Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Εγώ παίδες κανω συχνά βόλτες, αλλα δεν γράφω Γιατι δεν υπαρχει κατι να αναφέρω, η κατάσταση ειναι απελπιστική, χειρότερη απο ποτέ... Οι γκόμενες που κυκλοφορούν Οχι δεν κάνουν να τις πληρώσεις, αλλα ουτε να σε πληρώνουν δεν τις γαμας... Χειρότερα απο ποτε, πάντα υπήρχε και κανα καλό μουνι στην πιάτσα και ενίοτε και κάποια αστεράκια, τώρα δεν εχει τίποτε...
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Δυο πραγματάκια μονο αξιοσημείωτα... Καταρχήν η Κλασσικη Στελλιτσα, που πάντα ηταν χαζή και πολυ λόγου, αλλα κάποτε έβγαζε μια φρεσκάδα, καθόταν της βάζαμε και κανα δάχτυλο στον κωλο, γινόταν δουλίτσα... Τώρα εχει γίνει ρημάδι, ενα χάλι μαύρο, εντελώς... Κατι εγινε και με τη μύτη της, σαν να της έπεσε και να έστριψε, σαν τον παλιο ποδοσφαιριστή του Ηρακλή τον σεντελιδη που είδε φάει κλωτσιά στη μύτη και είχε στραβώσει, αν του εβαζες ενα ποδοσφαιρικό παπούτσι στη μύτη του, εφάρμοζε ακριβως, ετσι και η Στέλλα... Δεν ξερω, κλωτσιά έφαγε και αυτη, τράκαρε σε καμια τζαμαρία, πάντως η μύτη της παίζει αριστερό μπακ πλεον και δεν βγαίνεις και οφσάιντ με τιποτα, σε καλύπτει χαλαρά...

Το δεύτερο αξιοσημείωτο, ειναι μια ξανθιά πολυ αδύνατη κοπέλα, σχετικά όμορφη, πολυ προκλητική που ντύνεται πάντα πολυ εξυζητημένα, μαλλον αλβανακι πρέπει να ειναι, ισως ειναι η μοναδική που αξίζει, κάθεται στη γιαννιτσων απέναντι και λίγο μετα το shell, πολλές ώρες, δεν κλείνει μπούτι... Αλλα δεν την εχω δοκιμάσει ποτε, ξέρουμε τι ρόλο παίζει; Της πρότεινα κανα δυο φορές να μου δώσει το κωλαρακι της, αλλα δεν ψηθηκε, Οποτε αποχώρησα κούκλος, οπως πήγα...
 

frank zane

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
386
Like
47
Πόντοι
1
η αλβανιδα που λες ειναι η πιο ξεπετα της πιατσας θα στο πουν και αλλοι πεταμενα λεφτα
 

sonnylock

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
410
Like
67
Πόντοι
1
Κι όμως κάνει την διαφορά σαν εμφάνιση στην πιάτσα αλλά έχει αλλάξει χρώμα το μαλλί της.Αυτο που είχε τον χειμώνα της πήγαινε περισσότερο
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
η αλβανιδα που λες ειναι η πιο ξεπετα της πιατσας θα στο πουν και αλλοι πεταμενα λεφτα

Φαίνεται όντως ξεπέτα, ακόμα και απο την ξινή της φάτσα και τον τροπο που μιλάει, λες και ειναι μοντέλα που καταλαθος περνούσε απο την πιάτσα...
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
παίχτη,ψάχνω την ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ,δώσε ινφο!
Φίλε δεν εμφανίζεται όσο συχνά όσο παλιά, την πέτυχα προχθές κατα τις 12-1, στην γιαννιτσων, λίγο μετα τη διασταύρωση με το fever, στο επόμενο στενό...
Δεν θα της έδινα σημασία αλλα τη ρώτησα απο περιεργοα αν θα μου δώσει το κωλαρακι της, που δεν το ειχα παρει (εκτος απο μερικά δάχτυλα)... Και τι μου απάντησε η αθεόφοβη...;; Οτι θα το ήθελε πολυ αλλα δεν μπορει Γιατι ειναι δυσκοίλια...!! Δλδ...;; Τι σχέση εχει η δυσκοιλιότητα...; Το μονο που μπορώ να φανταστώ, ειναι οτι κάποιος δυσκοίλιος εχει μόνιμα γεμάτο το «εντερακι» του και αν φάει την κωλονοσκοπηση κινδυνεύει να στα κανει εκει επιτοπου, να σε πάρουν οι μερέντες...
 

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
Πήρα τη Ρίτα τις προάλες.Είναι όπως τη θυμόμουν από παλιά.Εχει μνήμη ελέφαντα.θυμόταν ακόμη και τι αμάξι είχα πριν 8 χρόνια.Εγώ να φανταστείτε το είχα ξεχάσει.Σταθερή αξία όμως αξίζει το εικοσάρικο.Αν δεν ακούς και καλά θα περάσεις καλύτερα χα χα. :happy:
 

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
Νέκρα παντού κι εδώ κι έξω.Που πήγαν όλοι και όλες? Μάλλον είναι απασχολημένοι από το πολύ μαμήσι και δεν προλλαβαίνουν να γράψουν.
 

sackatack2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2013
Μηνύματα
276
Κριτικές
4
Like
373
Πόντοι
281
Ναι πως... everybody on this town fucks except me ... Χα χα χα
 

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
Βγήκε για τσάρκα κανείς σήμερα να δώσει αναφορά?
Κάνουμε και λίγο οικονομία στα χιλιόμετρα τις τελευταίες μέρες καθότι ήρθε ο καιρός για το μεγάλο serv8ce και μετά θα πετάξει το πεντακοσιαρικάκι...
 

desmo33

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
80
Like
28
Πόντοι
0
Οσες δεν βγηκαν για δουλεια την Πεμπτη το βραδυ μετα το ματσ του ΠΑΟΚ εκαναν μαλακια,η μιση Τουμπα περασε απο γιαννιτσων,εβλεπες ατομα με φανελες να περιμενουν μεσα στο αυτοκινητο να τελειωσει η μαρια η αλβανιδα..τα στανταρ μου ελειπαν,δεν προτιμησα καμια.Τις προσεχεις ημερες θα δοκιμαστει η Στελιτσα,με την μανα της εχω περασει καλα
 

sonnylock

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
410
Like
67
Πόντοι
1
Αν ήταν καλή και στις υπηρεσίες της δυο δυο θα τους έπαιρνε το Μαράκι
 

desmo33

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
80
Like
28
Πόντοι
0
καλημέρα συνονοματε ψάχνω και εγω την στελλιτσα καιρο,που βγαίνει?τι ωρες?τηλ της παίζει ?εχω ενα τηλ της αλλά ειναι μόνιμα κλειστο....

Δεν ειμαστε συνονοματοι αλλα δεν εχει σημασια,η στελλα βγαινει γιαννιτσων σχετικα νωρις γιατι αλλαζει βαρδια με την μανα της,δεν εχω τηλεφωνο της
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.197
Κριτικές
35
Like
4.532
Πόντοι
2.046
Δεν ειμαστε συνονοματοι αλλα δεν εχει σημασια,η στελλα βγαινει γιαννιτσων σχετικα νωρις γιατι αλλαζει βαρδια με την μανα της,δεν εχω τηλεφωνο της
Πολλη βρωμιαρα φαινετε η στελλιτσα μαν οσες φορες ειπα να τη δοκιμασω παντα με απωθουσε αυτη η σκεψη
 

frank zane

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
386
Like
47
Πόντοι
1
η μαμα της στελλιτσας ποια ειναι ρε παιδια την ξερει καποιος
 

sackatack2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2013
Μηνύματα
276
Κριτικές
4
Like
373
Πόντοι
281
Ρε μάγκες μία ξανθιά με σκέρτσο που περνάει βολίδα ανάμεσα από τα αυτοκίνητα στην Γιαννιτσών ποιά είναι ... κόντεψα να την πατήσω... αλλά τελικά την "πάτησα" με την πάρτη της και έψαχνα να την βρω αλλά μία από εδώ μία από εκεί την έχασα...  :think:

Κατά τις 1 την είδα φορούσε μαύρα μπούστο με κολάν
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
η μαμα της στελλιτσας ποια ειναι ρε παιδια την ξερει καποιος

Θα τις πετύχεις και τις δυο μαζί μετά τις 05:00 μέχρι της 6:30-07:00 Χαλκίδος με Γιαννιτσών ή στο today's,
Γύρω στα 43-45, αδύνατη, κοντούλα σαν την Στέλλα, με σπασμένο πλέον το πρόσωπο, έβγαινε και αυτή μόνη πριν  χρόνια, Βάσω νομίζω την λένε δεν θυμάμαι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom