Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ειναι εμφανισιμη και κανει τιμια προσπαθεια,στην πιπα τουλαχιστον...δυσκολο να βρεις πιο χαμηλη τιμη για σεξ,25 με 30 εκει παει
δηλαδή στο ματαξουργειο της Αθήνας που με 10 σε βαζουν σε κρεβατι και σου δινουν και κωλο είναι άλλη χωρα, με αλλους μισθους, αλλα νοικια, άλλο φπα

ή μηπως στην γιανντισων είναι πιο καθαρα ή νομιμα τα κορίτσια χαχαχαχα
 

rage

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2008
Μηνύματα
74
Like
197
Πόντοι
0
Μέρα μεσημέρι η Σύλβια Ρουμάνα απέναντι από φιβερ για μια χαλαρή πίπα χωρίς βιασύνη
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
13
Like
199
Πόντοι
6.055
και που την εδωσες την πιπα μεσημεριατικα ρε μερακλη?
 

drama4

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
64
Like
80
Πόντοι
0
Μέρα μεσημέρι η Σύλβια Ρουμάνα απέναντι από φιβερ για μια χαλαρή πίπα χωρίς βιασύνη
η συλβια που λεσ ειναι μια κοκινομαλα κανονικο σωμα κοντα στα 30???αν ναι ειχε χαθει ενα διαστημα και ηταν το στανταρακη μου αθηνα μου ειχε πει θα πηγαινε δυνατη πιπα η καλυτερη εκει εβερ
 
  • Like
Αντιδράσεις: rage

rage

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2008
Μηνύματα
74
Like
197
Πόντοι
0
η συλβια που λεσ ειναι μια κοκινομαλα κανονικο σωμα κοντα στα 30???αν ναι ειχε χαθει ενα διαστημα και ηταν το στανταρακη μου αθηνα μου ειχε πει θα πηγαινε δυνατη πιπα η καλυτερη εκει εβερ

Ναι αυτή είναι.

 

desmo33

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
80
Like
28
Πόντοι
0
Παίδες την βοήθεια σας,μια ξανθιά βουλγάρα με ωραία μπλέ μάτια και tatoo στο μπούτι που άραζε ενα στενό κάτω απο το togalisius,ξερει κανείς που χάθηκε? :- :'( :'(ΕΛΕΝΗ την λένε

Γκαστρωμενη,ο αντρας της αραζει στο today, ρωτα τον ποτε επιστρεφει στις εργασιακες της υποχρεωσεις
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.381
Κριτικές
165
Like
25.038
Πόντοι
34.168
φίλε μου τι να ρωτησω τον αντρα της ΕΛΕΝΗΣ?να φάω κανά βρωμόξυλο απο αυτον και την γυφτοπαρέα του?
Λες να παρεξηγηθει ο αντρας της?

Το πολυ πολυ να σε στειλει να τη γαμησεις στο σπιτι της..
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.381
Κριτικές
165
Like
25.038
Πόντοι
34.168

sackatack2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2013
Μηνύματα
266
Κριτικές
4
Like
326
Πόντοι
281
Τσάρκα 10 μισή με 11 μισή απόψε η ξανθιά (Μαρία) Αλβανή με ντύσιμο να βγάζει μάτι ως συνήθως στο γνωστό της μέρος... Ερημιά σοοοολη την Γιαννιτσών εκτός από 2 γυφτισες μετά τον Δημάκη, 2 γυφτισες μαλον στην Πειραιώς όπως και η milf στο αυτοκίνητο της.
Τίποτα αξιόλογο και απόψε... Το να βρείς να γαμησεις στην πιάτσα τελευταία πιο δύσκολο και από τζόκερ του ΟΠΑΠ.
Οβερ  :think:
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.440
Κριτικές
9
Like
786
Πόντοι
146
Καμία καλή σκινυ παίζει??αυτή η κατσαρίδα τι λέει?
 

sackatack2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2013
Μηνύματα
266
Κριτικές
4
Like
326
Πόντοι
281
Πού τα βρίσκεται ρε Batman τα καθαρόαιμα τεμάχια ... μαλον χρειάζομαι γυαλιά  ή ξεναγό ;)
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
Υπερβολικα πολλη αστυνομια αποψε στην Κωλλετη,ειχα μεσα στο αυτοκινητο την Βικτωρια.Μη φοβασαι εχω χαρτια μου ειπε δεν προκειται να μας κανουν κατι..Κατα τ'αλλα εχω ξαναναφερθει για την συγκεκριμενη, πιστευω μπορει να με κανει να τελειωσω και μονο με την φωνη της...αν δεν ειχε και αυτο το πρεπει να τελειωσεις στο 10λεπτο επανω, θα ηταν αψογο κομματι της πιατσας και δυστυχως γκαστρωθηκε για 2η φορα
Αυτη η Βικτωρια δηλ πιατσαρει αυτες τις μερες ή σταματησε επειδη γκαστρωθηκε;
 
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
46
Like
159
Πόντοι
0
καλημερα παιδια.τελευταιες εμπειριες και σχολια για τον σκατοδρομο.
δαχτυλο σε γνωστη κυρια ονοματι νταιζυ.πλυσιμο 5 φορες με σαπουνι και 3 με αντισηπτικο.η μυρωδια δεν εφυγε.
μια καινουρια αλλοδαπη με μπακα.δεν δοκιμαστηκε δεν το αντεχει η ψυψολογια μου.
μια καινουρια αλλοδαπη με μπακα μαζι με τη νανσυ...δεν δοκιμαστηκε και δεν προκειται.
η νανσυ.....ενα σκατενιο καλωσορισμα για ενα σκατενιο κωλοδρομο.δε θα γινω παραπανω κακος.
ριτα.ξανθια σεληνιασμενη κυρια.1 λεπτο πιπα 5 λεπτα κουβεντα.δεν ειναι κακο αν σκεφτειτε οτι παιζει μ ενα 20αρικο να σου κανει 2 ωρες πιπα και 10 ωρες κουβεντα.αντεχεις ομως τη κουβεντα ?
τυπισα φαινεται παντα λυπημενη εχει στραβη μυτη ορκ και ειναι πολυ καιρο στη πιατσα.δε θυμαμαι πως λεγεται.πολυ κουβεντα.πολυ μποχα.
ασχετο γεγονος.πιπα 6-7 λεπτα απο ανωνυμη γνωστη ''κυρια''.πρεπει να τελειωνεις.απαντηση ευγενικη.ξερεις οτι ο μεσος ελληνας δουλευει 7 ωρες για να βγαλει 20 ευρω? το ξερω.ειπε γελωντας...
και η πραγματικοτητα με λιγα λογια ...
ξεπετες,μποχα,αρρωστιες,ασχημια,πρεζα,κλεψιμο,πονηρια,βλακεια,βαρεμαρα,θλιψη και καταθλιψη,σιχαμενα φιλια απο μαυρες,γκαστρωμενες,προσφυγες που κοιμουνται στο δρομο,προσφυγες που πλενονται απ τα νερα του δρομου μπροστα στο μπριζολα,αγνοια,αμαθεια,απροσεξια,ανορεξια,παχυσαρκια,σκοτος,τρακες,ελεγχοι απο μπατσους,φωνες που αν ακουσεις πανω απο 10 δευτερολεπτα μαλλον θα ξερασει η ψυχη  σου (αν δεν στη ρουφηξανε οι μαυρες και ολα τα παραπανω).καλημερα καληνυχτα.
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.819
Like
453
καλημερα παιδια.τελευταιες εμπειριες και σχολια για τον σκατοδρομο.
δαχτυλο σε γνωστη κυρια ονοματι νταιζυ.πλυσιμο 5 φορες με σαπουνι και 3 με αντισηπτικο.η μυρωδια δεν εφυγε.
μια καινουρια αλλοδαπη με μπακα.δεν δοκιμαστηκε δεν το αντεχει η ψυψολογια μου.
μια καινουρια αλλοδαπη με μπακα μαζι με τη νανσυ...δεν δοκιμαστηκε και δεν προκειται.
η νανσυ.....ενα σκατενιο καλωσορισμα για ενα σκατενιο κωλοδρομο.δε θα γινω παραπανω κακος.
ριτα.ξανθια σεληνιασμενη κυρια.1 λεπτο πιπα 5 λεπτα κουβεντα.δεν ειναι κακο αν σκεφτειτε οτι παιζει μ ενα 20αρικο να σου κανει 2 ωρες πιπα και 10 ωρες κουβεντα.αντεχεις ομως τη κουβεντα ?
τυπισα φαινεται παντα λυπημενη εχει στραβη μυτη ορκ και ειναι πολυ καιρο στη πιατσα.δε θυμαμαι πως λεγεται.πολυ κουβεντα.πολυ μποχα.
ασχετο γεγονος.πιπα 6-7 λεπτα απο ανωνυμη γνωστη ''κυρια''.πρεπει να τελειωνεις.απαντηση ευγενικη.ξερεις οτι ο μεσος ελληνας δουλευει 7 ωρες για να βγαλει 20 ευρω? το ξερω.ειπε γελωντας...
και η πραγματικοτητα με λιγα λογια ...
ξεπετες,μποχα,αρρωστιες,ασχημια,πρεζα,κλεψιμο,πονηρια,βλακεια,βαρεμαρα,θλιψη και καταθλιψη,σιχαμενα φιλια απο μαυρες,γκαστρωμενες,προσφυγες που κοιμουνται στο δρομο,προσφυγες που πλενονται απ τα νερα του δρομου μπροστα στο μπριζολα,αγνοια,αμαθεια,απροσεξια,ανορεξια,παχυσαρκια,σκοτος,τρακες,ελεγχοι απο μπατσους,φωνες που αν ακουσεις πανω απο 10 δευτερολεπτα μαλλον θα ξερασει η ψυχη  σου (αν δεν στη ρουφηξανε οι μαυρες και ολα τα παραπανω).καλημερα καληνυχτα.

ολα τα λεφτα το κειμενο..
 

drama4

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
64
Like
80
Πόντοι
0
μασ εκανε τη καρδια περηβολι......και ομωσ ετσι ειναι...
 

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1
δαχτυλο σε γνωστη κυρια ονοματι νταιζυ.πλυσιμο 5 φορες με σαπουνι και 3 με αντισηπτικο.η μυρωδια δεν εφυγε.
Αφού ο γκόμενος σου ο σεκιουριτάς με το Jimny σου βάζει κωλοδάκτυλο και βογγάς
γιατί γράφεις τόσες μαλακίες? Λες και στο κύριγμα σου στην εκκλησία ότι πρέπει
να αγαπάμε τον συνάνθρωπο μας σαν τον ίδιο μας το εαυτό. Μάλλον αναφέρεσαι στον σεκιουριτογκόμενο σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom