Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.078
Κριτικές
46
Like
3.221
Πόντοι
3.820
Θα τις πετύχεις και τις δυο μαζί μετά τις 05:00 μέχρι της 6:30-07:00 Χαλκίδος με Γιαννιτσών ή στο today's,
Γύρω στα 43-45, αδύνατη, κοντούλα σαν την Στέλλα, με σπασμένο πλέον το πρόσωπο, έβγαινε και αυτή μόνη πριν  χρόνια, Βάσω νομίζω την λένε δεν θυμάμαι.
από μακριά είναι εντυπωσιακή...Από κοντά όμως δεν ειναι και τόσο...άσε π βρίζει σαν νταλίκερης...
 

sackatack2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2013
Μηνύματα
276
Κριτικές
4
Like
373
Πόντοι
281
Δεν φοβάστε μην κολλήσετε τίποτα ρε ; Ακαποτα και άλλα συναφή στην πιάτσα ;
 

sackatack2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2013
Μηνύματα
276
Κριτικές
4
Like
373
Πόντοι
281
Άννα, Βουλγάρα 25 Μαΐων λέει, γλυκιά φατσούλα βελούδινη υφή 20€ σέρβις ικανοποιητικό, Χαλκίδος με Γιαννιτσών γωνία.

Πάρτε τα κορίτσια μέσα γιατί έβγαλε αεράκι και θα πάθουν τα μητρικά τούς, μείνανε που μείνανε λίγες σε λίγο δεν θα έχει καθόλου  :happy:
 

sackatack2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2013
Μηνύματα
276
Κριτικές
4
Like
373
Πόντοι
281
Αλάνια χθες κάποια στιγμή εμφανίστηκε ένα πλάσμα μαγευτικό! Εκεί που στήνεται κι η Νταίζη ήταν στην γωνιά, μιλούσε λίγο με έναν gay  και μετά έφυγε αυτός (γνωστά μούτρα αυτός στην περιοχή). Μία μελαχρινή, μ ένα μπλε φόρεμα μακρύ με μεγάλο σκισιμο στο πλάι. Χαρά μου είπε, Ελληνίδα μου φάνηκε, κι όταν προχωρήσαμε στο παρασύνθημα 30€ με λεει  :think:  :thubsdown: Δεν την πήρα, γτ εμείς είμαστε αυτοί που τις τα δίνουμε κι ανεβαζουμε τα κασέ τους. Αν είναι δυνατόν στην πιάτσα 30€, μποϊκοτάζ μέχρι να μην έχουν γάλα και ψωμί να φάνε...
Πού ακριβώς γιατί δεν ξέρω ποια είναι η Νταίζη;;;;
 

frank zane

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
386
Like
47
Πόντοι
1
κατα τις 11 στη διχαλα μια πιτσιρικα στα 25 νινα συστηθηκε απο βεροια παντρεμενη με παιδι πραγματικα ωραιο πλασμα πρωτη φορα την βλεπω
δεν πιστευεις πραγματικα οτι κανει πιατσα με τιποτα αφου οταν σταματησα λεω θα φαω βρισιδι φορουσε φορμα γυμναστικης και τα μαλλια αλογοουρα
δερμα βελουδινο πραγματικα ωραιο βυζι εφηβικο σφιχτο, κορμαρα γυρω στο 1,70 και και κωλαρακι σουπερ μοσχομυριζε παντου,
το ξενερωμα τωρα ειναι οτι ξαφνικα μολις την πληρωνω (30 ε) βαζει καποτα με το στομα για πιπα και μου λεει αν θες πιο χαλαρα θελω κατι εξτρα αλλοιως εχεις δεκα λεπτα, βρε λεω μπας και δουλευες σε μπουρδελο αυτο μου θυμισε
τελος παντων την βαζω ενα χερι μπινελικι, ειχα και τα νευρα μου, μου δινει τα λεφτα και δρομο στο καλο
ευτυχως δεν αντιμιλησε
και φαινοταν πρωτακι ,ακου πραματα φιλε μου...
 

loukadakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Περασα χτες το βραδυ απο γιανιτσων κατα τις 11κ30 οχι για να γαμησω.
Ειχα ενα ραντεβου και οπως περνουσα  ειχε πολλες.(λεω δε ριχνω μια ματια)
Ειχε και μπαζα ειχε και κανα δυο καλουτσικες.
Εγω δεν εχω παρει ποτε πουτανα απο το δρομο.(ασχετος)
Οι μπατσοι τι ρολο βαρανε;;; ειχανε 1 τις μηλουσαν κανα 10λεπτο. (ετυχε να ειναι και η καλυτερη)
Αυτες ολες σε τι τιμες πεζουν;;;
 

desmo33

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
80
Like
28
Πόντοι
0
Οπως κατεβαινεις απο Αγιων Παντων και βγαινεις Γιαννιτσων δεξια η πρωτη πολυκατοικια εχω δει να μπαινοβγαινει αρκετος κοσμος σε παρεες,σημερα κοπελα της πιατσας μου ειπε οτι εχει μαγαζι εκει μεσα,εχει παει κανενας και να ξερει να μας ενημερωσει;
 

frank zane

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
386
Like
47
Πόντοι
1
χρονια υπαρχει σιγουρα πανω απο 15 το εχω παρατηρησει δεν εχω παει ποτε σιγουρα παιζει παρακμη
 

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
Αν θέλετε να δείτε το λινκ που πόσταρα θα το μαρκάρετε όλο και όχι μόνο το κόκκινο
 

drama4

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
64
Like
80
Πόντοι
0
ΕΝΑ ΣΑΝ ΝΑ ΛΕΜΕ ΟΤΙ Ο ΚΛΕΦΤΗΣ ΠΟΥ ΠΙΑΣΤΗΚΕ ΗΤΑΝ ΡΟΜΑ ΑΠΟ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟ ΕΝΑ ΠΡΑΜΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ...ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΚΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑ????
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.503
Κριτικές
165
Like
25.346
Πόντοι
34.168

sonnylock

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
410
Like
67
Πόντοι
1
Σήμερα ψυχή δεν υπήρχε.3-4 μονο εκ των οποίων μόνο η Μαρία η αλβανίδα ξεχώριζε με την κοντή και στενή της φουστιτσα και την ομπρελιτσα της.Δεν της πάει όμως και πολύ το μακρυ και ελεύθερο μαλλί
 
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
35
Like
24
Πόντοι
0
Περασα χτες το βραδυ απο γιανιτσων κατα τις 11κ30 οχι για να γαμησω.
Ειχα ενα ραντεβου και οπως περνουσα  ειχε πολλες.(λεω δε ριχνω μια ματια)
Ειχε και μπαζα ειχε και κανα δυο καλουτσικες.
Εγω δεν εχω παρει ποτε πουτανα απο το δρομο.(ασχετος)
Οι μπατσοι τι ρολο βαρανε;;; ειχανε 1 τις μηλουσαν κανα 10λεπτο. (ετυχε να ειναι και η καλυτερη)
Αυτες ολες σε τι τιμες πεζουν;;;
κατα τις 11 στη διχαλα μια πιτσιρικα στα 25 νινα συστηθηκε απο βεροια παντρεμενη με παιδι πραγματικα ωραιο πλασμα πρωτη φορα την βλεπω
δεν πιστευεις πραγματικα οτι κανει πιατσα με τιποτα αφου οταν σταματησα λεω θα φαω βρισιδι φορουσε φορμα γυμναστικης και τα μαλλια αλογοουρα
δερμα βελουδινο πραγματικα ωραιο βυζι εφηβικο σφιχτο, κορμαρα γυρω στο 1,70 και και κωλαρακι σουπερ μοσχομυριζε παντου,
το ξενερωμα τωρα ειναι οτι ξαφνικα μολις την πληρωνω (30 ε) βαζει καποτα με το στομα για πιπα και μου λεει αν θες πιο χαλαρα θελω κατι εξτρα αλλοιως εχεις δεκα λεπτα, βρε λεω μπας και δουλευες σε μπουρδελο αυτο μου θυμισε
τελος παντων την βαζω ενα χερι μπινελικι, ειχα και τα νευρα μου, μου δινει τα λεφτα και δρομο στο καλο
ευτυχως δεν αντιμιλησε
και φαινοταν πρωτακι ,ακου πραματα φιλε μου...
Φίλε σήμερα την δοκίμασα κι εγώ την Νίνα. Μου έκανε σκοντο στα 20 αλλά τελευταία φορά λέει. Παντρεμένη με παιδί βοηθός φαρμακείου άνεργη και αυτή και ο άντρας της. Στα του αγώνα πίπα όχι κάτι ιδιαίτερο. Της λέω πιο βαθειά μου λέει δεν μπορώ έχω πρόβλημα με τον λαιμό. Στο σεξ αρκετά σφιχτό μουνάκι αν και μου είπε ότι ήμουν ο πρώτος της βάρδιας. Αρκετά καλή επιλογή πάντως από κάτι παλιοβουλγαρες που παμε και πέφτουμε. Τουλάχιστον είναι ελληνίδα, σχετικά εμφανησιμη, και μοσχομοιριζε.  Θα την ξαναδοκιμαζα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom