Νέα

Ποσες φορες εχετε βγει με την ιδια ιεροδουλο βολτα!!!!(σεχ χωρις χρημα).

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα terrys1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 111
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποσες φορες εχετε βγει με την ιδια ιεροδουλο βολτα!!!!(σεχ χωρις χρημα).

  • 1

    Ψήφοι: 31 26,3%
  • 2

    Ψήφοι: 13 11,0%
  • 3

    Ψήφοι: 6 5,1%
  • 4

    Ψήφοι: 4 3,4%
  • 5 και πανω...

    Ψήφοι: 64 54,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    118

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
καμια!!!!!!!!!!! ούτε σκέφτομαι ποτε να συνευρεθώ με ιερόδουλη που την γαμάνε λαθρομετανάστες και αποτυχημένοι απόκληροι τις ζωής!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.099
Like
5.624
Πόντοι
1.206
 Ακριβος οπως τα ειπες τυπε μου ειναι τα πραγματα,,αλλα μην ξεχνας οτι καποιος που συναναστρεφετε με τανς τοσα χρονια...μπορει να κανει πουτανιες...και μαλιστα πολλες...ελπιζο να πιανεις.. ;)

Φίλε σε πιάνω, απλά προσωπικά θα προτιμούσα να με κοροϊδέψει εμένα κάποια εκδιδόμενη, παρά εγώ να κοροϊδέψω κάποια.
Στο κάτω κάτω και η "κοροϊδία"  μέσα στο παιχνίδι είναι, συστατικό της "δουλειάς" της αφού είναι πουτάνα.
Εγώ δεν όμως είμαι νταβατζής, κάνω άλλη δουλειά για να ζήσω. Και δεν θεωρώ σωστό να εξαπατώ εκδιδόμενες, αν τα καταφέρω, για να νοιώσω σπουδαίος...
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
και αυτη που θα εχεις γκομενα και δεν θα ειναι ιεροδουλη μπορει να εχει να εχει ξεσκιστει στον πουτσο αλλα δεν θα το ξερεις η να σου γαμηθει με αλλον στην πορεια!εμενα μου εχει τυχει μια καλη περιπτωση με μια ιεροδουλη που κρατησε 6 μινες και το θεμα στραβωσε γιατι ηθελε συγκατοίκηση και μαλακιες ουτε λεφτα μου εφαγε ουτε τιποτα ουτε νταβαδες μας κυνηγουσαν καλη εμπειρια με πολλη  :zfuck: :zfuck: :pipa2: :knockinb:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Φίλε σε πιάνω, απλά προσωπικά θα προτιμούσα να με κοροϊδέψει εμένα κάποια εκδιδόμενη, παρά εγώ να κοροϊδέψω κάποια.
Στο κάτω κάτω και η "κοροϊδία"  μέσα στο παιχνίδι είναι, συστατικό της "δουλειάς" της αφού είναι πουτάνα.
Εγώ δεν όμως είμαι νταβατζής, κάνω άλλη δουλειά για να ζήσω. Και δεν θεωρώ σωστό να εξαπατώ εκδιδόμενες, αν τα καταφέρω, για να νοιώσω σπουδαίος...
Σωστο.ειναι πιο ηθικο να εξαπαταμε τις συζηγους μας  :cheesy:
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
13
Like
1.888
Πόντοι
2.487
αντικειμενικα, η γυναικα που αποφασιζει να γινει πουτανα, εχει ξεπερασει πολλα ηθικα εμποδια μεσα της

συνεπως δεν της ειναι σπουδαιο να παραμυθιασει καθε αντρα, να του πουλησει ερωτα, συναισθημα, καψουρα, ο,τι τελος παντων εχει αναγκα αυτος ο ανθρωπος, με αντιτιμο παντοτε.

σιγα με λυπηθει τον κοπο του να αγορασει το διαμερισματακι που εχει βαλει στο ματι να του φαει η πουτανα
ή
σιγα μη λυπηθει το εφαπαξ που εχει στην τραπεζα, κοποι μιας ζωης

με λιγα λογια απο μια πουτανα θα πρεπει να περιμενεις τα χειροτερα...

βεβαια, υπαρχουν παντοτε και οι εξαιρεσεις...λιγες αλλα υπαρχουν
 

bart attack

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
168
Κριτικές
20
Like
93
Πόντοι
11
αν βγεις και μετα μαθεις το επαγγελμα της ..........????εδω σε θελω ανθρωπε!!!!! :think: :think:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
αν βγεις και μετα μαθεις το επαγγελμα της ..........????εδω σε θελω ανθρωπε!!!!! :think: :think:
γινεσαι pimp της τυπε :grin:
URL]]
 

menios34

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2012
Μηνύματα
502
Like
0
Πόντοι
6
αντικειμενικα, η γυναικα που αποφασιζει να γινει πουτανα, εχει ξεπερασει πολλα ηθικα εμποδια μεσα της

συνεπως δεν της ειναι σπουδαιο να παραμυθιασει καθε αντρα, να του πουλησει ερωτα, συναισθημα, καψουρα, ο,τι τελος παντων εχει αναγκα αυτος ο ανθρωπος, με αντιτιμο παντοτε.

σιγα με λυπηθει τον κοπο του να αγορασει το διαμερισματακι που εχει βαλει στο ματι να του φαει η πουτανα
ή
σιγα μη λυπηθει το εφαπαξ που εχει στην τραπεζα, κοποι μιας ζωης

με λιγα λογια απο μια πουτανα θα πρεπει να περιμενεις τα χειροτερα...

βεβαια, υπαρχουν παντοτε και οι εξαιρεσεις...λιγες αλλα υπαρχουν

Έτσι!
 

map39

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
αντικειμενικα, η γυναικα που αποφασιζει να γινει πουτανα, εχει ξεπερασει πολλα ηθικα εμποδια μεσα της

συνεπως δεν της ειναι σπουδαιο να παραμυθιασει καθε αντρα, να του πουλησει ερωτα, συναισθημα, καψουρα, ο,τι τελος παντων εχει αναγκα αυτος ο ανθρωπος, με αντιτιμο παντοτε.

σιγα με λυπηθει τον κοπο του να αγορασει το διαμερισματακι που εχει βαλει στο ματι να του φαει η πουτανα
ή
σιγα μη λυπηθει το εφαπαξ που εχει στην τραπεζα, κοποι μιας ζωης

με λιγα λογια απο μια πουτανα θα πρεπει να περιμενεις τα χειροτερα...

βεβαια, υπαρχουν παντοτε και οι εξαιρεσεις...λιγες αλλα υπαρχουν
Όποιος πέφτει με τα μούτρα κακό του κεφαλιού του. Σιγά μη τον λυπηθεί η ιερόδουλη.
Άμα είναι τόσο  :uglystupid: τότε  :dunno: :dunno:
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
Τι θα πει να βγεις μαζί της? Να την πιάσεις γκόμενα και να την γαμάς τζάμπα? :2funny:
Ή να βγαίνεις μαζί της και να την ταΐζεις τζάμπα και να την ψωνίζεις αλλά όταν πας να την γαμήσεις να σου ζητάει λεφτά…. :2funny:

Απλά υπάρχουν πολλοί που πάνε δώρα στις πουτάνες και είναι συχνοί πελάτες και που και που τις παίρνουν και βγαίνουν για ψώνια, καφέ , μπουζούκια…και όλα αυτά για λίγο έξτρα προσοχή και περιποίηση....


Μαλακία για εμένα…  αν θες πουτάνα πλήρωσε και γάμησε και άμα θες γκόμενα για να την σπονσοράρεις βρες μία ελεεινίδα….

Υποτήθετε οι περισσότεροι εδώ το παίζετε ότι πάτε με πουτάνες και καλά γιατί θέλετε μόνο το γαμίσή και τώρα μας την βγήκατε όλοι μοναχικοί και συντροφικοι και θέλετε και συναισθημα και ραντεβουδάκια... :2funny:
 

bart attack

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
168
Κριτικές
20
Like
93
Πόντοι
11
Τι θα πει να βγεις μαζί της? Να την πιάσεις γκόμενα και να την γαμάς τζάμπα? :2funny:
Ή να βγαίνεις μαζί της και να την ταΐζεις τζάμπα και να την ψωνίζεις αλλά όταν πας να την γαμήσεις να σου ζητάει λεφτά…. :2funny:

Απλά υπάρχουν πολλοί που πάνε δώρα στις πουτάνες και είναι συχνοί πελάτες και που και που τις παίρνουν και βγαίνουν για ψώνια, καφέ , μπουζούκια…και όλα αυτά για λίγο έξτρα προσοχή και περιποίηση....


Μαλακία για εμένα…  αν θες πουτάνα πλήρωσε και γάμησε και άμα θες γκόμενα για να την σπονσοράρεις βρες μία ελεεινίδα….

Υποτήθετε οι περισσότεροι εδώ το παίζετε ότι πάτε με πουτάνες και καλά γιατί θέλετε μόνο το γαμίσή και τώρα μας την βγήκατε όλοι μοναχικοί και συντροφικοι και θέλετε και συναισθημα και ραντεβουδάκια... :2funny:χωρις να υποστηριζω το αντιθετο εσυ δηλαδη εισαι τοσο πειθαρχημενος αδερφε μου και τοσο σκληρος που δεν σου περασε ποτε απο το μυαλο..το απολυτο ποτε δεν ειναι υγειης παραγοντας!!!
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
81
Like
7.076
Πόντοι
6.265
Η πλάκα είναι ότι τελικά υπάρχουν πολλοί αγαπούληδες που τους ρουφάνε το μεδούλι...Συνάδελφος χώρισε τη γυναίκα του για μια αλβανή εκδιδόμενη,την πήγαινε ταξίδια,έφαγε το εφάπαξ του,το οποίο ήταν και μεγάλο και ζήτημα αν του έκατσε 5-6 φορές σε δάστημα 2 ετών,μέχρι που τον έκλασε και πήγε σε άλλον μαλάκα,αφού του έφαγε πολλά και τον έβαλε να χαλάσει το σπίτι του.Η πουτάνα έχει συνηθίσει να πληρώνεται για να γαμιέται και στη συνέχεια να τα ακουμπάει σε κανέναν μαστρωπό.Αυτό και τίποτε άλλο.Δεν λιμπήστηκαν κανέναν,για την εμφάνισή του,την μόρφωση,τον χαρακτήρα κτλ κτλ,αλλά για το πορτοφόλι.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.411
Like
4.029
Πόντοι
456
Να τελειωνει το παραμυθι. Οποιος πληρωνει γυναικα εξω πριν γαμηθει μαζι της ειναι ξεφτιλας.

Μετα ας ειναι 2 εσυ-1 αυτη. Και χαρη της κανεις. Αν γουσταρει αλλιως υπαρχουν και αλλες.

Το γαμισι ειναι σαν το χεσιμο, μια βιολογικη αναγκη.
Οποιος βαζει τον πουτσο πανω απο την αξιοπρεπεια ειναι αμοιρος της ζωης. Τζανετακος σε ολους τους τομεις.

 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Η πλάκα είναι ότι τελικά υπάρχουν πολλοί αγαπούληδες που τους ρουφάνε το μεδούλι...Συνάδελφος χώρισε τη γυναίκα του για μια αλβανή εκδιδόμενη,την πήγαινε ταξίδια,έφαγε το εφάπαξ του,το οποίο ήταν και μεγάλο και ζήτημα αν του έκατσε 5-6 φορές σε δάστημα 2 ετών,μέχρι που τον έκλασε και πήγε σε άλλον μαλάκα,αφού του έφαγε πολλά και τον έβαλε να χαλάσει το σπίτι του.Η πουτάνα έχει συνηθίσει να πληρώνεται για να γαμιέται και στη συνέχεια να τα ακουμπάει σε κανέναν μαστρωπό.Αυτό και τίποτε άλλο.Δεν λιμπήστηκαν κανέναν,για την εμφάνισή του,την μόρφωση,τον χαρακτήρα κτλ κτλ,αλλά για το πορτοφόλι.
επεσε σε αλβανιδα τυπε γιαυτο
αλλη φορα να διαλεγει ρουμανες που ειναι αγαπησιαρες :2funny:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Για ποιο λογο να θελει καποιος να βλεπει επαγγελματιες πουτανες εξω απο τα μπουρδελα? Δεν του αρκουν οι ερασιτεχνιδες next-door Ελλεηνιδες?
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
Η τις γαμαω καλα Η γουσταρουν την τρελλα που κουβαλαω. Παλι βγηκα χθες με μια μετα το ξεσκισμα στο τελος της "δουλειας της" κ πληρωσε μεχρι κ τα τσιγαρα! Τετοιο σουξε μακαρι να ειχα κ με τις ελεηνειδες....ειναι η τριτη φορα τον τελευταιο χρονο που βγαζω κομματι....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom