Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.131
Κριτικές
11
Like
17.760
Πόντοι
3.796
Καλησπέρα είμαι τώρα Γιαννιτσών μπορείτε να μου περιέγραψε την κατσαρίδα.Ευχαριστο
Μελαχρινή,γυαλιά με μαύρο σκελετό ,πιρσινγκ στη μούρη ,βαμμένη,με πολλά τατουαζ στο σώμα ,μετρίου ύψους αδύνατη
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
294
Like
1.211
Πόντοι
201
υπαρχει καμια φθηνη εσκορτ για το σπιτι γυρω στα 20-30ευρω;
Κρατα τα χρηματα και βαρα μαλακια φιλε..φιλικα...θα βγεις κερδισμενος κατα 20-30€ και θα ναι πιο πετυχημενο απο αυτη την προσφορα....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το χρώμα ποικίλλει από ωχρό καστανό μέχρι μαύρο, με ή χωρίς στίγματα (Εικ. 6). Με 80 χιλιοστόμετρα το μεγαλύτερο μήκος παρατηρείται στο είδος Blaberus giganteus. Αντίθετα στο γένος Nocticola υπάρχουν είδη που φτάνουν μόνο δυο χιλιοστόμετρα σε μήκος. Το σώμα κατά κανόνα έχει σχήμα οβάλ και είναι νωτοκοιλιακά πεπλατυσμένο.

Τα στοματικά μόρια είναι μασητικού τύπου. Δεν δείχνουν εμπρός, αλλά προς τα κάτω και πίσω (υπογναθικά). Στο κεφάλι εκφύονται δυο μακριές νηματοειδείς κεραίες, οι οποίες αποτελούνται από πολλά άρθρα. Ξεπερνούν το μήκος του σώματος. Οι σύνθετοι οφθαλμοί κατά κανόνα είναι καλά αναπτυγμένοι. Οφθαλμίδια λείπουν.

Το μεγάλο πρόνωτο έχει τη μορφή δίσκου και σκεπάζει το κεφάλι. Οι ταρσοί των ποδιών είναι πενταμερείς. Επιτρέπουν γρήγορο τρέξιμο, μόνο σε μερικά είδη συναντούμε ειδίκευση των ποδιών στο σκάψιμο. Οι μπροστινές πτέρυγες είναι δερματοειδείς (ψευδέλυτρα). Οι οπίσθιες πτέρυγες είναι μεμβρανώδεις και στη βάση παρουσιάζουν στρογγυλή επέκταση προς τα πίσω (λατινικά: vannus). Η νεύρωση είναι πρωτόγονη με επανειλημμένως κλαδωτές φλέβες επί μήκος και αρκετές εγκάρσιες φλέβες. Μερικά είδη είναι βραχύπτερα ή άπτερα.

Η κοιλία αποτελείται από δέκα ουρομερή και καταλήγει σε ένα ζεύγος κερκιδίων (ή κέρκων, cerci). Οι κέρκοι είναι αρκετά κοντοί αλλά πολυμελείς (Εικ. 1). Ο ωοθέτης είναι ατροφικός. Η μορφή των εξωτερικών γεννητικών οργάνων επιτρέπουν σφιχτή ένωση κατά το ζευγάρωμα
Η πιο calt απαντηση του νηματος.....πνιγηκα αλλα τη διαβασα ολοκληρη..δεν μου εμφανιζει εικονα 6
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.131
Κριτικές
11
Like
17.760
Πόντοι
3.796
υπαρχει καμια φθηνη εσκορτ για το σπιτι γυρω στα 20-30ευρω;
Πάρε τον Γαμαθ σπίτι μπορεί να σου δώσει αυτός 20-30 αν έχει , ποτέ δεν ξέρεις .
Μετά θα τα κάνεις 60 και κάπου θα βολευτεις
 

Alygistos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
116
Like
306
Πόντοι
21
Πέρασμα μόλις από πιάτσα …..Μέχρι το 4all διάφορα τραβελοκρος,Αλβα δεν πέτυχα….Στιλο στην θέση της και 2 μαυρουλες,Ιουλια όχι μάλλον γεννάει Ίπποκρατειο…Ντανιελα στη γωνία της,Νταίζη δεν είδα και Μοναστηριου τελείως άδεια…Την Έλενα έχω να πετύχω καιρό Μοναστηριου…Γνωρίζει κανείς Γλομπεαρχης τίποτα ?
 

asd22

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
18
Like
49
Πόντοι
0
Πέρασμα μόλις από πιάτσα …..Μέχρι το 4all διάφορα τραβελοκρος,Αλβα δεν πέτυχα….Στιλο στην θέση της και 2 μαυρουλες,Ιουλια όχι μάλλον γεννάει Ίπποκρατειο…Ντανιελα στη γωνία της,Νταίζη δεν είδα και Μοναστηριου τελείως άδεια…Την Έλενα έχω να πετύχω καιρό Μοναστηριου…Γνωρίζει κανείς Γλομπεαρχης τίποτα ?
Πολύ αστυνομία και σταματάνε τα πάντα αμάξια περαστικούς κοπέλες ότι υπάρχει
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.466
Like
5.004
Πόντοι
456
Πολύ αστυνομία και σταματάνε τα πάντα αμάξια περαστικούς κοπέλες ότι υπάρχει

Τι ψάχνουν? Αντί να πάνε να πιάσουν κανέναν δολοφόνο ή κλεφτή, ασχολούνται με κορίτσια που δουλεύουν για το ψωμί τους...
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
357
Like
613
Πόντοι
81
Γαμουσα σ ενα μπουρδελο και στον γυρισμο ειπα για εναν υπαιθριο 2ογυρο. Πηρα μια μαυρη που εχω ξαναπάρει μετα τα 4all και καρφι για πάρκινγκ .στο βαθος ηταν ενας που γαμουσε.
Ρε παιδιά μπαίνει στο παρκινγκ ενα λεσι με τα ποδια,αλβανοφατσα ασπρομαλλης,την βγαζει στη μεση του παρκινγκ κατουραει -τραβαει και βλεπει τον αλλον!!! Λεω στη μαυρη περιμενε να φυγει αυτος.
Τι λεσια ειν αυτοι εκει ρε??οντως το κανουν συνεχεια ,εχει θαμωνες ματακιδες? Δηλαδη ποσο τελειωμενος πρεπει να σαι για να γυρνας σουρωμενος σε μια περιοχη για να βλεπεις τον αλλον να γαμαει?

Στο μεταξυ ειχα βγαλει μεσα στο αμαξι την πουτσα καβλωμενη με τη μαυρη,σα λαμπαδα του πασχα?λεω τι ειν αυτος ρε??χαχαχαχαχα
Λεω τι θα γινει θα φυγεις να γαμησουμε????
Παιδια ο τυπος κοκκαλο δεν καταλαβε Χριστό!!!!
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.035
Like
4.542
Πόντοι
456
Γαμουσα σ ενα μπουρδελο και στον γυρισμο ειπα για εναν υπαιθριο 2ογυρο. Πηρα μια μαυρη που εχω ξαναπάρει μετα τα 4all και καρφι για πάρκινγκ .στο βαθος ηταν ενας που γαμουσε.
Ρε παιδιά μπαίνει στο παρκινγκ ενα λεσι με τα ποδια,αλβανοφατσα ασπρομαλλης,την βγαζει στη μεση του παρκινγκ κατουραει -τραβαει και βλεπει τον αλλον!!! Λεω στη μαυρη περιμενε να φυγει αυτος.
Τι λεσια ειν αυτοι εκει ρε??οντως το κανουν συνεχεια ,εχει θαμωνες ματακιδες? Δηλαδη ποσο τελειωμενος πρεπει να σαι για να γυρνας σουρωμενος σε μια περιοχη για να βλεπεις τον αλλον να γαμαει?

Στο μεταξυ ειχα βγαλει μεσα στο αμαξι την πουτσα καβλωμενη με τη μαυρη,σα λαμπαδα του πασχα?λεω τι ειν αυτος ρε??χαχαχαχαχα
Λεω τι θα γινει θα φυγεις να γαμησουμε????
Παιδια ο τυπος κοκκαλο δεν καταλαβε Χριστό!!!!
Εδω ο αλλος με έστειλε μνμ για να πάρει μάτι. Προτοτυπια σε όλα μερικοι
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.131
Κριτικές
11
Like
17.760
Πόντοι
3.796
Εδω ο αλλος με έστειλε μνμ για να πάρει μάτι. Προτοτυπια σε όλα μερικοι
Από αύριο οποίος θέλει με 5 ευρώ τον αφήνω να παίρνει μάτι όσο θα γαμαω.
Δέχομαι από εδώ και pay safe
μια μέρα πριν .
Αφού πλέον αυτή είναι η καύλα μερικών ,ας γαμαμε εμείς και αυτοί ας τον παίζουν ..
Κάτι σαν only road funs.
Για τους μερακλήδες ο δρόμος μας έχει και only trans .
 

Diavata$

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2021
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
Ποια ειναι η καλύτερη πουτανα στην Γιαννιτσών - μοναστηριού?
Σε εμφάνιση - εξυπηρέτηση?
Που να αξίζει να της δωσεις και κανα 100αρικο άμα λάχει?
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.131
Κριτικές
11
Like
17.760
Πόντοι
3.796
Ποια ειναι η καλύτερη πουτανα στην Γιαννιτσών - μοναστηριού?
Σε εμφάνιση - εξυπηρέτηση?
Που να αξίζει να της δωσεις και κανα 100αρικο άμα λάχει?
Γούστα είναι αυτά .
100 δεν αξίζει καμία και καλά θα κάνεις να μην πιαστείς κορόιδο και τα δώσεις .
Έχουμε πει πάνω από 20 δεν δίνουμε και αυτή την εποχή και τα 20 πολλά είναι .
 

Diavata$

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2021
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
Γούστα είναι αυτά .
100 δεν αξίζει καμία και καλά θα κάνεις να μην πιαστείς κορόιδο και τα δώσεις .
Έχουμε πει πάνω από 20 δεν δίνουμε και αυτή την εποχή και τα 20 πολλά είναι .
Να την πάρεις σε κανα ΡΕΞ για καμιά ωρα ελεγα... Αν υπήρχε κάποια που να αξίζει και να ξέρει την δουλειά...
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.131
Κριτικές
11
Like
17.760
Πόντοι
3.796
Να την πάρεις σε κανα ΡΕΞ για καμιά ωρα ελεγα... Αν υπήρχε κάποια που να αξίζει και να ξέρει την δουλειά...
Καμία δεν αξίζει .
Κατά καιρούς κάποιες από τα κορίτσια έχουν δικό τους χώρο που τις παίρνεις και με πενηνταρικο αλλά η φάση πάντα είναι ξεπετα .γάμα στην καβατζα να φεύγουν τα χοντρά και όλα καλά
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
294
Like
1.211
Πόντοι
201
Ποια ειναι η καλύτερη πουτανα στην Γιαννιτσών - μοναστηριού?
Σε εμφάνιση - εξυπηρέτηση?
Που να αξίζει να της δωσεις και κανα 100αρικο άμα λάχει?
Βαλε 20€ παραπανω και παρε call για μια ωρα απο γραφειο
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.656
Κριτικές
40
Like
3.413
Πόντοι
4.587
Εγώ είχα πάρει ελενα συμπεθέρα στο ξενοδοχείο ρεξ με 80 αλλά στο ερείπιο στη μοναστηριου έκανε καλύτερο πρόγραμμα με ενα 20αρικο.
Δεν ξέρω αν έχει πάρει κανείς το ξεκωλο τη χειλου σε ξενοδοχείο. Ίσως είναι καλή!!!!?
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
768
Like
4.061
Πόντοι
446
Εγώ είχα πάρει ελενα συμπεθέρα στο ξενοδοχείο ρεξ με 80 αλλά στο ερείπιο στη μοναστηριου έκανε καλύτερο πρόγραμμα με ενα 20αρικο.
Δεν ξέρω αν έχει πάρει κανείς το ξεκωλο τη χειλου σε ξενοδοχείο. Ίσως είναι καλή!!!!?
Την είχα ρωτήσει μια φορά την χείλου για Ρεξ και μου είπε 150€!! Την λέω πλάκα μου κάνεις? Ο άλλος μου λέει μου δίνει 100€ για μισή ώρα... Και την απαντώ μην τον χάσεις αυτόν είναι καλό θύμα.
Σχετικά με την Έλενα Συμπεθέρα την πήρα και εγώ μια φορά ξενοδοχείο, δεν μου έκανε μλκς, αλλά ξενέρωσα που δεν έκανε μπάνιο πριν και μετά, γενικά καθόλου μπάνιο, και είδα τα μαλλιά της στο φώς ήταν βρώμικα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom