Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
Μαρία Αλβανίδα? Πες χαρακτηριστικά και που την πέφτει γιατί μπορεί να την έχω πάρει και να μου είπε άλλο όνομα.Γι αυτό έψαξα και βρήκα όλα τα fb τους μπας και τις φωνάξουμε και καμιά φορά με το πραγματικό τους όνομα.
Κοίτα αυτό με το fb το έχω κάνει διδακτορικό.Επειδή όλες μα όλες είναι κάτω του μέσου όρου χρήσης fb όλες το είχαν το fb από παλιά πριν ξεκινήσουν αυτή τη δουλειά μέσα έχουν τα κανονικά τους ονόματα , τις φωτό τους , τα παιδιά τους άντρες τους.Ξεκινώντας τη δουλειά φτιάχνουν καινούργιο fb και δεν χρησιμοποιούν πολύ το παλιό με αποτέλεσμα να ξεχάσουν τον κωδικό και δεν μπορούν να το διαγράψουν.Ετσι αν δεις τους φίλους από το καινούργιο βρίσκεις και το παλιό.Ετσι η κατσαρίδα έχει 7 τουλάχιστον τόσα βρήκα εγώ, κάποιος που ξέρει περισσότερα από μένα θα βρει κι άλλα.
Δε με νοιάζει ας κάνουν ότι θέλουν αυτό που με ενοχλεί είναι ότι έχουν φωτό των παιδιών τους μέσα.Τι χρωστάνε αυτά?
 

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1
Λεει τιποτα η μπα?
Η κοπέλα είναι εξαιρετική στη δουλειά της. Τώρα εάν εσύ είσαι κανένας μ@λ@κ@ς κωλόγερος
με μαραμένο πράμα και σου έχει ρίξει άκυρο. ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ
Πάνε στο Μπενυ Χιλ ρώτα και τον επονομαζόμενο "ΠΕΡΙΕΦΕΙΡΙΕΡΧΗ ΜΗ-ΧΕΣΩ"
που είναι και τακτικός του πελάτης.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.109
Κριτικές
89
Like
10.567
Πόντοι
25.015
Η κοπέλα είναι εξαιρετική στη δουλειά της. Τώρα εάν εσύ είσαι κανένας μ@λ@κ@ς κωλόγερος
με μαραμένο πράμα και σου έχει ρίξει άκυρο. ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ
Πάνε στο Μπενυ Χιλ ρώτα και τον επονομαζόμενο "ΠΕΡΙΕΦΕΙΡΙΕΡΧΗ ΜΗ-ΧΕΣΩ"
που είναι και τακτικός του πελάτης.
Θενξ.
35αρης ειμαι οποτε καμμια σχεση.
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
Η κοπέλα είναι εξαιρετική στη δουλειά της. Τώρα εάν εσύ είσαι κανένας μ@λ@κ@ς κωλόγερος
με μαραμένο πράμα και σου έχει ρίξει άκυρο. ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ
Πάνε στο Μπενυ Χιλ ρώτα και τον επονομαζόμενο "ΠΕΡΙΕΦΕΙΡΙΕΡΧΗ ΜΗ-ΧΕΣΩ"
που είναι και τακτικός του πελάτης.

Είδες να την κατηγόρησα, γιατί γράφεις μαλακιές??
Και του χοντρού εγώ του βγαλα αυτό το παρατσουκλι, παπάρα, Ε παπάρα.
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
Καλημέρα σε όλους από ένα νέο (όχι στην ηλικία) μέλος.Διαβάζω εδώ και καιρό το φόρουμ
αλλά τώρα αποφάσισα να γίνω μέλος μπας και βοηθήσουμε ο ένας τον άλλον όσο περισσότερο μπορούμε.Εχω διαβάσει για μία Ρίτα αρκετές φορές.Τι παίζει? Οποιος έχει
προσωπική εμπειρία και αν θέλει ας πει.

Καλή είναι η Ρίτα φίλε, περνάς καλά μαζί της.
 

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1
blackadder.jpg
 

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
Λοιπόν παίδες βόλτα νούμερο ένα.
Διάρκεια από 18¨20 έως 18¨45.Πολύ ζέστη 34 έγραφε το αμάξι και μέσα φούλ αρκονδίσιον που ν ανοίξεις παράθυρο.
Ολη τη Γιαννιτσών μέχρι τέλος διχάλα αριστερά και από αλάνα δεξιά και ξανά δεξιά Μοναστηρίου και ξανά πίσω στη Γιαννιστών μέχρι τέρμα δύο φορές παρακαλώ. Ν Ε Κ Ρ Α. Δεν κυκλοφορούσε ψυχή.Μόνο στη διχάλα είδα ένα τζα (όχι τη μαυριδερή αυτή που γέρνει) που απ τη μαστούρα δεν έβλεπε που είναι το στόμα της να βάλει το τσιγάρο.Απέναντι στο Κινέζικο ήταν οι τύποι με τα όμορφα άσπρα μπλε αυτοκινητάκια που έχουν και ωραία φωτάκια στην οροφή και ψώνιζαν φορτιστές για τα κινητά τους.Γυρνώντας άλλο ένα άσπρο μπλε σε τζιπ αυτή τη φορά παρκαρισμένο δεξιά στον έμπορα αυτοκινήτων πριν την καινούργια παιδική χαρά που τελικά ήταν το μόνο μέρος που είχε καλό κόσμο (μαμάδες).

Βόλτα νούμερο δύο.
Από 19¨50 έως 20¨30.Και πάλι το ίδιο δρομολόγιο τρεις φορές αυτή τη φορά.Και πάλι νέκρα αλλά όσο περνούσε η ώρα άρχισαν να ανασταίνονται.Μπροστά στη Νισσάν Ηταν το μαυράκι (ναι αυτό που του λοίπουν τα δόντια) φορώντας κρεμ φορεμα και μάλωνε με τον γκόμενο στο κινητό (Με ποιον? χαχα)Δίπλα της ήταν η φίλη της τέτοιο πάλι αλλά με μαύρο σορτσάκι και μπλε μπλουζάκι.Ποιο κάτω εμφανίστηκε ένα σκινυ UPO (unknown pedestrial object άγνωστο πεζό αντικείμενο )όπως λέμε UFO.Μαύρο δέρμα ντυμένη στα μαύρα με μινι και ξανθό μαλλι 45κιλά το πολύ αλλά μέχρι εκεί.Αυτό μπροστά απ τα μελάνια και τα αναλώσιμα.Ποιο κάτω στο γυφτολίσιους η τσα (55+)με ροζ μπλουζάκι έτρωγε τυρόπιτα.
Αυτά στις δύο γύρες και στην τρίτη επιπλέον είδα και αυτήν που όταν την φέρνει πίσω ο πελάτης τα κατεβάζει και κατουράει μες το δρόμο να της φύγουν από μέσα τα χοντράδια.Στη στάση δεξιά πριν μπεις στη Γιαννιτσών από Μενεμένη προς κέντρο.

και τώρα πείτε μου βλέποντας όλα αυτά και καύλες να χεις τέλος.Θέλει γερανό μετά.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.394
Κριτικές
216
Like
17.248
Πόντοι
35.697
Καλημέρα σε όλους από ένα νέο (όχι στην ηλικία) μέλος.Διαβάζω εδώ και καιρό το φόρουμ
αλλά τώρα αποφάσισα να γίνω μέλος μπας και βοηθήσουμε ο ένας τον άλλον όσο περισσότερο μπορούμε.Εχω διαβάσει για μία Ρίτα αρκετές φορές.Τι παίζει? Οποιος έχει
προσωπική εμπειρία και αν θέλει ας πει.

Σαβουρα ειναι σε εμφανιση,αλλα να ξερεις θα σου ζητησει να παρεις καποτες,μπυρες ισως και tide για το σπιτι,καλυτερα καντα σουβλακια
 

frank zane

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
386
Like
47
Πόντοι
1
παιδια εχετε παρατηρησει μια κοπελλα γυρω στα 40 πολυ μακρυ μαλλι μαυρο και εξαιρετικα αδυνατη οχι πανω απο 40 κιλα νομιζω ευα ελληνιδα βολταρει γιαννιτσων κοντα στη διχαλα
20 παιρνει
 

frank zane

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
386
Like
47
Πόντοι
1
παλια δουλευε σε μασατζιδικα ξεχασα να πω
 

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1
[size=13pt]
Το ρουμανοπούτανο που έχει το καφέ δίπλα στην διχάλα, τον τρώει τζάμπα.
Ορμάτε, για τα χοντράδια είναι ότι πρέπει.  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Προειδοποίηση να έχετε μαζί σας και κανένα αλεξίσφαιρο γιατί έρχονται κατά
καιρούς πρώην αγαπητικοί της (έχει πάρει όλη την γειτονιά) με αεροβόλα μπάπ μπάμ

[/size]
:sopase: :sopase: :sopase:
 

sonnylock

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
410
Like
67
Πόντοι
1
Εσυ εχεις δοκιμασει καμια,η κανεις μονο βολτες σαν το αυτιστικο Μπουξος?
όχι δεν έχω δοκιμάσει και ούτε πρόκειται.εχω κοπέλα να γαμησω.εσυ γιατί ενδιαφέρεσαι τόσο τραβάς κανένα ζόρι;
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
Σαβουρα ειναι σε εμφανιση,αλλα να ξερεις θα σου ζητησει να παρεις καποτες,μπυρες ισως και tide για το σπιτι,καλυτερα καντα σουβλακια

Για την Ρίτα που βγαίνει Μοναστηρίου λέει, μπερδεύτηκες με αλλη
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
όχι δεν έχω δοκιμάσει και ούτε πρόκειται.εχω κοπέλα να γαμησω.εσυ γιατί ενδιαφέρεσαι τόσο τραβάς κανένα ζόρι;

Αλλοι έχουν και γυναίκα και γκόμενα, αλλά τα ακουμπάνε και στις πουτανες.
 

sonnylock

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
410
Like
67
Πόντοι
1
Αλλοι έχουν και γυναίκα και γκόμενα, αλλά τα ακουμπάνε και στις πουτανες.
άλλοι ναι εγώ όχι.εγω περνάω από εκεί για να δω τι παίζει και για να ενημερώνω και να μπορώ να συμμετέχω στην συζήτηση εδώ.εσεις καλά κάνετε και τις φορτώνετε
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.394
Κριτικές
216
Like
17.248
Πόντοι
35.697
όχι δεν έχω δοκιμάσει και ούτε πρόκειται.εχω κοπέλα να γαμησω.εσυ γιατί ενδιαφέρεσαι τόσο τραβάς κανένα ζόρι;

Άμα έχεις κοπελα και δεν πρόκειται να γαμησεις από την πιάτσα,μπορείς να μας πεις τι δουλειά έχεις εδώ μέσα?
Είσαι και συ από τα άχρηστα μέλη του σάιτ που δεν έχουν τι να κάνουν στη ζωή τους και μπαίνουν εδώ μέσα για να μας πουν τις μπούρδες τους,τις εξυπνάδες τους και τις βλαχομαγκιες τους?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Μου αρέσει το σαητ. Αντί να κράζουν τους άπιστους και την ΠΑρανομη πορνεία του δρόμου, κράζουν τους πιστούς. It is a mens' world
 

sonnylock

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
410
Like
67
Πόντοι
1
Άμα έχεις κοπελα και δεν πρόκειται να γαμησεις από την πιάτσα,μπορείς να μας πεις τι δουλειά έχεις εδώ μέσα?
Είσαι και συ από τα άχρηστα μέλη του σάιτ που δεν έχουν τι να κάνουν στη ζωή τους και μπαίνουν εδώ μέσα για να μας πουν τις μπούρδες τους,τις εξυπνάδες τους και τις βλαχομαγκιες τους?
οι αοριστίες καλές είναι φίλε πες μας όμως και κανένα παράδειγμα που είπα μπούρδα, εξυπνάδα ή βλαχομαγκια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom