Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

sonnylock

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
410
Like
67
Πόντοι
1
Τέλος πάντων δεν θα μαλώσουμε κιόλας για το τι κάνω και τι όχι στην πιάτσα.σημασια έχει να κάνεις αυτό που θες
 

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
Σαβουρα ειναι σε εμφανιση,αλλα να ξερεις θα σου ζητησει να παρεις καποτες,μπυρες ισως και tide για το σπιτι,καλυτερα καντα σουβλακια
κατάλαβα ποια είναι.Την είχα πάρει πριν πολλά πολλά χρόνια.
Αυτή ρε συ τώρα που τη βλέπω φοράει κάθε μα κάθε μέρα τα ίδια ρούχα.Ροζ μπλουζάκι και τζιν φούστα.
 

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
Παίδες αν δείτε τι μαζεύει κάθε μέρα ο Μπένυ χιλ στο σπίτι του θα πάθετε πλακα.Αφου δεν χωράνε και ξεχειλίζουν και στο πεζοδρόμιο δίπλα στο λαστιχάδικο.Οποιος τον ξέρει ασ του πει να το γυρίσει σε κωλόμπαρο. ΧαΧα θα έχει καλό μεροκάματο
 

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
Ποιος ξέρει να μου πει τι διαφορά έχει η πουτάνα από τη γκόμενα.
 

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
Πήγα προχτές πανηγύρι Αγίου Μάμα.Εκεί να δείτε πόσοι γύφτοι και γυφτοπούλες υπάρχουν.Γιαννιτσών επί 10.000.Εχουν μαζευτεί από όλη την Ελλάδα.Εχει όμως ανάμεσα σε όλη τη σαβούρα ρε παιδιά και κάτι γυφτάκια 4-5 σπάνια ομορφια και κορμί λαμπάδα και ντύσιμο κυριλέ με ωραίο άρωμα.Αν ήμουν πιο μικρός Ισως και μόνο που θα τα έβλεπα να τελείωνα.
 

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
Παρασκευή βράδυ πριν φύγω για τα μπάνια του λαού πέρασα από την πιάτσα περίπου 9.30.Ψιλονέκρα.Στο γυφτολίσιους ήταν οι κλασικές τρώγοντας το σνακ τους για να πάρουν δυνάμεις και μπροστά στο ροτόντα όπως περίμενα στο φανάρι εμφανίστηκε από το πουθενά η Ρίτα.Μάλλον την άφησε πελάτης.Φορούσε τα ίδια ρούχα όπως πάντα ροζ μπλουζάκι και τζιν φούστα και πήγαινε προς Alpha bank μάλλον για κλείσιμο.Σήμερα αν δεν μας φάει το μποτιλιάρισμα από Χαλκιδική θα υπάρξει φόρτωμα αν βρεθεί κάτι το αξιόλογο
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366
Χθες βραδυ γύρω στις 11:30 είχε λίγη κίνηση αλλα ψιλό αδιάφορα τα πραματα. Μια μελαχρινή με μπλε στρας φόρεμα και μια αδύνατη ξανθιά ήταν τα πιο αξιόλογα. Μπορεί κανεις να δώσει πληροφορίες, μιας και δεν τις γνωρίζω;
Δεν φορτώθηκε κάτι και ολοκληρώθηκε η βόλτα με... "ηχογράφηση" σε στούντιο!! :knockinb:
 

rage

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2008
Μηνύματα
74
Like
197
Πόντοι
0
Ένα μαυριδερό ,ένα κοντοπουτανο μελανουρι λίγο μετά την Κωλέττη με έναν σκατογερο κοιλαρα τι φάση; Δεν την έχω δοκιμάσει πάντως ακόμη.

Πιο πέρα εκεί στην Πειραιώς με μοναστηριου εκτός από την Βουλγαρα με την κωλαρα ,εμφανίστηκε κ μια άλλη με γλυκό προσωπάκι ,τα έχει τα κιλακια της.γυρω στις 10-11 χθες βράδυ
 

kostas123098

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα συναγωνιστες...βολτα χθες 12.30-2. ειχαμε εμφανιση κατσαριδας για καμια ωρα...μιλουσε με ενα τυπο απεναντι απο το today και μετα μπηκε στο αμαξι που ηταν αλλες δυο και την εκαναν...επισης η στελλιτσα ηταν εκει και βολταριζε ...η μαρια η αλβανιδα χθες στο γνωστο σημειο με abidas συνολακι...ακομα μια βουλγαρα με χρυσο φορεμα αυτη που βγαινει κωλεττη με μοναστηριου...μελαχρινη καλουτσικο κομματι...μολις σταματησα διπλα της σχεδον τρομαγμενη μου ειπε οτι δεν δουλευει σημερα και μπηκε σε ενα αμαξι και εφυγε σφεντονα...η βεσκα ειχε πει οτι θα φυγει για δουλεια γερμανια δεν ξερω αν ισχυει...μετα το today με κατευθυνση κεντρο ηταν μια βουλγαρα που πιατσαρει καιρο ισως και χρονια εκει...μια μελαχρινη με κοιλιτσα αλλα τα μουτρα τα σταζω ευκολα...εχει κανενας εμπειριες μαζι της? απο τρανς χαμος μετα το Bp απο βουλγαροτραβελα και στον οπαπ οι γνωστες...κατα τις 2 βγηκαν και 3-4 μαυρουλες που πρεπει να πεινουσαν πολυ γιατι εδιναν κουλουρι με 15... ολες εκτος απο μια με ξανθα ραστα που ειναι και η πιο ωραια εκει... αυτα
 

rage

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2008
Μηνύματα
74
Like
197
Πόντοι
0
Αυτή η μελαχρινή με το χρυσογαλαζιο φόρεμα, 30 ζητάει για σεξ... ελεος πια
 

rage

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2008
Μηνύματα
74
Like
197
Πόντοι
0
Σε μια στάση είναι συνήθως τυπε
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
Ένα μαυριδερό ,ένα κοντοπουτανο μελανουρι λίγο μετά την Κωλέττη με έναν σκατογερο κοιλαρα τι φάση; Δεν την έχω δοκιμάσει πάντως ακόμη.

Πιο πέρα εκεί στην Πειραιώς με μοναστηριου εκτός από την Βουλγαρα με την κωλαρα ,εμφανίστηκε κ μια άλλη με γλυκό προσωπάκι ,τα έχει τα κιλακια της.γυρω στις 10-11 χθες βράδυ

Η Ρια είναι με τον γέρο φίλε
 

desmo33

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
80
Like
28
Πόντοι
0
Εκεινο το καριοαλακι το καινουριο που ειχε εμφανιστει πριν κανα μηνα και αραζε μαζι με τον μπενυ και ζητουσε 40 για πιπα εξαφανιστηκε.Προλαβε κανενας απο δω να το περασει κανα χερακι;
υγ:θα ειχε ενδιαφερον να ανοιγαν και ενα θρεντ οι γκομενοι των κοριτσιων που ξεροσταλιαζουν στην γιαννιτσων και περιμενουν να τελειωσουν τα κοριτσια τους την δουλεια.Οχι εγω τους παραδεχομαι,ειναι πολυ δυσκολο
 

desmo33

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
80
Like
28
Πόντοι
0
Αυτή η μελαχρινή με το χρυσογαλαζιο φόρεμα, 30 ζητάει για σεξ... ελεος πια

Ειναι εμφανισιμη και κανει τιμια προσπαθεια,στην πιπα τουλαχιστον...δυσκολο να βρεις πιο χαμηλη τιμη για σεξ,25 με 30 εκει παει
 

desmo33

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
80
Like
28
Πόντοι
0
Υπερβολικα πολλη αστυνομια αποψε στην Κωλλετη,ειχα μεσα στο αυτοκινητο την Βικτωρια.Μη φοβασαι εχω χαρτια μου ειπε δεν προκειται να μας κανουν κατι..Κατα τ'αλλα εχω ξαναναφερθει για την συγκεκριμενη, πιστευω μπορει να με κανει να τελειωσω και μονο με την φωνη της...αν δεν ειχε και αυτο το πρεπει να τελειωσεις στο 10λεπτο επανω, θα ηταν αψογο κομματι της πιατσας και δυστυχως γκαστρωθηκε για 2η φορα
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
14
Like
562
Πόντοι
311
τροχαία είναι για αλκοτέστ σταματάνε αν τολμήσεις να περάσεις απο εκείνο στενό
 

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
Εβαλε και η Μαρία (κατσαρίδα) βυζοσιλικόνη και μόλις πας να το ακουμπήσεις φωνάζει : σιγά-σιγά!!!!
Φοβάται μήπως σκάσει και πάει τζάμπα το τάληρο που πλήρωσε και έβγαλε με τον ιδρώτα της.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346
Υπερβολικα πολλη αστυνομια αποψε στην Κωλλετη,ειχα μεσα στο αυτοκινητο την Βικτωρια.Μη φοβασαι εχω χαρτια μου ειπε δεν προκειται να μας κανουν κατι..Κατα τ'αλλα εχω ξαναναφερθει για την συγκεκριμενη, πιστευω μπορει να με κανει να τελειωσω και μονο με την φωνη της...αν δεν ειχε και αυτο το πρεπει να τελειωσεις στο 10λεπτο επανω, θα ηταν αψογο κομματι της πιατσας και δυστυχως γκαστρωθηκε για 2η φορα

και αυτη γκαστρωθηκε ρε γαμωτο  :dunno:  :headbang: :headbang:

ηθελα να ηξερα ποιος λακαμας κερναει κρεμπιεδες και γκαστρωνει τις κορασιδες τις πιατσας για να του ξεριζωσω τ' αυτια  :happy:

 

drama4

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
64
Like
80
Πόντοι
0
βολτα αποψε 10-11,30 το τη αστυνομια και τη μπλοκα λεω δε ειναι δυνατον ολοι τουσ σαστισμενη γραφαν μεχρι και για ζωνη ειπε ενα συναγωνιστησ εκει στην κωλετη και στα δυο ρευματα...τιμηθηκε η ρια πιπα με σκουφο στα 15 μια χαρα οπωσ παντα αρκει να ναι οκ///η Μαρια η αλαβανιδα ηταν ολα τα λεφτα με το λευκο μινακη που φορουσε αλλα φουλ ξεπετα κριμασ....αααααααααααα οι ιταλιδεσ και καλα που ειναι οεο????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom