Νέα

Ποσες φορες εχετε βγει με την ιδια ιεροδουλο βολτα!!!!(σεχ χωρις χρημα).

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα terrys1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 111
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποσες φορες εχετε βγει με την ιδια ιεροδουλο βολτα!!!!(σεχ χωρις χρημα).

  • 1

    Ψήφοι: 31 26,3%
  • 2

    Ψήφοι: 13 11,0%
  • 3

    Ψήφοι: 6 5,1%
  • 4

    Ψήφοι: 4 3,4%
  • 5 και πανω...

    Ψήφοι: 64 54,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    118

olympusprime

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2019
Μηνύματα
42
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
0
Εμένα προσωπικά που πήγα πρόσφατα σε μία (δεν μπορώ να πω ποια),2-3 φορές,στη δεύτερη στο απλό πρόγραμμα μου έκανε στοματικό και ισπανικό (το ισπανικό είναι πιο ακριβό,στο φουλ πρόγραμμα) και μου έλεγε ξέρω εγώ μόλις τελείωσα,να πάμε για ποτό και κάτι τέτοια..

Ντάξει μπορεί να προσποιείται για να με καυλώσει,αλλά ποτέ δεν ξέρεις τα μηνύματα που μπορεί να σου στείλει η άλλη,πόσο μάλλον όταν είναι σεξεργάτρια (sex worker).
 

olympusprime

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2019
Μηνύματα
42
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
0
Βασικά,όταν λέω ραντεβού,εννοώ ΜΕΣΑ ΣΤΟ STUDIO..Όχι βόλτα εκτός στούντιο.
 

Reality

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2019
Μηνύματα
94
Like
10
Πόντοι
0
Αυτό πρέπει να εξηγηθεί λεπτομερώς σε πολλά μέλη του μπου που γράφουν διθυραμβικές κριτικές. Εκτός του ότι είναι ψεύτικες, στο μυαλό του πιπινοκατακτητή δεν υπάρχει ίχνος αμφιβολίας ότι αυτά που γράφει τα πιστεύει. Δεν αναιρεί όμως το γεγονός ότι όλα αυτά είναι μόνο μέσα στο μυαλό του πιπινοκατακτητη. Εδώ σηκώνει συζήτηση.

Ο τάδε βιζιτοκατακτητης με χρόνια «πείρας» δεν είναι τίποτε άλλο από την μεγαλύτερη κινητή φόλα που αναπνέει. Πείρα αποκτάς μέσω των πραγματικών σχέσεων, του πραγματικού μη πληρωμένου σεξ και μάλιστα από σχέσεις παίρνεις και μαθήματα ζωής όπως πήρα και γω ένα μεγάλο όταν χώρισα με την πρώην μου.

Όταν λοιπόν σου λέει ο βιζιτοκατακτητης διαφορά για τις γυναίκες, για το ποιες είναι, για το αν είναι ελεεινές, για το πώς τις προσεγγίζεις, για βαθμολογίες, δε μπορείς παρά να γελάς μέχρι την επόμενη Πρωτομαγιά.

Όταν όμως ο τάδε βιζιτολατρης / μπουρδελιαρης γνωρίζει ότι το σεξ με πουτανα είναι άψυχο και αποσκοπεί μόνο σε μια ολιγόλεπτη ανάσα για αυτόν (σα να θες να ξεδώσεις ναουμε) τότε έχει τον σεβασμό μου. Γιατί αυτός ο άνθρωπος έχει επίγνωση της κατάστασης.

Υπάρχουν βέβαια και εκείνοι που λίγο πολύ το έχουν πάρει πρέφα αλλά δε γαμάνε έξω από τον αγοραίο έρωτα επομένως εκεί πέφτει το ψέμα της αρκούδας. Από «χτυπάω πιπίνια» μέχρι «άνετα ρε στο τιντερ» και ως «πήρα το αεροπλάνο και πήγα να την δω».

Εγώ προσωπικά έχω πάει με ότι υπήρχε διαθέσιμο τον Φλεβάρη - Μάρτιο από γυναίκες βίζιτες. Αποκόμισα μηδέν ουσιαστικές εμπειρίες αλλά το είχα ανάγκη. Τώρα περνάω άλλη φάση, πηδάω όλες τις τρανς. Τα ίδια και κει. Κατάλαβα ότι μου λείπει η πρώην μου, ότι νιώθω μόνος και ότι προσπαθούσα να πάω το βιζιτιλικι ένα βήμα παραπέρα. Δηλαδή; Να γνωρίσω καλύτερα την τάδε βίζιτα / τρανς. Κάτι που ναι μεν λειτούργησε 2 φορές (από τις 100+) αλλά ήταν και πάλι τόσο βλακώδες.

Που καταλήγω θα με ρωτήσεις: στο ότι είσαι πελατης και πελάτης θα μείνεις. Η προσωπική ζωή της τάδε κοπέλας / τρανς δεν συγχέεται με εσένα τον άσχημο που πλήρωσες, γαμησεις μια άντε δυο στάσεις και μετά πέρασες όλη την υπόλοιπη ώρα να ζαλίζεις αρχιδια στο σοσιαλ. Δεν της έκανες καμία εντύπωση. Δεν σε γουστάρει. Δεν θέλει να κάνει παρέα μαζί σου (εκτός αν ειναι Ελληνίδα και έξω καρδιά και κάνει ότι κάνει επιλεκτικά, και πάλι δύσκολα). Άλλο τώρα οι κατατρεγμένες στα μπουρδελα που δεν έχουν να φάνε και εμφανίζεσαι εσυ και συνάπτετε «σχέση».

Γι’ αυτό άλλωστε υπάρχει τιμή για πλατωνικό ραντεβού όπου εκεί η πουτανα πατάει πάνω στη μοναξιά, την θλίψη και τη ματαιοδοξία σου (γιατί μερικοί από σας ψοφατε για προβολή).

Για να τα λέμε τα πράγματα όπως έχουν και για μα μη πετάτε στα σύννεφα ή μπερδεύετε τις πουτάνες με αυτές που δεν είναι.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Αυτό πρέπει να εξηγηθεί λεπτομερώς σε πολλά μέλη του μπου που γράφουν διθυραμβικές κριτικές. Εκτός του ότι είναι ψεύτικες, στο μυαλό του πιπινοκατακτητή δεν υπάρχει ίχνος αμφιβολίας ότι αυτά που γράφει τα πιστεύει. Δεν αναιρεί όμως το γεγονός ότι όλα αυτά είναι μόνο μέσα στο μυαλό του πιπινοκατακτητη. Εδώ σηκώνει συζήτηση.

Ο τάδε βιζιτοκατακτητης με χρόνια «πείρας» δεν είναι τίποτε άλλο από την μεγαλύτερη κινητή φόλα που αναπνέει. Πείρα αποκτάς μέσω των πραγματικών σχέσεων, του πραγματικού μη πληρωμένου σεξ και μάλιστα από σχέσεις παίρνεις και μαθήματα ζωής όπως πήρα και γω ένα μεγάλο όταν χώρισα με την πρώην μου.

Όταν λοιπόν σου λέει ο βιζιτοκατακτητης διαφορά για τις γυναίκες, για το ποιες είναι, για το αν είναι ελεεινές, για το πώς τις προσεγγίζεις, για βαθμολογίες, δε μπορείς παρά να γελάς μέχρι την επόμενη Πρωτομαγιά.

Όταν όμως ο τάδε βιζιτολατρης / μπουρδελιαρης γνωρίζει ότι το σεξ με πουτανα είναι άψυχο και αποσκοπεί μόνο σε μια ολιγόλεπτη ανάσα για αυτόν (σα να θες να ξεδώσεις ναουμε) τότε έχει τον σεβασμό μου. Γιατί αυτός ο άνθρωπος έχει επίγνωση της κατάστασης.

Υπάρχουν βέβαια και εκείνοι που λίγο πολύ το έχουν πάρει πρέφα αλλά δε γαμάνε έξω από τον αγοραίο έρωτα επομένως εκεί πέφτει το ψέμα της αρκούδας. Από «χτυπάω πιπίνια» μέχρι «άνετα ρε στο τιντερ» και ως «πήρα το αεροπλάνο και πήγα να την δω».

Εγώ προσωπικά έχω πάει με ότι υπήρχε διαθέσιμο τον Φλεβάρη - Μάρτιο από γυναίκες βίζιτες. Αποκόμισα μηδέν ουσιαστικές εμπειρίες αλλά το είχα ανάγκη. Τώρα περνάω άλλη φάση, πηδάω όλες τις τρανς. Τα ίδια και κει. Κατάλαβα ότι μου λείπει η πρώην μου, ότι νιώθω μόνος και ότι προσπαθούσα να πάω το βιζιτιλικι ένα βήμα παραπέρα. Δηλαδή; Να γνωρίσω καλύτερα την τάδε βίζιτα / τρανς. Κάτι που ναι μεν λειτούργησε 2 φορές (από τις 100+) αλλά ήταν και πάλι τόσο βλακώδες.

Που καταλήγω θα με ρωτήσεις: στο ότι είσαι πελατης και πελάτης θα μείνεις. Η προσωπική ζωή της τάδε κοπέλας / τρανς δεν συγχέεται με εσένα τον άσχημο που πλήρωσες, γαμησεις μια άντε δυο στάσεις και μετά πέρασες όλη την υπόλοιπη ώρα να ζαλίζεις αρχιδια στο σοσιαλ. Δεν της έκανες καμία εντύπωση. Δεν σε γουστάρει. Δεν θέλει να κάνει παρέα μαζί σου (εκτός αν ειναι Ελληνίδα και έξω καρδιά και κάνει ότι κάνει επιλεκτικά, και πάλι δύσκολα). Άλλο τώρα οι κατατρεγμένες στα μπουρδελα που δεν έχουν να φάνε και εμφανίζεσαι εσυ και συνάπτετε «σχέση».

Γι’ αυτό άλλωστε υπάρχει τιμή για πλατωνικό ραντεβού όπου εκεί η πουτανα πατάει πάνω στη μοναξιά, την θλίψη και τη ματαιοδοξία σου (γιατί μερικοί από σας ψοφατε για προβολή).

Για να τα λέμε τα πράγματα όπως έχουν και για μα μη πετάτε στα σύννεφα ή μπερδεύετε τις πουτάνες με αυτές που δεν είναι.

Τα έγραψες όλα μεγάλε.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Το σάιτ μπορεί να κλείσει μετά από αυτό το ποστ.
 

flying foxes

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2019
Μηνύματα
273
Like
61
Πόντοι
1
Το θέμα αν και παλαιο εξαιρετικά ενδιαφέρον.
Πολλοι άνθρωποι πιστευουν οτι οι πουτάνες δεν μπορουν να αγαπηθουν ή να αγαπήσουν λόγω του επαγγέλματος που κάνουν.Αυτο νομίζω είναι σωστο αλλά μόνο από την πλευρά της κοπέλας.Οπως σωστα ειποώθηκε εχουν ξεπεράσει ήδη προ πολλού τα οποια ηθικα θεματα εχουν και κανουν κατι πλεον αψυχα με τον καθενα με μονο σκοπο το χρημα

Για τους αντρες ομως δεν ειανι ετσι τα πραγματα.Μη νομιζετε οτι υπαρχουν πολλοι που το βλεπουν καθαρά ψυχρα και πανε να αδειάσουν και μονο.Ναι μπορει να τυχει να ερωτευτεις μια κοπέλα οσο μαλακια και εαν ακουγεται.Και τότε αρχιζει το εσωτερικο σου βασανιστηριο που τρελλαινεσαι μονο και μονο με τη σκεψη οτι γαμιεται με αλλους.Ξερεις οτι ειναι λαθος αλλα η καρδιά σου άλλα λεει

Ξερω οτι υπαρχουν πολλοι τετοιοι και ειναι και αδικια να αποκαλουνται αγαπησιάρηδες.Ειναι απλα ανθρωποι που αφησαν την καρδιά τους να ξεπεράσει κάθε ιχνος λογικης...
 

olympusprime

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2019
Μηνύματα
42
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
0
Κάποιες φορές τυχαίνει μια ιερόδουλη να ερωτευτεί έναν πελάτη.. Στη ζωή είναι αυτά...
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.948
Πόντοι
206
Πολλοί άνθρωποι έχουν την τάση ότι δεν εντάσσεται στη λογική τους και στον τρόπο που αντιλαμβάνονται αυτοί τα πράγματα να το εξορίζουν στη σφαίρα του αδύνατου. Δυστυχώς για αυτούς η ζωή έχει πάντα τον τρόπο να διαψεύδει τις βεβαιότητες
 

olympusprime

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2019
Μηνύματα
42
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
0
Σε μια ήταν να της δώσω φιλοδώρημα, αλλά μου είπε να τα κρατήσω τα λεφτά για την επόμενη φορά..
 

green88

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2018
Μηνύματα
34
Like
3
Πόντοι
0
Πολυ σχετικο το χωρις χρημα. Μια φορα μου ζητησε χαρη μια και μετα αρχισε να μου καθεται. Ειμαι στο εξωτερικο και ετσι καναμε πολυ παρεα. Καλα περνουσα μαζι της. Στο τελος πηγα να τη βοηθησω να την ξεπληρωσω δηλαδη, και ειδα οτι δεν μπορουσα και ετσι τελικα σεχ χωρις χρημα. Την κερασα το φαγητο..
Και τελικα με δικη μου πρωτοβουλια την ξεπληρωσα γιατι την λυπηθηκα λιγο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom