¨ και αυτό δεν είναι καθόλου σωστό  :S :S :S
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.210
Κριτικές
35
Like
5.865
Πόντοι
6.796
Τύπε με ¨φωτογραφίζεις¨ και αυτό δεν είναι καθόλου σωστό  :S :S :S

Εισαι η χαράς της πουτάνας τότε..

Σε αυτή τη κατηγορία πελατών πολλές εκδιδόμενες επειδή το παίρνουν ξεκούραστο το μεροκάματο, πολλές φορές εχουν ενα φέρσιμο που ο πελάτης το εκλαμβάνει οτι τον γουστάρουν σαν άντρα γιατι ο καθέανς ευλογάει τα γένια του.. αλλά προφανώς η πουτάνα γουστάρει πελάτη..

Τώρα κάποιες πουτάνες ευχαριστιούνται το γαμήσι με κάποιους αλλά πέρα της εμφάνισης αυτού του κάποιου, ειναι να πετύχεις τη πουτάνα σε φάση να έχει κέφια.. τοτε ναι γουστάρει το γαμήσι και ο πελάτης πλέει σε πελάγη ευτυχίας..

ΥΓ οποιος δε συμφωνεί με το τελευταίο να μας πει και με πόσες τάνες εχει πάει...
 

jumaru

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
3.116
Κριτικές
5
Like
129
Πόντοι
296
εμενα παντως καναδυο με εχουν αποκαλεσει "μωρο μου" τι να σημαινει αραγε :think:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Αρκετές πουτάνες μου δίνουν την εντύπωση ότι με γουστάρουν με αποτέλεσμα να μου παρέχουν καλύτερες υπηρεσίες, αλλά στην τελική τι σημασία έχει; Το ότι είμαι πελάτης τους δε θα αλλάξει. Μήπως θα σταματήσει τη μόνη δουλειά που έχει μάθει για χάρη μου; Και να το κάνει, θα πρέπει να την ταΐζω εγώ σαν μαλάκας. Και αφού θα συνεχίσει να γαμιέται επί πληρωμή έτσι κι αλλιώς, χαζή είναι να με πιάσει γκόμενο να μου το δίνει τσάμπα; Αν με γουστάρει όντως ή παίρνει Όσκαρ Α' Γυναικείου Ρόλου, δεν μπορώ να το ξέρω. Πολλές φορές βλέπω σε κριτικές ότι τα ίδια που έκανε μαζί μου τα έκανε και με άλλους, οπότε προσγειώνομαι. Όπως και να 'χει, η ψευδαίσθηση ότι σε βλέπει ερωτικά στο λιγοστό χρόνο που αγοράζεις μαζί της σαν να είσαι με την γκόμενά σου είναι απαράμιλλης ομορφιάς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom